Sala na wesele / Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 17:43   #1
Kaoro111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7

Sala na wesele / Warszawa


Czy ktoś zna jakieś sale w Warszawie lub okolicach, godne polecenia? Czy któraś z Was miała do czynienia z Hotelem EWITA(Rybie),okolice Raszyna, na ul. Sienkiewicza? Mają piękną salę, chciałabym jednak podpytać, jak sytuacja przedstawia się z obsługą?
Kaoro111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 17:49   #2
hardstylesoldier2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 59
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

zajazd Przybyszówka w Kobyłce
hardstylesoldier2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 07:38   #3
Ewelinka i juz
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka i juz
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Napisz, jakie masz wymagania, na ile osób, etc., to na pewno wizażystki Ci pomogą
Ewelinka i juz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 23:21   #4
Kaoro111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Ilość osób na weselu między 40-47osób, potrzebujemy noclegów dla około 25osób, więc najlepiej gdyby był w miejscu przyjęcia również nocleg. W zasadzie to tyle
Kaoro111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 13:29   #5
Ewelinka i juz
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka i juz
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Cytat:
Napisane przez Kaoro111 Pokaż wiadomość
Ilość osób na weselu między 40-47osób, potrzebujemy noclegów dla około 25osób, więc najlepiej gdyby był w miejscu przyjęcia również nocleg. W zasadzie to tyle
to ja jednak nie pomogę, znam tylko większe sale. Pewnie najfajniejsza by byla restauracja + bliski hotel, ale niektórzy mowią, że w restauracjach / hotelach to malutkie porcje jedzenia

jedyne mniejsze miejsce to śliczny hotel na wyjeździe z warszawy w stronę Pruszkowa - sala na ok 60-80 osób, ale mniej pewnie też da radę, dosyć drogo, ale bardzo ślicznie, elegancko
http://www.villaestera.pl/wesela.html
ja szukałam większej i tam była taka mozliwość, tylko goście wtedy siedzą na sali głównej, na sali obok (za rozsuwanymi drzwiami) i na antresoli
Ewelinka i juz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 15:21   #6
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Cytat:
Napisane przez Kaoro111 Pokaż wiadomość
Ilość osób na weselu między 40-47osób, potrzebujemy noclegów dla około 25osób, więc najlepiej gdyby był w miejscu przyjęcia również nocleg. W zasadzie to tyle
Od razu Ci powiem, że będziesz miała problem. Ja, jak zaczęłam szukać sali, to zaczęłam od 50 osób. I nie ma! Spotkałam się z przykrymi odpowiedziami, że "nam się nie opłąca, bo po co mam dla pani brać termin, skoro może mi się zjawić chętna para na wesele 200osobowe", stąd moja decyzja o powiększeniu grona gości do 100 - a i to się okazało małą ilością! A ślub mam w kwietniu, bo o czerwcu, czy lipcu mogę pomarzyć z setką gości. Biznes.
Ja bym Ci polecała restaurację najlepiej, z parkietem do tańczenia. Np Hotel Lord, Restauracja AleGloria, Hotel Arkadia.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 15:17   #7
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Nieduża restauracja (znajomi robili przyjęcie weselne na 60os) z parkietem i okrągłymi stolikami jest w Otrębusach koło Pruszkowa:
http://www.restauracjamistral.pl/

Jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła i koleżanka chwaliła panią właścicielkę, bo wytrzymywała każde wymysły i kaprysy jej mamy

Warte odwiedzin
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 08:46   #8
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Cytat:
Napisane przez hardstylesoldier2 Pokaż wiadomość
zajazd Przybyszówka w Kobyłce
popieram- miałam tam swoje wesele 16 czerwca- wszystko rewelacja. Żadnych negatywów, nie było na co narzekać. Tylko 40 osób to malutko... chyba że na górnej sali ale to i tak za mało
__________________
16.06.2012

Edytowane przez magnusia
Czas edycji: 2012-07-05 o 08:48
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 13:06   #9
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Jeśli ktoś szuka pod Warszawą, to polecam hotel Mistral w Markach.
Byliśmy tam z mężem u kuzynki na weselu i bardzo nam się podobało. Hotel jak hotel - fajne pokoje, czyściutko.
Ale sala bardzo na plus - elegancko, ale bez przesady - taka typowo w moim klimacie. No i obsługa widać, że nie z przypadku tylko dobrze mieli wszystko zorganizowane, latali w koło gości, jak się o coś poprosiło to nie było z niczym problemu. Bardzo miło wspominamy
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:15   #10
karolinko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Ja mogę polecić się Restauracje Hawełka, my robiliśmy tam swoje wesele na 150 osób. Bardzo fajne miejsce, niedrogie i w samym centrum
karolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:27   #11
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Dziewczyny może któraś z Was zna jakąś salę weselną w okolicach Warszawy, ale w stronę Sochaczewa? Ewentualnie gdzieś w Kampinosie?
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 16:50   #12
lielielie69
Przyczajenie
 
