Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 20:43   #1
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios

Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII


Jako, ze gaduly z nas nieziemskie - zakladam kolejna czesc

Cytat:
Napisane przez majade
Załącznik 1549164
Witam truskawkowe maniaczki i maniaków w kolejnej odsłonie dyskusji o zakupach na www.strawberrynet.com

Poprzednie wątki:
część pierwsza
część druga
częsc trzecia
część czwarta
część piąta

część szósta

Fotografie naszych zdobyczy
Perfumy z Truskawy


Plotki truskawkowe:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...75#post79004 75


Dekalkulatory do łamania kodów (terminy produkcji kosmetyków) w tym również nasz własny, który powstał dzięki Jazmine
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php
http://datecalculator.googlepage s.com/englishhomepage


Najważniejsze informacje

Obowiązkiem Truskawkomaniaczki jest stałe zaznajamianie się z zawartością merytoryczną watku , branie udziału w zbiorowych szałach lub uczestniczeniu w grupie wsparcia szlabanowego - tu do wyboru, oraz dązenie do zamieszczania jak największej liczby fotek na "Truskawkowych zdobyczach"(jaz.)
  • Produkty z truskawy są z całą pewnością oryginalne co potwierdza mnóstwo szczęsliwych truskawkomaniaków
  • Serdecznie prosimy nie uświadamiać nas na siłę opowieściami o rzekomych podróbach sprzedawanych na truskawce. Lubimy wydawać własne pieniądze na te właśnie podróby (żart). Nie ma przymusu kupowania tam, drogie perfumerie stacjonarne bardzo chcą zarobić. Tym bardziej, że jako klienci płacimy w PL 100% marżę.
  • Truskawka to sklep internetowy, czyli z mniejszymi kosztami pracowników i bez kosztów wynajmu powierzchni handlowej w przeciwieństwie do klasycznych perfumerii. Hong-Kong jest również rajem podatkowym.
  • Przesyłki z Tru są rejestrowane, mają numer nadania i wymagają naszego podpisu przy odbiorze.
  • Zakupy należy robić z rozwagą. Zdarzają się na truskawce limitowane edycje kosmetyków sprzed kilku lat. Co za tym idzie różne są ich daty produkcji. Czasem warto poszperać na temat danej linii i roku jej wprowadzenia lub wycofania z rynku lub skonsultowac się na wątku aby uniknąć rozczarowania.
  • Nie ma określonych terminów dostaw kosmetyków na truskawce. Towary są wrzucane na stronę o każdej porze. Więc nie znamy dnia ani godziny
  • Wysyłka kolorówki i pielęgnacji jest całkowicie darmowa, nawet jesli zamawiamy przedmiot za 10 zł. Płacimy tylko za wysyłkę perfum - 10 % wartości zamówienia
  • Warto zapoznać się z systemem rabatów na głownej stronie
  • Jak płacić
  • Za zakupy na truskawce zapłacimy wyłącznie kartą kredytową , kartą z opcją e- zakupów i podpiętą do paypal i karta przedpłaconą działającą w paypal. Nie ma możliwości zapłaty przelewem, przekazem, przy odbiorze itp. Nie zapłacimy również zwykłą kartą bankomatową. O detalach - możliwościach naszej karty: jej współpracy z pay-pal i możliwości robienia e-zakupów dowiadujemy się w swoim banku
  • Informacje o paypal dostępne tu: http://www.paypal.pl/pl
  • Płacenie PAYPAL
    1. Zaloguj się na polskiej stronie paypala
    2. Kliknij na "wyślij pieniądze"
    3. Wypełniasz pole formularza do zapłaty:
    4. Klikasz "kontynuuj"
    5. Sprawdzasz szczegóły wypełnionego formularza
    6. Wciśnij na "wyślij pieniądze"
  • Nie ma znaczenia waluta w jakiej dokonujemy transakcji na stronie strawberry, bank i tak pobierze prawidłową kwotę
  • Ostateczną ceną do zapłaty (pomijając rabaty: za ilość zamówień i za kupowanie trzech produktów) jest cena na zielonym polu (oznaczona nett), nie doliczamy do niej nic na etapie zakupów. Jedynie bank może pobrac z konta nieco więcej (o 1 -3 zł) za przewalutowanie i zmianę kursu walut w danym dniu
  • Zdarza się że już po dokonaniu transakcji truskawka prosi nas mailowo o podanie kodu karty w celu potwierdzenia transakcji. Podajemy kod na własną odpowiedzialność i tylko po konsultacji ze swoim bankiem. Ewentualnie nie podajemy i transakcja jest anulowana. Podawanie kodu w sieci na stronach nieszyfrowanych (czyli np mailem) nie jest bezpieczne.
  • Jak zamawiać:
    • Wybierasz produkt i klikasz "add to cart".
    • Gdy dodałaś wszystkie interesujące Cię produkty, klikasz: "check out".
    • Następnie wpisujesz adres email Enter your e-mail address .
    • Później klikasz w "checkout counter".
    • W "billing address" wpisz swoje dane i klikasz "continue to checkout process". Można zmienić adres odbiorcy klikając ptaszek w polu "If You Require Shipping To Another Address" i uzupełniamy w rozwiniętej części adres
