38tydzien ciazy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-15, 16:36   #1
onlyona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 35

38tydzien ciazy


Witam , zaczelam wlasnie 38tydzien ciazy wczoraj kochalam sie z mezem w nocy a dzis nad ranem jak sie obudzilam zaczal mnie pobolewac brzuch jak na miesiaczke , bol nie jest taki mocny az ale martwi mnie , do tego uda mnie bolaly okropnie i cale nogi czulam sie jak bym przeszla pare ladnych kilometrow pieszo...i czasem okolice plecow na dole ...bole ud i plecow ustaly le pobolewa mnie na dole brzuch nie az tak mocno...a jak wstane do lazienki i jak ide to zakuje mnie w pochwie pare razy. Czy ktoras z was tak miala?? Prosze o odpowiedzi , bo sie niepokoje to moja pierwsza ciaza i niewiem czemu tak mam ,
onlyona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 17:33   #2
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: 38tydzien ciazy

Cytat:
Napisane przez onlyona Pokaż wiadomość
Witam , zaczelam wlasnie 38tydzien ciazy wczoraj kochalam sie z mezem w nocy a dzis nad ranem jak sie obudzilam zaczal mnie pobolewac brzuch jak na miesiaczke , bol nie jest taki mocny az ale martwi mnie , do tego uda mnie bolaly okropnie i cale nogi czulam sie jak bym przeszla pare ladnych kilometrow pieszo...i czasem okolice plecow na dole ...bole ud i plecow ustaly le pobolewa mnie na dole brzuch nie az tak mocno...a jak wstane do lazienki i jak ide to zakuje mnie w pochwie pare razy. Czy ktoras z was tak miala?? Prosze o odpowiedzi , bo sie niepokoje to moja pierwsza ciaza i niewiem czemu tak mam ,
wydaje mi się, że powinnaś zglosic sie do szpitala bo to raczej początki porodu dziudziuś chce juz do rodziców
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 17:51   #3
onlyona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 35
Dot.: 38tydzien ciazy

Dziekuje bardzo za odpowiedz bole sa juz mniejsze ale nadal dziwnie sie czuje dzwonilam do mojej poloznej powiedziala mi ze gdy bole beda silniejsze i przy tym skurcze to dopiero jechac do szpiatal , ale ani czop mi nie odszedl ani nic takiego sie nie dzieje moze to poprostu mamcica sie rozciaga i przygotowuje do porodu sama niewiem co myslec..mala kopie tez bardzo...
onlyona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:00   #4
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: 38tydzien ciazy

Cytat:
Napisane przez onlyona Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za odpowiedz bole sa juz mniejsze ale nadal dziwnie sie czuje dzwonilam do mojej poloznej powiedziala mi ze gdy bole beda silniejsze i przy tym skurcze to dopiero jechac do szpiatal , ale ani czop mi nie odszedl ani nic takiego sie nie dzieje moze to poprostu mamcica sie rozciaga i przygotowuje do porodu sama niewiem co myslec..mala kopie tez bardzo...
Spokojnie zostań jeszcze w domu, to nie jest jeszcze poród pod koniec ciąży możesz odczuwać bóle podobne do tych na okres, mogą być silniejsze. Dodatkowo seks może pobudzić macice i dlatego tak się czułaś po. Takim sprawdzonym sposobem by rozpoznać czy to już porod jest prysznic. Gdy po prysznicu skurcze się wyciszą znaczy to, że poród sie jeszcze nie rozpoczął.

Ale pamiętaj również o tym, że masz prawo jechać do szpitala jak Cię cokolwiek zaniepokoi
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:24   #5
onlyona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 35
Dot.: 38tydzien ciazy

Dziekuje pieknie za odpowiedz , faktycznie po prysznicu nic sie nie dzialo takze czekam jeszcze mam nadzieje ze juz niedlugo
onlyona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 08:31   #6
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: 38tydzien ciazy

Cytat:
Napisane przez onlyona Pokaż wiadomość
Dziekuje pieknie za odpowiedz , faktycznie po prysznicu nic sie nie dzialo takze czekam jeszcze mam nadzieje ze juz niedlugo
na pewno juz bliziutko zdrówka dla Ciebie i dziadziusiu potem daj znać
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 10:33   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: 38tydzien ciazy

Skurcze Braxtona, no i 38 tydzień to nie przelewki
Jeśli nic innego ci nie dokucza, czujesz regularne ruchy dziecka, nie masz temperatury, itd to nie ma co panikować, ew. mozesz udac sie na wizyte do swojego gina.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 05:50   #8
onlyona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 35
Dot.: 38tydzien ciazy

Dzieki kobietki za odpowiedzi mieszkam w Uk i byam wczoraj u poloznej dziecko jesrt juz w kanale i teraz tyko czekac jednak martwi mnie co innego...polozna badala moj mocz i powiedziala , ze mam bialko w moczu ...zadawala i pytania czy odczuwam bole glowy czy mam zaburzenia wzroku i czy wymiotuje ...bole glowy mam codziennie czasem straszne ze az mi slabo , zaburzenia wzroku nie mam i wymiotow tez lecz nie mam apetytu i jest mi okropnie nie dobrze powiedzialam jej o tym zmierzyla mi cisnienie i powiedziala ze wszystko wporzadku , i ze jak bym miala reszte objawow mam zadzwonic do szpitala i dalej mnie pokieruja co robic. Jednak bardzo mnie martwi to , ze mam bialko w moczu bo czytalam o zatruciu ciazowym gdy balko jest w moczu i ze to moze byc grozne dla dziecka zarowno jak i dla mnie....niby mam bole glowy itd ale sama niewiem co robic...martwie sie dziewczyny doradzcie co byscie zrobily na moim miejscu ? myslalam zeby zadzwonic do szpitala i sciemnic ze mam wymioty i zaburzenia wzoku zeby mnie wzieli i zebym byla pod kontrola ...co wy byscie zobily nie spalam pol nocy martwie sie starsznie o malenstwo i siebie...
onlyona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 06:50:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.