ach te odkurzacze - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 08:27   #61
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: ach te odkurzacze

A samemu nie można tego wymienić? Nie wiem jak to wygląda bo dopiero zamierzam kupić ten odkurzacz, ale myśle że nie będzie żadnego problemu
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:14   #62
ela_84
Raczkowanie
 
Avatar ela_84
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 407
Dot.: ach te odkurzacze

Ja odradzam jakiegokolwiek Zelmera. Odkurzacz na gwarancji musiałam wyrzucić, bo wg serwisu (gold service zelmera!) było z nim wszystko OK, a żeby wciągnął jakiegokolwiek śmiecia - powiedzmy papierowy paproch - trzeba było celować w niego rurą bezpośrednio lub też poderwać go szczotką do góry. A miał filtry hepa i inne bajery... Nie był zepsuty, zapchany ani nic w tym stylu, po prostu od początku był do d..y.

Potem miałam jeszcze ekspres do kawy Zelmera za około 800 zł, po 3 miesiącach zwróciłam (całe szczęscie dało się bo była to częsciowo nagroda za punkty w programie lojalnosciowym!), bo przestał sobie działać, a w serwisie też nie pomogli. Nie wiem co jest z tym Zelmerem, stare graty sprzed 15 lat nieraz działają, a te nowe to takei gó..no, że radzę się trzymać z daleka. Zwłaszcza, że gwarancja nic nie daje.
__________________
Tomek urodził się 8 lipca
ela_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 06:51   #63
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ach te odkurzacze

Cytat:
Napisane przez ela_84 Pokaż wiadomość
Ja odradzam jakiegokolwiek Zelmera. Odkurzacz na gwarancji musiałam wyrzucić, bo wg serwisu (gold service zelmera!) było z nim wszystko OK, a żeby wciągnął jakiegokolwiek śmiecia - powiedzmy papierowy paproch - trzeba było celować w niego rurą bezpośrednio lub też poderwać go szczotką do góry. A miał filtry hepa i inne bajery... Nie był zepsuty, zapchany ani nic w tym stylu, po prostu od początku był do d..y.

Potem miałam jeszcze ekspres do kawy Zelmera za około 800 zł, po 3 miesiącach zwróciłam (całe szczęscie dało się bo była to częsciowo nagroda za punkty w programie lojalnosciowym!), bo przestał sobie działać, a w serwisie też nie pomogli. Nie wiem co jest z tym Zelmerem, stare graty sprzed 15 lat nieraz działają, a te nowe to takei gó..no, że radzę się trzymać z daleka. Zwłaszcza, że gwarancja nic nie daje.
Odradź konkretny model jak coś, a nie wszystkie produkty jak leci. Przesadzasz. Mój Zelmer chodzi dobrze, pomimo że naprawdę go nieźle masakruję (plus trwający od kilku miesięcy remont, kilogramy kurzu, pyłu). Zelmer Admiral mojej mamy działa już od kilku ładnych lat bez zarzutu, tak samo jak ten, który miałam przez obecnie używanym modelem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:25   #64
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: ach te odkurzacze

Też uważam ze zelmera odkurzacze są dobre, ale ostatnio cos w LG zagustowałam i myse, ze to też dobra marka.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 11:02   #65
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: ach te odkurzacze

Zgadzam się, nie można oceniać całej firmy na podstawie jednego modelu, może jakaś partia się trafiła kiepska, albo po prostu nastawiamy się negatywnie do tej marki i każda głupota nas denerwuje. Ja najwięcej mam sprzętów LG, raz mi się popsuło DVD ale szybko naprawili i wszystko działa jak należy.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 12:32   #66
North
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 20
Dot.: ach te odkurzacze

Warto kupować odkurzacze z lepszym filtrem np. Hepa 13, bo dzięki niemu podczas odkurzania mniej pyli się po mieszkaniu. I wcale te filtry nie są drogie.

