Jaki mam kształt twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-14, 15:02   #1
Pomka xD
Raczkowanie
 
Avatar Pomka xD
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 268
Question

Jaki mam kształt twarzy


Kompletnie nie mam pojęcia jaki mam kształt twarzy. Ja bym poszła w owal, ale nie jestem pewna...Możecie mi również powiedzieć jakie byłyby dla mnie odpowiednie kolory i fryzura?
Z góry dziekuję
Pomka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 18:50   #2
olcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 183
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

moim zdaniem twoja twarz jest w kształcie diamentu tak jak Hilary duff w ostanim SHOW napisano że kucyki z leko podtapirowanymi i wypuszczonymi po bokach kosmykami łagodzą ostrą linię podbródka i szkracaja szerokie policzki
__________________
in love with ESAPANA forever
olcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 20:21   #3
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

Napewno nie diament. Szkoda, ze dalas zdjecie z usmiechem bo on wlasnie zmienia proporcje twarzy na taki ksztalt. Ja uwazam, ze owal. Kolory...hmmm...tu jest wiekszy problem bo nie bardzo umiem okreslic Twojego typu kolorystycznego. Na pierwszy rzut oka chcialoby sie powiedziec "zima". Ale kolor skory jest raczej cieply. Opalalas sie? ALbo moze smarowalas sie samoopalaczem? Jaki masz naturalny odcien skory? Jasny czy taki jak tutaj? Napewno pasuja Ci wszelkie brazy i beze.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 20:33   #4
Pomka xD
Raczkowanie
 
Avatar Pomka xD
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 268
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

Dodaję jeszcze zdjęcie bez uśmiechu. Nie, kolor mam taki normalny. Chociaż większość ludzi mówi, że mam jasną cerę...
Pomka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 21:00   #5
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

nadal uwazam, ze masz twarz owalna. Nie chodzilo mi o to, ze masz ciemna cere tylko o jej odcien-w sensie cieply czy zimny. Czasami samoopalacze nadaja taki cieply odcien.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 21:13   #6
Pomka xD
Raczkowanie
 
Avatar Pomka xD
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 268
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

Rozumiem Ale zapomniałam dodać, że nie używam żadnego samoopalacza
Pomka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 13:55   #7
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

owalny na 100%
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 16:40   #8
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

jak dla mnie to albo diament albo trójkąt odwrócony.. ale tak trudno powiedzieć..może najlepiej zmierz linię skroni następnie linię kości policzkowych i linię żuchwy. wtedy napisz nam która z tych 3 obszarów jest najdluższa co do typu to jesteś zimą..możesz używać kolorów chlodnych, wyrazistych
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:02   #9
Pomka xD
Raczkowanie
 
Avatar Pomka xD
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 268
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
jak dla mnie to albo diament albo trójkąt odwrócony.. ale tak trudno powiedzieć..może najlepiej zmierz linię skroni następnie linię kości policzkowych i linię żuchwy. wtedy napisz nam która z tych 3 obszarów jest najdluższa co do typu to jesteś zimą..możesz używać kolorów chlodnych, wyrazistych
Po zmierzeniu jest tak:
skronie:23cm
Kości policzkowe 24 cm
żuchwa 24 cm

Jezuniu wszyscy mówią co innego już nie wiem O.O
Pomka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:54   #10
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

hehe..niestety:/ powiem tak jesteś typem geometrycznym ze względu na brodę więc jeśli kości policzkowe masz wyraźniejsze niż część czolową więc jesteś diamentem
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 19:31   #11
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

Diament ma np. Scarlett Johansson. A ona ma duzo bardziej trojkatna twarz od Twojej. Wiec wg mnie owal. Nawet jak podalas wymiary to sie zgadza. Najszersze miejsce to policzki a czolo i zuchwa sa mniej wiecej tej samej szerokosci.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 15:40   #12
Kocham_Luline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 342
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

Masz twarz w ksztalcie serca Na 100 procent. To prawie jak owal, tylko ze z mala broda.
Widze Cie w takich opcjach: jakas fantazyjna grzywka (np. na bok), jesli przedzialek to KONIECZNIE z boku glowy (unikaj na srodku!!!). Mozesz szalec z fryzurami, a nawet powinnas. Tak jak przedzialku na srodku glowy unikaj zaczesywania wlosow do gory (np. w konski ogon) i wszelkich banalnych upiec. Dlugosc wlosow nie powinna byc ani za krotka ani zbyt dluga proponuje dlugosc mniej wiecej do lopatek.

