Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-29, 16:42   #3931
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
moze technicznie jest nie teges ja sie tam nie znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------


dobra decyzja
Ja mam normalnie otwierane szafki fronty raczej matowe i widac paluchy chyba nie ma na to lekarstwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Dziewczyny, mam prosbe w Biedronie jest teraz akcja zbierania naklejek za zakupy i wymiany na maskotki jesli ktoras z Was robi zakupy w Biedzie i nie ma ochoty zbierac na maskotki, to ja sie chetnie wymienie na te naklejki (albo oddam $$ za przesylke - na pewno sie dogadamy )
Chcialabym uzbierac cala kolekcje ale az tyle nie kupuje dlatego bardzo prosze o wsparcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tz wizualnie nie podoba się Cactus i jest za mały. Teraz tz jeździ C5 combi.
Czyli na wszystkim widać paluchy, ale bardziej mi się podoba połysk. Zobaczę co będzie miał do wyboru ten gościu. Siedzę w aucie pod garazem i czekam na TŻ bo leje, a ja nie mam kluczy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 16:43   #3932
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Co do zmywarek. Mam 60 Boscha i jestem mega zadowolona.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Dziewczyny czyli kuchnia na wysoki połysk mega się brudzi? Lepiej mat? Już wiem że chce szafki do samego sufitu drzwiczki otwierane normalnie w tych szafkach? Bo tak do góry to .upa :/
Bierz na wysoki polysk, owszem latwiej sie brudzi (odciski palcow), ale lepiej wyglada, optycznie powiekszy Ci przestrzen i moim zdaniem meble na wysoki polysk o wiele szybciej sie czysci. Nie lubie szafek otwieranych do gory, ale mozna sie do tego przyzwyczaic
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 16:45   #3933
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Bierz na wysoki polysk, owszem latwiej sie brudzi (odciski palcow), ale lepiej wyglada, optycznie powiekszy Ci przestrzen i moim zdaniem meble na wysoki polysk o wiele szybciej sie czysci. Nie lubie szafek otwieranych do gory, ale mozna sie do tego przyzwyczaic
Też nie jestem przekonana do takich szafek. Narazie zbieram opinie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 16:45   #3934
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Grrrr jak mi jedna baba ciśnienie podniosła, to szok aż się trzęsłam cała i prawie się szlochem zanosiłam bo jak ona chce, to ja mam wszytko rzucić i się jej sprawie poświęcić, co za franca
Się wyżaliłam się, Wam mogę

Pamiętam jak na początku mojej pracy miałam spotkanie z jednym ważnym gościem. Facet uparł się na mnie i rzucał teksty w stylu "słoneczko" () zachowałam kamienną twarz, a jak poszedł ryknęłam płaczem. Myślę, że takie sytuacje są potrzebne, bo wyrabiają w nas "twardą skórę". Dziś mam też do czynienia z tym gościem. On już pewnie nie pamięta jak mnie potraktował.Ja pamiętam Świetnie sobie z nim radzę Jest milutki i uprzejmy, że szok
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Niby tak, ale jak podliczysz wszystko, co musisz wykończyć, bo inaczej nie możesz zamieszkać, to z bajerów typu ogrzewanie podłogowe zrezygnować najłatwiej. ż



U rodziców są szare- widać tylko jak przyłożę nos do szafki.



Jeśli chodzi o zabudowę od góry do dołu, to u nas tylko ostatnia szafka, taka przy suficie, jest otwierana od góry do dołu (ma z 45 cm wysokości). Reszta otwiera się tradycyjnie. Jeśli zaś chodzi o takie szafki nad blatem, wszystkie otwierają się od góry do dołu

Wątek zmienił nam się na budowlany
Wątek w wielu dziedzinach się już sprawdził.
Miałam Wam mój projekt domu pokazać, ale stwierdziłam, że za dużo zmian zaraz będzie do wprowadzenia
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Cactus mi się właśnie nie podoba


Ta szeroka listwa mnie wkurza w Capturze, jeździłam nim na urlopie na Majorce


Kaszkaj jest super ale nie wiem czy mi się w limicie zmieści, bo chciałam wydać max 60 tys


Ja tylko potrzebuję klimy w aucie, teraz nie mam, więc wszystko będzie lepsze


Muszę zobaczyć bagażnik na żywo Teraz mam za mały...