Sam używam od kilku lat odkurzacza Zelmer Solaris Twix, który ma możliwość odkurzania z tradycyjnymi workami i bezworkowo. Od początku odkurzam bezworkowo, bo to wygodniejsze. Po odkurzaniu otwiera się plastikowy pojemnik, wysypuje śmieci i już. Czasami można wymyć pojemnik, filtr wlotowy też jest zmywalny. Odkurzacz ma dwa filtry wlotowy Hepa12 i wylotowy hepa13.
Oba wymieni każdy, wyjmuje się je banalnie prosto. Kosztują około 17zł (na Allegro). Dopiero po około dwu latach wymieniłem wlotowy. Wylotowy nadal jest sprawny. Nie wiem jak jest w innych firmach, ale Zelmer daje aż 4 lata gwarancji na niektóre modele, no i części zapasowe, filtry są sporo tańsze od tych np. do Elektroluxa.
Mój odkurzacz ma dodatkowo elektroszczotkę. To super sprawa, lepsza od turboszczotki. Nic tak nie wyszczotkuje wykładzin, chodników, dywanów jak elektroszczotka. Ma dwa lata gwarancji. Jedyne, co jest niewygodne, to podpinanie kabelków do rury, a potem zdejmowanie, ale coś za coś, w końcu ona działa na prąd.
North jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:38   #67
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: ach te odkurzacze

Cytat:
Napisane przez nikitatka Pokaż wiadomość
może w domu macie w miare nowe odkurzacze które są jeszcze produkowane i są warte polecenia
Też własnie poszukuje dobrego nowego odkurzacza do 400 zł. Mam odkurzacz Zelmera, staruszek po 15 latach juz sie wysłużył ale ani razu nam sie nie zepsuł! Mam więc pozytywne doświadczenia z Zelmerem.
Z tego co zauwazyłam tańsze odkurzacze mają gorszej jakości rury- tzn. harmonijka zrobiona jest z twardego plastiku, który tylko czekać aby popękał. A przecież ten element musi być mega wytrzymały i gietki. Zwracacie uwage na wykonanie węża?
Jak jeszcze się nie interesowałam odkurzaczami widziałam tanie markowe odkurzacze w marketach ale właśnie z takim twardym wężem.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.

Edytowane przez BioIvO
Czas edycji: 2011-04-26 o 10:40
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 14:38   #68
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: ach te odkurzacze

Z tym Zelmerem chyba jednak nie jest tak źle, ja mam od ponad roku Zelmera Voyagera i nic się z nim złego nie dzieje. W wyposażeniu ma jakąś super szczotkę, filtr hepa jakiś dual, można używać z workiem na śmieci i bez, rura raczej miękka. Po ponad roku używania osobiście polecam rozważyć taki zakup
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 14:44   #69
North
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 20
Dot.: ach te odkurzacze

W odkurzaczach mogą być węże CBS, czyli sama guma, która można dowolnie wyginać oraz trwalsze węże flexi, często dodawane do droższych modeli, gdzie w plastik jest wtopiony spiralnie drut.

Oczywiście używać można obu, ale gdy pociąga się odkurzacz po podłodze za wąż, czasami przypadkowo nadepnie, zaczepi to ten z samej gumy będzie średnio trwały. Flexi sprawdzi się lepiej.
North jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 15:17   #70
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: ach te odkurzacze

No właśnie, każdy mówi, że filtry są drogie, a taniej wychodzi wymiana filtra co jakiś czas, niż kupowanie worków. Poza tym o filtr trzeba dbać, żeby się nie zapychał.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:27   #71
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: ach te odkurzacze

Też tak uważam, wystarczy o filtr dbać, czyścić od czasu do czasu i nic się nie będzie działo. A worki to już przeżytek, tyle w nich kurzu i różności , że tylko smród z nich się wydostaje.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 13:21   #72
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ach te odkurzacze