    • interesuje nas FREE SHIPPING - Registered Post
    • W gift message.wybiersz czy twój przedmiot ma być wysłany jako prezent czy nie. Gift czy nie-przesyłka jednakowo moze trafić do UC.
    • Następnie klikasz w "verify order information".
    • Jeżeli zamawiasz 1 raz i zamówiłaś na kwotę powyżej 25$ to otrzymasz darmowy prezent
    • Następnie klikasz w " confirm colour option and procceed to countinue"
    • Następnie wybierasz sposób płatności. wypełniasz pola wymagane w danym sposobie i klikasz na authorized payment.
  • Przesyłki ze Strawberry przychodzą zawsze w formie listu poleconego (mimo, że zapakowane w kartoniki jak paczki).
  • Kolorówka i pielęgnacja traktowana jest w deklaracji celnej i korespondencji zawsze jako "skin care". Produkty te przychodzą bezpośrednio z HK, jedynie perfumy dostajemy w przesyłce ze Szwajcarii
  • Przesyłki z HK z kolorówką i pielęgancją „idą” do PL zazwyczaj 4-10 dni
  • Ilość poszczególnych produktów, które są w magazynie sprawdzamy wkładając daną rzecz do koszyka i wpisujemy zamówienie na większą ilość sztuk - np. 1000, akceptujemy wybór i system informuje nas, czy rzeczywiście 1000 sztuk produktu jest w magazynie
  • Jeśli nie dostaliśmy potwierdzenia "Order confirmation" warto zajrzeć do folderu "spam" w naszej poczcie email.
  • W mailu "Order confirmation" dostajemy nasz numer zamówienia. Wpisując ten numer w białe okienko "shipment status" na tytułowej stronie tuż pod truskawką dowiemy się gdzie obecnie jest nasza paczka i jaki ma numer nadania
  • Można zamawiać kosmetyki pod dowolny adres. Dopuszczalne sa różne kombinacje - zamawianie z karty kredytowej (lub innej karty ) na konto różnych adresów e-mail, dla różnych odbiorców pod różnymi adresami, nie ma tu żadnych ograniczeń. Jedynie w przypadku zwrotu cła truskawa przesyła je wyłącznie na kartę, z której realizowana była płatność
  • Przesyłki LOSOWO mogą być zatrzymane przez Urząd Celny w Warszawie i poddane procedurze celnej.
  • Jeśli Warszawa przepuści paczkę i nada jej status "dopuszczenie do obrotu" paczka leci pocztą bezpośrednio do nas
  • "Złapane" czyli objęte procedurą celną paczki ( w Warszawie) kierowane są do kolejnego Urzędu - własciwego dla adresata paczki i tam naliczane są opłaty
  • Nie ma żadnych reguł jeśli chodzi o zatrzymywanie paczek. Kazda może wpaść – i wielka i mała. Nie ma znaczenia kwota wpisana w zielonej deklaracji celnej. Może zostać złapana paczka za 20 zł. Są jednak lokalne Urzędy Celne, które fioletowych wstążeczek nie clą wcale i pszczają je do nas bez żadnych opłat
  • I jeszcze raz: nie ma żadnych reguł w powyższej kwestii -sprawa przewałkowana została na tysiąc sposobów i wiemy, że łapanie paczek to loteria
  • Zdarza sie, że dla paczek o niskiej wartości - do około 50 - 100 zł złapanych przez UC nie są jednak doliczane żadne opłaty (ale nie zawsze i nie jest to praktykowane we wszystkich UC!)
  • Urząd celny nalicza 22% podatku VAT (od tego, co widnieje na rachunku) + opłatę za "przepakowanie i zaglądanie" - około 4- 6 zł. W skrócie o kwocie VATU mówimy tu "cło"
  • Opłaty te uiszczamy u listonosza lub na poczcie odbierając paczkę. Płacąc dostajemy potwierdzenie (podstawę) naliczenia opłat na kartce A4 oraz maleńką karteczkę z opłatami manipulacyjnymi. Obie zachowujemy.
  • Zdarza się, ze pracownik poczty przegapi pobranie od nas cła. Może zdarzyć się, że zapłaci za pomyłkę z własnej kieszeni lub poczta prędzej czy później do nas dotrze i opłatę jednak pobierze
  • Truskawa zawsze zwraca całość poniesionych przez nas opłat (i każdą kwotę) jednak oczywiście to wyłącznie dobra wola sklepu Proces zwracania pięniędzy trwa kilka dni lub tygodni
  • Na awizach dotyczących paczek z tru listonosze często wpisują początek numeru poleconego czyli literki „HK” lub piszą „zagranica”, "pakiet"
  • W celu otrzymania zwrotu kosztów vatu itd od truskawy należy zeskanować i wysłac wszelkie dokumenty mówiące o kosztach dodatkowych, które poniesliśmy
Jeśli mamy mało szczęścia i wezwanie z Urzędu Celnego (polecony ze zwrotką)
UC zazwyczaj precyzyjnie pisze w „laurce” jakich dokumentów i od nas wymaga. Zaznacza także sposób przesłania im dokumentacji: mail, fax, list itp.
Piszemy i załączamy to o czym jest napisane w piśmie. Czyli skan zamówienia przerobiony na worda (lub po prostu załączamy order confirmation) plus bardzo uproszczone tłumaczenie a w tresci maila piszmy ze to sa dokumenty do ich pisma nr.... z dnia ....



