uf...odważyłam sie...pomożecie mi??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-28, 14:17   #1
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281

uf...odważyłam sie...pomożecie mi???


Dziewczyny! Pomóżcie!
Eksperymentuję z cieniami (kolorami) ale jakoś do żadnego nie jestem do końca przekonana. Raz mi spasuje a drugim razem już mi sięwydaje że źle wyglądam (to chyba zależy od nastroju ) Chciałabym żebyście mi pomogły dobrać przede wszystkim makijarz oczu (opadające smutne poweiku)bo głównie je podkreślam... moje zęby nie są śnieżnobiałe (geny? ) wiec nue chce zwracać na nie uwagi. Jeśli chodzi o makijarz to po prostu nie umiem użyć podkaładu- no nie umiem i już. Mam skórę przetłuszczającą się bardzo szybko, problem z wyprskami, ale przesusoszną (czy suchą). Tak tak uzywam kremu nawilżajacego...Nakładają c fluid to albo mi jakieś smugi się robią albo mi się zdaje że za duzo go użyłąm i jest jakby maska.... po prostu koszmar. A chciałąbym go używać bo moja cera jest taka dziwna róznokolorowa bym powiedziała bora jakby "sraczkowata" (przepraszam za wyrażenie heh ale tak mi się kojarzy) a policzki różowe - podatne na podrażnienia...
A teraz jesczze zima i wciaż chodzę z czerwonym nosem...
Aj ja już po prostu nie wiem co zrobic spójrzcie na mnie i powiedzcie czy da się z tym jesczze coś zrobić.
A do fotek wstawiłam dwa kolorki bo wyczytałam ze trzeba się przyjrzeć w którym sie lepiej czuje ja osobiście wole róż ale może to tylko subiektywne zdanie???
A i wogle jaki mam kolor oczy jhahah bo nigdy nie umiem ich określić mówie ze szaro-buro-sracz,,,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg k.jpeg (34,9 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Obraz 044.jpeg (34,8 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Obraz 046.jpeg (34,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Obraz 066.jpeg (53,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Obraz 068.jpeg (34,6 KB, 115 załadowań)
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 15:47   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

ja też uważam, że lepiej Ci w różu i że jesteś zimą.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:01   #3
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

zdecydowanie roz..moim zdaniem zima
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:52   #4
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

nikt nic więcej nie dopowie???
a swoją drogą to właśnie czytam opis dla zimy i ja tam wcale siędobrze w czerni nie czuje postarza mnie zdaje mnie sie za szarym teżnie przepadam granat owszem... ale z kolei brąz lubie (a niby nie powinnam heh)
pomóżcie... czy nie macie słów na mnie haha
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 10:31   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Moim zdaniem możesz też być latem. Na pewno nie najlepiej wyglądasz w pomarańczu - to nie Twój kolorek. Opis dla pani Lata znajdziesz na na naszym forum;-)
Co do podkładu to wybieraj takie o lekkiej konsystecji-ujednolicą kolor cery, a nie będziesz miała wrażenia maski;-)
Rady jak malować Twoje oczy znajdziesz w poradniku. Opadające kąciki należy optycznie 'podciągnąć' do góry poprzez odpowiednie wycieniowanie zewnętrznych kącików;-) najprościej bedzie jak zaczniesz nakładać cień na dolna powiekę podkreślajac kontur oka i wyjdziesz nim nieco poza jego obrys, a kreskę na górnej powiece dociągniesz do tej dolnej. Dzięki temu unikniesz rysowania kreski w dół - co pogłebi jeszcze efekt opadających kącików.
Radziłabym rozświetlić nieco wewnętrzne kąciki i wyregulować brwi;-)


pzdr
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 10:59   #6
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