Cytat:
Napisane przez catherine33 Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony muszę polecić odkurzacze marki Robojet. Świetnie radzą sobie z panelami, ale też dywanami z krótkim włosem. Na razie bezawaryjny, sprzęt godny polecenia!
Tak wszystkie, jak leci polecasz? Jakiego Ty konkretnie używasz i w jakim celu (znaczy się: sierść zwierzaka Ci na bieżąco wciąga, czy co?), od kiedy go masz?
---

Filtr Hepa w moim Zelmerze jest z jednej strony super - bo naprawdę mnóstwo tego kurzu i pyłu wyłapuje, a z drugiej strony (mam remont) wkurza mnie ta jego czułość, bo co chwilę zapchany. Chwilowo go z TŻ wyjęliśmy, bo nie da się, włożę nowy już po remoncie.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-08-10 o 13:28
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:33   #73
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: ach te odkurzacze

Co do sierści , wystarczy jakieś dobre końcówki do czyszczenia, czy trzeba jakiś super odkurzacz kupić, żeby się tego dokładnie pozbyć>
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:48   #74
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: ach te odkurzacze

dla miłosników zwierząt i nie tylko polecam http://roboclean.pl/ ROBOCLEAN (średnio 5 000 zł a nawet i więcej to zależy gdzie się kupuje)

sprawdzone .... może tylko cena troche odstrasza

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2011-08-26 o 08:49
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:01   #75
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ach te odkurzacze

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
dla miłosników zwierząt i nie tylko polecam http://roboclean.pl/ ROBOCLEAN (średnio 5 000 zł a nawet i więcej to zależy gdzie się kupuje)

sprawdzone .... może tylko cena troche odstrasza
Jeżeli oprócz odkurzania gotuje i przynosi kwiaty, to biorę. Skąd oni te ceny biorą? Technologię na licencji NASA wykorzystują, czy jak?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-09-08 o 08:24 Powód: Literówka
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 08:19   #76
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: ach te odkurzacze

Dokładnie, ceny to są kosmiczne, lepiej zainwestować w normalny odkurzacz z dobrym silnikiem i pojemnikiem, który będzie na lata...
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 09:41   #77
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: ach te odkurzacze

wiem jak odkurza zwłaszcza jak ktos ma zwierzeta; rewelacyjnie pierze i trzepie, a na dodatek świetnie filtruje powietrze postawiony w kącie

jest rewelacyjny .... jak mnie będzie stać to bez mrugnięcia okiem kupie ( na raze u przyjaciółki testuję, która już x odkurzaczy przerobiła w domu)
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 22:14   #78
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: ach te odkurzacze

Cytat:
Napisane przez aniolek_22 Pokaż wiadomość
Co do sierści , wystarczy jakieś dobre końcówki do czyszczenia, czy trzeba jakiś super odkurzacz kupić, żeby się tego dokładnie pozbyć>
hej . ja mam ten odkurzacz Electroluxa . I jestem zadowolona. Strasznie mi sie podoba to, że na jednym gniazdku odkurze sobie prawie 80 m mieszkanie. Banał haha, prawda Ale kurcze, nie znosiłam strasznie tego przełączania z jednego gniazdka do drugiego, albo jak przy mocniejszym pociągnieciu wtyczka wypadała. Na filtrach się nie znam, ale mogę jeszcze dodać, że miałam wczesniej Zelmera Galaxy 1800 (dostaliśmy go w prezencie) i kurcze... w sumie to dobry odkurzacz, jednak nie byłam z niego do końca zadowolona. Dlatego też mimo iż ten zelmer był dobry, oddałam go siostrze, a sami po roku kupilismy Electroluxa z workiem. Mamy psa, który ma krótką siersc i po prostu ten Galaxy sobie nie radził. Po odkurzeniu połowy mieszkania trzeba było czyścić pojemnik i filtry, najlepszy efekt był po wymyciu filtrów, no ale jak się to zrobiło to należało odczekać parę godzin, zeby dobrze wysechł :/ jeśli nie był umyty - nie ciągnął dobrze. Dowiedziałam się pozniej, ze posiadacze zwierzaków powinni zapomnieć o takich zwykłych odkurzaczach bezworkowych i raczej jesli już chca kupić cos w ten desen to lepiej zainwestować w coś porzadniejszego i niestety droższego. Dlatego stwierdziliśmy, że w sumie to worki nie są drogie, przecież nie wymieniam co tydzień na nowy prawda? - i kupilismy klasyczny, mocny odkurzacz . I jestem na prawde bardzo zadowolona.

