jak prostujecie włosy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 19:19   #31
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 65
Dot.: jak prostujecie włosy?

Ja prostuję od 2-3 lat włosy nie pamietam. Najlepsze jest to że nie mam mocno zniszczonych. Hm. Powiem tak mam bardzo dobrą prostownice (remington, ceramiczne plytki). Nie powiem że była tania bo kosztowała ok. 250 zł ... Nie mam temperatury na maxa (180 stopni , jak mam czas to 170 wtedy jest dobrze nagrzana i nie niszczy wlosów az ttak). Używam sprey'u chroniącego z Pantene z najnowszej serii dawalam ok. 25 zł naprawdę polecam, chociaż jeżeli ktoś nie chce ywdawac tyle polecam mariona b.dobry spray ok 12 zł. Głowę dzielę na dwa sektory i prostuję. Naturalne mam fale mają tendencje to wywijania się na każda stronę a jeżeli naprawde nie chcem ich niszczyć to pianka kita i nyny na drugi dzien sa b. ładne I oczywiscie po myciu używam jedwab i szamony z pantene lub dove pozdro.
monika030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 15:42   #32
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: jak prostujecie włosy?

ja prostuje włosy od ucha w dół. prostownice ustawiam na 160 stopni ( i prostuje o dziwo) jako ochrony uzywam jedwabiu CHI. włosy prostuje 2-3 razy w miesiącu czasami rzadziej
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:25   #33
onewhitesensation
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 59
Dot.: jak prostujecie włosy?

Wlosy po myciu(szampon+maska) spryskuje (jesli aktualnie mam) sprayem termoochronnym Tresemme Heat Defence (ok. 30zł z przesylka na allegro) i zaczynam prostowac.
Ja robie jak wiekszosc dziewczyn powyzej spinam wlosy ze z wierzchu, prostuje najpierw te, ktore sa pod spodem, nastepnie spuszczam troche wlosow tych co byly spiete i prostuje, i tak robie dopoki wszystkich nie wyprostuje
onewhitesensation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:02   #34
_______
Przyczajenie
 
Avatar _______
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: jak prostujecie włosy?

tylko po myciu, nie po kazdym ale jak akurat chce przez kolejne dni miec proste. czesze sie tangle teezerem po pasemku, ale nie ze osobno od spodu, tylko rozpuszczone i uczesne juz w miare, prostownica przejezdzam tuz za szczotka od 2/3 dlugosci. cale wlosy to jakies 7-9 machniec, nie robie jakos superdokladnie bo nie lubie ulizanego efektu
_______ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.