Pralko-suszarka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-13, 10:11   #1
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Question

Pralko-suszarka


Chciałabym się Was poradzić. Mam zamiar kupić pralkosuszarkę,ale słyszałam ,że ubrania w niej wysuszone są strasznie pogniecione(ciężko je wyprasować).I teraz nie wiem - kupić czy nie. Może któraś z Was używa pralkosuszarki i doradzi mi ,czy warto ją kupić.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 10:25   #2
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Pralko-suszarka

hej Momo, niedawno kupowalam pralke i mialma podobny dylemat. Jednak opinie wielu znajomych zniechecily mnie do kupna laczonego automatu. Argumenty ich, to wspomniane przez Ciebie pogniecione ubrania, poza tym mowili, ze czesto zdarza sie tak, ze wcale nie sa zupelnie suche i jest wiekszy prblem kiedy sie popsuje. Osobiscie takiej nie mam, wiec nie moge Ci tego potwerdzic, jednak sama zdecydowalam sie na pralke. Teraz jest w nich mozliowsc ustawienia wirowania do chyba 900 obrotow, wiec calkiem ladnie sie to wywirowuje.
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 11:29   #3
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Pralko-suszarka

karmeleiro dzięki za radę !!! Rzeczywiście ,chyba jeszcze przemyślę ten zakup.Myślałam,że taka pralkosuszarka rozwiąże problem suszenia - na Pomorzu pranie długo wysycha
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 17:23   #4
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Pralko-suszarka

hihi, oj dlugo, dlugo szczegolnie tej pieknej sieprniowej jesieni
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 17:23   #5
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Pralko-suszarka

hihi, oj dlugo, dlugo szczegolnie tej pieknej sierpniowej jesieni

jezeli chodzi o suszenie, to obecnie robie wirowanie na 500 i na drugi dzien pranie mam suche, wiec mysle, ze bedzie jeszcze szybciej, kiedy zrobisz na maksimum obortow, pozdrawiam
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 17:37   #6
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Pralko-suszarka

Już ta sierpniowa jesień do szału mnie doprowadza hehehe . Latam z szuszarką w tą i z powrotem - z balkonu do pokoju.
Ale jest nadzieja - dzisiaj słońce sobie o nas przypomniało- może jeszcze trochę lata będzie.
Pozdrawiam
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 19:30   #7
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Pralko-suszarka

Nie wiem niestety co to jest pralko-suszarka w polskim wydaniu, ale tutaj w USA suszarki sa na porzadku dziennym i uwazam je za naprawde genialny wynalazek. W godzine wszystko wyprane i wysuszone, niezalenie od pogody! Wiele razy ratowalo mnie to w sytuacji gdy za godzine impreza a ciuchy wymagaly przepierki. Po wyjeciu z suszarki ubrania sa jeszcze cieple, wtedy ladnie je skladam np. t-shirty i nie musze ich prasowac. Poza tym taka suszarka posiada na pewno szereg funkcji - rozwniez redukcja zagniecen (przynajmniej moja tak ma). Uwazam, ze warto zainwestowac.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-14, 19:33   #8
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Pralko-suszarka

a ja powiem kilka słów 'za' - co roku jak jeździłam na praktyki to miałam możliwość korzystania właśnie z suszarki. Ale to nie była pralko suszarka tylko osobno pralka i osobno suszarka to była suszarka boscha i jest tam kilka porogramów suszenia (od takiego trochę wilgotnego prania - minimalnie aż do całkiem suchego,że można je włożyć do szafy od razu). Pranie wyjumije się trochę pogniecionie (zależy od programu), ale jest mięciutki i pachanące , nie zauważyłam,żeby były problemy z prasowaniem, wręcz przeciwnie w przyszłości zamierzam też zakupoić taką pralko suszarke,ale koniecznie boscha ,mam teraz pralkę ardo i doprowadza mnie już do szału nie moge sie doczekać aż wreszcie się zepsuje


także ja jestem jak najbardziej za!!
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 22:47   #9
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Pralko-suszarka

Roxi - ale to byly dwie osobne "maszyny"? bo wlasnie slyszlalam, ze jezeli sa to dwie odrebne, to sa bardzo dobre, natomiast gdybym natrafila na taka jaka ma Jenn to skakala bym pod niebiosa!

Jenn - jakiej firmy jest Twoja pralko-suszarka?
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 02:26   #10
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Pralko-suszarka

Ja mowie wlasnie o takiej odrebnej maszynie - osobnej suszarce. Wiem, ze to zajmuje duzo miejsca w lazience, dlatego np. moich rodzicow mieszkajacych w bloku nawet nie namawiam. Tutaj w Stanach suszarki sa chyba w kazdym gospodarstwie domowym, rozne marki maja rozne bajery, regulacje temperatury itp. A jakie sa te maszyny dostepne w Polsce?
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 02:49   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pralko-suszarka

Ja tutaj mam osobno pralke osobno suszarke- wsadzam pranie do pralki potem do suszarki,a prosto z suszarki na wieszaki zeby sie rzeczy w miare wyprostowaly,nigdy nie prasuje(nienawidze tego) i nie sa pogniecione.

