moj chlopak unika seksu prosze o opinie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 09:36   #31
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez zagubionadama Pokaż wiadomość
zwiewać gdyby to było takie proste jakbym umiała przestać kochać zerwałabym zaręczyny, ale ja kocham Tż nad życie
To musisz się z tą sytuacją pogodzić.
I od razu - pozdrów ode mnie swojego pierwszego kochanka.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:17   #32
zagubionadama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z końca świata
Wiadomości: 64
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
słuchaj musisz coś z tym zrobic ty jesteś nie szczęśliwa przez brak sexu może i to nie jest najważniejsze w związku ale bez tego też nie da się wytrzymac tyle czasu... po ślubie nic lepiej nie będzie ja bym oddała chłopakowi pierścionek jak się ogarnie i wszystko wróci jak było wcześniej niech się wtedy oświadczy a teraz niech to wszystko przemysli bo przez swoje głupie zachowanie może cię stracic
jestem nie szczesliwa bo nie czuje sie kobieta w tym zwiazku kobieta ktora sie pragnie itd
zagubionadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:19   #33
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

ja bym mu oddała narazie ten pierścionek... może to mu da coś do myslenia wkońcu
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:34   #34
zagubionadama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z końca świata
Wiadomości: 64
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
To musisz się z tą sytuacją pogodzić.
I od razu - pozdrów ode mnie swojego pierwszego kochanka.
nie wiem może zastosuję jedna z trzech opcji
1 albo powiesz mi o co chodzi
2 albo sam sobie z tym poradzisz i będziemy się kochać jak zawszę
3 albo ten związek zacznie się rozpadać bo ja tak nie chce żyć


---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ja bym mu oddała narazie ten pierścionek... może to mu da coś do myslenia wkońcu
nie wiem czy to dobry pomysł żeby oddać mu pierścionek zaręczynowy. Jak go oddam zrobi sie w okół tego wielkie zamieszanie jego rodzice będą wypytywać dlaczego, bo widzą z zewnątrz, że jest między nami świetnie zawsze uśmiechnięci nigdy nie pokłóceni.. następnie moi rodzice będą wypytywać dlaczego zerwałam zaręczyny przecież to taki dobry chłopak z dobrego domu szanuje cię kocha jest dobry buduje dla was dom wykształcony ma dobrą prace... co ja im powiem? oj.. ciężko mi z tym wszystkim
Dodam, że kończymy budować dom tzn. teraz już tylko trzeba urządzić odebrać meble itd... włożyliśmy w to bardzo dużo pieniędzy i co teraz?

Edytowane przez zagubionadama
Czas edycji: 2009-09-10 o 10:29
zagubionadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:34   #35
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

bądz stanowcza i niech się nie wykręca od rozmowy..
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:40   #36
zagubionadama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z końca świata
Wiadomości: 64
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
bądz stanowcza i niech się nie wykręca od rozmowy..
postaram sie z nim szczerze porozmawiać przycisnąć go.. ale pierścionka nie oddam póki co nie chce tego wszystkiego psuć przed nami tyle wspólnych planów, marzeń niedługo mamy sie wprowadzić do naszego domu. Nie wyobrażam sobie teraz zakończyć tego związku może się wszystko zmieni jak będzie dom skończony i zamieszkamy w nim..
zagubionadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:42   #37
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

mnie się wydaje że nieulegnie poprawie... musisz go przycisnąc może choruje i dlatego nie chce się kochac
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 11:14   #38
Laetitia89
Raczkowanie
 
Avatar Laetitia89
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
GG do Laetitia89
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Nie wydaje mi sie by problem leżał w tym, że go nie pociągasz fizycznie.... Może cofnij sie myślą do przeszłosci...może jest cos na co nie zwróciłas uwagi a mogło być przyczyna, ze twój Tz sie zamknął w sobie jesli chodzi o seks??
Moze nie doczytałam, jak tak to wybacz - od kiedy Twój tż przestał mieć ochote na seks?

edit: a oddawanie pierścionka to może być złym pomysłem...bo przestraszony moze zacząc sie starac a po ślubie znów może byc tak samo....Tutaj raczej trzeba dojść do sedna sprawy, to przyczyny problemu.....I tylko Ty możesz to zrobić....

