Co byście zmieniły? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 23:36   #1
bagusia
Raczkowanie
 
Avatar bagusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 140
GG do bagusia

Co byście zmieniły?


Zapewne każda z Was (no może nie każda), która jest już po weselu, trafiła na coś, co by zmieniła gdyby miała drugi raz wyprawiać przyjęcie. Dajcie nas swoje porady, swoje doświadczenia.... zapewnię wielu osobom by się to przydało. Bo jak wiadomo przy przygotowaniach czasem zapomina się o małych szczegółach a później na weselu są ona bardziej zauważalne. Nie chodzi mi tu typowo o wpadki- ale np. czytałam gdzieś, że jedna panna młoda za wysoko przyczepiła welon i jej wchodził na oczy... inna np nie pisałaby bilecików kto gdzie ma siedzieć itp
Z góry dzięki
__________________
szczęśliwa żonka od.... http://www.suwaczek.pl/cache/9e14759bf7.pngl

....bo miłość nie zna pór dnia.... a nadzieja nie ma końca....

bagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 23:43   #2
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Co byście zmieniły?

Hmmmm......ja bym nie zmieniła NIC!!! Wszystko było tak jak zaplanowałam. Aż się dziwie, bo zawsze coś się może wydarzyć nieprzewidzianego. Ale przy takiej ilości czasu co ja spedziłam na planowaniu to musiało być wszystko dobrze!

Czego i tobie życze!!!!
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 10:46   #3
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Co byście zmieniły?

jeśli chodzi o samo wesele to wypadło bardzo dobrze i nie zmieniłabym nic, było naprawdę super

żałuje jedynie że nie przypilnowałam kamerzysty i fotografa zeby zrobili więcej ujęć gościom przy stole
nie przypilnowałam tego, bo dla mnie to było oczywiste że fotograf i kamerzysta przejdą sie po sali konsumpcyjnej ( mieliśmy sale do tańczenia osobno) i zrobią gościom fotki przy stole
owszem byli na sali chwile ale nie sfotografowali/sfilmowali wszystkich, jedynie kilka osób, za to wszyscy są sfilmowani i sfotografowani podczas wygibasów na parkiecie
ale poza tym wszystko się udało

acha... jeden mój wujek zgłosił mi zastrzeżenia że nie było rosołu na obiad wobec tego obiad byl do kitu
my nie wybraliśmy rosołu bo:
- pospolita zupa, którą jadamy na codzień,
- wesele mieliśmy w duże upały więc "dogrzewanie" rosołem chyba by wszystkich zabiło
był krem z brokułów z płatkami migdałowymi pychaaaaa
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 12:37   #4
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Co byście zmieniły?

U mnie też wszystko było na swoim miejscu i prawdę powiedziawszy nie byłam na lepszym weselu jak moje. Nie żebym sobie jakoś cukrowała i była akurat wżną osobowaścią na nim ale naprawdę bawiłam się świetnie i nic mnie nie obchodziło. Tak rodzinka się wszystkim zajęła, że o nic nie musiałam się martwić.
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 13:04   #5
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: Co byście zmieniły?

I u mnie wszystko było super!!! NIC absolutnie bym nie zmieniła...
__________________
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 18:53   #6
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Co byście zmieniły?

Cytat:
Napisane przez Kattie7 Pokaż wiadomość

żałuje jedynie że nie przypilnowałam kamerzysty i fotografa zeby zrobili więcej ujęć gościom przy stole
nie przypilnowałam tego, bo dla mnie to było oczywiste że fotograf i kamerzysta przejdą sie po sali konsumpcyjnej ( mieliśmy sale do tańczenia osobno) i zrobią gościom fotki przy stole
I ten incydent zauważyłam na ślubie znajomych. Na płytce jak sie okazało kamerzysta w ogóle nie ujął w Kościele gości, jak siedzą rzędami... to samo było podczas składania życzeń, wybrał sobie wybiórczo kto będzie na filmie a reszta gości tak jakby nie istniała...
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:31   #7
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Co byście zmieniły?

a ja niczego bym nie zmieniła, ślub był piękny, wesele udane, tak jak chciałam
wszystko dopięte na ostatni guzik, wymarzone i spełnione łącznie z nocą poślubną
jedyne co nam umknęło to pocałowanie obrączek przed nałożeniem na palce współmałżonka, a szkoda, bo to mogło wyjść pięknie i czule.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 19:36   #8
bagusia
Raczkowanie
 
Avatar bagusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 140
GG do bagusia
Dot.: Co byście zmieniły?

