szara codzienność... :| - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 20:42   #1
candore
Raczkowanie
 
Avatar candore
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
GG do candore

szara codzienność... :|


Jestem dosyć zwyczajną osobą. Chciałabym to troche zmienić
Na codzień się nie maluje a na jakieś większe wyjście używam tuszu, cieni i błyszczyka. Chciałabym się Was poradzić o delikatne makijaże dla mnie i jakie mniej więcej kolory używać mogę...
Teraz co do fryzury. Włosy mam półdługie cieniowane i proste. Na codzień noszę je rozpuszczone lub wysoko w kite związane. Chciałabym abyście zaproponowali mi kilka ciekawych upięć włosów, żeby wyglądać inaczej niż zwykle. (proszę o opis)
Teraz co do ubrań. Ubieram się różnie, ale zazwyczaj w dżinsy plus Tshirt. Może zmienić styl na bardziej elegancki? Sama nie wiem... Może jakieś kolory doradzicie?
Aha! Zapomniałabym Mam dość duży biust i chciałabym abyście doradzili mi jak go dobrze wyeksponować, aby wyglądał... no wiecie tak ładnie
P.S. Na zdjęciach mam inne włosy niż teraz. Te zdjęcia są z wakacyjnych wojaży Jak będą potrzebne inne zdjątka to pisać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zachód słońca.jpg (49,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0001.jpg (46,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0039.jpg (46,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0044.jpg (56,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LICHEN, ROKITNA2.jpg (110,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ogród.jpg (117,2 KB, 159 załadowań)
__________________
"... Mimo wszystko chce się żyć,
krętą ścieżką w górę iść..."
candore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:26   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: szara codzienność... :|

na ostatnim zdjeciu z dzieckiem masz odpowiednia dlugosc ale hmm nie sadzisz ze tak jakby za duzo ich ? powinny byc mocno wypazurkowane co podniesie wlosy i na koncach nie bedzie takiej obietosci z czego fryzura bedzie ciekawa i moda .. grzywka raczej nie ... ladnie ci bez niej ... mam zastrzerzenia do brwi sa za duze .. warto pojsc na pierwsze wyrwanie do kosmetyczki koszt ponizej 10 zl przewaznie ..

co do ubioru ... bardziej poszla bym w chlodne kolory niz w jasne ... masz duzy biust wiec dekolt ( kwadrat,polkole,serek) poniewaz gdy ma sie bluske pod szyje to jakos tak nie fajnie wyglada .. polecam rowniez takie jakby mini tuniki czyli nie do spodni siega ale zaslania prawie caly rozporek .. nadalo by ci to lekkosci i wydluzylo by go ... pozatym poszla bym w elegancje ... napewno nie taka rozowa koszulka dla ciebie powina byc na guziki nie zapieta pod szyje i jak mowie troche dluzsza
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:30   #3
candore
Raczkowanie
 
Avatar candore
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
GG do candore
Dot.: szara codzienność... :|

Dziękuje za propozycje
Obecnie mam włoski takie jak na 1 i 4 zdjęciu troszke wycieniowane
Co do ubioru to radzisz chłodne kolory hmm... dobrze czuje się w fiolecie Jaki to jest mniej więcej dekolt - kwadrat? Właśnie coraz częściej myśle nad zmianem stylu na elegancje . Od niedawna właśnie posiadam taką tunikę jaką opisałaś, kolor ma beżowy i dobrze się w niej czuje.

Czekam jeszcze na inne propozycje
__________________
"... Mimo wszystko chce się żyć,
krętą ścieżką w górę iść..."
candore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:49   #4
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: szara codzienność... :|

Masz bardzo oryginalną urodę! Pozazdrościć

Pierwsze za co bym się wzięła to brwi, brwi i jeszcze raz brwi (kierunek - kosmetyczka) Gdy będą ładnie wyprofilowane, twarz nabierze charakteru i wyrazistości. Mogłabyś zaopatrzyć się także w kredkę i delikatnie je podkreślić bo są rzadkie.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 16:32   #5
naftalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 66
Dot.: szara codzienność... :|

Co do brwi, to rzeczywiście, na Twoim miejscu poszłabym do kosmetyczki ładnie je wyskubać i może jeszcze troszkę brązowej henny dla podkreślenia?
naftalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:25   #6
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: szara codzienność... :|

jak tak na Ciebie patrze to widze Cie we fiolecie, turkusie, chlodnej soczystej zieleni...wydaje mi sie ze to dodalo by Ci zycia i swierzosci...fajnie byloby jakbys jakos poodkreslila swoje oczy...moze wystarczy dobry tusz do rzes...musisz popróbować
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:56   #7
Kociak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: szara codzienność... :|

musisz trochę nad soba popracować. Znajdz swoje atuty i je podkreśl. Faceci lubia zadbane laski a ty możesz nią być. Trzeba spróbować i znaleść swój styl. Nie chowaj biustu ale też go za bardzo nie pokazuj, masz talie więc ją podkreśl i przede wszystkim fajny blond i niezamocy makijaż i zrobisz furorę....
powodzenia
Kociak77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 19:01   #8
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: szara codzienność... :|

Co do makijażu to fajnie wygladałą by kreskda na dolnej/górnej powiece podrkeśłajaća Twoje śliczne, lelko skończe oczka , podkład matujacy plus tusz. Tyle na dzień . Z cieni tka jak moja poprzenidczka fiolety i zielenie raczje chłodne. Masz świetnafigure, na Twoim miejscu podkreśłałabym mocno talie i biust (którego Ci bardzo zazdroszcze ) . Włoski - moim zdniaem grzywka na bok i lekkie fale .
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:00   #9
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: szara codzienność... :|

ciemny fiolet jak najbardziej

dekold kwadrat http://www.unikalni.pl/photos/S50036478d9e3aba.jpg
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 22:01   #10
candore
Raczkowanie
 
Avatar candore
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
GG do candore
Dot.: szara codzienność... :|

Dziekuje wszystkim za trafne porady
Od dłuższego czasu zastanawiam się właśnie nad tymi dwoma kolorami a mianowicie: zieleń i fiolet. Bardzo dobrze się w nich czuje, ale na razie jako ubrania, bo cieni do powiek jeszcze owych nie zakupiłam :P Co do makijażu to tylko wchodzi w grę niezamocny Kiedyś eksperymentowałam z kredką ale jakoś nie przypadła mi do gustu, ale może teraz.. trzeba spróbować
Biustu nie ma co zazdrościć, bo czasami jest on moim utrapieniem, ale ucze się go ładnie eksponować
Falowałam wcześniej swoje włosy ale zniszczyłam je tym samym, także przez jakiś czas jestem zmuszona chodzić w prostych

Może jakieś ciekawe upięcia doradzicie? ;]
Pozdrawiam
__________________
"... Mimo wszystko chce się żyć,
krętą ścieżką w górę iść..."
candore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.