Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-04, 21:19   #1111
aazzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: cellulit czy nie cellulit?

Ja jak leżę albo wezmę nogi do góry to są idealnie gładkie więc chyba nie celulit tylo co to jest?wygląda to strasznie na plaży a nawet sama żle czuję się jak patrzę na to przecież wygląd jak bym była obtłuszczona!może ktoś nam pomoże jednak
aazzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 12:08   #1112
patrycja13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Witam wizażanki w którymś poście przeczytałam omage 3 forte . i mam pytanie czy można go zażywac razem z beta karrotenem lub belissa sun ? Bo czesto tak jest ze jedne tabletki uniemożliwiają prace drugim wiec nie było by sensu je zażywac na raz .. prosze o odpowiedz
patrycja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 09:56   #1113
maga164
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żarów
Wiadomości: 52
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Wgłębienie na udzie "jak od ołówka" to najprawdopodobniej jest IS czyli miejscowe zanikanie tkanki tłuszczowej podskórnej. Jego skutki są odwracalne, a powodem najczęściej nieodpowiednie stanowisko pracy przy długotrwałym braku ruchu
maga164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:53   #1114
kcatii
Raczkowanie
 
Avatar kcatii
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :):)
Wiadomości: 104
Dot.: Rozstępy i cellulit

Dziewczyny macie jakies sposoby na rozstępy?
kcatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 11:43   #1115
emilka292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

witam was kochane.
Jestem na forum nowa ale chcę się z wami podzielić moim zdaniem.Od roku męczę sie z celulitem tyle że ja w pól roku przytyłam 25 kg przez chorobe. Moje całe cialo bylo pokryte celulitem miałam go na ramionach cały brzuch a nawet na łopatkach i kolanach nie mówiac o posladkach nogach.Waże jakies 78kg a jeszcze w tamtym roku ważylam 50 kg.Próbowałam już chyba wszytskiego zaczęłam od jakiś śmiesznych herbatek anty cellulit z nasion winogro do tego były dołączone tabletki ale to nie pomogło nic.potem zaczęlam kupować kremy typu nivea ktory pomógł tylko na czas stosowania go najwięcej kosztował mnie krem z apteki ELANCYL kupiłam go wraz z kremem na rozstępy ten krem wyniósł mnie 690zł bo kupiłam dwa nic mi nie pomógł niccccc zupelnie wiec wam go odradzam nawet nie nawilżył mi skóry;].Zebyscie nie pomyslały ze liczyłam tylko na kremy to napisze że w tym też czasie chodzilam na siłownie i fitnes nie pomogło mi to nic może schudłam z 3 kg potem w domu sama codziennie ćwiczyłam.Pomógł mi dopiero krem,który kupiłam tylko dlatego ze byl w promocji za 39 zł przeceniony z 80.Moja koleżanka namawiała mnie zebym zostala konsultantka avonu bo niby są takie prezenty i wogole zgodzilam sie a w katalogu 4 byl ten moj krem w promocji kupilam sobie odrazu 2 i powiem wam ze naprawde dziala stosuje go moze 2 tydzien i z kolan celulit mi znikl z ramion tez na nogach znaczna poprawa krem swietnie naciaga skore skora moja jest znacznie gladsza naprawde polecam!!!!!
nazwa kremu ANEW CLINICAL LASER SHAPE do środy 24 marca ten krem jest jeszcze w promocji wiec laski polecam naprawde
emilka292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:05   #1116
zazi 73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: ZABIEGI zmniejszajace/zwalczajace CELLULIT