moja pralka i suszarka ma kilka opcjii(czyli mozna nastawic pranie i suszenie dla rzeczy delikatnych,pranie reczne,jeansy ,jedwab,grube tkaniny,bardzo brudne rzeczy itp)

Bardzo to poreczne jest,bo ja bardzo roztargniona i szybka osoba jestem(juz kilka razy upralam mojemu mezowi spodnie razem z portfelem kartami i pieniedzmi,na szcescie nic sie nie stalo bo nastawilam na pranie reczne
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 03:40   #12
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Pralko-suszarka

Ja tez mam osobno pralke i suszarke..to chyba standard w usa.. Ja tez nie prasuje..bo po co i tak sie wygniota w szafie .. Ale po wyjeciu z suszarki wcale nie sa az tak pogniecione.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 10:32   #13
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Pralko-suszarka

Na osobną suszarkę już nie mam miejsca,dlatego szukam urządzenia tzw.dwa w jednym.
W "Dobrych radach" polecali pralkosuszarkę Whirlpool.Ciekawa jestem jak w rzeczywistości się sprawdza.
Znalazłam stronkę ze sprzętem AGD http://www.aspio.pl/cgibin/shop?show=02prszw&sort=id
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 13:44   #14
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Pralko-suszarka

Cytat:
Napisane przez karmeleiro
Roxi - ale to byly dwie osobne "maszyny"?
tak odrębne, jeśli chodzi o marki - to jakis czas temu jak kupowalismy zmywarkę to przepytałam znajomego, który ma sklep agd rtv od wielu lat o dobre i niezawodne marki: mogę tylko powtórzyć : bosch,siemens, ariston- a w media markcie potwierdzili,że zdecydowanie bosch !!
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 15:15   #15
pink_lotus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Dot.: Pralko-suszarka

Hej,
Jezeli chodzi o pralko-suszarki dostepne w Polsce to faktycznie ich wydajnosc nie jest najlepsza, sa to zupelnie inne produkty niz te dostepne na rynku amerykanskim. Ja mam w domu osobna suszarke Siemensa i jestem srednio zadowolona, byla bardzo droga (ok. 800 euro) ma kilka programow, ale suszenie trwa dosc dlugo (ok 1 godziny) i pradu to zrzera niemilosiernie. Jednak nic nie jest pogniecione i nie wymaga prasowania, a na czarnych rzeczach nie ma zadnych klaczkow i paprochow.
Wada jest to, ze rzeczy sie kurcza i trzeba barzdo uwazac zeby nie zamienic nagle swojej garderoby w rozmiar xxs
pink_lotus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 18:57   #16
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Pralko-suszarka

rany, taka dobra suszarka (osobna) bylaby swietna, ale aktualnie ani $ ani mieksca nie mam, poza tym wynajmuje mieszkanie, wiec nie kupuje...
ah, suche rzeczy, ale sie rozmarzylam...
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:49   #17
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Pralko-suszarka

Czy ktos jednak uzywa tych urzadzen 2w1? Bo z tego co czytalam to zdecydowanie lepiej kupic osobno pralke i suszarke...
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 20:25   #18
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Pralko-suszarka

Cześć, postanowiłam odkopać wątek, bo sama zastanawiam się nad kupnem pralkosuszarki, czytałam wiele o tym, większość opinii mówi, że to jednak niszczy ubrania, są głosy, że to świetne rozwiązanie... i nie wiem co robić. Czy faktycznie lepiej osobno pralkę, osobno suszarkę? Tylko w moim przypadku zdałoby to egzamin, gdyby suszarka była na pralce (lub odwrotnie) a nie wiem, czy to byłoby dobre?
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 12:45   #19
37celina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Pralko-suszarka

Ja mam pralko-suszarkę od 3-mcy i jestem bardzo zadowolona. W końcu nie muszę patrzeć na te stojące suszarki ze schnącą bielizną w kuchni bądź w pokoju, a piorę kilka razy w tygodniu więc non stop praktycznie miałam takie widoki

Zanim dokonałam zakupu naczytałam się mnóstwo opinii, te które są sprzed 6-8 lat nijak się mają do dzisiejszych pralko-suszarek dlatego ja też się długo zastanawiałam nad zakupem takiego sprzętu. Zaryzykowałam i nie żałuję.
37celina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 13:12   #20
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Pralko-suszarka

Cytat:
Napisane przez 37celina Pokaż wiadomość
Ja mam pralko-suszarkę od 3-mcy i jestem bardzo zadowolona. W końcu nie muszę patrzeć na te stojące suszarki ze schnącą bielizną w kuchni bądź w pokoju, a piorę kilka razy w tygodniu więc non stop praktycznie miałam takie widoki

Zanim dokonałam zakupu naczytałam się mnóstwo opinii, te które są sprzed 6-8 lat nijak się mają do dzisiejszych pralko-suszarek dlatego ja też się długo zastanawiałam nad zakupem takiego sprzętu. Zaryzykowałam i nie żałuję.
A mogę wiedzieć jaki masz model? Dosusza suszarka? Nie niszczy? To najczęściej wypominane wady, więc dopytuję no i oczywiście ile zapłaciłaś za nią. Z góry wieeelkie dzięki
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 16:17   #21
37celina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Pralko-suszarka