Tu moja lista aut
Opel Meriva Astra
Peugeot 2008 308
Kia Ceed Rio
Renault Captur
Megane
Huyndai i30
ix20
Seat Leon
Ibiza
Nissan Note
Pulsar
Honda Civic
Citroen C4
DS3
Ford Focus
C-Max
Toyota Auris
Moje typy:
1. Auris (w lipcu byłam na przeglądzie z moim autem i czekając wlazłam sobie do aurisa, bardzo komfortowy jest),
2. Leon - b. dobre opinie o nim ostatnio słyszałam, w końcu to VW tak jakby
3. Astra
4. Honda
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 16:45   #3935
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1472485544341.jpg (25,3 KB, 47 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 16:47   #3936
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
moze technicznie jest nie teges ja sie tam nie znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------


dobra decyzja
Ja mam normalnie otwierane szafki fronty raczej matowe i widac paluchy chyba nie ma na to lekarstwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Dziewczyny, mam prosbe w Biedronie jest teraz akcja zbierania naklejek za zakupy i wymiany na maskotki jesli ktoras z Was robi zakupy w Biedzie i nie ma ochoty zbierac na maskotki, to ja sie chetnie wymienie na te naklejki (albo oddam $$ za przesylke - na pewno sie dogadamy )
Chcialabym uzbierac cala kolekcje ale az tyle nie kupuje dlatego bardzo prosze o wsparcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I czemuś nic nie mówiła wcześniej? Byłam dziś w biedrze, naklejek nie brałam
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 16:57   #3937
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


Dziewczyny czyli kuchnia na wysoki połysk mega się brudzi? Lepiej mat? Już wiem że chce szafki do samego sufitu drzwiczki otwierane normalnie w tych szafkach? Bo tak do góry to .upa :/
Świetne są wysuwane typu cargo .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 17:05   #3938
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

O samochody na tapecie ja mam Mazde 3 z 2015 a moj maz Toyote ale obecnie szuka czegos nowego i na razie zawiesil oko na Nissanie Cashquaiu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 17:07   #3939
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
I czemuś nic nie mówiła wcześniej? Byłam dziś w biedrze, naklejek nie brałam
O kurczaczek niedawno bylam w Biedzie i dopiero dowiedzialam sie o akcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 17:12   #3940
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Zajechalam bezpiecznie do pracy i wrocilam do domu

Wydalam dzis 160 zl w Super Pharm - zalozono promocje na produkty, ktore wyprzedaja. Kupilam m.in. dwa opakowania tabletek Finish za 5.60, kulki Dove za niecale 3 zl, peeling do stop Evree za 1.60, balsam Dove za 3.20, rozne plyny typu cif, bezdotykowe podajniki mydla, zapachy do domu, Rihanna Rebelle za 80 zl, szampony Gliss Kur za 2 zl, plasterki na wypryski, plyny do prania, sciereczki do prania, no slowem mnooooostwo dupereli do domu, wszystko w terminie i kazda rzecz za mniej niz 6.50 (poza perfumami) Jak macie okazje to wpadnijcie do Super Pharmu, te rzeczy sie rozchodza jak cieple buleczki, ale na pewno beda jeszcze dokladac na sklepy towar z magazynu.
osz ty kurna

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Wątek w wielu dziedzinach się już sprawdził.
Miałam Wam mój projekt domu pokazać, ale stwierdziłam, że za dużo zmian zaraz będzie do wprowadzenia
Dajesz powiemy ci co i jak poprzestawiać
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 17:46   #3941
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Świetne są wysuwane typu cargo .
Najlepsze szafki
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
O kurczaczek niedawno bylam w Biedzie i dopiero dowiedzialam sie o akcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Następnym razem będę brać
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
osz ty kurna



Dajesz powiemy ci co i jak poprzestawiać
tego się obawiam właśnie
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 17:49   #3942
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Moje dzisiejsze zakupy. Na lody jest promocja w piotrze i pawleImage1472489343.446025.jpg
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 17:49   #3943
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Wracam z Lidla, zmokłam cała, ale kupiłam co chciałam
Od dziś mają kolekcję premium i rzeczywiście fajnej jakości są ciuchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:04   #3944
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wracam z Lidla, zmokłam cała, ale kupiłam co chciałam
Od dziś mają kolekcję premium i rzeczywiście fajnej jakości są ciuchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie widzialam reklame, u mnie pewnie jutro juz nic nie bedzie a T-shirty wydawaly sie fajne

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:08   #3945
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

W temacie lidla, to ostatnio kupilysmy sobie z mamą koszulki. Ja szmaragdową, a mama kobaltowa i w biało-czarne (a moze powinno być w białe i czarne -czy jest na sali polonistka?!) paski. W większości nie podobają mi się ich ciuchy, ale te koszulki są super! Fajna, gruba, porządną bawełna i krój! Taki... wyszczuplajacy dopasowane w ramionach i biuście i leciutko rozkloszowane na brzuchu -ale na tyle delikatnie, że nie sugeruje "założyłam namiot, bo w tym obszarze mam coś do ukrycia
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:13   #3946
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zakupy. Na lody jest promocja w piotrze i pawleZałącznik 6614381
O moje ulubione lody
Fajne zakupy, same konkrety