  • ogólny numer celno pocztowy alarmowo- reklamacyjny w Wawie (gdy paczka ginie bez wiesci w Polsce) tel. 022 5481199 i 98
  • Paczka zatrzymana w Bytomiu: Bytom przyjmuje maile z zamówieniem z truskawy w pdf lub jako załącznik, w tekscie piszmy parę słów na temat podanej w piśmie pozycji magazynowej, numery przesyłki itp. Na wezwanie Bytomia wysyłamy na adres: mw.bytom@kat.mofnet.gov.p l kopię zamówienia, którą otrzymujemy na maila zaraz po złożeniu zamówienia (order confirmation).Bytom - telefon w sprawie statusu zatrzymanej przesyłki itp
    • tel 032 282 30 80,
    • fax 032 281 50 47
    • pracuja od 7-19 w soboty 7-12
  • Zabrze jednostka, która zajmuje się odsyłaniem ovatowanych przesyłek dalej z Bytomia.Można dzwonić i dowiadywać się czy i kiedy przesyka z Bytomia wyszła
    • tel 032 - 3705405
  • Urząd Celny w Warszawie. Warszawa wymaga oprócz dokumentów zamówienia kopii dowodu osobistego. Przyjmuje dokumenty wysłane pocztą lub dostarczone osobiście. Oddział Celny I Pocztowy w Warszawie ul. Łączyny 8, 00-949 W-wa
    • Informacja w/s odpraw celnych zatrzymanych przesyłek: tel. (022) 545-16-03, (022) 548-13-44
    • Magazyn Pocztowy: (022) 548-14-42, (022) 548-14-44
    • inne: (022) 548-14-61, fax. (022) 548-14-31
  • Urząd Celny Poznań:
    • telefon dla poznanianek do rozdzielni w Komornikach (obsługuje Poznań):
      061-899-65-65
      (trzeba znać numer paczki)