No nic tyko Wam pozazdrościć Ja sie obawiam mojego, czekałam aż dacie mi jakieś rady a tu nic. Miejmy nadzieje, że u mnie też tak bedzie
__________________
szczęśliwa żonka od.... http://www.suwaczek.pl/cache/9e14759bf7.pngl

....bo miłość nie zna pór dnia.... a nadzieja nie ma końca....

bagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:29   #9
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Co byście zmieniły?

Oj będzie dobrze, bagusiu Ja też się bałam czy wszystko wyjdzie i czy goście będą się dobrze bawić, ale rzeczywistość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Do tego ta niezwykła atmosfera i przeżycie, jakiego się nigdy nie zapomni
Aż Ci zazdroszę, że jeszcze takie cudowne chwile masz przed sobą
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 23:14   #10
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Co byście zmieniły?

Ja jeszcze przed, ale gdybym wiedziała, że połowa gości odmówi, zaprosilibyśmy więcej osób - naszych i mojego taty dobrych znajomych. Teraz niestety jest za późno na "dopraszanie" gości.
Okazuje się, że na najbliższą rodzinę nie ma co liczyć...
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 08:00   #11
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Co byście zmieniły?

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze przed, ale gdybym wiedziała, że połowa gości odmówi, zaprosilibyśmy więcej osób - naszych i mojego taty dobrych znajomych. Teraz niestety jest za późno na "dopraszanie" gości.
Okazuje się, że na najbliższą rodzinę nie ma co liczyć...
Niestety przykre to jest, u mnie jest podobnie, z tym, że ja mam jeszcze troche czasu na doproszenie gości. I być może prawdą jest, że z rodzina najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Czasami lepiej liczyc na znajomych naszych czy Rodzicow, niż na własną rodzinę - oj jakie to przykre.

Ciesze się Dziewczyny, że Wasze śluby i wesela były takie jakie chciałyście, oby i u mnie było podobnie. Tylko bedę musiała zwrócić uwage kamerzyście, żeby filmował wszystkich gości
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 08:53   #12
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Co byście zmieniły?

Ja gdybym mogła cofnąć czas to także niewiele bym zmieniła, a właściwie prawie nic ;-)
Podobnie jak Kattie7 powiedziałabym fotografowi i kamerzyście, że więcej zdjęć i ujęć mają zrobić gościom. I to wszystko !
Ehh szkoda, że czasu nie da się cofnąć..z przyjemnością przeżyłabym to jeszcze raz

A i jeszcze coś. Upierałam się przed weselem, że nie chcę kamerzysty, ale moja mama i teściowa przekonały mnie, żeby jednak go zatrudnić. I wiecie co?
Ciesze się, że dałam się przekonać. Jak patrzę na uśmiechnięte twarze osób(mamy, ciocie, babcie, rodzeństwo ), które po raz 3 oglądają płytę z wesela to wiem, że warto było
Poza tym dzięki tej kasecie możemy pokazać znajomym, którzy nie mogli być na naszym weselu choć namiastkę atmosfery, która wtedy panowała.
Mogą zobaczyć jak składaliśmy sobie przysięgę, mimo, że ich z nami nie było
irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 12:58   #13
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Co byście zmieniły?