A ja byłam ostatnio w salonie gdzie miałam wykonywany zabieg antycellulitowy, modelujący sylwetkę. Panie od razu powiedziały mi że muszę zacząć ćwiczyć i przejść na dietę i że 1 czy 2 zabiegi nie wystarczą tylko należy je wykonywać w serii. W sumie to poszłam tam bardziej po to żeby się zrelaksować bo dostałam zaproszenie na Dzień Kobiet i mogłam sobie wybrać dowolny zabieg na ciało. zabieg trwał 1,5h i na początku sceptycznie podeszłam do niego twierdząc, że i tak pewnie to nie pomoże za wiele, ale jak Pani mi nałożyła maskę i jak mnie zaczęła piec skóra wtedy stwierdziłam, że chyba coś jest nie tak. Szybko zostałam uspokojona, że takie odczucia są naturalne. Pani tłumaczyła mi jakie składniki na to wpływają ale niestety nie zapamiętałam W każdym razie po masce moja skóra miała żywo czerwony kolor. Pomyślałam sobie że nie zaszkodzi spróbować i Panie ułożyły mi specjalny program i jestem po 6 zabiegach i jestem bardzo zadowolona z efektów, bo cellulit mi się zmniejszył w znaczącym stopniu))))))))
(...)

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-05-24 o 18:10 Powód: pierwsze posty+reklama
zazi 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 12:20   #1117
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: ZABIEGI zmniejszajace/zwalczajace CELLULIT

Cytat:
Napisane przez buntara Pokaż wiadomość
witam. jakie sa najskuteczniejsze zabiegi zwalczajace/ zmniejszajace cellulit i ile trzeba razy taki zabieg powtórzyc by była widoczna poprawa i jaka jest cena jednego zabiegu? mam 20 lat i jestem szczupła 46 kg/164cm ale pojawił mi sie cellulit na udach i posladkach. jest lekko widoczny gdy stoje a gdy napne posladki to juz bardzo widac takie zagłebienia w skórze :/ teraz mi sie jakos zrobił...to chyba jakies zaburzenia hormonalne, musze porozmawiac z ginekologiem. jak juz teraz tak mam to co bedize za pare lat? masakra dlatego chce sie porzadnie za to zabrac i moge na to nawet wydac troche kasy...pójsc na jakies zabiegi.

ps: szukałam w wyszukiwarce ale wyskoczyło mi duzo wyników które wcale do tego nie pasowały...jelsi mozecie to napiszcie tu jakies porady bo jestem zdołowana
na forum jest bardzo dużo na ten temat i praktycznie we wszystkich te same rady, które dostaniesz tutaj.

Powiem tylko tyle że cellulit może pojawić się u osób szczupłych , zdrowych....
Same zabiegi nie wystarczą musisz do tego wszcząć pielęgnację domową typu dieta, picie wody, ćw. fizyczne itp.... bo nic to nie da
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 20:22   #1118
SabinaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 273
Kosmetyki antycellulitowe bez efektu chlodzenia

Witam
Czy znacie takie kosmetyki antycellulitowe ktore nie wywoluja efektu chlodzenia, ktore polecacie , szukam takiego bo nieznosze zimna, okropny zmarzluch jestem a wiekszosc tych kosmetykow wywoluja efekt chlodzenia, a z opisow kosmetykow nie zawsze mozna taka informacje wyczytac.
Pozdrawiam
SabinaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:45   #1119
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki antycellulitowe bez efektu chlodzenia

Ziaja Lipocell, oliwka do masażu i żel wyszczuplający z efektem antycellulit
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:49   #1120
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki antycellulitowe bez efektu chlodzenia

Ja stawiam na Ziaję serum drenujące na cellulit Rebuild. A rozgrzewające mogą być, skoro zmarzluch jesteś? Bo ma takie w swojej ofercie Bielenda i Eveline.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:02   #1121
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: ZABIEGI zmniejszajace/zwalczajace CELLULIT

ponoc wcieranie kawy ( kofeina) daje bardzo dobre rezultaty
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 16:07   #1122
sistar15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 56
GG do sistar15
Dot.: Kosmetyki antycellulitowe bez efektu chlodzenia

Ja polecam antycellulitowy z Lirene Dal mnie jest bomba
sistar15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:33   #1123
Karolyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Krem na rozstępy i celluit stosowac naraz?

