Najkorzystniejsza oferta na kartę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 01:32   #1
xneciak
Raczkowanie
 
Avatar xneciak
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 30

Najkorzystniejsza oferta na kartę


Witajcie.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad nową ofertą na kartę. Zależy mi na tym, aby nie wiązać się w jakieś umowy. Chodzi mi głównie o ofertę zawierającą darmowe minuty do najbliższych. Dobrze, gdybym mogła doładować konto większą kwotą raz np na pół roku i mieć spokój.
Macie jakieś propozycje, doświadczenia związane z tego typu ofertami? Z góry dziękuję za pomoc.
xneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 19:29   #2
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Najkorzystniejsza oferta na kartę

Na rynku jest kilka takich ofert, napisz tylko czy chodzi o minuty do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne, czy wewnątrz jednej sieci.


Tu masz aktualnie najlepsze:
1. Red Bull Mobile Energy 5 na kartę - Do każdej sieci komórkowej i na stacjonarne nielimitowane - pakiet 20zł/miesiąc. Trzeba doładowywać 50zł co 100 dni lub 100zł co 150 dni. Od paru dni mozna tam wlaczyc kodem darmowe rozmowy i smsy do Play.
W Red bullu mobile energy mozna odpalać jeszcze pakiety
- 3 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich oraz 300MB internetu za 3zł
- 7 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich i 700MB internetu za 7zł
Jak odpalasz te pakiety co 4 czy 8 dni to masz za okolo 30zł nolimit na rozmowy, smsy/mmsy i okolo 3GB netu z lejkiem.
2. Virgin Mobile - pakiet 29zł daje nielimitowane połączenia na komórki i stacjonarne oraz nolimit sms do kazdej sieci i 2GB z lejkiem, konto wazne jest rok po kazdym doladowaniu nawet 5zł.
3. Nju mobile na kartę - z włączoną usługą MIesio 19
stawka 19gr/min, jak wydzwonisz w danym miesiącu 19zł na komorki to dalej kasy nie zlicza i masz nolimit, analogicznie z telefonowaniem na stacjonarne max koszt to 10zł. Konto doładowywać co 5 miesięcy jakąkolwiek kwotą nawet 5zł.
4. Klucz mobile - wewnatrz klucza rozmowy i smsy za darmo, pakiet minut do wszystkich 250 minut za 20zł, 500 minut za 30zł, 1GB za 10zł, waznosc konta to rok po doladowaniu lub 3 miesiace po jakiejkolwiek czynnosci typu rozmowa nawet 1 sekundowa [nie jestem pewien].
Są tam tanie stawki do krajów UE 15 gr/min. Doładowania doładowaniami Plusa.

Red Bull mobile Energy to marka należąca do Play, doładowania Play. Ci co mają darmo do Play, mają też darmo do red bulla.
Nju mobile to marka należąca do Orange, doładowania Orange. Ci co mają darmo do Orange, mają też darmo do nju.
Ci co mają darmo do Play, mają też darmo do Virgin mobile.
Chyba ci co mają darmo do Plusa mają też darmo do Klucza.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2015-02-10 o 19:47
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 15:18   #3
lolpik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 123
Dot.: Najkorzystniejsza oferta na kartę

Jezeli dzownisz duzo i uzywasz neta to wybierz Virgin Mobile.
Jak dzwonisz malutko, to wybierz coś z małymi stawkami za minute czy sms i konto ważne na rok np. nju 19gr/min 9gr/sms konto wazne po wieki.
lolpik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 20:54   #4
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Najkorzystniejsza oferta na kartę

Jeszcze dodam, że w nju na kartę można odpalić usługę "do komórkowych" dzięki temu nasz max koszt połączeń do sieci kom. na dzień to 99gr. Jak w dany dzień nie dzwonimy lub dzwonimy mniej niż 99gr to płacimy mniej lub wcale.

Natomiast jak chodzi o Klucz mobile, to najlepiej kupić pakiet 500minut za 30zł, a potem przedłużać ważność minut, wykupując po 29 dniach najmniejszy pakiet minut czyli np. pakiet 20 minut za 3zł. Minuty się zsumują, a ważność ich przedłuży o 30 dni.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2015-02-12 o 20:55
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 21:07   #5
anna121212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Najkorzystniejsza oferta na kartę

ja mam kartę z playa i bardzo sobie chwalę. do playa mam dramowe rozmowy i smsy.
anna121212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 22:33   #6
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Najkorzystniejsza oferta na kartę

Cytat:
Napisane przez anna121212 Pokaż wiadomość
ja mam kartę z playa i bardzo sobie chwalę. do playa mam dramowe rozmowy i smsy.


Masz taryfę Play na kartę 0zł w play i doładowujesz 50zł co 100 dni?

Od paru dni stan darmowy w play mozna odpalić w kazdej taryfie poza play rok waznosci konta i play fresh.

Możesz zyskać darmowy internet jak zmienisz na taryfę Play na kartę Lubię to! Ten sam koszt co teraz masz.


1. Aby sprawdzić swoją aktualną ofertę na kartę w Play,
wpisz i zatwierdź kod *111*49*1#
2. Aby zmienić aktualną ofertę na ofertę Play na Kartę Lubię to!, wpisz i zatwierdź kod *163*7#
3. Włącz STAN DARMOWY bezpłatnym kodem
*188#
Rozmawiaj i SMS-uj w Play za 0 zł


Masz tak jak miałaś darmowe rozmowy i smsy do Play, do tego zyskasz darmowe bonusy netu przy każdym doładowaniu.

Doładowanie 50zł daje darmowy bonus 1,5GB z lejkiem na 100 dni. Te 50zł dalej jest na koncie.

Strony www do czytania dobrze chodzą także na lejku w programie Opera Mini.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2015-02-12 o 22:36
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-12 22:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.