no właśnie to w końcu lato czy zima???
wszelkie rady i poradniki z wizażu czytam ale co innego teoria a co innego praktyka ehhh... ja po prostu szybko się zniechęcam jak mi coś nie wychodzi...
a o brwiach to już nie wspomnę... nienawidzę ich../ są niesamowicie rzadkie krótkie i wogle mi sie nie podobaja na fotce są zaniedbane ale to dlatego że wystarczy że wyrwę o jeden włosek za dużo a już widać ogromną "dziurę" tak jest ich mało... kiedyś jak poszłam do kosmetyczki na depilację to wyszłąm przerażona... choć zastrzegałąm kilka razy że chcę je tylko wyrównać i wyregulować to wyskubała mnei jak jakąś kaczke.... fuuuj nie iwem juz co gorsze...
widzę małe zainteresowanie moim wątkiem/mną ... czyżbym była aż tak całkiem "nie do naprawienia/poprawienia"
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 11:03   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

co do brwi to zupełnie się nie przejmuj - wystarczy je 'zagęścić' cieniem lub kredką i ułożyć bezbarwną odżywką do rzęs. Kształ masz ładny, a pisząc o wyregulowaniu miałam na mysli 1/2 rządki włosków pod brwiami;-)

Co do typu to za równo zima jak i lato jest chłodne więc nie ma dużego problemu z kolorkami - Pani Lato dobrze jest w chłodnych, nieco zgaszonych barwach, a Pani Zimie w chłodnych ale intensywnych.
Piszesz, że czerń Cię gasi - dlatego obstawiałabym jednak lato.
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 11:12   #8
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Dziękuję Ci za rady
nawet mnie trochę przekonałaś hihi
trzeba się po prostu jakoś wziąć za siebie... najgorsze będzie znaleźć odpowiedni kolor podkładu ;(
Tylko dalej nie iwem jaki kolorek cieni podkreśliłby moje oczy bo ostatnio naprawde sporo eksperymentoałam i nic mi sie nie spodobało tak do końca
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 11:34   #9
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20
Dziękuję Ci za rady
nawet mnie trochę przekonałaś hihi
trzeba się po prostu jakoś wziąć za siebie... najgorsze będzie znaleźć odpowiedni kolor podkładu ;(
Tylko dalej nie iwem jaki kolorek cieni podkreśliłby moje oczy bo ostatnio naprawde sporo eksperymentoałam i nic mi sie nie spodobało tak do końca
Agrafko, jesli chodzi o podklad, to wez ze soba na zakupy jakas zaufana przyjaciolke i wybierzcie sie razem na zakupy na przyklad do sephory czy douglasa - popros panie tam pracujace o pomoc - kolor dobierz smarujac smuge przez policzek i zuchwe (AgaBJ gdzies zalaczyla fotki jak to sie robi, ale nei potrafie teraz tego watku znalezc), i ten podklad, ktorego pasek bedzie najbardziej stapial sie ze skora i bedzie najmniej widoczny bedzie Twoim kolorem
Co do brwi - jesli nie masz jakiejs zaufanej kosmetyczki to popytaj wsrod znajomych, wrzuc watek na forum - ja niestety nie jestem z Krakowa, wiec Ci nie pomoge, ale jestem pewna, ze znajdziesz u siebie kosmetyczke, ktora wyreguluje Ci tylko odrobine...no i moze zdecydujesz sie na delikatna henne?

Mysle, ze SAm ma racje i jestes latem. Co do robienia makijazu - praktyka czy mistrza - ja tej jestem chwilowo bardzo intensywnie praktykujaca, ale na serio widze efekty . Polecam zagladanie na MM w celach zaczerpniecia inspiracji i podchwycenia trikow naszych mistrzyn

A jesli chodzi o problemy z cera - tez sie na to znajda sposoby - maseczki, kwasy, dieta - watkow jest tak wiele jak wiele jest mozliwosci. Najtrudniej ejst zaczac, ale potem bedzie juz tylko lepiej Caluje mocno
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 14:27   #10
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Witaj agrafko

Ja mam dla Ciebie pewien wątek dotyczący malowania oczu. Z tego co widze masz oczy z kącikami lekko opadającymi na zewnątrz. Jedna z wizażanek założyła kiedyś wątek ze swoim makijażem "krok po kroku" i dotyczy to własnie makijażu tego rodzaju oczu co Twoje