ja nic absolutnie nic bym nie zmienila. wszystko bylo dokładnie tak jak chciałam.
...JA TEŻ ŻAŁUJE ŻE NIE MOGĘ COFNĄĆ CZASU JA CHCĘ JESZCZE RAZ!!!!!!! NAWET NIE MARZYŁAM ŻE WSZYTSKO TAK CUDOWNIE BAJECZNIE WYJDZIE- A WIECIE CO BYŁO NAJCUDOWNIEJSZE MÓJ MĄŻ GDY ZOBACZYŁ MNIE W SUKNI POPŁAKAŁ SIĘ I JEDYNE CO BYŁ W STANIE POWIEDZIEĆ : "O BOŻE KOCHANIE JAK TY CUDOWIE WYGLĄDASZ"I POLECIAŁY MU ŁEZKI, NIE ZAPOMNĘ TEGO DO KOŃCA ŻYCIA, TYM BARDZIEJ ŻE NIE JEST ON TYPEM FACETA KTÓREMU ŁZY PRZYCHODZĄ ŁATWO...mi właśnie ze wspomnień też łezki poszły
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 13:17   #14
ewe01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Co byście zmieniły?

Ja podobnie jak wiekszosc dziewczyn nie wiele bym zmienila moze poza kelnerkami ktore nieumiejetnie ustawily patere z tortem na stoliku co skonczylo sie tym ze tort spadl. Ale naszczescie mielismy inny w zapasie co prawda nie taki piekny. Poza tym wszystko bylo wspaniale i teraz wiem ze nie denerwowalabym sie tak tymi wszystkimi przygotowaniami.
ewe01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 11:25   #15
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Co byście zmieniły?

U nas nikt nie odmowil ze nie przyjdzie jak zapraszalismy to wszyscy mowili ze na 100% beda ale bedziemy jeszcze dzwonic. Przykre jest ze na rodzine czasem nie ma co liczyc ale nie martwcie sie MALIN i BUNNY bez nich tez sie dobrze wybawicie. Mam nadzieje ze moje wesele bedzie piekne i ze nie bedzie zadnych wiekszych wpadek
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 07:54   #16
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Co byście zmieniły?

Nie zmienilabym absolutnie nic, bo bylo bajkowo Tak bajkowo, ze czasem mi sie wydaje , ze tego slubu nie bylo, ze to mi sie przysnilo... Przypomina tylko zlota obraczka i cudne fotki Ehh rozmarzylam sie..
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 11:19   #17
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Co byście zmieniły?

Zmienilambym przede wszystkim pierwszy obiad..mial byc wykwintny i pieknie podany, byl pieknie podany, ale wygladal jak dla 12-stolatka, stanowczo za malo.
Zlecilabym innej kwiaciarce zrobienie bukietow na slub, bo moja przyjela duzo zlecen i te rzeczy po prostu odwalila.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 11:26   #18
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Co byście zmieniły?

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Zmienilambym przede wszystkim pierwszy obiad..mial byc wykwintny i pieknie podany, byl pieknie podany, ale wygladal jak dla 12-stolatka, stanowczo za malo.
Zlecilabym innej kwiaciarce zrobienie bukietow na slub, bo moja przyjela duzo zlecen i te rzeczy po prostu odwalila.
i w takich momentach ciesze sie, ze biore slub nietypowo tzn. 13.10.2007 bo wtedy jest malo slubow, np. na sobote w ktora bede slubowala w cukierni jest zamowiony tylko jeden tort (Nasz), a na 15.09 bylo zamówionych 8 tortów wiec robili szybko i pobieżnie.
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 18:08   #19
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Co byście zmieniły?

Czytam sobie Wasze posty i dochodzę do wniosku, że ja też ZUPEŁNIE NIC bym nie zmieniła Było jeszcze cudowniej niż sobie wymarzyłam...
__________________

aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 16:11   #20
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Co byście zmieniły?

Zmieniłabym dwie rzeczy: dodatki do sukni, na bardziej odważne, takie jak miałam na plenerze. Wyglądało to jeszcze lepiej i charakterniej niż pierwotny pomysł.
Po drugie NIE ZAPROSIŁABYM CIOTKI! Zrobiłam taka selekcję wśród gości, by byli tylko sami nam życzliwi. Zgodnie z zasadą, że nie potrzebuję w dniu ślubu przebywać w towarzystwie ludzi, którzy pojawiają się tylko po to by krytykować (nawet jeśli są najbliższą rodziną). I co? Wystarczyła jedna jedyna ciotka, żeby popsuć atmosferę. Swoją drogą w życiu bym się po niej nie spodziewała takiego chamstwa i braku kultury. Od tej pory radzę wszystkim znajomym przed ślubem: żadnych ciotek na weselu (choćby się wydawały najfajniejsze). Starym zrzędom mówimy stanowcze "paszła sio"
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:49   #21
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Co byście zmieniły?