ZWROT OPłAT
1. Skanujesz dokumenty celne - zazwyczaj dwa, jeden opiewający na 22 % wartości zamówienia i drugi na kilka złotych (ta malutka karteczka)
2. Piszesz maila do truskawki, że zapłaciłaś tyle a tyle i że uprzejmie prosisz o zwrot tej kwoty (w mailu przesyłasz dwa zeskanowane załączniki)
3. Wpisujesz truskawkowy nr zamówienia
4. Odpowiadają szybko, w ciągu 2 tygodni zwracają podana kwotę na konto karty, z której dokonywałaś płatności (sami sobie je odnajdują, nie musisz niczego podawać)

PRZYKłADOWY LIST Z PROśBą O ZWROT OPłAT

Hello,
recently I've been charged with the custom fee.
Please find attached custom confirmation document with short translation.
If you could cover that, it would be great.

Thank you in advance,

ADRESY, NA KTóRE WYSYłAMY MAILE

orders@strawberrynet.com
info@StrawberryNET.com




pozwoliłam sobie powyżej wykorzystać fragmenty cennych uwag truskawkomaniaków z poprzednich wątków. A szczególnie wykorzystałam dor6
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:46   #2
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Ale widze ze rzucili Maximizer DIora i błyszczyki Shiseido więc sie czymś pocieszę

A który odcień Shiseido polecasz błyszczyka? Nie widziałam ich na żywo a chcę kupić.

Z recenzji wynika, że wszysycy kupują Petal Pink G4.
Mógłby ktoś go dokłądniej opisać? Czy to jakiś różówo-mleczny kolor? (jak np YSL?)

A miała może któaś z was Pretty Pink G14? Wiem, że ponoć kolor mało widoczny (ale w ogóle widoczny czy raczej jak transparentny? smutny czy lekko rozświetlający?)

Będę wdzieczna za Wasze opinie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:52   #3
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Jamestown - ja jak na złość nie mam z Clinique ani jednego fioletu, same róże i brązy:/ Ten Lilac wygląda jak dla mnie bardzo kusząco, myślę że będzie dawał delikatny efekt jak większość cieni Clinique. tego Diora bym nie brała bo to staroć jeszcze uczuli i po co taką wpadkę zaliczyć z przyszłą teściową

Zdjęcie Frosted Lily tutaj: http://img.makeupalley.com/thumb.asp...PG&maxSize=600
Też ładny

Edytowane przez nobrit
Czas edycji: 2009-12-09 o 20:59
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:53   #4
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A który odcień Shiseido polecasz błyszczyka? Nie widziałam ich na żywo a chcę kupić.

Z recenzji wynika, że wszysycy kupują Petal Pink G4.
Mógłby ktoś go dokłądniej opisać? Czy to jakiś różówo-mleczny kolor? (jak np YSL?)

A miała może któaś z was Pretty Pink G14? Wiem, że ponoć kolor mało widoczny (ale w ogóle widoczny czy raczej jak transparentny? smutny czy lekko rozświetlający?)