Edytowane przez Laetitia89
Czas edycji: 2009-09-10 o 11:17
Laetitia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:22   #39
zagubionadama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z końca świata
Wiadomości: 64
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez Laetitia89 Pokaż wiadomość
Moze nie doczytałam, jak tak to wybacz - od kiedy Twój tż przestał mieć ochote na seks?
Problem z seksem trwa już z pół roku odkąd zaczęliśmy współżycie było dobrze przez trzy miesiące, a potem seks coraz rzadziej najpierw raz w tygodniu raz na dwa, na trzy a teraz raz na miesiąc dwa... ;/
Jak pytam czy ma na mnie chętkę, czy ma ochotę jeszcze na seks, czy go pociągam odpowiada twierdząco.

Edytowane przez zagubionadama
Czas edycji: 2009-09-10 o 11:24
zagubionadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:48   #40
Laetitia89
Raczkowanie
 
Avatar Laetitia89
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
GG do Laetitia89
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

hmmm.... pisałas, ze przytuli, pogłaszcze.... może zacznij delikatnie go pieścić wtedy [ że niby niezobowiązująco], włoż reke pod spodnie.... sprawdź jego reakcje.
Jesli sie odsunie, mówiąc, ze nie ma ochoty to wtedy mu powiedz że do niczego nie musi dojść, ze po prostu masz ochote sie troszke nim zająć.
Zobacz co z tego wyniknie. Czy go to pobudzi i co wyniknie z tego....
Laetitia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:49   #41
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez Laetitia89 Pokaż wiadomość
hmmm.... pisałas, ze przytuli, pogłaszcze.... może zacznij delikatnie go pieścić wtedy [ że niby niezobowiązująco], włoż reke pod spodnie.... sprawdź jego reakcje.
Jesli sie odsunie, mówiąc, ze nie ma ochoty to wtedy mu powiedz że do niczego nie musi dojść, ze po prostu masz ochote sie troszke nim zająć.
Zobacz co z tego wyniknie. Czy go to pobudzi i co wyniknie z tego....
zgadzam się
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 21:57   #42
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Tu nie ma co robić podejść, jak na niego nie działa naga kobieta to co ona ma się o seks prosić?

Weź go na stanowczą rozmowe, posadź przy stole i powiedz jasno, że ma dwa wyjścia jedno to takie, że idziecie razem do seksuologa i lekarza bo brak seksu od pół roku normalny nie jest, a druga to taka, że jeśli on nie widzi problemu, albo jemu taka ilość seksu wystarcza to mimo, że go kochasz musisz zerwać zaręczyny bo wiesz, że prędzej czy później go zdradzisz.

Drastyczne wyjścia, ale jedyne. A jak nie chce rozmawiać to niech wróci jak dorośnie.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:50   #43
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Tu nie ma co robić podejść, jak na niego nie działa naga kobieta to co ona ma się o seks prosić?

Weź go na stanowczą rozmowe, posadź przy stole i powiedz jasno, że ma dwa wyjścia jedno to takie, że idziecie razem do seksuologa i lekarza bo brak seksu od pół roku normalny nie jest, a druga to taka, że jeśli on nie widzi problemu, albo jemu taka ilość seksu wystarcza to mimo, że go kochasz musisz zerwać zaręczyny bo wiesz, że prędzej czy później go zdradzisz.