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
i w takich momentach ciesze sie, ze biore slub nietypowo tzn. 13.10.2007 bo wtedy jest malo slubow, np. na sobote w ktora bede slubowala w cukierni jest zamowiony tylko jeden tort (Nasz), a na 15.09 bylo zamówionych 8 tortów wiec robili szybko i pobieżnie.
masz racje u nas na nasz pazdziernikowy termin nie bylo problemu z Kosciolem i sala ale mam problem z fryzjerem i kosmetyczka
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 22:36   #22
bagusia
Raczkowanie
 
Avatar bagusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 140
GG do bagusia
Dot.: Co byście zmieniły?

Teraz już mogę się wypowiedzieć w swoim własnym wątku
Jedyne co, to zaprosiłabym troszkę więcej osób, gdyż kilka osób nam odmówiło.... podobno zawsze zaprasza się ok 20% więcej, żeby było tyle ile się zaplanowało.
Poza tym kupiłabym mniej wódki- bo troszkę zostało. Przynajmniej na chrzciny będzie hihi
Cała reszta rewelka, aż sama sie dziwie że z moim "szczęściem" wszystko tak gładko i pięknie poszło
__________________
szczęśliwa żonka od.... http://www.suwaczek.pl/cache/9e14759bf7.pngl

....bo miłość nie zna pór dnia.... a nadzieja nie ma końca....

bagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 07:36   #23
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Co byście zmieniły?

Cytat:
Napisane przez bagusia Pokaż wiadomość
Jedyne co, to zaprosiłabym troszkę więcej osób, gdyż kilka osób nam odmówiło.... podobno zawsze zaprasza się ok 20% więcej, żeby było tyle ile się zaplanowało.
ja podobnie, gdybym wiedziała, ze tyle osób nie przyjdzie zaprosiłabym jeszcze co najmniej 10
najgorsze jest to ze te osoby nawet nie raczyły nas powiadomic ze na weselu nie beda, po prostu sobie nie przyszli i nie chodzi o kase, ktora za nich zaplacilam, ale wolne miejsca przy stole, gdyby dali znac wczesniej, moglabym doprosic jeszcze pare osob
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 13:35   #24
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Co byście zmieniły?

ja przede wszystkim nie szlabym do kosmetyczki teraz to wiem- lepiej kupic sobie droższe kosmetyki i malowac sie samej ( o ile ma sie jakiekolwiek pojecie o malowaniu)

wybralabym innego fryzjera- jak tylko wyszlam od tego co bylam zaczely mi juz wypadac wsuwki

posłuchalabym krawcowej zeby miec krotsza suknie- pozniej faktycznie goscie mi strasznie deptali

dalabym kamere koledze na slubie (zeby nagral nam msze, przysiege)- nie mielismy zamowionego kamerzysty i bardzo dobrze!!!- zaluje tylko, ze nie bylo wlasnie w kosciele.... goscie na weselu bawili sie super, nikt nie czul sie skrepowany no i dzieki temu swiatlo nikomu nie swiecilo po oczach.....

i jesli mam byc szczera niczego wiecej na weselu bylo wspaniale, kazdy szczegol byl dopracowany, kazdy sie dobrze bawil wlaczajac w to oczywiscie mnie i mojego Męża a to najwazniejsze

PS Fajnie wychodzi podpisywanie aktu na Mszy Polecam
midey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:41   #25
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Co byście zmieniły?

Przyznam szczerze ze chyba tez są 2rzeczy ktore bym zmieniła, ktore wracaja myslami za kazdym razem jak oglada sie film czy zdjecia. Wiadomo ze czasu sie nie cofnie a nawet gdyby byla taka mozliowsc to nie wiem czy wtedy była by taka opcja zmiany gdyż chodzi o najbliższa rodzinę mojego TZ.

