golenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-10, 16:00   #1
nikuss3006
Raczkowanie
 
Avatar nikuss3006
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 62
Exclamation

golenie


nie wiem gdzie moge zapytac o moj problem a mianowicie o bardzo szybkie odrastanie wlosow szczegolnie w miejscach intymnych.
Mam juz dosc latania codziennie z maszynka;/ czy sa jakies sposoby, preparaty od ktorych wlosy odrastaja wolniej? szvzegolnie wlosy pod pachami i w miejscach intymnych..o nogach nie wspominam;/
__________________
The million thinks on the minute, and among them only one person...
nikuss3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 17:30   #2
heroinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: golenie

Słyszałam o jakichś śmiesznych balsamach spowalniających odrastanie włosków ale nie wierzę w takie bajki. Najlepszym sposobem będzie udanie się do gabinetu kosmetycznego na wosk. Trochę bólu ale masz spokój na dłuższy czas.
heroinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 01:48   #3
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: golenie

Kremy spowalniające odrastanie włosków u mnie się nie sprawdziły. Zaczęłam stosowac depilator na miejsca intymne - jak dla mnie to najskuteczniejsza metoda A tego czego nie dam rady (im dalej tym bardziej boli ), to przelecę maszynką. Czy boli? Owszem, ale chyba jakaś nieczuła tam jestem, bo mam wrażenie, że depilacja niektórych partii nóg jest bardziej bolesna Dużo dziewczyn stosuje wosk/pastę cukrową - u mnie to się jednak nie sprawdza.
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 11:09   #4
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: golenie

Kremy do depilacji tylko trochę dłużej będą spowalniać...Ja polecam wosk w plastrach i depilatore.Tzn. wosk z doświadczenia, a depilator z teorii.Mi np. na nogach po wosku włoski keidyś odrastal dopiero po miesiacu.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 11:16   #5
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: golenie

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Kremy do depilacji tylko trochę dłużej będą spowalniać...Ja polecam wosk w plastrach i depilatore.Tzn. wosk z doświadczenia, a depilator z teorii.Mi np. na nogach po wosku włoski keidyś odrastal dopiero po miesiacu.
Zawsze udaje Ci się wyrwać wszystkie włoski?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 01:42   #6
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: golenie

ja golę nogi i pachy od 14 roku życia depilatorem (na miejsca intymne jakos nie mogę się przemóc :P ).
Co prawda lata bólu, ale są efekty- włoski odrastają rzadziej, w mniejszych ilosciach i niektóre nawet można palcami wyrwać (poprostu stały się już bardzo słabe)
Warto zainwestować w dobry depilator (polecam philips z nakładką mrożącą)
Co do wosku nie polecam samemu go robić a tym bardziej stosować... poza tym trochę szkoda wydawać co 2/3tyg 80zł na taką depilacje w salonie
Może warto udać się na depilacje laserem epi ?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 09:43   #7
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: golenie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Zawsze udaje Ci się wyrwać wszystkie włoski?
Wiesz co, woskiem już dosyć dawno depilowałam nogi (kiedyś to tylko tym )wiec nie za bardzo pamietam, ale chyba nie zostawlay - nawet jesli to tam 2-3 takie niewidoczne.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 11:07   #8
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: golenie

Może trochę nie na temat, ale mam pytanie: jak myślicie, czy te nowe maszynki Venus RIVIERA z tej aukcji są oryginalne? Kupowałyście kiedyś je na Allegro, bo są jakieś podejrzanie tanie z żelem gratis... Dziękuję z góry za pomóc
http://allegro.pl/item1092085105_ven...re_gratis.html
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 23:28   #9
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: golenie

Cytat:
Napisane przez heroinka Pokaż wiadomość
Słyszałam o jakichś śmiesznych balsamach spowalniających odrastanie włosków ale nie wierzę w takie bajki. Najlepszym sposobem będzie udanie się do gabinetu kosmetycznego na wosk. Trochę bólu ale masz spokój na dłuższy czas.
nie są śmieszne , bo to prawda że spowalniają ale o mechanizmach działania nie będą tu pisać i w gabinetach kosmetycznych je się stosuje.


Cytat:
Napisane przez nikuss3006 Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie moge zapytac o moj problem a mianowicie o bardzo szybkie odrastanie wlosow szczegolnie w miejscach intymnych.
Mam juz dosc latania codziennie z maszynka;/ czy sa jakies sposoby, preparaty od ktorych wlosy odrastaja wolniej? szvzegolnie wlosy pod pachami i w miejscach intymnych..o nogach nie wspominam;/
wosk, laser ( 1 zabieg bądź dwa - ) to metody które opóźniają odrastanie włosów
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:22   #10
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: golenie

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Może trochę nie na temat, ale mam pytanie: jak myślicie, czy te nowe maszynki Venus RIVIERA z tej aukcji są oryginalne? Kupowałyście kiedyś je na Allegro, bo są jakieś podejrzanie tanie z żelem gratis... Dziękuję z góry za pomóc
http://allegro.pl/item1092085105_ven...re_gratis.html
Nikt nie odpowie? Tu jest aktualny link http://allegro.pl/item1119564079_ven...re_gratis.html
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.