Drastyczne wyjścia, ale jedyne. A jak nie chce rozmawiać to niech wróci jak dorośnie.
Zgadzam się co do joty. Rozmowa i jasne komunikaty - tylko to może Cię uratować.
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 19:03   #44
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Ja się czasami zastanawiam tylko dlaczego takie wątki umierają śmiercią naturalną? Autorka na wizażu aktywna, ale na wątek nie wróci... Przypuszczam (i to tylko przypuszczenia), że boi się zmian w życiu, bo dom bo ślub bo rodzice bo w sumie kocha i nic z tą sytuacją zrobić nie zamierza. Wyjdzie za mąż, zamieszka w domu i będą w życiu żyli we trójkę: on, ona i kochanek. Nie piszę tego złośliwie, ale skoro ktoś (w tym wypadku ta konkretna autorka) zakłada wątek to widzi, że problem istnieje, założenie obrączki go nie zmieni... Dlaczego ludzie zamiast działać w takich sytuacjach odpuszczają? Dlaczego się nie pojawiają nigdy wpisy: "porozmawiałam z nim robimy to i to mam nadzieję, że się uda". Kompletnie tego nie rozumiem. Tutaj pewnie sytuację spokojnie rozwiązałby lekarz lub seksuolog, bo skoro facet kiedyś mógł kilka razy dziennie to impotentem nie jest, ale dyskusja umarła, a autorka zamiast dać szansę swojemu związkowi na zdrowe, szczęśliwe i spełnione małżeństwo będzie brała ślub wiedząc świadomie lub podświadomie, że będzie męża zdradzać.... Wiem, że taki trochę off top, ale długo już jestem na wizażu i często tak jest, że wizażanki się produkują radzą polecają itd, a koniec końców u autorów wątku w 90% przypadków zostaje po staremu. Nie mogę tego zrozumieć... szczególnie w takich sytuacjach, kiedy nikt nie mówi rzuć go odejdź daj spokój, ale po prostu pokazuje drogi wyjścia, które związkowi na pewno by pomogły.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 23:57   #45
skorpionica3
Raczkowanie
 
Avatar skorpionica3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 114
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Ja się czasami zastanawiam tylko dlaczego takie wątki umierają śmiercią naturalną? Autorka na wizażu aktywna, ale na wątek nie wróci... Przypuszczam (i to tylko przypuszczenia), że boi się zmian w życiu, bo dom bo ślub bo rodzice bo w sumie kocha i nic z tą sytuacją zrobić nie zamierza. Wyjdzie za mąż, zamieszka w domu i będą w życiu żyli we trójkę: on, ona i kochanek. Nie piszę tego złośliwie, ale skoro ktoś (w tym wypadku ta konkretna autorka) zakłada wątek to widzi, że problem istnieje, założenie obrączki go nie zmieni... Dlaczego ludzie zamiast działać w takich sytuacjach odpuszczają? Dlaczego się nie pojawiają nigdy wpisy: "porozmawiałam z nim robimy to i to mam nadzieję, że się uda". Kompletnie tego nie rozumiem. Tutaj pewnie sytuację spokojnie rozwiązałby lekarz lub seksuolog, bo skoro facet kiedyś mógł kilka razy dziennie to impotentem nie jest, ale dyskusja umarła, a autorka zamiast dać szansę swojemu związkowi na zdrowe, szczęśliwe i spełnione małżeństwo będzie brała ślub wiedząc świadomie lub podświadomie, że będzie męża zdradzać.... Wiem, że taki trochę off top, ale długo już jestem na wizażu i często tak jest, że wizażanki się produkują radzą polecają itd, a koniec końców u autorów wątku w 90% przypadków zostaje po staremu. Nie mogę tego zrozumieć... szczególnie w takich sytuacjach, kiedy nikt nie mówi rzuć go odejdź daj spokój, ale po prostu pokazuje drogi wyjścia, które związkowi na pewno by pomogły.
Może rozmowy nie pomagają? Ileż można prosić o seks, ileż można wałkować ten temat...a partner i tak nie widzi problemu....
Zostaje po staremu bo jak ma być skoro zmiany chce tylko partnerka? I co wtedy? Odejść z tak "głupiego" powodu? Pewnie byłoby to najrozsądniejsze ale bardzo trudne
Rozumiem autorkę i wiem jak się czuje, niestety nic poradzić nie mogę bo sama nie poradziłam sobie z problemem... i tak naprawdę już nie mam siły nic zmieniać...
skorpionica3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 12:13   #46
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Gdzieś był wątek o kobietach, których faceci mają (lub ujawnili po czasie) bardzo niskie libido.. Bym odkopała dla autorki, ale skoro jej tu nie ma, to po co?

