Oferty pracy w UK- finanse i księgowość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-06, 19:37   #1
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659

Oferty pracy w UK- finanse i księgowość


Hej dziewczyny,


Macie może doświadczenie w poszukiwaniu pracy zagranicą a dokładniej w Wielkiej Brytanii? Polecacie jakieś rzetelne strony na których ogłaszają się sprawdzeni pracodawcy albo agencje pośrednictwa pracy? Nie chodzi mi o prace sezonowe, szukam ofert dla doświadczonych pracowników w finansach i księgowości. Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 09:57   #2
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Oferty pracy w UK- finanse i księgowość

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,


Macie może doświadczenie w poszukiwaniu pracy zagranicą a dokładniej w Wielkiej Brytanii? Polecacie jakieś rzetelne strony na których ogłaszają się sprawdzeni pracodawcy albo agencje pośrednictwa pracy? Nie chodzi mi o prace sezonowe, szukam ofert dla doświadczonych pracowników w finansach i księgowości. Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki
Ineed.co.uk, totaljobs, jobsite, monster, reed, itd. Wiekszosc jest rzetelna, tylko szukaj tych prac w j. angielskim na google.co.uk. W UK teraz prawie wszystkie oferty sa za posrednictwem agencji pracy. Rzadko ktora firma juz sama sie oglasza.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 10:40   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oferty pracy w UK- finanse i księgowość

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,


Macie może doświadczenie w poszukiwaniu pracy zagranicą a dokładniej w Wielkiej Brytanii? Polecacie jakieś rzetelne strony na których ogłaszają się sprawdzeni pracodawcy albo agencje pośrednictwa pracy? Nie chodzi mi o prace sezonowe, szukam ofert dla doświadczonych pracowników w finansach i księgowości. Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki
Nie dziewczyna, ale sprobuje pomoc
Masz adres/nr tel brytyjski? Dobre CV po angielsku? Jestes juz na miejscu?
Wg mnie slac z Polski CV duzo nie zrobisz, najlatwiej byc na miejscu i przejsc sie po kilku agencjach rekruterskich, duzo bardziej to rusza sprawy niz aplikacje w necie, szczegolnie z zagranicy
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 10:59   #4
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Oferty pracy w UK- finanse i księgowość

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie dziewczyna, ale sprobuje pomoc
Masz adres/nr tel brytyjski? Dobre CV po angielsku? Jestes juz na miejscu?
Wg mnie slac z Polski CV duzo nie zrobisz, najlatwiej byc na miejscu i przejsc sie po kilku agencjach rekruterskich, duzo bardziej to rusza sprawy niz aplikacje w necie, szczegolnie z zagranicy
To tez prawda O ile masz jakies wybitne CV, duzo doswiadczenia, kursy porobione, do tego jeszcze znajomosci jezykow obcych, to jeszcze sie moze zainteresuja i zadzwonia. A jezeli masz przecietnie wygladajace CV, to adres z Polski widniejacy na nim, bedzie znacznie zmniejszal szanse na odzew.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 20:26   #5
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Oferty pracy w UK- finanse i księgowość

Warto pamiętać, że angielskie CV wygląda trochę inaczej i jeśli masz doświadczenie to nie warto ograniczać się do jednej strony Dane brytyjskie też bardziej przyciągają rekruterów, którzy właściwie sami szukają kandydatów - mój TŻ nawet nie musiał wysyłać odpowiedzi na oferty, początkowo po przyjeździe dostawał z 15 telefonów dziennie (branża IT)
Zarejestruj się na podanych wyżej portalach i sama też wysyłaj. Totaljobs i indeed to chyba dwa największe portale z dużą ilością ofert. Można spróbować na linked.in. Będąc na miejscu w UK warto zorientować się w lokalnych agencjach pracy, które często specjalizują się w poszukiwaniu pracowników do konkretnej branży (administracja, finanse, IT itp.).
naroa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-14 21:26:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.