Będę wdzieczna za Wasze opinie.
no właśnie mam obecnie 4 a planuję powtórkę z 4 lub 14
Lubię te błyszczyki jako alternatywę dla klejących JT - dają "wodne" nieklejące, bardzo przyjemne wykończenie.
4 jest jasna ale nie mleczna - daje tylko jasny połysk bez wyraźnego pobielania ust - taka niewinna, odmłazająca i ma super smak przypominający gumy balonowe z dzieciństwa. 14 też wydaje mi się dość interesująca, niestety swache znalazłam jakieś kiepskie - spodziewam się chłodno różowego akcentu na ustach
I to właśnie wesołego
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:54   #5
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

To ja też się przenoszę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:58   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Jamestown - ja jak na złość nie mam z Clinique ani jednego fioletu, same róże i brązy:/ Ten Lilac wygląda jak dla mnie bardzo kusząco, myślę że będzie dawał delikatny efekt jak większość cieni Clinique. tego Diora bym nie brała bo to staroć jeszcze uczuli i po co taką wpadkę zaliczyć z przyszłą teściową
No wlasnie Lilac na moim monitorze wyglada rozowo a nie fioletowo

btw: zdecydowalam sie na shimmer Bobbi, tylko nie wiem ktory. Rozow nie lubie bo czasami mam problemy z naczynkami i wygladam jak swinka Piggy. Braz mnie bardzo kusi, ale jestem ekstremalnie blada i boje sie, ze bedzie za ciemny. Nigdy nie mialam nic brazowego bo wszytsko za ciemne i mnie kusi .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-12-09 o 21:00
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:00   #7
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no właśnie mam obecnie 4 a planuję powtórkę z 4 lub 14
Lubię te błyszczyki jako alternatywę dla klejących JT - dają "wodne" nieklejące, bardzo przyjemne wykończenie.
4 jest jasna ale nie mleczna - daje tylko jasny połysk bez wyraźnego pobielania ust - taka niewinna, odmłazająca i ma super smak przypominający gumy balonowe z dzieciństwa. 14 też wydaje mi się dość interesująca, niestety swache znalazłam jakieś kiepskie - spodziewam się chłodno różowego akcentu na ustach
I to właśnie wesołego
Dzieki za opinie. A widziałaś je może w perfumerii?
Skoro G4 nie ma mlecznego odcienia a daje połysk to chyba niewiele będą się różnić, bo czytałam na Makeupalley, że ten G14 jest niewidoczny jakby był przezroczysty i ogólnie przez to ma opinie ok 3,2 na 5.

Czyli wnioskuję, że G4 jest transparentny jasny nawet nie róż tylko przezroczysty jasny kolor pobłyskujący?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 21:13   #8
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki za opinie. A widziałaś je może w perfumerii?
Skoro G4 nie ma mlecznego odcienia a daje połysk to chyba niewiele będą się różnić, bo czytałam na Makeupalley, że ten G14 jest niewidoczny jakby był przezroczysty i ogólnie przez to ma opinie ok 3,2 na 5.

Czyli wnioskuję, że G4 jest transparentny jasny nawet nie róż tylko przezroczysty jasny kolor pobłyskujący?
tak, w tym kierunku

http://www.beautyswatch.com/2009/06/...etal-pink.html
ale szczerze mówiąc nie wiem skąd u niej tyle drobin ja nie mam takiego gwiazdozbioru po nałożeniu

podobny też do tego efektu:
http://www.beautyswatch.com/2009/06/...va-glam-v.html
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:14   #9
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

się melduję
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:21   #10
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
tak, w tym kierunku

http://www.beautyswatch.com/2009/06/...etal-pink.html
ale szczerze mówiąc nie wiem skąd u niej tyle drobin ja nie mam takiego gwiazdozbioru po nałożeniu

podobny też do tego efektu:
http://www.beautyswatch.com/2009/06/...va-glam-v.html

Dzięki

A znalazłaś może na tej stronie albo gdzieś indziej G14? Bo ja nie mogę znaleźć.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:23   #11
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Witam witam i o zdrowie pytam (Mariolka tez mam problemy z uzebieniem, walcze o ząb który juz sie do niczego nie nadale ale jestem z nim związana emocjonalnie i nie oddam bez walki)

Orientujecie się czy te cienie to fiolety?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...817/?CatgId=34
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 21:29   #12
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Witam witam i o zdrowie pytam (Mariolka tez mam problemy z uzebieniem, walcze o ząb który juz sie do niczego nie nadale ale jestem z nim związana emocjonalnie i nie oddam bez walki)
Szkoda, że nowych zębów nie można na truskawie zamówić Już mnie głupawka bierze normalnie