Dla właścicieli czworonogów i dywanów - polecam elektro lub turbo szczotki. U mnie się sprawdzają a na prawde mam z czym walczyć

Jest jeszcze jednen fajny bajer , a mianowicie Roomba. Moja mama ją ma , niestety nie jest na nasza kieszeń, ale jest rewelacyjna. Na prawdę. Ma kilka wad, np jest głośna, nie wszędzie wjedzie (trzeba jej czasem pomóc, w sensie - odsunąć kanapę, fotel, itp niestety sama tego nie robi haha a szkoda) i długo sprząta - ale za to jak sprząta ! Na prawdę jest dobra! Ja myslalam, że moj odkurzacz jest mega mocny i świetnie zbiera psie kłaczki, ale widzę duża róznice np przy myciu podłogi po tym moim sprzęcie , a sprzęcie mamy. Po roombie na podłodze nie zostaje NIC! Może jak kiedyś będę miała dom... kto wie
_millena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 23:17   #79
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: ach te odkurzacze

ja powiem wam tak jak bym wczesniej uslyszala tak jak wy ze cos kosztuje 5 tys to bym sie za glowe zlapala i bym wolala sobie sprzataczke nając:P ale moja mama sobie kupila taka rzecz, poczatkowo pukalam jej w czolo ale po roku czasu stwierdzam ze to byl najlepszy zakup jaki mogla zrobic az mi szkoda ze ja nie mam i jej tylko czasem zabieram
nie dosc ze sprzata idealnie, ma takie ssanie ze wszystko wydrze z dywanu, swietnie pierze a najwazniejsze jest to ze ja mam astme i alergie i od kad sobie go pozyczylam od mamy i nim sprzatam to naprawde nie widac kurzu, nie roznosi go a jak sobie wytrzepie lozko tą turboszczotką czy jak jej tam to od razu lepiej sie spi poza tym ja mam astme wiec jak przefiltruje powietrze plus wytrzepane lozko to nie dusze sie w nocy i od razu lepiej mi sie oddycha. Nie chce tu zachwalac ale roboclean to rewelacja co nie zmienia faktu ze cene ma kosmiczna jak narazie uzywany rok na dwa domy i sie z nim nic nie dzieje, jesli przetrwa dobrych pare lat to wtedy sie okaze czy wart swojej ceny hehe ktos mi to mowil ze niby mozna go kupic taniej w niemczech szkoda ze nie wiem gdzie
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 06:33   #80
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: ach te odkurzacze

Te tańsze odkurzacze też sobie świetnie radzą z wytrzepaniem łóżka i są przeznaczone dla alergików, także mocno bym się zastanowiła przed wydaniem tak kosmicznej kasy.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 08:42   #81
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: ach te odkurzacze

Cytat:
Napisane przez szonja Pokaż wiadomość
Te tańsze odkurzacze też sobie świetnie radzą z wytrzepaniem łóżka i są przeznaczone dla alergików, także mocno bym się zastanowiła przed wydaniem tak kosmicznej kasy.
niby tak ale jak masz zwierzeta to powiem tak tylko roboclean usunłą dokładnie sierść inne zostawiały ..... gdyby nie ta cena
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 10:01   #82
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: ach te odkurzacze

Ja to nie znam tego odkurzacza, jakoś bardziej jestem tradycjonalistką i te zwykle LG wolę
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 11:17   #83
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: ach te odkurzacze

Który model masz na myśli? Patrzyłam na pralki i lodówki, ale odkurzacz przeoczyłam.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 13:42   #84
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: ach te odkurzacze

