Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-05, 13:42   #31
ANIA7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

witam wszystkich!
a gorącą prośbę mam do Anuchy!
czy możesz mi podać namiary na dermatologa, który wykonał Ci mikrodermbrazję, proszę Cię o adres i tel.Czy dużo wcześniej trzeba się do niego zapisywać i czy przyjmuje popołudniami. Z góry dziękuję i pozdrawiam
ANIA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 19:08   #32
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

....

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-05-14 o 14:31
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 20:41   #33
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Michał84
czy moge poznac Wasze zdanie na temat tego produktu?Zastanawiam sie czy kupic, a nie mam kogos sie spytac:/

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59011378
Czy nie jesteś sprzedawcą z Allegro co niby pyta, a niby reklamuję swoje
aucję??

Tutaj mozesz poczytac o ReFinishu:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9979
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 23:57   #34
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

...

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-05-14 o 14:31
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 11:45   #35
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Michał84
Nie, jestem zwyklym 21 ltakiem, ktory juz patrzec nie moze na swoje blizny potradzikowe i chwyta sie wszystkiego zeby jakos je choc troche splycic
To dobrze, że tylko pytasz, a nie po cichu handlujesz.

Cytat:
Napisane przez Michał84
Aha,mam jeszcze jedno pytanko,czy jesli moja twarz nie jest do konca wygojona , to nie powinienem tego uzywac, bo kurcze widze ze nawet dobre komentarze to ma, i chyba jutro sie wybiore i kupie to sobie:/
Na to CI nieodpowiem, bo z trądzikiem nigdy nie miałam problemu i też nigdy się tym za bardzo nie interesowałam.

Myślę jednak, że lepiej jest najpierw wygoić twarz, a nastepnie ją traktowac środkami tego typu. Wydaję mi się taka wersja bardziej bezpieczna. POczekaj jeszcze na nasze specjalistki od trądziku, one NA PEWNO CI coś doradzą.

POzdrawiam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:51   #36
>@pinkie@<
Raczkowanie
 
Avatar >@pinkie@<
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 33
GG do >@pinkie@<
Exclamation Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Hello girls!
Dziewczyny podajcie prosze adres dobrego sprawdzonego gabinetu gdzie wykonuja zabieg mikrodermabrazji w okolicy warszawy lub w samej warszawie.
Jestem strasznie napalona ale jak mam wydac tyle kasy to chce miec pewnosc co do miejsca i samej mikroderm.
__________________
.:pstyna:.
>@pinkie@< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 11:58   #37
Niunia777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Post Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Czy oczyszczanie laserowe twarzy usunie wągry, bo głównie one są moim problemem???
Niunia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 11:42   #38
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Wink Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Dziwczyny nie wygłupiajcie się nawet!!! Wizyta u kosmetyczki to coś okropnego!!! Fakt jest taki, że cere miałam bardzo zanieczyszczoną przez wągry, ale ten zabieg powinien być wykonywany w jakiś milszy sposób. Byłam wczoraj u kosmetyczki, przez 2 godziny cierpiałam katusze, ból nie do zniesienia, zapłaciłam 90zł., a dziś wyglądam tak, że sama się przestarszyłam widoku w lusterku. Następnym razem zdecyduje się na Mikrodermabrazje. Może koszt większy ale zabieg bezbolesny i człowiek nie ma twarzy jak rak:/
kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 12:42   #39
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez kasieńka:)
Dziwczyny nie wygłupiajcie się nawet!!! Wizyta u kosmetyczki to coś okropnego!!! Fakt jest taki, że cere miałam bardzo zanieczyszczoną przez wągry, ale ten zabieg powinien być wykonywany w jakiś milszy sposób. Byłam wczoraj u kosmetyczki, przez 2 godziny cierpiałam katusze, ból nie do zniesienia, zapłaciłam 90zł., a dziś wyglądam tak, że sama się przestarszyłam widoku w lusterku. Następnym razem zdecyduje się na Mikrodermabrazje. Może koszt większy ale zabieg bezbolesny i człowiek nie ma twarzy jak rak:/
zabieg mikrodermabrazji również nie jest przyjemny.....
i w zalezności od wrażliwości Twojej skóry równiez czerwień na twarzy moze utrzymywać sie kilka dni.....
Mikrodermabrazja nie oczysci Ci twarzy z zaskórniaków.... Złuszczy Ci naskórek, cera wygląda świeżo mi jednolicie ale jeden zabieg nic Ci nie da.... Ja zauważam poprawę po ok 7-8 zabiegach....
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 23:52   #40
diamond_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: home is where the beat is at...
Wiadomości: 270
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