Łudzenie się, że sytuacja się zmieni jak wprowadzimy się do nowego domu, jak weźmiemy ślub, jak.... (i tu tysiąc innych możliwości) jest raczej bez sensu. Jest problem. Nierozwiązany. I on nie zniknie sam, tak po prostu. Ślub niczego nie zmieni, zamieszkanie w nowym domu też nie - tu można ewentualnie próbować wyciągnąć od faceta o co naprawdę chodzi - czy on ma tak niskie libido, czy też może jest jakiś problem z pożądaniem. Pamiętam, że jak czytałam wątek o tych kobietach, co to seksu prawie wcale nie mają, jedna rzecz dosyć często się powtarzała: "bo na początku mógł tyle i tyle razy dziennie, a teraz?". Ktoś to chyba nawet nazwał syndromem królika czy czymś takim - najpierw wszędzie, zawsze, dużo razy, a później tylko równia pochyła w dół. Autorko, proszę, jeżeli zajrzysz - odkopałam tamten temat:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...eksu+zwi%B1zku
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 12:34   #47
zagubionadama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z końca świata
Wiadomości: 64
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez skorpionica3 Pokaż wiadomość
Może rozmowy nie pomagają? Ileż można prosić o seks, ileż można wałkować ten temat...a partner i tak nie widzi problemu....
Zostaje po staremu bo jak ma być skoro zmiany chce tylko partnerka? I co wtedy? Odejść z tak "głupiego" powodu? Pewnie byłoby to najrozsądniejsze ale bardzo trudne
Rozumiem autorkę i wiem jak się czuje, niestety nic poradzić nie mogę bo sama nie poradziłam sobie z problemem... i tak naprawdę już nie mam siły nic zmieniać...
dokładnie tak jest ja ciągle próbuję coś zmienić staram sie jak mogę rozmawiam, ale ja słyszę tylko, że przesadzam Tż nie widzi w ogóle problemu w tej całej sytuacji, a co ja mam zrobić no dziewczyny ślub tuż tuż dom prawie gotowy kochamy się wzajemnie codziennie słyszę zapewnienia o miłości i mam zakończyć związek ? Mamy tyle wspólnych marzeń które się właśnie spełniają czyli dom, ślub.. Nie wyobrażam sobie zakończyć tego związku, bo co dalej? Nie wyobrażam sobie innego mężczyznę u swego boku ja tylko jego chce. Wiem, że to jest problem ale nie wiem juz co robić rozmowy nic nie dają moje staranie tez.. może zwyczajnie odpuszczę i przestanę się starać, zabiegać...

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Gdzieś był wątek o kobietach, których faceci mają (lub ujawnili po czasie) bardzo niskie libido.. Bym odkopała dla autorki, ale skoro jej tu nie ma, to po co?

Łudzenie się, że sytuacja się zmieni jak wprowadzimy się do nowego domu, jak weźmiemy ślub, jak.... (i tu tysiąc innych możliwości) jest raczej bez sensu. Jest problem. Nierozwiązany. I on nie zniknie sam, tak po prostu. Ślub niczego nie zmieni, zamieszkanie w nowym domu też nie - tu można ewentualnie próbować wyciągnąć od faceta o co naprawdę chodzi - czy on ma tak niskie libido, czy też może jest jakiś problem z pożądaniem. Pamiętam, że jak czytałam wątek o tych kobietach, co to seksu prawie wcale nie mają, jedna rzecz dosyć często się powtarzała: "bo na początku mógł tyle i tyle razy dziennie, a teraz?". Ktoś to chyba nawet nazwał syndromem królika czy czymś takim - najpierw wszędzie, zawsze, dużo razy, a później tylko równia pochyła w dół. Autorko, proszę, jeżeli zajrzysz - odkopałam tamten temat:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...eksu+zwi%B1zku
Jestem jestem ale mam też pracę, muszę zając się dziećmi siostry pojeździć z Tż za meblami etc. Więc przepraszam za moją chwilową nieobecność na wizazu.
Odnośnie libido też już o tym myślałam, że może mój tż ma takie libido, ale dlaczego przez pierwsze kilka miesięcy miał ciągle ochotę w każdym miejscu i o każdej porze dnia i nocy? ((( smutno mi bardzo z tego powodu, bo nie czuję się atrakcyjna seksowna dla mojego tż.