Witam !
Zupełnie nie wiem czy pisze w odpowiedniej kategorii.
Mam takie pytanie, od pewnego czasu stosuje krem na rozstepy, pomimo wielu negatywnych opinii na temat takich specyfikow, ja musze przyznac ze roznice widze, moje "kremowanie" połączone jest z dietą oczywiście. Ale ja nie o tym. Zainteresował mnie krem Vichi Cellu Destock, zastanawiam sie czy można stosować naraz 2 kremy? Przykladowo smarujemy uda kremem na rozstepy a potem na celluit.
Byłabym wdzięczna za odpowiedz
Karolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:42   #1124
Mati27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
cellulit

Jak walczycie z cellulitem?ja osobiście stosuje dietę,do tego dochodzą aeroby i kremy.Jesli stosowałyscie kremy na i przeciw cellulitowi to jaki wybrać najlepszy?? Nie satysfakcjonuja i nie spełniają moich oczekiwań te z półek vichy ,nivea ani loreal.
Mati27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:41   #1125
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Smile Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Używałam Cellulit stop i efekty są widoczne po pierwszym użyciu. Faktycznie rozgrzewa, stosowanie trochę kłopotliwe w użyciu, ale moim zdaniem warto Nie miałam po nim żadnych wysypek, pokrzywek, moja skóra reaguje na ten preparat dobrze.
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:58   #1126
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Po pierwszym uzyciu widoczne efekty??? ciezko mi w to uwierzyc....
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 15:17   #1127
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Tak, ja zauważyłam różnicę po pierwszym użyciu Na każdego działa co innego, ale myślę, że watro spróbować
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:34   #1128
Kornelinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 40
Wielki problem z cellulitem, zdjęcia

Witajcie

Jestem młoda, szczupła, zdrowo się odzywiam, prowadzę aktywny tryb życia, jestem wysportowana. Ogólnie nie mam sobie nic do zarzucenia, jednak od dłuższego czasu mam wielki problem z pogłębiającym się cellulitem...
Jest on na tyle widoczny i nieestetyczny, że nie daje mi spokoju. Mam go praktycznie na całym ciele: na całej długości nóg, pupa, brzuch, plecy, ręce. Najbardziej widoczny jest na pupie i nogach, głównie uda, tym bardziej że na tych okolicach mam najwięcej tłuszczyku. O cellulicie wiem naprawdę niemało, dużo się o tym naczytałam. Jeśli chodzi o sposoby z jego walczeniem- to samo, wszystko to mam w małym paluszku. Tak więc, od razu zaznaczam, nie proszę was o rady typu: masaże, zdrowe odżywianie, picie dużej ilości wody, sport itd.
Wydaje mi się, że to może być związane z hormonami, byłam już nie raz u lekarza i niczego sie nie dowiedziałam.
Liczę na waszą pomoc, może któraś ma więcej wiedzy na ten temat, poza tymi wyklepanymi sposobami, których tak wiele na różnych stronach.
Co mogę z tym zrobić? Jak się leczyć?
Choć nie mam się czym chwalić, bo to nie jest przyjemny widok, to jednak zamieszczam zdjęcia dla przybliżenia problemu. Jak widać, nie ciężko zauważyć mój cellulit, szczególnie jak ścickam uda lub ściągam pośladki (widać na zdjęciach).

Pozdrawiam serdecznie
Kornelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:43   #1129
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Wielki problem z cellulitem, zdjęcia

moje pośladki też są takie, aż wstyd iść na basen
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 20:09   #1130
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Wielki problem z cellulitem, zdjęcia

Gimnastyka, gimnastykaa w tym odpowiednie cwiczenia ,balsamyyyy i moze nawet masaz banka chinska. Polecam zajrzec na watek o fitnesie tam jest akurat o cellulicie.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 20:21   #1131
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wielki problem z cellulitem, zdjęcia