Avatar lielielie69
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Warszawianka w okolicach Warszawy. Hotel i SPA... W sumie to tez zależy czego oczekujesz... Mają salę bankietową, można zorganizowac jakieś wesele czy przyjecię... W sumie to sama sobie ogarnij, na stronce jest wszystko http://www.warszawianka.pl/index.html . Pozdrawiam
lielielie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 12:42   #13
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Siostra miała we wrześniu wesele w RestHotelu w Morach - jest bardzo zadowolona, impreza była bardzo udana, bez wydawania kosmicznej kasy. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej, to śmiało piszcie ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 18:31   #14
iversona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 10
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Moim zdanie sala w tym hotelu jest godna polecenia xxx. Przeglądałam galerię i mi bardzo się podoba. Ma taki wyjątkowy klimat.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-10 o 21:07 Powód: Link.
iversona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 16:40   #15
MonikaiChris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Sala na wesele / Warszawa

W tym roku w sierpniu oganizowalismy wesele w Hotelu Windsor w Jachrance. REWELACJA! Wszytko super, nie mozemy kompletnie nic znalezc co byloby nie tak.
Calkowita, bardzo dobra i do konca trwania wesela opieka managera. Rewelacyjna obsluga. Wybor dan zimnych oraz goracych, niesamowite ciasta oraz przepyszne owoce. Super pokoje hotelowe a sniadania poprostu nie da sie opisac. Hotel zorganizowal dla nas pokazy ogni sztucznych - niesamowite, przepiekne, goscie byli zachwyceni.
Czesc gosci wyjzdzala juz o godzinie 6:00 rano, i obsluga zaserwowala wyjezdzacjacym super sniadanie juz o godzinie 5:30, bez zadnych dodatkowych oplat.
Nasi goscie bawili sie w Windsorze przez dwa dni i naprawde nikt nie chcial wyjezdzac.
Dziekujemy szefowi kuchni oraz zastepcy dyrektora ds. gastronomii za niesamowite menu oraz organizacje!
MonikaiChris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 08:51   #16
Ilona 311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Bardzo ciekawym miejscem na wesele jest Pałacyk Otrębusy pod Warszawą byłam tam na weselu i było wspaniale bardzo fajne miejsce na wesele polecam.
Ilona 311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:24   #17
mala_ruda_wredna
Raczkowanie
 
Avatar mala_ruda_wredna
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
popieram- miałam tam swoje wesele 16 czerwca- wszystko rewelacja. Żadnych negatywów, nie było na co narzekać. Tylko 40 osób to malutko... chyba że na górnej sali ale to i tak za mało
A ja oglądałam tam salę tarasową i wcale mi się nie podobało tak bardzo. Na zdjęciach wszystko pięknie, ale na sali tarasowej doliczyłam się 5 rodzajów podłóg (klepka, duże płyty, panele, płytki). Poza tym reszta ok. Jednak dla mnie za dużo tam różnych lampioników i ozdóbek rozmieszczonych na podłodze np. przy wejściu na salę i stole wiejskim. Niby tworzą klimat, ale strasznie niepraktyczne.
Poza tym właścicielka. Cały czas powtarzała, że chce sprzedać ostatnie terminy na przyszły rok, bo jutro jedzie na urlop (kumam, ale nie trzeba tak tego podkreślać). mimo, że byłam umówiona na ogladanie sali to właścicielka nie miała dla mnie czasu, bo podpisywała umowę z kimś innym.
Poza tym pomyślałam o dojeździe z Warszawy. ul. Żołnierska, którą się wyjeżdża z W-wy jest zakorkowana również w soboty, bo to też droga na Nieporęt i Zegrze. Poza tym wieczne remonty dróg w tamtych okolicach.

Jednak siostrzenica znajomej tam miała wesele i obie sobie chwalą. Może jestem zbyt marudna
__________________
I'm chocoholic! And I proud of it!
mala_ruda_wredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:22   #18
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Rest w Morach jest ok. Jeszcze rok temu stawka za osobę była poniżej 160 zł, co w tej okolicy jest rzadkością, przy czym na prawdę jedzenie bardzo smaczne, sala pięknie ustrojona. Jeśli szukacie miejsca na wesele to również i Rest bierzcie pod uwagę.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 15:07   #19
elfiee80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