Dziękuję za odkopanie wątku dla mnie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie wizażystki, które mnie wspierają dobrym słowem i radą.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Ja się czasami zastanawiam tylko dlaczego takie wątki umierają śmiercią naturalną? Autorka na wizażu aktywna, ale na wątek nie wróci... Przypuszczam (i to tylko przypuszczenia), że boi się zmian w życiu, bo dom bo ślub bo rodzice bo w sumie kocha i nic z tą sytuacją zrobić nie zamierza. Wyjdzie za mąż, zamieszka w domu i będą w życiu żyli we trójkę: on, ona i kochanek. Nie piszę tego złośliwie, ale skoro ktoś (w tym wypadku ta konkretna autorka) zakłada wątek to widzi, że problem istnieje, założenie obrączki go nie zmieni... Dlaczego ludzie zamiast działać w takich sytuacjach odpuszczają? Dlaczego się nie pojawiają nigdy wpisy: "porozmawiałam z nim robimy to i to mam nadzieję, że się uda". Kompletnie tego nie rozumiem. Tutaj pewnie sytuację spokojnie rozwiązałby lekarz lub seksuolog, bo skoro facet kiedyś mógł kilka razy dziennie to impotentem nie jest, ale dyskusja umarła, a autorka zamiast dać szansę swojemu związkowi na zdrowe, szczęśliwe i spełnione małżeństwo będzie brała ślub wiedząc świadomie lub podświadomie, że będzie męża zdradzać.... Wiem, że taki trochę off top, ale długo już jestem na wizażu i często tak jest, że wizażanki się produkują radzą polecają itd, a koniec końców u autorów wątku w 90% przypadków zostaje po staremu. Nie mogę tego zrozumieć... szczególnie w takich sytuacjach, kiedy nikt nie mówi rzuć go odejdź daj spokój, ale po prostu pokazuje drogi wyjścia, które związkowi na pewno by pomogły.
Widzisz, a jednak wróciłam na wątek. Nie było mnie kilka dni, bo miałam dużo spraw na głowie i nie miałam kiedy tu zajrzeć na spokojnie poczytać, odpisać. Nie boję się zmian w życiu i ciągle staram się pracować nad tą sytuacją rozmawiam z tż, pytam dlaczego tak jest etc., ale tak jak napisałam tż nie widzi problemu i ciągle powtarza, że przesadzam.. Ostatnimi czasy żyję tym, że będzie ślub potem jedziemy na dwa tygodnie za granicę zakończy się budowa domu i będzie więcej czasu dla siebie, bo nie trzeba będzie załatwiać spraw z budowa domu, a z tym jest naprawdę bardzo bardzo bardzo dużo załatwiania i bardzo dużo nerwów...
zagubionadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:04   #48
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Tak tylko, ze to wygląda tak: Ty sobie od czasu do czasu pogadasz, on powie, że przesadzasz, Ty się zdenerwujesz i temat znika do kolejnej pogaduszki. Ja wiem, że to niełatwe, ale tutaj trzeba konkretnie. Czyli:

Siadacie przy jednym stole i stanowczo mu mówisz, że ma dwa wyjścia:

-porozmawiać z Tobą szczerze i zgodzić się na seksuologa urologa bo może to problem zdrowotny
-pogodzić się z faktem, że nawet jeśli za niego wyjdziesz to z czasem zaczniesz go zdradzać, mimo miłości bo seks raz na miesiąc to dla Ciebie za mało.