Ja miałam ten zestaw. Te cienie to nie fiolety. To raczej granato-grafit.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-12-09 o 21:30
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:40   #13
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dostałam dzisiaj moją paczuszkę ( tzn. jak pojechałam na pocztę i zapłaciłam customs fee ) z Moon Sparkle i TYM balsamem biothermu, ale w ogóle mi nie przypadł do gustu niestety na pocieszenie bransoletka - słodka
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:41   #14
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzięki

A znalazłaś może na tej stronie albo gdzieś indziej G14? Bo ja nie mogę znaleźć.
znalazłam ale wygląda idealnie nijak
http://www.fuzkittie.com/2009/03/pretty-things.html
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nowych zębów nie można na truskawie zamówić
trzeba zapytac Zenka, ciekawe co odpisze
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:42   #15
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nowych zębów nie można na truskawie zamówić Już mnie głupawka bierze normalnie

Ja miałam ten zestaw. Te cienie to nie fiolety. To raczej granato-grafit.
A ładne? warto kliknąć?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:43   #16
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
znalazłam ale wygląda idealnie nijak
http://www.fuzkittie.com/2009/03/pretty-things.html

trzeba zapytac Zenka, ciekawe co odpisze
"ze akurat nie maja ich na stanie, ale moze chcialabys wybrac cos innego z ich oferty"
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:44   #17
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Mariola, niestety musisz jakoś ten ból przeżyć
może nawet z tydzień Cię tak ćmić
jak nie wytrzymujesz to wspomagaj się jakimiś prochami
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:52   #18
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
"ze akurat nie maja ich na stanie, ale moze chcialabys wybrac cos innego z ich oferty"
Zenku wybieram Twoją górną "4"
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:53   #19
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
znalazłam ale wygląda idealnie nijak
http://www.fuzkittie.com/2009/03/pretty-things.html

trzeba zapytac Zenka, ciekawe co odpisze

Szkoda, że nie pokazała go na ustach.

A widziałaś może gdzieś G28? To przezroczysty ze srebrnymi drobinkami.

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2009-12-09 o 21:55
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 21:57   #20
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
znalazłam ale wygląda idealnie nijak
http://www.fuzkittie.com/2009/03/pretty-things.html

trzeba zapytac Zenka, ciekawe co odpisze
Biedny nie wiedziałby co się dzieje i pomyśłaby, że pewnie już jest tak przepracowany, że wydaje mu się, że ludzie pytają go o zęby zamiast kosmetyki

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
A ładne? warto kliknąć?
Jak lubisz Stilę, to są ładne. Ja za Stilą nie przepadam to puściłam je dawno w świat, ale same kolory ładne

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Mariola, niestety musisz jakoś ten ból przeżyć
może nawet z tydzień Cię tak ćmić
jak nie wytrzymujesz to wspomagaj się jakimiś prochami
Mówisz A ja już myślałam, że to może fuszera, że nie powinien już boleć. Wydawało mi się, że słyszałam, że 3 godziny może boleć jak cholerka, a później już nie i już się załamywałam, ale skoro piszesz, że nie to mnie bardzo na duchu podniosłaś i w takim razie będę dzielnie cierpieć
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:02   #21
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mówisz A ja już myślałam, że to może fuszera, że nie powinien już boleć. Wydawało mi się, że słyszałam, że 3 godziny może boleć jak cholerka, a później już nie i już się załamywałam, ale skoro piszesz, że nie to mnie bardzo na duchu podniosłaś i w takim razie będę dzielnie cierpieć
nie, nie, absolutnie nie fuszera
ale gdyby Cie ostro bolało, to udaj się do stoma
ćmić ma prawo, ale nie ostro boleć non stop
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:03   #22
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie pokazała go na ustach.

