Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-19, 21:18   #61
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Kama, słodziaki 😍
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 21:34   #62
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Kama pieknosci masz w domu 😍
Bialo rudy ppdobny do mojego rudolfa
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 21:57   #63
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Duzo u nas białorudych, jak zauwazyłam Mój to Kajtus, sliczny, jak z obrazka, wredny, jak cholera. Od kociaka Z normalnej adopcji wyleciałby na kopach po tygodniu, przypuszczam zreszta z duza doza pewnosci , ze własnie został wywalony z domu na działki. 2 miesieczny kociak był kotem swietnie zaznajomionym z domem i ludzmi, nie byl synem dzikiej kotki i nie narodził sie na działkach. W tej chwili jest juz statecznym 12 latkiem, z wiekiem znacznie złagodniał, ale charakter miał naprawde parszywy Nigdy w zyciu nie bawił sie z innym kotem, nigdy zadnego nie liznał, jego przejawem prawie sympatii było gryzienie innego kota bez normalnej zaciekłosci LUdzi zreszta tez gryzł i drapał bez pardonu. I nie ze strachu. Nawet w zabawie mordował wszystkie zabawki
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 06:05   #64
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Ratunku! Zasypane całkiem wszystko na20 cm!!!
Wiecie co? Ja jakoś zawsze bardziej ufałam osobom, które lubią i mają zwierzęta. Fajne te wasze. Moja kocia już ma 12 lat. Urodzona w stajni. Przybyła z insektami. Jedynymi w jej życiu, oczywiście.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 08:05   #65
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Ja tez bardziej ufam ludziom kochajacym zwierzaki. Choc naprawde nie jest to regula.. i sa: i wredni dla ludzi, podli, nieszczerzy a maja w domu kociarnie i psiarnie... Ale jednak zawsze mi sie wydaje ze jak ma zwierzaka to jest lepszym czlowiekiem. Z tym ze trzeba ,,dozy niesmialosci" w stosowaniu tego do kazdego
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 10:37   #66
aniabracka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 8
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

No bo tacy ludzie są godni zaufania.
aniabracka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 13:16   #67
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

dzień dobry
uprzejmie donoszę ze zgodnie z obietnicą pojawiam się z nowa nazwą to nadal ja, koty i pies tez nadal moje.... jeszcze pomyslę nad avatarem..... chociaż ta mała złośnica bardzo mi się podoba
także witam się z wami po nowemu
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 15:54   #68
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

czesc tajemnicza J...
Cóz, jedyna rzecza, jaka lubie w prezesie jest jego miłość do kotów Ale patrząc z drugiej strony - nie wierze, by ktoś okrutny dla zwierzat był miły dla ludzi. Nie wierze i już. Ja sobie technicznie nie umiem wyobrazić, ze kopię kota czy psa, ze morduje lisa czy krolika...Nie mowie, ze w sytuacji zagrozenia zycia, z głodu nie potrafiłabym dokonać wyboru - ja czy zwierzak, ale w normalnym zyciu nie jestem w stanie czytac, co ludzie robia zwierzętom. Maja satysfakcje, ze sa silniejsi, ze maja władze? To jest chore.
Moje koty siedza w domu albo maja wolierę w ogrodzie. nie cały ogrod ze względów technicznych i finansowych, ale wolno już nie wyjda. I nie ze względu na samochody - w naszej okolicy kot musiałby mieć tendencje samobójcze, by pod cokolwiek wpaść. Całe lata było spokojnie, potem jednak nasz jeden kot został uderzony kijem czy czyms w tym typie, a drugi był dwa razy postrzelony z wiatrówki, co fatalnie się babrało. Najblizsza okolica, nie odchodziły daleko. Nie ufam ludziom i już. Badania zresztą udowodniły - ponad 80% ludzi jest zdolne do okrucieństwa, zadawania bolu czy torturowania innych i to mówimy o ludziach. Znikomy procent był w stanie odmowic naukowcom, którzy w ramach eksperymentu namawiali do ( pozornego) razenia prądem innych. Badania były powtarzane także w Polsce. Wiekszosc bez problemu podłączała obcych ludzi do 240V, a potem nie była w stanie wyjasnic, dlaczego to właściwie robiła...I po co my odwołujemy się do nazizmu, skoro zabojca tkwi w większość z nas...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:56   #69
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Kamlisa jak ja to dobrze znam. Ileż to razy nasza kotka ucierpiała w kontakcie z "sąsiadami". Bardzo to smutne i bardzo prawdziwe.

Miszka - cóż się tam u ciebie dzieje. Normalnie film szpiegowski można byłoby nakręcić.