to wszystko zależy od tego kto ma jaki rodzaj skóry itd. moja kuzynka już po 1zabiegu wyglądała bardzo dobrze skóra jasna, zdrowa. jedna potrzebuje 7-10 zabiegów a druga 1-3. Ja podobno będe potrzebwać do 3 tak mi powiedział mój dermatolog. Niedługo będe miała pierwszą Mikrodermabrazje. I zobaczymy jak to w praktyce będzie. Zdam relacje
__________________
Sweet sweet baby, life is crazy

diamond_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 15:53   #41
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

mam takie pytanie: jak dlugo utrzymuje sie efekt po mikrodermabrazji? chcialabym sie poddac temu zabiegowi, bo szczerze mowiąc mam juz dosyc oczyszczania u kosmetyczki, ktore na dluzsza mete nic nie daje :/ zastanawiam sie, czy jest sens wydawac pieniadze, jesli po miesiacu znowu bede "zapryszczona' i 'zawagrowana' ? ;(
__________________
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 21:35   #42
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

mam cerę z bliznami potrądzikowymi (niewielkimi) ale dla mnie widocznymi, czy taki zabieg mi pomoże, jest sens wydać tyle kasy?
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 17:12   #43
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

podpinam się
pomóżcie
Cytat:
Napisane przez Jussia
mam cerę z bliznami potrądzikowymi (niewielkimi) ale dla mnie widocznymi, czy taki zabieg mi pomoże, jest sens wydać tyle kasy?
__________________
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 18:26   #44
diamond_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: home is where the beat is at...
Wiadomości: 270
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

właśnie wskazaniami do mikrodermabrazji jest trądzik pospolity i blizny potrądzikowe także łojotokowe zapalenie skóry, zaskórniki, rozszerzone pory, blizny, przebarwienia, delikatne zmarszczki czy fotostarzenie. To jest zabieg poprawiający ogólny wygląd skóry Skóra po zabiego staję sie gładsza, elastyczniejsza i jeśniejsza i młodsza po prostu lepiej wygląda niż przed powinno sie przeprowadzic od 2 do 10 zabiegów w odstępach od 1 do 4 tygodni w zależności od stanu skóry jaki sie ma. I najważniejsze musi przeprowadzić go dobry sprawdzony dermatolog bo inaczej ten sam zabieg zrobiony przez np. przypadkowego lakarza(może wcale nie pomóc jeżeli jest źle zrobiony) chyba że masz szczeście i odrazu trafiasz do dobrego co jeszcze moge dodac że jeżeli sie juz zdecyduje ktos na zabieg to na 2 doby przed nie można stosować leków przeciwbólowych - to tak dla wyczerpania temau aha po powinno sie unikac słońca dlatego najlepiej zrobic go jesienią czy zimą . O przeciwwskazaniach czy postępowaniu po zabiego to już nie bede pisac zreszta jak sie zdecydujecie na zabiego to juz lekarz wam wszystko dokładnie powie a jeszcze jeżeli ma sie niewielkie te blizny potrądzikowe to mikrodermobrazja jak najbardziej ale jest jeszcze coś takiego głębsza dermabrazja która może usunąć blizny ale to raczej dla osób które mają naprawde bardzo widoczne blizny po trądziku i jest o wiele droższa.
Mam nadzieje że troche wam pomogłam
__________________
Sweet sweet baby, life is crazy

diamond_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 11:34   #45
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

dzieki za odpowiedz, super a nie wiesz moze jak dlugo utrzymuje sie efekt po zabiegu? bo ja mam taki problem, ze mam 20 lat, mam troszke blizn, ale niewielkie, bardzo rozszerzone i zanieczyszczone pory i "stare" syfki podskorne - nowe jeszcze wyskakują, ale dosc rzadko. Jesli poddam sie mikrodermabrazji, to nie bedzie tak, ze znowu moja cera sie zanieczysci i wszystko wroci do stanu przed zabiegiem?
I jesli sama poddawalas sie zabiegowi, to czy mozesz opisac swoje wrazenia? A moze ktos inny moglby pomoc Z gory dziekuje
__________________
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 12:56   #46
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