Mam wrażenie, że spychasz ten problem na później... Bo ślub bo podróż bo dom itd... I starasz się o nim nie myśleć. A wiesz co będzie później? Później zamieszkacie w jednym domu i nic się nie zmieni, Twoja frustracja będzie rosnąć, zacznie się przekładać na życie codzienne, w nim też zacznie się psuć, znajdziesz sobie kochanka bo będziesz mieć dość i zaczniecie żyć z mężem w osobnych światach. Dlatego stanowcze kroki musisz podjąć teraz a nie kiedyś tam.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 22:03   #49
zagubionadama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z końca świata
Wiadomości: 64
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Tak tylko, ze to wygląda tak: Ty sobie od czasu do czasu pogadasz, on powie, że przesadzasz, Ty się zdenerwujesz i temat znika do kolejnej pogaduszki. Ja wiem, że to niełatwe, ale tutaj trzeba konkretnie. Czyli:

Siadacie przy jednym stole i stanowczo mu mówisz, że ma dwa wyjścia:

-porozmawiać z Tobą szczerze i zgodzić się na seksuologa urologa bo może to problem zdrowotny
-pogodzić się z faktem, że nawet jeśli za niego wyjdziesz to z czasem zaczniesz go zdradzać, mimo miłości bo seks raz na miesiąc to dla Ciebie za mało.


Mam wrażenie, że spychasz ten problem na później... Bo ślub bo podróż bo dom itd... I starasz się o nim nie myśleć. A wiesz co będzie później? Później zamieszkacie w jednym domu i nic się nie zmieni, Twoja frustracja będzie rosnąć, zacznie się przekładać na życie codzienne, w nim też zacznie się psuć, znajdziesz sobie kochanka bo będziesz mieć dość i zaczniecie żyć z mężem w osobnych światach. Dlatego stanowcze kroki musisz podjąć teraz a nie kiedyś tam.
Na wizytę u seksuologa on się nigdy nie zgodzi uraziłoby to jego męskie EGO i problem byłby jeszcze większy on by odebrał to tak, że traktuje go jak jakiegoś impotenta, niedorajdę życiową porażkę znam go bardzo bardzo dobrze i wiem, że on to bardzo źle odbierze jak zaproponuję seksuologa. I problem się pogłębi.
Pogodzić się.. nie dam rady pogodzić się z tym nie wiem jak to dalej będzie. Boję się, że za jakiś krótki czas jak już zamieszkamy razem stanie się tak jak napisałaś
zagubionadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 22:11   #50
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez zagubionadama Pokaż wiadomość
Na wizytę u seksuologa on się nigdy nie zgodzi uraziłoby to jego męskie EGO i problem byłby jeszcze większy on by odebrał to tak, że traktuje go jak jakiegoś impotenta, niedorajdę życiową porażkę znam go bardzo bardzo dobrze i wiem, że on to bardzo źle odbierze jak zaproponuję seksuologa. I problem się pogłębi.
Pogodzić się.. nie dam rady pogodzić się z tym nie wiem jak to dalej będzie. Boję się, że za jakiś krótki czas jak już zamieszkamy razem stanie się tak jak napisałaś
Wiem, że to niełatwe. Jednak postaw go tak jakby pod ścianą. Uświadom mu, że ten problem jest i nie zniknie. Co jest na daną chwilę ważniejsze? To, że jego męskie ego ucierpi czy to, że wasze małżeństwo się rozpadnie? Powiedz mu wprost, że macie problem i chcesz go rozwiązać bo go kochasz, i nie chcesz go zdradzać. I nie nie przesadzasz. Wiadomo, że jak Ty będziesz stanowcza to będzie trudno... ale chyba warto.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 00:37   #51
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

a moze poki co sama wybierz sie do seksuologa? moze on podpowie ci jak przekonac twojego faceta do wizyty?... sama nie wiem. jednak na pewno jesli chcesz zeby cos sie zmieniło, musisz zacząc działac - NATYCHMIAST!
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 15:18   #52
xblueeyesx
Raczkowanie
 