Witam po przerwie. Niestety nie nadrobie, nie mam do tego głowy. Gratuluję wszystkim zamówień i trzymam kciuki za remonty, bo widzę ze budowlanka na tapecie.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:19   #3947
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Skoro mowa o kuchniach na wysoki połysk czy któraś z Was ma podobną kuchnię (chodzi o materiał czyli kolorowe szkło):

http://glasshouse.com.pl/oferta/szklo-do-kuchni

Zastanawiamy się nad renowacją kuchni, na razie daleka droga bo ceny są jakie są, docelowo wszystko byłoby z tego szkła, łącznie z szafkami. Łatwo utrzymać czystość i jak? Wystarczy spray do szyb (np. Ajax) i ręcznik papierowy czy raczej nie? Jak mam się użerać (kuchnia mocno doświetlona) to chyba poszukam jakiejś alternatywy.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:26   #3948
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Świetne są wysuwane typu cargo .
Zdecydowanie chce takie 1 albo 2
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:33   #3949
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja znam firmę KMX, chyba z Poznania sią, na pewno szyją w PL. Sklepy firmowe tylko w Poznaniu i w Zabrzu są.
Ale skąd mają materiały to musiałabym na metce sprawdzić. Mają ciekawe fasony, niespotykane





średni z dużym bagażnikiem, ale nie sedan albo combi może być suv
Wiem, oszalałam
Tak myślę, że jednak wybiorę coś z tych modeli:
Opel Meriva, Astra, Renault Captur, Megane, Hyundai i30.

Mój plan na najbliższe weekendy: pojeździć po salonach samochodowych
Od siebie polecam Honde Jazz średni samochód, duży bagażnik, bardzo funkcjonalnie rozkładany

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dzięki, zaraz poszukam. Powoli robię się kosmetyczno-odzieżową patriotką.



U nas (rodzina 3 osobowa + Pan Złota Rączka) zmywarka 45 cm zupełnie wystarcza. Tak jak pisałam, garnki tytanowe myję osobno, podobnie jak np. plastikowe miski (po rozmowie z pewnym naukowcem, który pracuje we francuskim laboratorium, który twierdzi, że plastikowe naczynia dobrze sprawdzają się w kontakcie z żywnością itp, ale lepiej nie ryzykować myciem ich w wysokich temp. mogą uwalniać się wtedy szkodliwe związki) Patelnie zwykłe, sztućce, talerze i kubki - to już zadanie zmywarki. Co wieczór włączam zmywarkę z naczyniami z całego dnia, wyjątkiem są weekendy, goście, rodzina te sprawy. Wolę w weekend włączyć ją np. dwa razy na krótkim programie (normalnie puszczam przyspieszony, ale w wyższej temp.), niż w tygodniu włączyć w połowie pustą, lub miałyby mi się kisić naczynia dwa dni w oczekiwaniu na zapełnienie.
iwo: ja też włączam codziennie 45kę nawet jeśli nie jest całkiem zapełniona
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 18:37   #3950
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wlasnie widzialam reklame, u mnie pewnie jutro juz nic nie bedzie a T-shirty wydawaly sie fajne

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Fajny materiał Wzięłam 3. Pewnie bym dokupiła jeszcze 2, ale śliwkowego już nie było w moim rozmiarze, a biel była taka żółtawa, zgaszona.

Jeansy też wydają się w porządku - wysoki stan, taki jak lubię, no i na moje 175cm są dobre na długość.

Zajrzyj jeszcze, ja byłam przed 17 i jeszcze sporo rzeczy było.
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
W temacie lidla, to ostatnio kupilysmy sobie z mamą koszulki. Ja szmaragdową, a mama kobaltowa i w biało-czarne (a moze powinno być w białe i czarne -czy jest na sali polonistka?!) paski. W większości nie podobają mi się ich ciuchy, ale te koszulki są super! Fajna, gruba, porządną bawełna i krój! Taki... wyszczuplajacy dopasowane w ramionach i biuście i leciutko rozkloszowane na brzuchu -ale na tyle delikatnie, że nie sugeruje "założyłam namiot, bo w tym obszarze mam coś do ukrycia
Też mam kilka rzeczy z Lidla i są całkiem dobrej jakości a np. dzisiaj chciałam znaleźć tshirt w New Looku i ciężko byłoby mi coś wybrać, bo większość to były takie szmatki, które po pierwszym praniu mogłyby się skulkować. H&M też nie lepszy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:42   #3951
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Skoro mowa o kuchniach na wysoki połysk czy któraś z Was ma podobną kuchnię (chodzi o materiał czyli kolorowe szkło):

