Żony 2015 część 11! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-27, 20:04   #61
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
jedna kwestia ze B z obwodu 65 a B z 80 to dwie rozne miseczki
a druga ze te w H&M na przyklad to 80B to normalne 80B, tylko laski zle noszą staniki dobrane i uwazaja ze im to pasuje, a powinny miec np 70E i to dopiero bylby dobry stanik
mnie wlasnie dziwi ze sieciowki maja te oklepane rozmiary 70-85 od A do D i koniec... ze nie ogarna fajnych rozmiarów. w M&S były..to mi zlikwidowali
1) tak, ale akurat ten fakt nie był mi potrzebny do nakreślenia sytuacji w poprzednim poście aczkolwiek to kolejny aspekt, który całą sprawę jeszcze bardziej komplikuje, bo mało kto o nim wie
2) w H&M jeszcze stanika nie kupowałam, ale pewnie jest tak jak mówisz
3) no właśnie

A z innej beczki, nie mogę się przyzwyczaić do zmiany czasu... Chyba pierwszy raz w życiu mam z tym problem. I nie chodzi o wcześniejsze wstawanie, bo to mi przychodzi łatwo, ale wieczorami nie jestem śpiąca i dziwnie mi, kiedy tak długo jest jasno
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:06   #62
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 11!

Sukienki wesele tuz tuz (znaczy za cztery miesiące ), a ja nic na oku nie mam!

Zrobilam dzis sobie sama depilacje ud i rąk! Sama!pierwszy raz w zyciu rwalam paski SAMA, zawsze to tz byl od tego. Jezusienku, mam wrazenie, ze cale cialo mnie boli. To chyba nie byl dobry pomysl.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:10   #63
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Zrobilam dzis sobie sama depilacje ud i rąk! Sama!pierwszy raz w zyciu rwalam paski SAMA, zawsze to tz byl od tego. Jezusienku, mam wrazenie, ze cale cialo mnie boli. To chyba nie byl dobry pomysl.
TŻ Ci pomagał w depilacji? Zastanawiam się od dawna czy nie zwerbować do tego TŻ-a, ale jak zazwyczaj o coś tego typu go proszę, to obchodzi się ze mną jak z jajkiem, a na każde moje lekkie syknięcie ma przerażenie w oczach i wydaje mi się, że on przeżywa większe cierpienie niż ja
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:12   #64
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
1) tak, ale akurat ten fakt nie był mi potrzebny do nakreślenia sytuacji w poprzednim poście aczkolwiek to kolejny aspekt, który całą sprawę jeszcze bardziej komplikuje, bo mało kto o nim wie
2) w H&M jeszcze stanika nie kupowałam, ale pewnie jest tak jak mówisz
3) no właśnie

A z innej beczki, nie mogę się przyzwyczaić do zmiany czasu... Chyba pierwszy raz w życiu mam z tym problem. I nie chodzi o wcześniejsze wstawanie, bo to mi przychodzi łatwo, ale wieczorami nie jestem śpiąca i dziwnie mi, kiedy tak długo jest jasno
Ja kupilam jeden stanik z reserved. I musze powiedziec ze rozmiar taki sam jak od braffitierki mam jeszczez niplexu i polecam bardzo

Co do zmiany czasuto ja gdybym w sobote poszla spac normalnie a nie o 2 w nocy to dzis bylabym normalna. A tak caly czas jestem spiaca dzis. Moze jutro bedzie lepiej.
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:13   #65
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
TŻ Ci pomagał w depilacji? Zastanawiam się od dawna czy nie zwerbować do tego TŻ-a, ale jak zazwyczaj o coś tego typu go proszę, to obchodzi się ze mną jak z jajkiem, a na każde moje lekkie syknięcie ma przerażenie w oczach i wydaje mi się, że on przeżywa większe cierpienie niż ja
Zawsze, od lat *. Tylko on jest w stanie bezlitosnie pociagnac za pasek

Tzn był. Do dziś.