oh, wielkie dzięki za odpowiedź, teraz tylko trzeba zbierać kaskę, bo patrząc na moją twarz, potrzebnych mi będzie więcej zabiegów
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:40   #47
magi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 16
GG do magi01
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

wreszcie znalazlam jakis dobry watek na temat mikrodermabrazji
tez sie wybieram. chcialam pojsc do kosmetyczki, ale po waszych poradach chyba jednak wybiore sie do dermatologa.mam mieszana cere,wrazliwa,no i troche sladow na brodzie i czole po wyciskanych pryszczach. mam nadzieje ze nie bede musiala miec duzo zabiego, bo to faktycznie sporo kosztuje.
pozdrawiam
magi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 21:59   #48
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Ja co prawda stosuje domowa mikrodermabrazje, ale i tak sa lepsze efekty niz oczyszczanie u kosmetyczki, po którym efekt utrzymuje sie zaledwie 2 tyg. ja mam ten zestaw Loreala i jest baredzo dobry, choc cudów nie dziala...
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:28   #49
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

oczyszczanie trzeba robic regularnie, lepiej manualnie usunie się zaskórniki bytujące w głebi skóry. mikrodermabrazja jest też fajna, przebarwienia, szara cera , lekka strata jedrnosci , ale jeśli zaskórniki są głęboko to mikrodermabrazja usunie nawierzchniowo. najpierw polecałabym więc oczyszczanie u kosmetyczki, manualne, bo to najlepszy sposób na głębokie "robaczki" a potem co jakiś czas mikrodermabrazje ,dla pdtrzymania efetków, tudzież poprawy skóry. oczywiście przy powierzchniowych zaskórnikach da efekty również
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 23:12   #50
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

JA na mikrodermabrazje wybieram sie jutro , stosuje to metode oczyszczania juz od kilku miesiecy aby splycic przebarwienia po przebytym tradziku...
Szczerze, to nie wyobrazam juz sobie innej metody, ja jestem bardzo zadowolona i widze efekty, poza tym po zabiegu nie powstaja nowe krostki....
Staram sie poddawac temu zabiegowi co miesiac, u mnie kosztuje 150 zl, Katowice.
Ale po zabiegu nie powinno sie korzystac ze slonca przez ok 3 tyg a nie jak napisala anucha vbmenu_register("postmenu _365215", true); przez 3 dni...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 17:05   #51
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

ja wybieralam sie na mikrodermabrazje, ale ostatanio udalam sie do nowej pani deramtolog (zreszta polecanej goraco tutaj, na wizazu), bo mam duze problemy z cera i zapytalam o mikrodermabrazje, pani odpowiedziala, ze tak, ale na zdrowa cere. to ja zapytalam, ze po co wowczas stosowac, a ona, ze do wyrownania kolorytu, wygladzenia zmarszczek itp, a na skore tradzikowa sie tego nie stosuje, bo to nic nie pomoze, najpierw trzeba ja wyleczyc. dermatolozka mnie zbyła, chociaz w zasadzie sama przeprowadza te zabiegi, wiec wyglada na to, ze nie zalezalo jej na kasie. teraz sama nie wiem, co robic, bo poprzedni demratolog wspominal mi o tym zabiegu. a i jeszcze gdzies czytalam, ze mikrodermabrazja jest pomocna wlasnie przy zmarszczkach. teraz juz sama nie wiem co sadzic o tym zabiegu, jakich oefektow sie spodziewac, na co pomoze... a wy co o tym myslicie???
__________________
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:33   #52
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

oczywiscie ze mikrodermabrazja jest pomocna przy zmarszczkach!. jest to złuszczanie, zdzieranie starej , a odnawianie nowej skóry. jednak trzeba pamiętac , ze mikroderk\mabrazja zmniejszy widocznosć zmarszczek, rozjaśni cerę, pojędrno , poprawi jej ogólnie kondycję, ale niestety nie zachamuje tworzenia się nowych. mimo iż mikrodermabrazję wykonuje się głównie na pwierzchniach skóry(jednak można kontrolować glębokość jesłi chodzi o wierzchnichnie warstwy), pozytywnie oddziałuje na skórę właściwą , poprawia się synteza kolagenu i elastyny
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 19:28   #53
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