Gosia- piękne to drzewo. Cudowne

Witaj Sova

Zimno jakoś. Trzymajcie kciuki żeby na majówkę było cieplej
Wczoraj sprzedałam komunijny rower młodego bardzo miłemu ojcu 2 chłopców. Miło mieć kontakt z tak pozytywnie nastawionym człowiekiem. On zadowolony z zakupu a my ze sprzedaży. 1/4 nowego komputera młodego wpłynęła do kasy. Teraz jeszcze "tylko" 3/4
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 19:15   #70
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Już 40 centymetrów śniegu. .. ma być minus 8. A jaśmin już miał zielone pąki. I co będzie?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 19:58   #71
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Gdzie Miszka się podziewa...?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 20:46   #72
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Hej Wam.
Ja kocham psy, konie. Kotów nie lubię bo mam traumę przez nie...

Ale podoba mi sie rasa brytyjska. I takiego kiedyś bym mogła miec.
Marzy mi sie konik i to jest moje największe marzenie które kiedyś spełnię

Znam wielu ludzi którzy maja zwierzęta a sa strasznie wredni dla ludzi... to chyba nie ma reguły na to.
Wiele osób ma zwierzaki i je zaniedbuje...

Chociaż człowieka poznasz po tym jak traktuje zwierzęta. I ja sie z tym zgadzam.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:01   #73
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Ja wszystkie zwierzaki kocham. Pająki łapię w szklankę i wynoszę na ogród. Lubię owady itd.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:20   #74
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Ja owadów nie lubię, oprócz motyli i pajeczakow też nie lubie. Jakoś specjalnie na nie nie poluję, staram się wyrzucić, ale raczej dlatego, że brzydzi mnie myśl, by toto rozgniesc.

Też znam ludzi dobrych dla zwierząt, a niespecjalnie dla ludzi. Chyba się nawet do nich zaliczam. Zwłaszcza jeśli chodzi o bliskie mi zwierzęta i obcych mi ludzi.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2017-04-20 o 21:22
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 22:20   #75
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

A ja pająki miałam z mężem. Ale kiedy wyjechaliśmy do uk to trzeba było sprzedać bo chcieliśmy powiększyć rodzine. A mieliśmy tez takie dość niebezpieczne. Za to obrzydzają mnje te malutkie z długimi nogami. Duzo osób sie dziwi
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 07:17   #76
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Pajaki brrrr... nie lubie do tego stopnia ze teraz w swieta potrafilam tz-ta wywalic z lozka zeby cos zrobil z pajkaiem na scianie... i brzydza mnie cmy ale tylko w domu bo jak w lesie na wsi lataja to mnie nie obchodza...
Cos z tym traktowaniem jest... ex wszystkim opowiadal ze on kocha psa i koty a potem jak sie wyprowadzil to sie okazalo jaka ta milosc byla.. corka opowiadala ze jak mu kot sie polozyl na kolanie to btali rzycal nim zeby sobie poszedl... teraz po roku prawie jak go nie ma widze jak zwierzaki odzyly.... koty znormalnialy, mrucza tula sie...pies tez nie jest nerwowy... czyli mial na nie begatywny wplyw...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 08:09   #77
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Kama i jak tu nie kochać takiego brutala?

Jestem padnięta!
Ostatni goście wyjechali przedwczoraj.
Zachciało mi sie M jak miłość
Cisza we dwoje jest Świętością ha ha.
Nie ma jak leniwa kawa z mężem i nic nie robienie


La Mary nie będziesz robić hifu?

Pisałaś?
Pominełam

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2017-04-21 o 08:10
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 11:58   #78
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Dzień dobry

Moja córa poszła dziś do fryzjera i... chodzi po domu w czapce, bo jest niezadowolona 😒
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 12:10   #79
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

W ogole ktoras z was (caffe? anyzek?) pisala o podkladzie lirene prfect tone... polecialam wtedy do roasmanna i obczailam a wczoraj zakupilan w promocji -55% i wlasnie testuje....poki co od rana nie uciekl nigdzie z mojej twarzy wiec juz nie jest zle zobaczymy jak dalej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 13:41   #80
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Sova córka miała go na twarzy i pochwaliłam. Wyglądał super. W hebe był w promocji, dotykałam i odstawiłam. Mam za dużo podkładów w tej chwili.

Gosia siebie doskonale pamiętam w podobnych akcjach. Po kilku dniach przejdzie.

W niedzielę planowałam grilla. Chyba nici z tego, ma padać przez najbliższe kilka dni.

Do kawy serwuje sobie sernik, jeszcze świąteczny
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 14:09   #81
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Aaaa no wlasnie...bo wiem ze czytalam ja odstawilam bo pomyslalam ze od wczoraj promo w rosie to wtedy zakupie...a ze akurat bylam na etapie poszukiwania czegos to kupilam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 16:10   #82
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

La Mary chwaliła Lirene.
Oczywiście zaraz kupiłam na allegro,po takim zachwycie koleżanki
Jeszcze nie doszedł,więc się nie wypowiem czy fajny..