A bierzesz tabletki antykoncepcyjne?
Hm.. może faktycznie to od hormonów to pójdź do innego lekarza i on może Ci coś powie bo jeżeli uprawiasz sport itp to dziwne że masz taki cellulit. Piszesz żeby nie radzić masaży itd. jednak i tak na wszelki wypadek poradzę Ci ten wątek o masażu bańką chińską - działa na cellulit.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127280
ale oby i lekarz coś Ci doradzii, bo lepiej walić w przyczyne.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 20:28   #1132
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Wielki problem z cellulitem, zdjęcia

To mi nie wyglada na szczuple, wysportowane cialo, ale moze to wina zdjecia. Czasem osoby ktore maja malenkie (krotkie i cienkie) rozstepy myla to z celulitem bo podobnie to wyglada, sprobuj cwiczen na umiesnienie nog i posladkow bo brak tam jedrnosci, jakis stepper czy inne cudo lub po prostu zacznij biegac i sama robic cwiczenia na nogi i posladki, zero slodyczy malo soli i duuuzo wody- to jest naprawde wazne, powinno pomoc

Ostatnio tez znalazlam to : http://www.allegro.pl/item976817049_...ka_gratis.html

ciekawe czy dziala?podobno bardzo wygladza skore ale czy to prawda?

Edytowane przez BunnyMoon
Czas edycji: 2010-05-18 o 21:07
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 21:19   #1133
Kornelinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 40
Dot.: Wielki problem z cellulitem, zdjęcia

Tak jak wcześniej pisałam, naprawdę dużo się ruszam. Codziennie biegam, chodzę na zajęcia gimnastyczne, do tego basen, nie jem słodyczy, nie używam soli, dużo piję.. Stosowałam już różne masaże, wraz z tymi bańkami chińskimi, używałam wiele baslamów, serum antycellulitowych i nic nie pomagało. Ten specyfik na allegro widziałam, tyle, że można go zrobić samemu w domu, składniki jakie zawiera każdy ma w domu. Także nie mam pojęcia jak temu zaradzić...;(
Kornelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 21:57   #1134
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Wielki problem z cellulitem, zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Kornelinka Pokaż wiadomość
Witajcie

Jestem młoda, szczupła, zdrowo się odzywiam, prowadzę aktywny tryb życia, jestem wysportowana. Ogólnie nie mam sobie nic do zarzucenia, jednak od dłuższego czasu mam wielki problem z pogłębiającym się cellulitem...
Jest on na tyle widoczny i nieestetyczny, że nie daje mi spokoju. Mam go praktycznie na całym ciele: na całej długości nóg, pupa, brzuch, plecy, ręce. Najbardziej widoczny jest na pupie i nogach, głównie uda, tym bardziej że na tych okolicach mam najwięcej tłuszczyku. O cellulicie wiem naprawdę niemało, dużo się o tym naczytałam. Jeśli chodzi o sposoby z jego walczeniem- to samo, wszystko to mam w małym paluszku. Tak więc, od razu zaznaczam, nie proszę was o rady typu: masaże, zdrowe odżywianie, picie dużej ilości wody, sport itd.
Wydaje mi się, że to może być związane z hormonami, byłam już nie raz u lekarza i niczego sie nie dowiedziałam.
Liczę na waszą pomoc, może któraś ma więcej wiedzy na ten temat, poza tymi wyklepanymi sposobami, których tak wiele na różnych stronach.
Co mogę z tym zrobić? Jak się leczyć?
Choć nie mam się czym chwalić, bo to nie jest przyjemny widok, to jednak zamieszczam zdjęcia dla przybliżenia problemu. Jak widać, nie ciężko zauważyć mój cellulit, szczególnie jak ścickam uda lub ściągam pośladki (widać na zdjęciach).