Wysłałam pw. Chyba 2 razy tą samą wiadomość Ci wysłałam
37celina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:52   #22
blisterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pralko-suszarka

witam
a ja miesiąc temu kupiłam sobie samą suszarkę ( mam miejsce żeby postawić dwa takie sprzęty, a słyszałam, że suszarkę można stawiać na pełnowymiarowej pralce) i jestem nią zachwycona.
Ma ful programów na bawełne i na syntetyki, można suszyć pierze ( juz skorzystałam i po wypraniu i wysuszeniu - suszyłam 4x - poduszka była bardziej puchata niz za nowości) ubrania są jak wyprasowane, żadnych zagnieceń, wszystko jest mieciutkie i puchate, bluzy, ręczniki. Miałam 3 stare ręczniki do wyrzucenia bo juz były jak szmaty i po wypraniu i wysuszeniu są znów puchate i miekkie. W domu nie kiśnie pranie; wypranie i wysuszenie dzinsów zajmuje ok 2-2,5 godz., wszystkie koce sa znów miękkie i cieplutkie. Zastanawiałam się długo, bo uważałam, że suszarka mi się do niczego nie przyda, a teraz wiem, że gdybym wylądowała na wyspie bezludnej to tęskniłabym za zmywarką, suszarką i pralką Z pełną odpowiedzialnością polecam taki zakup. Moja suszarka jest na pompe ciepła bo te sa podobno lepsze od suszarek z grzałką. Inf dla tych zainteresowanych - jak pranie się suszy to w całym domu pachnie płynem do płukania, więc teraz juz wiem, że płynu do płukania wlewam tylko troszeczkę - a ubrania z suszarki idą prosto do szafy.
Ania
blisterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 12:10   #23
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Pralko-suszarka

Podbijam temat, bo zastanawiam się nad kupnem tego cuda(pralko-suszarka Electrolux):
http://www.ceneo.pl/17758097#tab=reviews
Może ktoś ma lub miał,albo może plecić inny mofdel, będę baardzo wdzięczna
Mamdosyć patrzenia jak mi pranie kiśnie:/Poza tym przy 4 osobowej rodzinie (w tym 2 małych dzieci) to chyba jedyne,rozsądne rozwiązanie
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 15:48   #24
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Pralko-suszarka

Ostatnio sasiadka sie mnie pytala czemu niemam pralko-suszarki, ze to taka swietna rzecz. Jak widze to tu w Niemczech to jest standard by miec I kazdy sobie chwali, obojetnie jakiej marki.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 20:03   #25
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Pralko-suszarka

Mam nadzieję,że i ja będę zadowolonaZdecydowałam się na Electrolux:
http://www.neo24.pl/?p=electrolux_ew...ceneo_spo=true
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 13:55   #26
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pralko-suszarka

Ja od 1,5 roku używam suszarki i gdybym miała wybierac pomiędzy np. zmywarką a suszarką, to wybrałabym to drugie zdecydowanie. Po pierwsze, to nie tracę czasu na rozwieszanie, ściąganie prania, nie patrzę na rozłożone pranie w mieszkaniu. Od razu po praniu przekładam ubrania do suszarki i po 1,5-2 godzinach wyciągam cieplutką, suchą odzież. Niektóre ubrania od razu wkładam do szafy bo są niepogniecone.
Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem suszarki - uważam, że naprawdę warto.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 15:11   #27
lola882
Przyczajenie
 
Avatar lola882
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Narnia
Wiadomości: 22
Dot.: Pralko-suszarka

Faktycznie, tylko o zaletach suszarki już wiemy. Temat dotyczy rozwiązania dwa w jednym i tego jak i czy się sprawdza. Najlepiej jakby zostały porównane dwa produkty.
lola882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 14:50   #28
Konwalijka123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 55
Dot.: Pralko-suszarka

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,że i ja będę zadowolonaZdecydowałam się na Electrolux:
http://www.neo24.pl/?p=electrolux_ew...ceneo_spo=true
Jak będziesz po pierwszym testowaniu daj znać - jak efekt po praniu i suszeniu w nowym nabytku electroluxowym!
Konwalijka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 17:14   #29
lemonkaLenonka
Przyczajenie
 
Avatar lemonkaLenonka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Pralko-suszarka

Przyznam szczerzę, że jestem zaskoczona Waszymi opiniami. Sama od roku jestem posiadaczką pralko suszarki i nie mam problemów z źle wysuszonymi ubraniami, czy bardziej niż zwykle pogniecionymi ciuszkami. Prasować trzeba zawsze i to jest logiczne. Mnie bardziej niż na prostych ubraniach zależało na suchym praniu. I takie właśnie mam.
lemonkaLenonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 15:27   #30
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Pralko-suszarka

dziewczyny,czytnijcie ten art: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-pralke/308/ - pomoże wam w wyborze
zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 10:35:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.