ja sie udalam na ten zabieg po tradziku... I mikrodermabrazja nie jest tylko na zmarszczki... Wykonuje sie ja rowniez w przypadku tradzika... Na zmarszczki raczej wykonuje sie Mikrodermabrazje z Ultradzwiekami... Owszem wygladza skore ale zmarszczki jak sie ich nie ma to co ma niby usunac... Ja sie jej poddaje aby usunac przebarwienia i po zabiegu skora jest tak oczyszczona ze nie pojawiaja sie syfki (no chyba, ze sie ma jakis tradzik)

Poczytaj te strony:

http://www.laser-medica.szczecin.pl/mikrodermabrazja/

http://www.wizaz.pl/images/maga/mikr...azja/index.php

http://www.bostonclinic.pl/mikroderm...ermabrazja.php

http://dermed.pl/htmloferta/leczenie_tradziku.html

monos-ka zapytaj innego dermatologa...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 12:44   #54
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

no mikrodermabrazja nie jest tylko na zmarszczki,juz się wypowiadałam na ten temat kiedyś, ale Monos -ka pytała akurat o mikrodermabrazję przy zmarszczkach .
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 12:45   #55
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Mikrodermabrazje z Ultradzwiekami
nie raczej. sama mikrodermabrazja to jeden zabieg, mozna go łaczyć jedynie .pewnie masz na mysli peeling kawitacyjny.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 13:04   #56
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

A co z cera naczynkowa? Czy mozna na niej wykonac mikrodermabrazje?
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 13:07   #57
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Emilia1
no mikrodermabrazja nie jest tylko na zmarszczki,juz się wypowiadałam na ten temat kiedyś, ale Monos -ka pytała akurat o mikrodermabrazję przy zmarszczkach .
Ja zrozumialam jej wypowiedz, ze po wizycie u dermatologa ona mysli ze generalnie ten zabieg jest raczej na zmarszczki dlatego dozucilam linki zeby sie mogla dokladnie dowiedziec...

Cytat:
Napisane przez Emilia1
nie raczej. sama mikrodermabrazja to jeden zabieg, mozna go łaczyć jedynie .pewnie masz na mysli peeling kawitacyjny.
Nie mialam na mysli peelingu kwiatacyjny, raczej mikro polaczona z ultradzwiekami, tam gdzie ja chodze lacza to w jeden zabieg... Taki to byl skrot myslowy... Sorki
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 16:16   #58
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez agamazzi
Ja zrozumialam jej wypowiedz, ze po wizycie u dermatologa ona mysli ze generalnie ten zabieg jest raczej na zmarszczki dlatego dozucilam linki zeby sie mogla dokladnie dowiedziec...
tak, wlasnie o to mi chodzilo ))
a po wyleczeniu tradzika dermatolozka doradzala mi jakies peelingi, ale to tez dopero po wyleczenu takze nie wiem :/ ale dziekuje za linki i odpowiedzi dziewczyny, zaglebiam sie w lektrzue
__________________
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 16:27   #59
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Ja zrozumialam jej wypowiedz, ze po wizycie u dermatologa ona mysli ze generalnie ten zabieg jest raczej na zmarszczki dlatego dozucilam linki zeby sie mogla dokladnie dowiedziec...
no tak
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:22   #60
kamisan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 97
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

A ja mam takie pytanie....dermatolog zaproponowala mi dzis wlasnie zluszcanie naskorka...mam na nie isc na za jakies 2tygodnie jak podlecze skore twarzy..tylko ze to wypadnie tydzien przed studniowka...boje sie ze po tym zabiegu moze byc wysyp..<mialam tak po tradycyjnym oczyszczaniu> Jak to wyglada,czy po zabiegu jest wwzystko ok?
__________________
....wake...create...sleep ...dream...
- nie ma nic lepszego od peelingu kawowego-
kamisan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-07 16:10:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.