Avatar xblueeyesx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 51
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Ale autorko po co się ciągle wykręcasz? Bo dom, bo pierścionek... No i co z tego! Wolisz z nim mieszkać, brać ślub i zaraz brać rozwód? ;/ Przecież dom możecie odsprzedać. Musisz sama zdecydować. Dziewczyny dały bardzo dużo rad, możesz z czegoś wybrać. Masz 23 lat jesteś już dorosła, podejmij w końcu decyzje, bo mam wrażenie że wszystko przeciągasz..
xblueeyesx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 17:36   #53
zagubionadama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z końca świata
Wiadomości: 64
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez xblueeyesx Pokaż wiadomość
Ale autorko po co się ciągle wykręcasz? Bo dom, bo pierścionek... No i co z tego! Wolisz z nim mieszkać, brać ślub i zaraz brać rozwód? ;/ Przecież dom możecie odsprzedać. Musisz sama zdecydować. Dziewczyny dały bardzo dużo rad, możesz z czegoś wybrać. Masz 23 lat jesteś już dorosła, podejmij w końcu decyzje, bo mam wrażenie że wszystko przeciągasz..
Wiesz łatwo mówić droga wizażystko... że niby sobie coś wkręcam, że przeciągam może i masz trochę racji z tym wkręcaniem, że szukam wytłumaczenia, że usprawiedliwiam mojego narzyczonego, ale patrząc z innej strony no tak wpakowało sie 200 tysięcy w budowę domu który jeszcze nie jest skończony i teraz sprzedać ze stratą głupota. Więc przepraszam, ale dziękuję za rady typu " dom zawsze można sprzedać" Nie będę kończyć związku w którym jest bardzo dużo miłości zaangażowania i mogę tak wymieniać bez końca tylko z seksem jest problem, a tak naprawdę to już wolę z tego zrezygnować na "jakiś" czas aniżeli zakończyć związek i związać się z jakimś "Bogiem seksu" który tak naprawdę da mi seks, ale nie da mi tyle ile dał mi tż czyli WIELKą MIłOść SZACUNEK SZCZEROSC i tak dalej i tak dalej.. z tż mamy wspólne marzenia które poniekąd się spełniły, spełniaja.. i mam z tego wszystkiego zrezygnować na rzecz seksu? na prawdę flustruje mnie to i to cholernie, ale wole zrezygnować z tego niż z mojego mężczyzny którego kocham nad życie dla paru za****stych chwil z innym facetem? NIE WARTO! bo nikt nie da mi tyle co dał mi tż pomijając seks mogę powiedzieć, że jest on dla mnie idealny.
zagubionadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 17:44   #54
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez zagubionadama Pokaż wiadomość
Wiesz łatwo mówić droga wizażystko... że niby sobie coś wkręcam, że przeciągam może i masz trochę racji z tym wkręcaniem, że szukam wytłumaczenia, że usprawiedliwiam mojego narzyczonego, ale patrząc z innej strony no tak wpakowało sie 200 tysięcy w budowę domu który jeszcze nie jest skończony i teraz sprzedać ze stratą głupota. Więc przepraszam, ale dziękuję za rady typu " dom zawsze można sprzedać" Nie będę kończyć związku w którym jest bardzo dużo miłości zaangażowania i mogę tak wymieniać bez końca tylko z seksem jest problem, a tak naprawdę to już wolę z tego zrezygnować na "jakiś" czas aniżeli zakończyć związek i związać się z jakimś "Bogiem seksu" który tak naprawdę da mi seks, ale nie da mi tyle ile dał mi tż czyli WIELKą MIłOść SZACUNEK SZCZEROSC i tak dalej i tak dalej.. z tż mamy wspólne marzenia które poniekąd się spełniły, spełniaja.. i mam z tego wszystkiego zrezygnować na rzecz seksu? na prawdę flustruje mnie to i to cholernie, ale wole zrezygnować z tego niż z mojego mężczyzny którego kocham nad życie dla paru za****stych chwil z innym facetem? NIE WARTO! bo nikt nie da mi tyle co dał mi tż pomijając seks mogę powiedzieć, że jest on dla mnie idealny.
Skoro piszesz, że seks nie jest ważny bo najważniejsze jest teraz to że wszystko inne jest super to w czym widzisz problem i w jakim celu szukasz rad, bo dziewczyny naprawdę wczuwają się w tą sytuację i chcą jak najlepiej... A Ty teraz widzę że powoli zaczynasz atakować je, a swojego TŻ bronisz...
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 00:24   #55
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Sama osobiście dałam Ci kilka wyjść z tej sytuacji. Tylko po co? Ty już podjęłaś decyzję:

- facetowi stanowczo nie powiesz, że coś z tym robicie bo ojejku jego ego urazisz
- rozstać się nie rozstaniesz bo dom, bo pierścionek, bo ślub, bo wielka miłość
- używasz argumentów: to tylko seks, jakiś czas bez tego wytrzymam, nie zostawię go z tak błahego powodu.