* oprocz bikini. To obszar bolu pani Reni
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:13   #66
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

A z innej beczki, nie mogę się przyzwyczaić do zmiany czasu... Chyba pierwszy raz w życiu mam z tym problem. I nie chodzi o wcześniejsze wstawanie, bo to mi przychodzi łatwo, ale wieczorami nie jestem śpiąca i dziwnie mi, kiedy tak długo jest jasno

o matko ! masz racje!
a ja dzis ze zdziwieniem uznałam ze oooo prawie 19 a jasno, kiedy to sie pozmieniało... zapominalam ze to efekt zmiany czasu
ale to byl tok myslenia jak ostatnio zwrocilam uwage ze po 17 jest jasno i mnie zdziwiło ze chwile temu rodzilam i o 16 bylo ciemno
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:19   #67
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Żony 2015 część 11!

mnie cieszy, że tak długo jest jasno- dziś do 19.30 mogliśmy pracować na podwórku
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 20:31   #68
Anabele23
Zakorzenienie
 
Avatar Anabele23
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 552
Dot.: Żony 2015 część 11!

Ja mam znowu taki problem ze zmianą czasu, że wydaje mi się, że jest wcześniej niż w rzeczywistości czyli dzisiaj np była 15 a ja myślałam, że najpóźniej południe
__________________
26.08.2007
15.08.2015
Anabele23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:34   #69
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 11!

Ja tez mam wrazenie, ze jest wczesniej. Najgorsze, ze w ogóle nie chce mi sie spac, a rano pewnie będę w takim stanie, ze moglabyn grac tytułową rolę w the Walking Dead
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:37   #70
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
jedna kwestia ze B z obwodu 65 a B z 80 to dwie rozne miseczki
a druga ze te w H&M na przyklad to 80B to normalne 80B, tylko laski zle noszą staniki dobrane i uwazaja ze im to pasuje, a powinny miec np 70E i to dopiero bylby dobry stanik
mnie wlasnie dziwi ze sieciowki maja te oklepane rozmiary 70-85 od A do D i koniec... ze nie ogarna fajnych rozmiarów. w M&S były..to mi zlikwidowali



a ja pamietam jak Ania mowila ze od mojego terminu to Ona ma 3 miesiace i nie ma co sie stresowac :Cojest:



to mowisz ze jakbym wybrala ta druga to mi zrobia taka dluga jaka chce?! bo u mnie czesto z długoscia problem, wiekszosc jet ledwo za tylek...
Tak mi wydluzali kieckę o prawie 20cm xD i wysłałam im dokładne wymiary napisz najpierw maila







Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Sukienki wesele tuz tuz (znaczy za cztery miesiące ), a ja nic na oku nie mam!

Zrobilam dzis sobie sama depilacje ud i rąk! Sama!pierwszy raz w zyciu rwalam paski SAMA, zawsze to tz byl od tego. Jezusienku, mam wrazenie, ze cale cialo mnie boli. To chyba nie byl dobry pomysl.
O matko, aż mnie zabolalo.

Depilujecie sobie ręce?? Dla mnie to trochę dziwne
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:38   #71
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Tak mi wydluzali kieckę o prawie 20cm xD i wysłałam im dokładne wymiary napisz najpierw maila









O matko, aż mnie zabolalo.

Depilujecie sobie ręce?? Dla mnie to trochę dziwne
Raz na pare miesięcy, uwielbiam takie gładkie nie podobają mi sie wlosy na rekach u kobiet, zawsze zwracam na to uwagę.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 20:43   #72
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Żony 2015 część 11!

No akurat ja bardziej zwracam uwagę na to czy ktoś goli (nie mylić z depilacja woskiem) bo wtedy okropnie to wyglada. To juz wole mieć takie "owłosione" ręce wosk nie do końca mnie przekonuje przede wszystkim ze względu na ból. Więc ja w ogóle nic nie depiluje woskiem wszystko jadę maszynka (oprócz delikatnego mieszka na górną wargą bo tu kremem się wspomagam) , ale przed wakacjami pomyśle o depilacji woskiem nóg i bikini (al, na samą myśl mnie boli)
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2017-03-27 o 20:45
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:53   #73
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 11!

Dla urody trzeba cierpieć a tak serio to ja woskiem tylko uda, rece i bikini, tak to maszynka. Lydek nie dałabym sobie zrobic. Ogólnie mimo, ze mam jasne wlosy to nestety mam ich za duzo dlatego ostro z nimi walczę

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

O proszę, jak mi wyskoczyło na fejsie... http://www.wysokieobcasy.pl/akcje-sp..._wysokieobcasy
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:57   #74
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Żony 2015 część 11!