Zdaje mi się również że Twoje oczy są blisko osadzone więc pamiętaj by powieki w wewnętrznych kącikach (przy nosie) malować jasnym cieniem , co optycznie "oddali oczy od siebie" Mam nadzieję że napisałam dość jasno, bo czasami jak mnie poniesie to sama nie wiem o co mi chodzi

A oto wątek Meariel:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...iel#post442879

madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 14:49   #11
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

widzę opadajace kąciki i opadajaca lekko powiekę, oczy rzeczywiscie troche blisko osadzone. ok do dziela....
ciezko tak prowadzic poradnictwo korespondencyjnie
jak to juz madie powiezialam wewnętrzne kaciki trzeba rozjaśnic a zeby zgubis efekt opadajacej powieki trzeba wyjechac troche wyzej z ciemnym cieniem (po zewnetrznej stronie) poszukaj w wątkach jak powinno sie to zrobic.
pozatym masz bardzo ładne usta, pełne i kształtne
twarz masz w sumie owalna, ale troszke pulchną, mozna by ja troszke wyszczuplic, poprzez wymodelowanie ciemniejszym pudrem i różem.

tez chyba obstawiam ze jestes latem, powiedz tylko jak sie opalasz, to wazne przy okreslaniu typu kolorystycznego, czy na brązowo, czy czerwono, szybko, wolno itp
jesli na brazowo i w miarę szybko to lato chyba napewno
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 15:01   #12
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Kilka kolorów ubrań które zawierają letnie palety:

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2005-11-29 o 17:55 Powód: usunięcie zdjęć- nie dotyczyły tematu:)
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 15:02   #13
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

i jeszcze...

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2005-11-29 o 17:56 Powód: usunięcie zdjęć- nie dotyczyły tematu
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 15:17   #14
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Agrafko, wybacz, ze sobie pozwole na offtopa w Twoim watku, ale po prostu musze :

Madie, ale masz fajowy avatarek Sliczny

Edytowane przez knotie
Czas edycji: 2005-11-29 o 15:18 Powód: "sz" zabraklo;)
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 15:19   #15
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

madie, weronika, knotie (mam nadzieje że dorbze napisałam ) dziękuję wam baaaardzo za rady... tak tak wątki na makijarzach też czytam uważnie (bo ja jestem taką trochę bierna wizażanka mnóstwo czasu spędzam - odkąd odkryłam GO, ale cóż brak doświadczenia i obycia w tym wszystkim powoduje że wole sie nie odzywć hahah) Ale przejdźmy do konkretów:

opalam się hm... jak ja się opalam raczej średnio ani szybko ani wolno, bo szczerze mówiąc ostatnio to nie miewam na to czasu i jak juz sie położe to chce szybko szybko i leże cały dzień to potem czerwona jestem haha... ale jakiświększych problemów z tym nie mam ... chociaż ostatnimi laty to wydaje mi się ze już mnie nawet tak mocno słońce nie łąpie jak byłam mniejsza to sie na ciemniejszy kolorek opalałąm teraz to bym powiedziała tak raczej delikatnie (porównując z niektórymi dziewczynami jak widze )

...tak wiem że duzo można zrobić... możliwości by były gdyby i pieniądze były... a u mnie nie jest z tym najlepiej baze pod podkłąd chciałam kupić bo myślałąm że mi to pomoze i do tej pory sie nie moge zdecydować bo się boje że wyrzuce pieniadze w błoto
...
jesczze raz dzieki za rady dziewczyny
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 15:25   #16
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez knotie
Agrafko, wybacz, ze sobie pozwole na offtopa w Twoim watku, ale po prostu musze :

Madie, ale masz fajowy avatarek Sliczny
Dziś sobie go wyprodukowałam


Agrafko, więcej optymizmu Ja też bogata nie jestem (wiesz- życie studenta ), no ale przecież możesz stopniowo dokonywać zmian, Na początku proponuję kupić ten podkładzik (jak już dziewczyny mówiły nie kupuj "na ślepo", tylko wypróbuj podkład w sklepie na własnej skórze a będziesz mieć pewność że wybrałaś dobrze.
Jeśli chodzi o ciuszki, to możesz na początek kupić sobie jakieś kolorowe dodatki- szalik, korale itp, a napewno będziesz bardziej zadowolona ze swojego wyglądu
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 15:29   #17
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez madie
Dziś sobie go wyprodukowałam

EKSTRA!!!!