Pozdrawiam serdecznie
Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
moje pośladki też są takie, aż wstyd iść na basen
A ile macie lat? Z tego co czytałam masowanie pośladków specjalną gąbką to najlepszy sposób na celluit
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 21:58   #1135
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Cellilit. WĄTEK ZBIORCZY.

uporządkowałam parę watków poświeconych cellulitowi.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=427559

w zakładce ciało.

zapraszam do lektury.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:05   #1136
Kornelinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 40
Dot.: Cellilit. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja mam niecałe 17 lat.
Kornelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 09:57   #1137
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Cellilit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
uporządkowałam parę watków poświeconych cellulitowi.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=427559

w zakładce ciało.

zapraszam do lektury.
czy mozna prosic o poprawienie literowki - z Cellilit - na CellUlit? zarowno w tytule tego watku - jak i w wykazie zbiorczych - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=427559
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 04:31   #1138
Kornelinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 40
Dot.: Cellilit. WĄTEK ZBIORCZY.

To wszystko? Nie możecie bardziej pomóc?
Kornelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:49   #1139
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Cellilit. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Kornelinka Pokaż wiadomość
Ja mam niecałe 17 lat.
Oj to rzeczywiście młodziutka jesteś i skoro piszesz, że uprawiasz sport, jesteś aktywna to może źródło problemu tkwi w w jakichś dziedzicznych predyspozycjach do celluiltu, albo jakichś problemach zdrowotnych.
Ale z tego co się orientuję i z tego co czytałam najlepiej na redukcję cellulitu działają masaże, które trzeba tylko wykonywać regularnie.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:25   #1140
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Wielki problem z cellulitem, zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Kornelinka Pokaż wiadomość
Witajcie

Jestem młoda, szczupła, zdrowo się odzywiam, prowadzę aktywny tryb życia, jestem wysportowana. Ogólnie nie mam sobie nic do zarzucenia, jednak od dłuższego czasu mam wielki problem z pogłębiającym się cellulitem...
Jest on na tyle widoczny i nieestetyczny, że nie daje mi spokoju. Mam go praktycznie na całym ciele: na całej długości nóg, pupa, brzuch, plecy, ręce. Najbardziej widoczny jest na pupie i nogach, głównie uda, tym bardziej że na tych okolicach mam najwięcej tłuszczyku. O cellulicie wiem naprawdę niemało, dużo się o tym naczytałam. Jeśli chodzi o sposoby z jego walczeniem- to samo, wszystko to mam w małym paluszku. Tak więc, od razu zaznaczam, nie proszę was o rady typu: masaże, zdrowe odżywianie, picie dużej ilości wody, sport itd.
Wydaje mi się, że to może być związane z hormonami, byłam już nie raz u lekarza i niczego sie nie dowiedziałam.
Liczę na waszą pomoc, może któraś ma więcej wiedzy na ten temat, poza tymi wyklepanymi sposobami, których tak wiele na różnych stronach.
Co mogę z tym zrobić? Jak się leczyć?
Choć nie mam się czym chwalić, bo to nie jest przyjemny widok, to jednak zamieszczam zdjęcia dla przybliżenia problemu. Jak widać, nie ciężko zauważyć mój cellulit, szczególnie jak ścickam uda lub ściągam pośladki (widać na zdjęciach).

Pozdrawiam serdecznie
Boże, bidulka jesteś, ja podobne roblemy miałam w Twoim wieku, z tym,że ja nigdy nie uprawiałam sportu- dopiero od niedawna

Na efekty cały czas pracuję i nie jest łatwo, czasem przychodzi zwątpienie ale nie poddaje się , jedno co mnie martwi- że Twoje ciało nie wygląda na wysportowane :-(

powiedz dokładnie co ćwiczysz i koniecznie podaj kilkudniowy jadłospis wszystkich posiłków

a jak wygląda to u Ciebie w rodzinie? mama,babcia?

jakie ubrania nosisz ( ja odkąd rurki wciągam wyłącznie na imprezy zauważyłam poprawę stanu skóry)

Edytowane przez marsi11
Czas edycji: 2010-06-17 o 20:26
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.