brak wzorstu piersi po odstawieniu tabletek anty. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 19:44   #1
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115

brak wzorstu piersi po odstawieniu tabletek anty.


Witam. W listopadzie odstawiłam Diane 35 ( braną z powodu problemów z okresem) mam 17 lat. Przy tabletkach przytyłam jak i powiększyły się piersi. Już przed braniem tabletek miałam czym oddychac,a teraz niestety i nie wiem o co chodzi ; ( Piersi są naprawde malutkie ( niby powinny powrócic do swojego rozmiaru ale jest kolosalna różnica ) Cały czas jem dużo żeby w nich przybrac ale nic z tego.Strasznie żałuje że musiałam je brac ale niestety Martwię się że już nie wrócą do swojego rozmiaru,nie urosną. Straciły też one na jędrnosci oraz bardzo zmienił się kształt ( na gorsze ) Co radzicie drogie Wizażanki ?
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 20:50   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: brak wzorstu piersi po odstawieniu tabletek anty.

Piersi z wiekiem traca na jedrnosci, to normalne, moze je ratowac tylko balsamami, masazem. Wielkie piersi to az taki atut ? Male a zadbane o wiele lepiej wyglada niz wielkie balony, w szczegolnosci, ze jednak waza swoje i wplywaja na kregoslup itd.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:25   #3
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: brak wzorstu piersi po odstawieniu tabletek anty.

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Piersi z wiekiem traca na jedrnosci, to normalne, moze je ratowac tylko balsamami, masazem. Wielkie piersi to az taki atut ? Male a zadbane o wiele lepiej wyglada niz wielkie balony, w szczegolnosci, ze jednak waza swoje i wplywaja na kregoslup itd.
Ale Autorka ma 17 lat, więc nie gadaj jej o traceniu jędrności z wiekiem, bo ani to ten przypadek teraz, ani czas na myślenie o przyszłości. Poza tym może jej większy biust (wcale nie jest powiedziane, że ma jakiś kolosalny!) pasuje do sylwetki, i co? A tłumaczenie, że wielki biust jest do niczego z takich a takich powodów zawsze brzmi dla mnie jak tłumienie własnych kompleksów na punkcie małych piersi.
Autorko, miałaś badane hormony płciowe przed braniem tabletek, w trakcie i po? Bo to mi zalatuje jakimiś problemami hormonalnymi, nie wiem, czy jest normalne, żeby piersi zmniejszyły rozmiar poniżej tego, który miały przed rozpoczęciem przyjmowania pigułek.
Musisz się skonsultować z ginekologiem i endokrynologiem. Ale co do ginekologa, u którego dotąd byłaś, to mam pewne wątpliwości... czy naprawdę nie było innych metod leczenia braku okresu, typu luteina, niż przywalenie pigułek? Jak dla mnie to jest pójście na łatwiznę... Chyba że już wcześniej się leczyłaś długo i bezskutecznie. Miałaś badaną tarczycę (komplet badań, nie samo tsh)? Ona wpływa na kłopoty z okresem, a u mnie miewa też coś do powiedzenia w kwestii wielkości biustu - miewam wahania rozmiaru niezależne od cyklu.

Edytowane przez Lirriel
Czas edycji: 2014-01-14 o 23:28
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 08:36   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: brak wzorstu piersi po odstawieniu tabletek anty.

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Ale Autorka ma 17 lat, więc nie gadaj jej o traceniu jędrności z wiekiem, b.
Jędronośc to nie tylko wiek ale geny, dobrany stanik, sport, itd
Nie widzisz dookoła nastolatek z brzydkim ciałem?

Pytanie dlaczego po odstawieniu miałby ci piersi urosnąć? To, że przytyłaś to znaczy, że w biuście nabrałaś, ale to nie naturalny przyrost tylko ew. nadwaga.

Nie ma takiej opcji aby to co zjesz poszło tylko w cycki
Cycki zazwyczaj przybieraja ostatnie i pierwsze tracą.

Zadbaj o zdrowie- dlatego bralas pigulki, może udało się "naprawić" ukl. hormonalny i stąd zmiany.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 18:58   #5
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: brak wzorstu piersi po odstawieniu tabletek anty.

Lirriel-Nie nie miałam robionych badań przed oraz w trakcie ( co bardzo mnie dziwiło ale głupia pomyślałam że jej zaufam bo jednak ma dobre opinie. Badania dopiero zleciła mi niedawno kiedy byłam u niej na wizycie ( miałam przyjsc po skończeniu tabletek ) mam zrobic badania trzech hormonów. Nigdy nie leczyłam się długo. To jest moja pierwsza że tak powiem " terapia ", to były moje pierwsze tabletki i ostatnie,już nigdy więcej tego nie wezmę.
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 19:58:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.