Agrafko, więcej optymizmu Ja też bogata nie jestem (wiesz- życie studenta ), no ale przecież możesz stopniowo dokonywać zmian, Na początku proponuję kupić ten podkładzik (jak już dziewczyny mówiły nie kupuj "na ślepo", tylko wypróbuj podkład w sklepie na własnej skórze a będziesz mieć pewność że wybrałaś dobrze.
Jeśli chodzi o ciuszki, to możesz na początek kupić sobie jakieś kolorowe dodatki- szalik, korale itp, a napewno będziesz bardziej zadowolona ze swojego wyglądu
Zgadzam sie z Madie - wszystko malutkimi kroczkami i nie bedzie zle - takze dla Twojego portfela
Co do bazy - tak sobie mysle, ze o probke jakiejsc bazy mozesz poprosic w sklepie ale najpierw faktycznie, jak radzi Madie zainwestuj w jakis stosowny podkladzik. Bazy to zazwyczaj niezwykle wydajne kosmetyki, wiec nawet probka powinna Ci odpowiedziec na pytanie, czy az tak jej potrzebujesz i czy to jest to, czego chcesz... ja bazy uzywam tylko od wielkiego dzwonu i to wylacznie w celu takim, zeby sie tapetka lepiej trzymala
Powodzenia
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 15:39   #18
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez madie
Agrafko, więcej optymizmu Ja też bogata nie jestem (wiesz- życie studenta ), no ale przecież możesz stopniowo dokonywać zmian, Na początku proponuję kupić ten podkładzik (jak już dziewczyny mówiły nie kupuj "na ślepo", tylko wypróbuj podkład w sklepie na własnej skórze a będziesz mieć pewność że wybrałaś dobrze.
Jeśli chodzi o ciuszki, to możesz na początek kupić sobie jakieś kolorowe dodatki- szalik, korale itp, a napewno będziesz bardziej zadowolona ze swojego wyglądu
a no właśnie ŻYCIE STUDENTA... daleko od domu
o podkłądzie pomyślę (macie moze jakieś typy dla mojej cery? sucha ale przetłuszczajaca sie z wypryskami? moze jakiś polecicie? i czy tak powiedzmy w 30-40zł sie zmieszczę? to juz by było cos bo jeśli o "kolorówkę" jak to mówicie chodzi to kupiłam jakiśczas temu palete ruby r. tylko kurcze faktem jest że nie są one zbyt trwałe jak na moje "tłuste oczy"
jeśli chodzi o ciuchy to jest jak jest na razie nie będę dokonywać jakiś wielkich zmian. A jeśli chodzi o dodatki to praktycznie ich nie ma - trzymam się dżinsów i bluzy ew. jakaś marynara w kratę ... słucham muzyki od reggae do punk rocka więc to powinno mówić samo za się... jeszcze parę lat pewnie minie zanim glany zamienie na bardziej kobiece buty. Noszę jedynie srebrne pierścionki i kilka cienkich sr. bransoletek.
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 15:54   #19
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20
a no właśnie ŻYCIE STUDENTA... daleko od domu
o podkłądzie pomyślę (macie moze jakieś typy dla mojej cery? sucha ale przetłuszczajaca sie z wypryskami? moze jakiś polecicie? i czy tak powiedzmy w 30-40zł sie zmieszczę? to juz by było cos bo jeśli o "kolorówkę" jak to mówicie chodzi to kupiłam jakiśczas temu palete ruby r. tylko kurcze faktem jest że nie są one zbyt trwałe jak na moje "tłuste oczy"
jeśli chodzi o ciuchy to jest jak jest na razie nie będę dokonywać jakiś wielkich zmian. A jeśli chodzi o dodatki to praktycznie ich nie ma - trzymam się dżinsów i bluzy ew. jakaś marynara w kratę ... słucham muzyki od reggae do punk rocka więc to powinno mówić samo za się... jeszcze parę lat pewnie minie zanim glany zamienie na bardziej kobiece buty. Noszę jedynie srebrne pierścionki i kilka cienkich sr. bransoletek.