Faktycznie, coś mi się obiło o uszy. To chyba pierwszy odkurzacz robot od LG, wyposażony w kamerkę odtwarzającą mapę domu. Ciekawa jestem jak to się w praktyce sprawdza.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 17:15   #85
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: ach te odkurzacze

Ciekawe ile kosztuje to cudo, chyba fajnie mieć coś takiego w domu, zwłaszcza jeśli się codziennie mieszkanie odkurza. Ale by była wyręka...przyznam, ze LG ostatnio mile zaskakuje jeśli chodzi o sprzęty AGD
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:27   #86
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: ach te odkurzacze

Nie orientuję się. Widziałam tylko filmik na youtube.
Jeżeli ktoś często sprząta, to taki robocik z pewnością się sprawdzi.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 14:23   #87
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: ach te odkurzacze

Odkopuje watek, bo zastanawiam sie nad zakupem nowego odkurzacza. Mam starego Karchera, ktory dali nam rodzice, a sami kupili sobie nowy Odkurzacz poki co dziala, ale jego glosnosc jest porazajaca, do tego jest wielki i niestabliny, ma funkcje prania dywanow z ktorej nigdy nie korzystam, bo wszedzie mamy panele. Jego dzwieki wkurzaja mnie niemilosiernie, przez to ze jest taki wielki latwo sie przewraca, dzieki czemu nienawidze odkurzac

Ale do rzeczy, potrzebuje odkurzacza ktory dobrze zbiera siersc, bo mamy 2 koty, ale skoro nie mamy dywanow to nie wiem czy turboszczotka sie sprawdzi? Chcialabym nim odkurzac podlogi i jakies narzuty, lozka i inne miejsca oklaczone przez koty Wazne zeby byl w miare cichy i lekki, nie wiem czy lepszy workowy czy bezworkowy. Worki po jakims czasie pewnie sa trudno dostepne, ale bezworkowe chyba czesciej trzeba oprozniac no i ma sie kontakt z tym syfem przy wyrzucaniu
A i jeszcze jedno, ogladalam jakis model Electroluxa ktory ma w zestawie taka miotelke do kurzu, ktora jakos sie tam jonizuje i podobno super zbiera kurz. Pomyslalam ze moglabym czyms takim sciany przejechac, bo mamy pomalowane na ciemno i jak sie spojrzy pod katem to widac osiadly kurz

Bede wdzieczna za sugestie uzytkownikow
__________________

Edytowane przez karolina2020
Czas edycji: 2012-06-02 o 14:25
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 08:25   #88
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ach te odkurzacze

Mam takie pytanie: czy ktoś z Was posiada / użytkuje odkurzacz bezprzewodowy (samochodowy / ręczny, bo i z taką nazwą się spotkałam)? Najlepiej z funkcją wciągania wody. Proszę o opinie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 19:07   #89
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: ach te odkurzacze

podbijam temat poniewaz potrzebuje porady

otóz chciałabym wyprac odkurzaczem piorącym (dokladnie zelmer wodnik) dywan i naroznik. moja tesciowa ma ten odkurzacz, i niestety nie ma juz wkladów piorących. pralam nim kiedys jasną tapicerke i nie do konca bylam zadowolona z efektów.

Czy macie jakies doswiadczenie w przypadku srodków czyszczących co do tego odkurzacza? wiem ze są do niego proszkowe tenzi itp ale czy moge np kupic w plynie? jaki srodek najlepiej zastosowac?
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 17:35   #90
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: ach te odkurzacze

Bry!
Czy któraś z Was ma może odkurzacz Zelmera Aquos?
Bo chciałabym zapytać, czy myjecie WSZYSTKIE filtry po każdym użyciu?
Bo o ile rozumiem mycie 2 filtrów z wiaderka, to dziwne wydaje mi się, żeby było konieczne za każdym razem wyciąganie filtra przy silniku i tego HEPA ...
A w instrukcji jest jakoś tak niejasno napisane, że zaleca się każdorazowo mycie .. i nie jest jednoznacznie napisane,że wszystkich.
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-14 02:14:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.