To nie jest błahy powód i to nie jest tylko seks tak samo jak nie będzie to trwało tylko jakiś czas. I mało kto kazał Ci go zostawić większość kazała działać. Twój wybór jest taki, że nie robisz nic. Tak więc osobiście kończę rozmowę z Tobą i podobnie jak inna wizażanka proszę: Pozdrów ode mnie pierwszego kochanka.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 23:10   #56
Gazelaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gazelaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 247
GG do Gazelaaa
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Ehh...mam taki sam problem...Też przez pierwsze 3 miesiące miałam wspaniałe życie łóżkowe,a teraz po 9 miechach związku wszystko się zmieniło...Kochamy się raz na tydzień,albo i rzadziej. Jestem młoda i mam wielką ochotę na seks niestety mój ukochany nie Rozmiałam z moim TŻ,ale niestety nic ciekawego się nie dowiedziałam Cały czas powtarza,że jest zmęczony,albo,że nie lubi jak go ktoś namawia do tego...No ok..rozumiem...ale jakby ja nie zainicjowała stosunku to pewnie bym przez dwa miesiące żyła w celibacie,bo on już nie rzuca się na mnie tak jak kiedyś. Również próbowałam sztuczki z bielizną itp., małe pieszczoty przy wspólnym oglądaniu TV też nic nie dały,bo po krótkim czasie odsuwał moją rękę..:/ Teraz jeśli dochodzi do stosunku to często jest tak,że w ogóle on nie finiszuje... Nie wiem co się dzieje,ale również męczy mnie cała ta sytuacja i niekiedy mam ochotę spakować walizki i się wyprowadzić... ;(
__________________
Jestem przeciez wirtualna.Jak anioł.Anioly też sa wirtualne.Zawsze takie były.Nawet na tysiac lat przed Internetem.Ale w moim przypadku to kłamstwo.Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem...

https://wizaz.pl/akcje/luksja/active...uid=399431&k=a
Gazelaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 10:52   #57
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Sama osobiście dałam Ci kilka wyjść z tej sytuacji. Tylko po co? Ty już podjęłaś decyzję:

- facetowi stanowczo nie powiesz, że coś z tym robicie bo ojejku jego ego urazisz
- rozstać się nie rozstaniesz bo dom, bo pierścionek, bo ślub, bo wielka miłość
- używasz argumentów: to tylko seks, jakiś czas bez tego wytrzymam, nie zostawię go z tak błahego powodu.

To nie jest błahy powód i to nie jest tylko seks tak samo jak nie będzie to trwało tylko jakiś czas. I mało kto kazał Ci go zostawić większość kazała działać. Twój wybór jest taki, że nie robisz nic. Tak więc osobiście kończę rozmowę z Tobą i podobnie jak inna wizażanka proszę: Pozdrów ode mnie pierwszego kochanka.
Dobitnie, ale słusznie. W "Rozmowach w toku" była ostatnio babeczka, która też wierzyła w cuda, wmawiała sobie "że to tylko seks", myślała, że się sytuacja zmieni po ślubie... i teraz jest naście lat po ślubie, sfrustrowana, z poczuciem ile zmarnowała i z myślą, że może jednak się pomyliła, że "to tylko seks". Gdyby to był tylko seks, to platoniczna przyjaźń byłaby tym samym, co związek, bo ludzi by wcale do "tego" nie ciągnęło. Ale cóż, ważniejsze ego faceta, niż prawdziwa bliskość, szczerość i budowanie czegoś więcej, niż dom i wspólne konto w banku. Jak można myśleć o ślubie z osobą, z którą się szczerze (tak do końca szczerze) nie potrafi pogadać i nie ma obustronnej chęci do działania w tak ważnych sprawach? Zawsze mnie to będzie dziwiło.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.