No agrafko widzę że niby chcesz zmian, ale i nie chcesz hmm?? Dziewczyny napisały wiele cennych rad dotyczących możliwości podkreślenia Twojej urody a czy coś z tym zrobisz to przecież już od Ciebie zależy

Jeśli pasuje Ci Twój obecny styl ubierania to ok, jeśli nie chcesz powiększyć palety kolorów strojów to też ok, choć szkoda z drugiej strony...


Ja też mam cerę mieszaną ale skłonna jest do wysuszania. Jak na razie ze swojej strony mogę polecić podkład Manhattana "Wake up Make up"- mój nowy nabytek, który dobrze pielęgnuje moję cerę- kosztuje 30 zł.
Co do cieni, to też mam paletkę Ruby Rose i to prawda że nie są zbyt trwałe, w związku z czym lepiej te cienie nakładać na powieki wcześniej pokryte podkładem i ewentualnie sypkim pudrem.

pozdrawiam
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 16:00   #20
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

hehe jakby Cito powiedzieć chcę zmian... polegających właśnie na zrobieniu porzadku z twarzą cerą chcę żeby wyglądała lepiej ale nie prosiłam o zmianewizerunku jako takiego ciuchów czy fryzury....
Chociaz ciekawe co sądzicie o mojej fryzurze (jedynie co w niej nie lubie to tego "czubka:", trójkacika na środku czoła
pozdrawiam
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 16:09   #21
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20
hehe jakby Cito powiedzieć chcę zmian... polegających właśnie na zrobieniu porzadku z twarzą cerą chcę żeby wyglądała lepiej ale nie prosiłam o zmianewizerunku jako takiego ciuchów czy fryzury....
Tak to prawda, nie prosiłaś,zwracam honor

Pozdr
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:31   #22
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Ja byłabym za zimą... i za różem, to twój kolor
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:21   #23
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa
Ja byłabym za zimą... i za różem, to twój kolor
No ale z tytch fotek co widziałam na wizażu Pani zima jest taka jakby to powiedzieć bardziej konkretna - ciemne włosy mocne rysy itd.
A może jam jest typ mieszany? bo do tej zimy nie jestem przekonana
A w różu to za często nie chodze hehe raczej zielenie zgniłe typu khaki jakieś brązy, śliwka, bordo sie zdaza, granat bardzo lubie. generalnie raczej stonowane kolory (a jak juz róż to "brudny")
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 12:15   #24
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Cześć dziewczyny. odswiezam moj watek i prosze Was o konkretne porady na temat kolorow cieni. W zalaczniku kolorek jaki stosuje najczesniej, jednak juz mi sie powoli nudzi. poza tym czasami wydaje mi sie ze to nie moj kolor jednak...szczegolnie gdy nie nakladam podkladu jedynie przypudruje twarz i jestem bledsza.
jedno oczko specjalnie dla was "gole" -> jesli macie ochote, prosze pomocie mi dobrac jakies kolory/ jakie obrobki w programie a przykladowymy kolorami... najgorsze jest to ze mimo iz teoretycznie wiem z jakich kolorow mam korzystac to nie umiem dobrac konkretnych cieni - jest tyle odcieni niewiele sie rozniacych ze dla mnie to czarna magia. na cala paletke ruby rose 24kol. stosuje wlasnie tylko ten jeden no i jesczze taki podobny tylko delikatniejszy.