Pysia dzięki!
Fajne te kiecki !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 20:58   #75
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
To jak teraz wyglada brzunio?



O matko miesiac? Pamietam jak mowilas ze spodziewacie sie dziecka! Ale ten czas szybko mija


Wrzucę któregoś dnia zdjęcie na fejsa z moim bebzolkiem wielkości piłki lekarskiej Nie codziennie jestem wyjściowa więc sama rozumiesz

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość

a ja pamietam jak Ania mowila ze od mojego terminu to Ona ma 3 miesiace i nie ma co sie stresowac :Cojest:
Śmiej się śmiej

Wysłane za pomocą mTalk
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 21:27   #76
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dla urody trzeba cierpieć a tak serio to ja woskiem tylko uda, rece i bikini, tak to maszynka. Lydek nie dałabym sobie zrobic. Ogólnie mimo, ze mam jasne wlosy to nestety mam ich za duzo dlatego ostro z nimi walczę
Czemu łydek nie? Dla mnie łydki są najłatwiejsze i w ogóle nie bolą, na początku coś tam czułam, ale było to lepsze niż np. zacięcie się maszynką Serio, ranki bardziej przeżywałam niż wosk i dłużej bolało A teraz można mi wydepilować łydki przez sen, a nie poczuję

Po maszynkę czasem sięgam, ale irytuje mnie, że się namacham, a za dwa dni i tak nici z gładkości... Po wosku odrasta mniej włosów, mam fragmenty skóry, gdzie w ogóle mi już nie rosną Dlatego początkowy ból przy wosku i tak wygrywa u mnie w starciu z krótkimi efektami maszynki
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2017-03-27 o 21:29
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 21:28   #77
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Żony 2015 część 11!

Wpadam się przywitać!

Magic, dużo zdrówka dla Was!

Zmiana czasu to zło! i tyle w tym temacie!!
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 22:11   #78
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Żony 2015 część 11!

My niedawno wróciliśmy z rocznicowej kolacji. O mamo, co za jedzenie, co za widoki +100 punktów dla TŻ

Ja na wosk się nie zdecydowałam, ale mimo że usuwanie włosków depilatorem mnie strasznie boli, to i tak to robię, bo mam spokój na dłużej TŻ do pomocy jest niezbędny, bo jak mnie boli to uciekam nogą automatycznie Podobnie jak Viv, raz na kilka miesięcy przejadę ręce. ;-)
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 22:11   #79
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A z innej beczki, nie mogę się przyzwyczaić do zmiany czasu... Chyba pierwszy raz w życiu mam z tym problem. I nie chodzi o wcześniejsze wstawanie, bo to mi przychodzi łatwo, ale wieczorami nie jestem śpiąca i dziwnie mi, kiedy tak długo jest jasno
Ja staram chodzic spac o 21:30, ledwo sie zrobi ciemno i sie zbieram do spania.

Ja gole rece. Najchetniej bym golila cale cialo. xD Mam biala skore i bardzo ciemne wlosy. Gole nogi, rece i pachy co 2 dni. W lecie czasem nogi i pachy codziennie, czesto tez poprawiam golenie penseta. Wosk/depilator sie nie sprawdza, bo zawsze cos zostaje i i tak musze potem golic, a tez mi czesto wrastaja wloski. W 5 i 6 klasie podstawowki chodzilam wylacznie w dlugich rekawkach, nawet w lecie, bo tak sie wstydzilam wlosow na rekach. W koncu zaczelam golic rece, a mama po moich wielkich blaganiach kupila mi depilator, alenie spelnil moich oczekiwan. Golilam rece całe gimnazjum, potem przestalam na jakis czas w liceum, ale stwierdzilam, ze nie ma sensu sie zmuszac do bycia naturalna, skoro znacznie lepiej sie czuje sama ze soba, gdy gole i wrocilam do golenia rak na poczatku studiow.
Wydaje mi sie, ze moj TZ nie ma pojecia, ze to robie. xD Mocno sie ukrywam. :P W sumie chyba malo osob wie.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 22:14   #80
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Żony 2015 część 11!