Dochodze do wniosku ze nigdy nie moze byc za idealnie, nigdy sie wszystkim nie dogodzi, szczegolnie jesli ktos ma inny gust...
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 19:20   #26
jolanta.g.
Raczkowanie
 
Avatar jolanta.g.
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 363
GG do jolanta.g.
Dot.: Co byście zmieniły?

nie chcialabym miec poraz drugi dlugiego welonu,bardziej uwazalabym na swoj makijaz bo prawie 100 gosci skladajacych zyczenia skutecznie mi go wycalowala,nie wyszlabym drugi raz glodna z wlasnego wesela
jolanta.g. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 10:14   #27
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Co byście zmieniły?

ja zmieniłabym makijażystkę. trzeba było sie jednak umówić na próbny... Wyszło jej kiepsko i trwało to zdecydowanie za długo, potem juz wszystko było biegiem. No i cały podkład spłynął...

założyłabym też wyżej sukienkę- bo się zsunęła na pierwszym tańcu i w ogóle była trochę za nisko, zobaczyłam to dopiero na zdjęciach

ale ogólnie było cudownie
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:09   #28
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Co byście zmieniły?

Jedyne co bym zmieniła to zaprosiłabym więcej gości dojeżdżających Martwiliśmy sie ze nie będziemy mieli ich gdzie przenocował a okazało sie ze osoby dla których były zarezerwowane miejsca noclegowe nie skorzystali z nich Poza tym nie zmieniłabym absolutnie nic
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 21:59   #29
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Co byście zmieniły?

a ja bym zrezygnowała z dekoracji kwiatowej w kościele. Nie widzieliśmy jej wcześniej, a zostaliśmy niejako przymuszeni do zapłaty za nią (bo jest taka sama dla kilku ślubów w tym samym dniu) Była paskudna - sztuczna i plastykowa Ale chociaż trochę śmiechu z tego było, potraktowaliśmy to jako superkiczowy element, którego na weselu i tak nie zabraknie

po drugie - przymierzyłabym wcześniej suknię. Odebrałam ją 3 dni przed ślubem (bo była katalogowa) i była niestety nieco za duża. Pozostało mi tylko mocniej zasznurować ją z tyłu i jakoś dała radę

po trzecie - trzeba było zrobić zdjęcia od razu po ślubie, bo przez to nadal nie mam sesji, choć od ślubu prawie 5 mcy minęło, heh.. i brakuje nam porządnego zdjęcia z rodzicami, o tym po prostu zapomnieliśmy...
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 23:01   #30
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Co byście zmieniły?

Ja ślubu jeszcze nie brałam, ale byłam na ślubie brata ciotecznego mojego TŻ-a i wszyscy goście zauważyli, że para młoda o czymś nie pomyślała... Pannie młodej przez całe wesele rozłaził się gorset i dopiero po 4 mama jej go zawiązała . Na zdjęcia z parą młodą pojechali świadkowie i... my, bo nikt inny nie chciał. Czułam się strasznie głupio, widziałam ludzi drugi raz w życiu i ładowałam im się na ślubne zdjęcia . Okazało się, że jednak byłam dla nich zbawieniem bo nie było komu poprawiać welonu i fryzury panny młodej. Dziewczyna ma 2 siostry, które ochoczo zasiadły przy stole dla drużb (my tego nie zrobiliśmy chociaż nam proponowali), ale nie wysiliły się nawet żeby pojechać na zdjęcia . Co ciekawe przy dekoracji sali też nie pomagały, wyszły tylko na chwilę z samochodu i powiedziały, że gdyby wiedziały, że tak długo potrwa to by nie przychodziły wcale. W rezultacie dekoracje robiła para młoda i ciężarna siostra TŻ-a. Mam nadzieję, że to niechlubny wyjątek, ale może warto pomyśleć czy na weselu znajdzie się ktoś kto pomoże przy takich niby nieistotnych, ale bardzo uciążliwych "zgrzytach"
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.