ps. fotki zrobione sa z lampa wiec wyszlam bardziej "opalona" , a poza tym nie patrzcie na dokladnosc makijarzu hehe robilam go teraz specjlnie dla watku - bo znow dola zlaapalam ze wzgledu na to jak wygladam, i znonw chce udoskonalic cos w sobie... mam nadzieje ze krok po kroku cos mi z tego wyjdzie. a poza tym na poszalenie (tak to sie mowi? ) zz kolorami pozwoli mi mam nadzieje zakupiona baza sephory bo do tej pory balam sie wsyzstkich kolorow oprocz takich neutralnych ledwo widocznych ze wzgl. na to ze szybko sie walkowaly i paskudnie to wygladalo

prosze o wszelkie wskazowki !
ps2. jak uwazacie jaki mam kolor oczu?? hah bo ja od zawsze mam problem z okresleniem tego i zawsze mowilam szaro bure hahaha nawet do dowodu nie wiedzialam kiedys jak wpisac i wpisalam szare
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko moje.jpg (120,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto 002.jpg (112,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto 003.jpg (111,9 KB, 11 załadowań)
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 12:32   #25
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20
Cześć dziewczyny. odswiezam moj watek i prosze Was o konkretne porady na temat kolorow cieni. W zalaczniku kolorek jaki stosuje najczesniej, jednak juz mi sie powoli nudzi. poza tym czasami wydaje mi sie ze to nie moj kolor jednak...szczegolnie gdy nie nakladam podkladu jedynie przypudruje twarz i jestem bledsza.
jedno oczko specjalnie dla was "gole" -> jesli macie ochote, prosze pomocie mi dobrac jakies kolory/ jakie obrobki w programie a przykladowymy kolorami... najgorsze jest to ze mimo iz teoretycznie wiem z jakich kolorow mam korzystac to nie umiem dobrac konkretnych cieni - jest tyle odcieni niewiele sie rozniacych ze dla mnie to czarna magia. na cala paletke ruby rose 24kol. stosuje wlasnie tylko ten jeden no i jesczze taki podobny tylko delikatniejszy.

ps. fotki zrobione sa z lampa wiec wyszlam bardziej "opalona" , a poza tym nie patrzcie na dokladnosc makijarzu hehe robilam go teraz specjlnie dla watku - bo znow dola zlaapalam ze wzgledu na to jak wygladam, i znonw chce udoskonalic cos w sobie... mam nadzieje ze krok po kroku cos mi z tego wyjdzie. a poza tym na poszalenie (tak to sie mowi? ) zz kolorami pozwoli mi mam nadzieje zakupiona baza sephory bo do tej pory balam sie wsyzstkich kolorow oprocz takich neutralnych ledwo widocznych ze wzgl. na to ze szybko sie walkowaly i paskudnie to wygladalo

prosze o wszelkie wskazowki !
ps2. jak uwazacie jaki mam kolor oczu?? hah bo ja od zawsze mam problem z okresleniem tego i zawsze mowilam szaro bure hahaha nawet do dowodu nie wiedzialam kiedys jak wpisac i wpisalam szare
może wklej zbliżenie oka ale razem z brwią łatwiej i efektowniej będzie można je ''pomalować'' w programie graficznym
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 13:47   #26
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

hehe własnie specjalnie ja wycielam bo jest na tyle "nieefektowna" ze ... eh ja mam tak ze przez jakis czas utrzymywalam efekt po regulacji kosmetyczki ale teraz dalej wyglada tak samo jak na poczatku...chyba musze znow sie wybrac. tylko ja len jestem i co tydzien to by mi sie nie chcialo :/ no ale postaram sie teraz cos zrobic... tylko nie krzyczcie i sie nie smiejcie :P
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:03   #27
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

no to wstawiam dodatkowe fotki, z porami na iwrzchu haha bo włąsnie sie kąpałam

ehh teraz widze, jak wstawilam to zdjecie bez brwi, jak strasznie one psuja caly efekt eeh musze cos z tym zrobic, bo wygladaja tragicznie ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto 1.jpg (74,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto 005.jpg (44,6 KB, 15 załadowań)
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 18:43   #28
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

up up Wizażanki te z programem i nie tylko pomóżcie niedoświaczonej :P
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 09:08   #29
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: uf...odważyłam sie...pomożecie mi???

W różu zdecydowanie lepiej
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 10:01   #30
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
KOLORy CIENI -> jakie? :( help

Dziewczyny, prosze pomóżcie? jakie cienie jakie kolorki? eh ostatni raz skromnie prosze o rade...
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.