A widziałaś może gdzieś G28? To przezroczysty ze srebrnymi drobinkami.
też żałuję G28 nie widziałam bo jakoś mi nie podszedł
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
będę dzielnie cierpieć
biedaku, zęby są czasem kompletnie nieodgadnione i potrafią dać czadu
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:04   #23
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Melduję się w następnej części truskawkowej sagi

Mariola co do tego zęba to wydaje mi się ze powinien boleć max parę godz po zatruciu, ewentualnie przez 24 godz ale to już tylko takie pobolewanie lekkie. Jezeli bardzo Ci dokucza to radzę iść jutro do tego zębologa

Zeby nie było off topu to ja mam dalej dylemat z tym Shimmerem BB
Muszę kupić coś nowego bo co prawda czekam na 2 paczki - z Nacre i szminką YSL, ale to już na zapas więc nie będzie takiej niespodzianki jak przyją te paczki bo wiem co jest w środku
Tak w ogóle to Nacre powinny być dzisiaj bo przyleciały do Polski już w niedzielę, mam nadzieję że nie mają przymusowego przystanku w Bytomiu

EDIT: widzę że dziewczyny już napisały jak to bywa z zatrutymi zębami. Moje te które musiałam uśmiercić bolały mocno ale na szczęście krótko

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2009-12-09 o 22:08
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:32   #24
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

się melduje
nadal smutna że mi kosmetyczka przeszła koło nosa
i nadal rozbita i niewiedząca co sobie aktualnie kupić
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:45   #25
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

nic sie nie martw, jak tylko sie pojawi to damy Ci znac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:45   #26
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Lubie stile ale granaty mnie jakoś nie ciągną
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 23:04   #27
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
nie, nie, absolutnie nie fuszera
ale gdyby Cie ostro bolało, to udaj się do stoma
ćmić ma prawo, ale nie ostro boleć non stop
Bardziej czuję jakby obolałą kość szczękową a od czasu do czasu mocniejsze ukłucie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
biedaku, zęby są czasem kompletnie nieodgadnione i potrafią dać czadu
Już dawno mi tak nie dały czadu
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Melduję się w następnej części truskawkowej sagi

Mariola co do tego zęba to wydaje mi się ze powinien boleć max parę godz po zatruciu, ewentualnie przez 24 godz ale to już tylko takie pobolewanie lekkie. Jezeli bardzo Ci dokucza to radzę iść jutro do tego zębologa

EDIT: widzę że dziewczyny już napisały jak to bywa z zatrutymi zębami. Moje te które musiałam uśmiercić bolały mocno ale na szczęście krótko
mam nadzieję, ze obudzę się z nie bolącą szczęką

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Lubie stile ale granaty mnie jakoś nie ciągną
Oj to chyba musisz je sobie odpuścić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 00:25   #28
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dziewczyny, ma ktoras? http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../44259/#DETAIL
Moze wrzuci jakas szczesliwa posiadaczka zdjecie ?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-12-10 o 00:35
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 01:26   #29
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Odebrałam z poczty róż Nars Sertao.Pudełko było częściowo porwane,z dziury widać było czarne pudełeczko z różem,na szczęście nikt się nie skusił na nie.Sam róż jest śliczny,taki transparentny opalony kolor ze ślicznymi maleńkimi drobinkami.Jutro testy na twarzy.

Swoją drogą,wczoraj kupiłam kolejny róż z rozświetlaczem,ale zapłaciłam dopiero po kilku godzinach wchodząc na stronę PayPal.Do tej pory nie otrzymałam meila z truskawy,czy wszystko ok,czy wysłali mi ten róż.Zapłaciłam 37,04 $,wyszło ponad 105 czy 107 złotych a chcieli około 103.Dostali w końcu tyle ile trzeba czy jak?Czemu się nie odzywają,że przesyłka już w drodze
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 01:46   #30
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

ale z Was gaduły.. ja już nie nadążam..
ale melduję się
ennko, spóźnione życzenia urodzinowe

ja znów będę chora (już czuję..), akurat teraz jak zupełnie nie mam na to czasu
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.