A wiec marsz do fryzjera Niech ci zrobi delikatna, wystrzepiona grzywke z boku. Zazdroszcze Ci, bo pasuja Ci dokladnie takie fryzury o jakich ja marze, a na ktore nie moge sobie pozwolic. Do tego masz ladna buzie. Bedziesz wygladac niesamowicie stylowo kiedy dostosujesz sie do moich rad
Przyslij nam zdjecie po metamorfozie

Edytowane przez Kocham_Luline
Czas edycji: 2009-11-22 o 15:43
Kocham_Luline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 19:38   #13
Pomka xD
Raczkowanie
 
Avatar Pomka xD
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 268
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

Uch kolejna propozycja Może i ta jest prawdziwa, bo zgadza się co do podbródka...Grzywki na bok sobie nie zrobię, bo mam taką prostą do brwi Masz może jakieś zdjęcia fryzur ?
Pomka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 17:51   #14
ikusia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki mam kształt twarzy


Edytowane przez ikusia7
Czas edycji: 2010-06-21 o 23:04
ikusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 16:38   #15
Kocham_Luline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 342
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

masz podobny ksztalt twarzy jak Pomka, tylko troche bardziej trojkatna. w kazdym razie chyba dobrze widze, ze twarz masz szczupla, z wydatnymi koscmi policzkowymi. twarz typowo trojkatna.

Pomka: wybacz, ze dopiero teraz odpisuję, ale nie mialam ostatnio dostepu do internetu! nie mam pod reka zadnego fajnego zdjecia, ale jak znajde to Ci przesle. ale poki co, sprobuj zobaczyc to, co ja widze: srednio dlugie, cieniowane wlosy, najlepiej lekko pofalowane, grzywka na bok (prosta tez jest jakims wyjsciem, rzecz jasna, ale zastanow sie, czy nie sprobowac czegos innego, a nowego! zreszta jak cos to grzywka szybko odrosnie, ale jestem pewna, ze nie byloby az tak zle ). wlosy mozesz miec bardziej pokrecone u dolu niz u nasady -Wlasnie ty mozesz sobie na cos takiego pozwolic! (ja np. musze miec napuszone od nasady a im nizej to moga byc nawet i proste ) Nie jestem pewna, czy rozumiesz co mam na mysli?? jak bede miala wiecej czasu to musze znalezc jakies zdjecia!! tymczasem radze Ci sie przyjrzec fryzurom emmy watson, ona czasami miewala na glowie cos w stylu tego co Ci opisywalam!
Kocham_Luline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 17:03   #16
Bramka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

Nie chcę śmiecić i zakładać nowego wątku, dlatego tutaj chciałabym zapytać, jak myślicie, jaki mam kształt twarzy?
Bramka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:21   #17
Pomka xD
Raczkowanie
 
Avatar Pomka xD
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 268
Dot.: Jaki mam kształt twarzy

Popatrzyłam troszkę na zdjęcia Emmy, ale nie znalazłam za bardzo takiego o jakim mówiłaś...Chyba będziesz musiała mi wskazać bo sama nie zorientuje się. A i czy do serca pasują krótki fryzurki? Zawsze chciałam mieć taką krótką jak ma np. Audrey Hepburn, ale coś mi się wydaje, że ja nie za bardzo bym w tym wyglądała...

Bramka ja za bardzo się nie znam ale poszłabym w trójkąt lub diament
Pomka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.