Dupny ten dzień.
Reset miał być, a chodzę jak śnięta.
Pogoda paskudna..
Brzuch mnie boli..
Marudzę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 16:46   #83
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Miszka az jestem ciekawa twojej opinii na temat lirene

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 17:21   #84
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Kupiłam sobie maseczki z glinki

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-matujaca.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ietlajaca.html
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 18:17   #85
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Hej dziewczyny,
wróciłam cała, zdrowa, niestety słońca nie przywiozłam
Jednym słowem: zima
Nawet weekend spędzimy w domu, w ciepełku
Nad morzem podobno wiatr głowy urywa

Kama, Twoje kociaki przeurocze

Witaj konspiracyjna Sovo

Miszka, również jestem ciekawa Twojej opinii Lirene.
Nie kupiłam podkładu, ponieważ mam jeszcze sporo Vitalumiere Aqua . Zrobiłam jednak test podkładów. Pół lica otuliłam Lirene, pół Chanel. Krótko mówiąc, po całym dniu nie widziałam różnicy. Co oznacza: dobrze dla Lirene, niedobrze dla Chanel
Oczywiście ja również szukam podkładu-cudotwórcy, który odjął by mi -naście lat
Miszka, Hifu nie robię, chociaż pisałam, że to moje myślenie życzeniowe U nas od jakiegoś czasu ( lat może...) dostępny jest UTIMS A3 ( cokolwiek to oznacza ) ale Dr nigdy mi nie proponowała... Może powinnam się cieszyć? Ale nie będę przewracać oczami i zarzekać się, że wyglądam na 25 bo tylko mocno posunięta w latach osoba byłaby może w stanie uwierzyć, że tyle mam
Idę w połowie maja do Dr, już po zabiegu Kamy to będziemy miały o czym gadać

Mariamalaria, zadziwiasz mnie nieustannie, nie lubisz ludzi?? Czy piszesz tak trochę zaczepnie?
Nie chcę i nie będę poddawała tego pod dyskusję, skoro nikt przede mną nic nie rzekł a po drugie nie jestem terapeutą, chociaż to co napisałaś zabrzmiało destrukcyjnie... Stawiaj tamę przed mizantropią
Albo gadaj z nami

A propos zwierząt, mam tak jak Gosia, latam po domu ze szklanką za pająkami i wszelakimi boskimi stworzeniami Niech sobie żyją
Tępię komary i muchy, te pierwsze za wampirzy sposób na życie, te drugie za ufajdany sposób życia

Gosia, napisz jak spisują się maseczki?
Powiadasz, że córa chodzi po domu w czapce proponuję zdjąć lustra ze ścian, może córa odważy się ściągnąć czapkę?
Taki wiek... Przeczekać... do jesieni... włosy odrosną

Podziwiam...Żonę bydgoskiego radnego
Mam nadzieję, że więcej kobiet ( bywa, że mężczyzn ) ośmieli się powiedzieć: stop agresorowi!!!
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 18:59   #86
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

A ja tam sie zgodze z Mariamalaria Tez bywam lepsza dla zwierzat niż ludzi, zwłaszcza gdy mówimy o znanych zwierzętach i nieznanych ludziach Może to i mizantropia, nigdzie nie ejst powiedziane, ze MUSZĘ preferować włąsny gatunek Wybrane jego osobniki ( Wy, dziewczyny, na przykład ) - tak, ale cały gatunek jest moim zdaniem mocno skrzywiony i sparszywiały. Na pewno dla zwierzat mam więcej cierpliwości i wyrozumiałości.
Pogoda straszna, a ja zalatana...Rozmrozona i umyta lodówka i jedna zamrazarka, druga jeszcze została. Muffiny się pieka, sok wycisniety z roznych pozostałości...Sobota...n a pewno mam sporo zaległej roboty
Z podkładów zaczęłam miniature kremu BB dr Jart + z sephory. na razie ok, czyli mało go widać

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

A, zapomniałam. Marjolka, mydełka ładniejsze w realu, niż na zdjęciach Te kolorowe tez mi się bardzo podobają. Ja wiem, ze zapachy nie sa konieczne, a mogą draznic, ale czesc zapachowa tez mogłabyś zrobić - az kusi, by powąchać