Schmet - no wlasnie bez mierzenia tak twierdzily. Jedna tylko zmierzyła, ale to jeszcze jak od razu po weselu ja wstawiłam. Pani grubsza ode mnie jakies 30kg i nizsza 20cm przymierzyla, zawiazalam ja i marudzila ze co prawda może skrócić suknie, ale jej ramiona wyglądają na grube. I nie kupiła.

Myślałam ze padnę
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 22:20   #81
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 część 11!

Krolewna a te włosy na rękach nie kłują?? Jak ja ogóle nogi czy bikini to już następnego dnia odrastają mi kłujące wloski po pachach się nie macam to nie wiem poza tym gole je codziennie max co dwa dni ja mam niby jasne włosy ale dość grube i golonie w lato codziennie to jest dla mnie masakra tymbardziej że na udach i bikini zawsze mi krostki wyskakują i nie pomagają żadne lagodzace balsamy, peelingi przed itp na szczęście w lato nie chodzę w krótkich spodenkach, sukienkach itp zawsze mam długie gacie albo ew długa sukienkę... no, tylko na wakacjach się zmuszam do codziennego golenia bo jednak strój kąpielowy zakładam codziennie wtedy.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 22:27   #82
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Krolewna a te włosy na rękach nie kłują?? Jak ja ogóle nogi czy bikini to już następnego dnia odrastają mi kłujące wloski po pachach się nie macam to nie wiem poza tym gole je codziennie max co dwa dni ja mam niby jasne włosy ale dość grube i golonie w lato codziennie to jest dla mnie masakra tymbardziej że na udach i bikini zawsze mi krostki wyskakują i nie pomagają żadne lagodzace balsamy, peelingi przed itp na szczęście w lato nie chodzę w krótkich spodenkach, sukienkach itp zawsze mam długie gacie albo ew długa sukienkę... no, tylko na wakacjach się zmuszam do codziennego golenia bo jednak strój kąpielowy zakładam codziennie wtedy.
To tym bardziej na Twoim miejscu próbowałabym się przekonać do wosku Albo depilatora, ale tutaj jestem zielona, bo nie próbowałam. Jednak jedno i drugie daje spokój na dłużej niż maszynka, a jak się poszczęści to możliwe że na zawsze
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 22:33   #83
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
To tym bardziej na Twoim miejscu próbowałabym się przekonać do wosku Albo depilatora, ale tutaj jestem zielona, bo nie próbowałam. Jednak jedno i drugie daje spokój na dłużej niż maszynka, a jak się poszczęści to możliwe że na zawsze
Może masz rację. Muszę to przemyśleć i poczytać gdzie u nas w mieście robią taką depilacji i brazyliskie bikini.

Miałam depilator. Po przejechaniu po nodze pozbyłam się go szybciej niż kupilam 😂
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 22:36   #84
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Może masz rację. Muszę to przemyśleć i poczytać gdzie u nas w mieście robią taką depilacji i brazyliskie bikini.

Miałam depilator. Po przejechaniu po nodze pozbyłam się go szybciej niż kupilam 😂
Nie wiem jak boli depilator... Mniej/bardziej niż pęseta?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 23:01   #85
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak boli depilator... Mniej/bardziej niż pęseta?

Nie wiem bo pęsetą wyrywam tylko brwi a nie włosy na nogach. Ale depilatorem bolało baaaardzo.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 00:48   #86
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Nie wiem bo pęsetą wyrywam tylko brwi a nie włosy na nogach. Ale depilatorem bolało baaaardzo.
Mnie się zdarzyło pracować pęsetą na nogach jak nie ogarniałam jeszcze dobrze wosku i robiłam poprawki - stwierdziłam, że wolę trzy razy nałożyć wosk na to samo miejsce, niż później poprawiać pęsetą Mnie pęseta boli w cholerę
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 01:31   #87
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Żony 2015 część 11!