odnośnie Przybyszówki w Kobyłce - ja całą sobą polecam! Miałam w tym roku wesele w sali Tarasowej (górna), wszystko przebiegło idealnie. Sala na żywo bardzo ładna, na różne podłogi nie zwróciłam nawet uwagi, dekoracje dodają klimatu i nie przeszkadzają. Właścicielka fantastyczna, spełniła nasze wszystkie wymagania, a mnóstwo dodała sama od siebie. Goście byli zachwyceni i wystrojem, i jedzeniem, to ostatnie wspominają do dzisiaj, ilości nie do przejedzenia (dostaliśmy jeszcze tyle na wynos, że nawet rodziny naszych Gości miały niedzielne obiady ) Słodki stół rewelacja - pierwszy raz widziałam na weselu tłum facetów rzucających się po obiedzie na słodycze zamiast alkohol Sporo rzeczy w cenie, za które w innych domach weselnych trzeba często dopłacać, np. pokrowce na krzesła, drobne prezenty dla gości, tort, fontanna czekolady, fotograf, podstawowe dekoracje kwiatowe. Teren na zewnątrz nie za duży, ale pięknie zagospodarowany. Sala do 200 osób i jedyna spośród przez nas obejrzanych, która taką liczbę gości zmieści bez utraty miejsca do tańczenia. Drugie wesele na dole nie przeszkadza - oddzielne tereny na zewnątrz, oddzielne wejścia, na sali nie słychać zupełnie, że na dole coś się dzieje, nawet podczas posiłków jak muzyka ciszej u nas grała. Jak do wielu rzeczy na własnym ślubie mogłabym się doczepić, a niektórych usługodawców wystrzelić w kosmos, tak sala nie zawiodła nas w najmniejszym stopniu.
elfiee80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 19:22   #20
life_enthusiast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Dziewczyny odgrzeję nieco wątek ale mam pytanie. Czy któraś z Was była może na jakimś weselu lub przyjęciu w restauracji Pod Gigantami w Warszawie? Oglądałam tę salę, wygląda bardzo pięknie, na stronie są informacje o licznych wyróżnieniach, jedzenie wygląda bardzo apetycznie. Ale czy może któraś była tam i faktycznie próbowała jedzenia, bawiła się? Potrzebuję jakichś opinii od osób, które mogą wystawić jakąś recenzję
life_enthusiast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 23:16   #21
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Ja mogę polecić salę weselną w hotelu Groman. Dużo miejsca (ponad 200 osób w moim przypadku), pyszne jedzenie, tanie pokoje dla gości oraz bajkowy ogród połączony z salą. Tak swoją drogą mają świetny pokój dla nowożeńców
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 12:13   #22
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Lipowy gościniec Mieliśmy tam wesele w czerwcu, w razie pytań zapraszam na priv
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 13:30   #23
MajkaW89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Dziewczyny, sala na wesele musi być wyjątkowa! I nie upierajcie się koniecznie na Warszawę, w okolicy też można znaleźć fajne miejsca )
MajkaW89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 16:04   #24
Maghda_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

No jeżeli przyszli małżonkowie szukają czegoś o niestandardowym wyglądzie to faktycznie muszą patrzeć szerzej, a nie tylko w ścisłej wawie. :P

Edytowane przez Maghda_
Czas edycji: 2017-02-08 o 19:13
Maghda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 07:19   #25
martamiska
Przyczajenie
 
Avatar martamiska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 15
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Z taką liczbą gości pewnie będziesz miała problem... Ja w te wakacje byłam na weselu koleżanki z pracy (co prawda pod Warszawą w Mińsku) ale oni mieli ze 150 osób... czy organizują na mniejszą liczbę osób i na jaką tą liczbę, musisz się dopytać -> to był Hotel Partner (o tyle masz tu fajnie, że są od razu noclegi)
martamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 16:06   #26
Malwiniakar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 19
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

W okolicach Mińska jest miejscowość Grębiszew, i tam działa EKWOS. Siostra organizowała w sierpniu wesele właśnie tam i po prostu bajka! Najlepsza sala z jaką się spotkałam, a trochę chodzę po weselach i pokoje dla gości też cudowne. i obsługa na naprawdę wysokim poziomie.
Malwiniakar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 19:23   #27
Maghda_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

My się ostatecznie zastanawiamy nad Blue Cactus na mokotowie, bo też mi zależy żeby był dostęp do ogrodu, a tam nawet mają mały placyk zabaw dla dzieciaków. Sale przestronne, ta większa może pomieścić do 250 osób, co prawda aż tyle nie uzbieramy rodziny i przyjaciół, ale lubię jak jest duża przestrzeń i spokojnie będzie można powywijać na parkiecie. Może któraś z was była tam na weselu lub też robiła swoje i może opisać jak jej się podobało?
Maghda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:14   #28
malgorzatadaczynska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Moja kuzynka wyprawiała wesele niedaleko Warszawy w domu weselnym Astoria Co prawda nie znam jej opinii w kwestii organizacji imprezy, ale samo miejsce jest bardzo ładne, zadbane, a jedzenie było znakomite ( chociaż to już indywidualna kwestia, również doboru menu). Najlepiej zajrzeć na stronę i zapoznać się z ofertą
malgorzatadaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 11:58   #29
AnnaOOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Byliśmy niedawno w Jordanowie na weselu. Było naprawdę dobrze. Generalnie nie lubię wesel, a dobrze się bawiłem
AnnaOOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 15:28   #30
magda_nowak95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Sala na wesele / Warszawa

Ja polecam zainteresować się salą Weselną Oberek w Warszawie (na Szosie Lubelskiej).
Bardzo miły Pan właściciel, można się z nim dogadać ze wszystkich. Obsługa miła, jedzenie pyszne, po prostu idealnie <3
magda_nowak95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-28 10:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.