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Powalajaca teza adwokata tego radnego - agresja jako"wołanie o miłość".
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 21:58   #87
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Nie widzę powodu do terapii. Nie widzę też powodu, by lubić wszystkich ludzi. Dlaczego tak? Ludzkość w całości jest mi obca. Znam wiele osób i spośród nich niektórych lubię, niektórych kocham, niektórych nie lubię. A reszta też jest mi obojętna. Natomiast psy i koty lubie chociaż trochę wszystkie, które znam. Są często ciekawszym osobowosciami.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 22:05   #88
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Ja to mogę zrozumieć. Żadne zwierzę nie zrobiło mi nic złego, a przynajmniej nie złośliwie, z premedytacją, a na kilku osobach bardzo się zawiodłam.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 08:24   #89
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Nie widzę powodu do terapii. Nie widzę też powodu, by lubić wszystkich ludzi. Dlaczego tak? Ludzkość w całości jest mi obca. Znam wiele osób i spośród nich niektórych lubię, niektórych kocham, niektórych nie lubię. A reszta też jest mi obojętna. Natomiast psy i koty lubie chociaż trochę wszystkie, które znam. Są często ciekawszym osobowosciami.
Witam w sobotę

zapraszam na kawę
do kawy mam tylko bułkę z dżemem jak któraś lubi...częstuję

Mariamalaria, ja również do obcych mam stosunek iście obojętny. Nie angażuję się w każdą relację, tym bardziej w pracy... i zauważam, że z wiekiem jestem coraz bardziej ostrożna. To chyba doświadczenie życiowe nauczyło mnie, że tak postrzegam świat...
Jednak raczej ludzi lubię... 'kupuję' z całym dobrodziejstwem inwentarza A życie weryfikuje... oj... czasami okrutnie boleśnie... Sama na pewno wiesz...

Mam raptem kilka przyjaciółek ( mogłabym policzyć na palcach jednej ręki ) i to koleżanek, które znam powiedzmy od dziecka. Wiemy, że zawsze możemy na siebie liczyć. I to jest budujące i krzepiące
Niestety z wiekiem już żadnej przyjaźni nie nawiązałam, dziwne prawda?
Niby 'coś' się tworzyło, kreowało... ale czas weryfikował...

Gorzej, że mam małe dzieci i przeprowadzić rozmowę z maluchami i na ich poziomie jest naprawdę trudne i wieloaspektowe. Bo jak powiedzieć dziecku, że są ludzie z natury (?) źli, jak powiedzieć, że mogą wykorzystać... zrobić krzywdę...
Moja córa jest bardzo ufna i muszę szczególnie uważać na moje wypowiadane słowa... Jednak muszę, bo chcę, żeby wiedziała, że życie nie jest takie różowe...dla jej dobra i bezpieczeństwa.
Podobnie syn, jest starszy i dostrzegam, że rówieśnicy często uświadamiają aż nadto,że świat już w szkole nie zawsze miły jest

Gosia, na ilu osobach ja się zawiodłam... chociaż z drugiej strony sądzę, że i ja nieświadomie mogłam kogoś zawieść...
Idealna przecież nie jestem... nie jestem?!
Na pewno nie raz zawiodłam męża bo z nim spędzam większość czasu, ot życia. Mhy... muszę sobie z nim pogadać na ten temat... o ile będzie chciał

Miłego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 08:44   #90
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Kamlisa to juz doszly wiesz ze ciesze sie jak glupia jak ktos chwali moje ,,mydliny" Piszesz o zapachach wczoraj zrobilam z kako. Jak dzis bladym switem (no przeciez nie moglam wytrzymac dluzej) kroilam je to tak pachnialy ciasteczkowo ze mialam ochote je zjesc. A wyszly...no nie bede taka...zaraz zrobie zdjecia to dam tu. Zrobilam z przepisu z avocado bo mnie bardzo dobrze sie je uzywa. Kamlisa to te do ktorych pierwszy raz robiac dalam za duzo tej rdzawej czerwieni. Napisz jakie odczucia po uzyciu. Ja kazde testuje na wlasnym obliczu i nadal je posiadam w calkiem dobrym stanie.

Co do ludzi...mialam zawsze zasade dawac kredyt zaufania..ale tez mnie skrzywdzono...dziewczyna ktora wprowadzalam w tajniki hodowli i wystaw i majaca mojego bardzo utytulowanego psa obgadala mnie na FB. I to nie bylo pierwszy raz i niestety swiat wystawcow i hodowcow psow jest straszny. A ja jak pisalam nie radze sobie z podlymi ludzmi.

I teraz sie zastanawiam czy nadal obdarzac ludzi zaufaniem...chyba juz tak nie umiem. Bo jednak tak bez mojej woli wlacza mi sie napis- uwazaj-nie za blisko i ostroznie...
Ale mimo tego wrednego swiata psiarzy mam i prawdziwych przyjaciol poznanych dzieki psom czyli w doroslym wieku tez sie nawiazuje przyjaznie. Choc przyjaciolkom z ogolniaka wiecej wybaczam. Choc moze to dotyczy jednej ktora ma czasem ,,zagrania" ale delikatne. Przemilczam to choc troche bywa przykro mi jak mnie ustawia

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-17 10:34:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.