Mnie penseta w ogole nie boli. Bikini tez sobie poprawiam penseta. :P Depilator to zupelnie inna bajka, choc potrafilam sie zmuszac (wszystko nim robilam), ale mialam od niego tylko dziesiatki podraznien.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
To tym bardziej na Twoim miejscu próbowałabym się przekonać do wosku Albo depilatora, ale tutaj jestem zielona, bo nie próbowałam. Jednak jedno i drugie daje spokój na dłużej niż maszynka, a jak się poszczęści to możliwe że na zawsze
Juz pisalam kiedys, ze nie jestem w stanie zapuscic wlosow do wosku. Kiedys zapuszczalam potworne 1.5 tygodnia i pani w salonie mi powiedziala, ze wloski sa duzo za krotkie A dla mnie byly juz koszmarne i cierpialam meki, chowajac je pod dlugimi spodniami. Dluzej niz 2-3 dni bez golenia to juz dla mnie dramat. Kocham miec gladkie nogi i kocham jak mnie TZ po nich maca. Chodze tez na treningi i cwicze w krotkich spodniach, czasem trener mnie lapie za lydki, wiec staram sie miec zawsze ogolone nogi. No i tez nigdy mi sie nie zdarzylo miec po wosku (bikini) idealnie gladkiej skory, zawsze poprawialam penseta, wiec dla mnie wosk jest przereklamowany (moze gdy najciensze/najmniejsze wloski sa jasne, to to nie przeszkadza, ale u mnie strasznie je widac). Po wosku przed Hawajami, kilka dni pozniej juz zupelnie mi zaczely odrastac wloski, wiec i tak przez wiekszosc czasu sie normalnie depilowalam na wyjezdzie. Depilator u mnie sie zupelnie nie sprawdza, jak pisalam wyzej.
Na rekach dwudniowe wloski nie kluja, sa za cienkie. Jedyne co, to od golenia skora jest bardzo sucha, wiec zawsze rano nakladam balsam do ciala.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.

Edytowane przez krolewna_smieszka
Czas edycji: 2017-03-28 o 01:32
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 05:32   #88
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Wrzucę któregoś dnia zdjęcie na fejsa z moim bebzolkiem wielkości piłki lekarskiej Nie codziennie jestem wyjściowa więc sama rozumiesz
Jasne czekam



Dzien dobry spaaaac.


Ja jeszcze GOLE sobie nogi i bikini i pachy. Mam tak smo jak Krolewna ze denerwuje mnie zapuszczanie do wosku. Bylam raz z paszkami (ponad tydzien mialy) i mi powiedziala ze za krotkie. Zdenerwowalam sie i zgolilam.

Edytowane przez aga99792
Czas edycji: 2017-03-28 o 05:50
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 05:48   #89
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Żony 2015 część 11!

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 07:00   #90
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Żony 2015 część 11!

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Mnie penseta w ogole nie boli. Bikini tez sobie poprawiam penseta.Depilator to zupelnie inna bajka, choc potrafilam sie zmuszac (wszystko nim robilam), ale mialam od niego tylko dziesiatki podraznien.


Juz pisalam kiedys, ze nie jestem w stanie zapuscic wlosow do wosku. Kiedys zapuszczalam potworne 1.5 tygodnia i pani w salonie mi powiedziala, ze wloski sa duzo za krotkie A dla mnie byly juz koszmarne i cierpialam meki, chowajac je pod dlugimi spodniami. Dluzej niz 2-3 dni bez golenia to juz dla mnie dramat. Kocham miec gladkie nogi i kocham jak mnie TZ po nich maca. Chodze tez na treningi i cwicze w krotkich spodniach, czasem trener mnie lapie za lydki, wiec staram sie miec zawsze ogolone nogi. No i tez nigdy mi sie nie zdarzylo miec po wosku (bikini) idealnie gladkiej skory, zawsze poprawialam penseta, wiec dla mnie wosk jest przereklamowany (moze gdy najciensze/najmniejsze wloski sa jasne, to to nie przeszkadza, ale u mnie strasznie je widac). Po wosku przed Hawajami, kilka dni pozniej juz zupelnie mi zaczely odrastac wloski, wiec i tak przez wiekszosc czasu sie normalnie depilowalam na wyjezdzie. Depilator u mnie sie zupelnie nie sprawdza, jak pisalam wyzej.
Na rekach dwudniowe wloski nie kluja, sa za cienkie. Jedyne co, to od golenia skora jest bardzo sucha, wiec zawsze rano nakladam balsam do ciala.
No to laser light sheer jest wyjsciem. Nie trzeba zapuszczac wlosow. Ja mam teraz taki spokoj z pachami. Raz na tydzien zajrze, 3 wloski odrosna, moglabym je peseta wyciagac. Z bikini oporniej. Ale i tak 3/4 zniknelo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-31 10:10:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.