http://glasshouse.com.pl/oferta/szklo-do-kuchni

Zastanawiamy się nad renowacją kuchni, na razie daleka droga bo ceny są jakie są, docelowo wszystko byłoby z tego szkła, łącznie z szafkami. Łatwo utrzymać czystość i jak? Wystarczy spray do szyb (np. Ajax) i ręcznik papierowy czy raczej nie? Jak mam się użerać (kuchnia mocno doświetlona) to chyba poszukam jakiejś alternatywy.
U nas jest takie szkło między szafkami- szare. Nie zdecydowałabym się na żadne obrazki, bo to nie mój styl i trzeba brać pod uwagę, że może kiedyś przestać się podobać. Co do mycia- ja jadę płynem do szyb, jak nie jest zabrudzona to wystarczy ściereczka i ciepła woda. Plus jest taki, że nie ma fug i syf w tym się nie osadza
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:45   #3952
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Najlepsze szafki

Następnym razem będę brać

tego się obawiam właśnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zakupy. Na lody jest promocja w piotrze i pawleZałącznik 6614381


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Skoro mowa o kuchniach na wysoki połysk czy któraś z Was ma podobną kuchnię (chodzi o materiał czyli kolorowe szkło):

http://glasshouse.com.pl/oferta/szklo-do-kuchni

Zastanawiamy się nad renowacją kuchni, na razie daleka droga bo ceny są jakie są, docelowo wszystko byłoby z tego szkła, łącznie z szafkami. Łatwo utrzymać czystość i jak? Wystarczy spray do szyb (np. Ajax) i ręcznik papierowy czy raczej nie? Jak mam się użerać (kuchnia mocno doświetlona) to chyba poszukam jakiejś alternatywy.
Ja mam takie szklo miedzy szafkami wiszacymi a blatem dla mnie to super rozwiazanie, lepsze od kafelkow dobrze sie czysci i super wyglada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 19:08   #3953
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Dziewczyny, mam prosbe w Biedronie jest teraz akcja zbierania naklejek za zakupy i wymiany na maskotki jesli ktoras z Was robi zakupy w Biedzie i nie ma ochoty zbierac na maskotki, to ja sie chetnie wymienie na te naklejki (albo oddam $$ za przesylke - na pewno sie dogadamy )
Chcialabym uzbierac cala kolekcje ale az tyle nie kupuje dlatego bardzo prosze o wsparcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a od kiedy ta promocja? byłam w sobotę i wczoraj w biedzie, wydałam sporo kasy i nic nie dostałam jak będę mieć to Ci wyslę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 19:25   #3954
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
U nas jest takie szkło między szafkami- szare. Nie zdecydowałabym się na żadne obrazki, bo to nie mój styl i trzeba brać pod uwagę, że może kiedyś przestać się podobać. Co do mycia- ja jadę płynem do szyb, jak nie jest zabrudzona to wystarczy ściereczka i ciepła woda. Plus jest taki, że nie ma fug i syf w tym się nie osadza
To tylko przykładowy obrazek, pierwszy ze strony Na razie do realizacja bardzo daleka droga, może przyszły rok.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 19:35   #3955
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a od kiedy ta promocja? byłam w sobotę i wczoraj w biedzie, wydałam sporo kasy i nic nie dostałam jak będę mieć to Ci wyslę
Chyba od dzis


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 19:42   #3956
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Skoro mowa o kuchniach na wysoki połysk czy któraś z Was ma podobną kuchnię (chodzi o materiał czyli kolorowe szkło):

http://glasshouse.com.pl/oferta/szklo-do-kuchni

Zastanawiamy się nad renowacją kuchni, na razie daleka droga bo ceny są jakie są, docelowo wszystko byłoby z tego szkła, łącznie z szafkami. Łatwo utrzymać czystość i jak? Wystarczy spray do szyb (np. Ajax) i ręcznik papierowy czy raczej nie? Jak mam się użerać (kuchnia mocno doświetlona) to chyba poszukam jakiejś alternatywy.
Ja mam taką, przecieram szmatką z mikrofibry i samo schnie bez smug wiec w utrzymaniu czystości jest łatwe
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 19:45   #3957
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzięki za opinie Pozostaje czekać i odkładać
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 19:46   #3958
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zakupy. Na lody jest promocja w piotrze i pawleZałącznik 6614381
wziélam taki sam pojemnik
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 20:34   #3959
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziewczyny, czym zmywacie oczy? Co polecacie?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 20:38   #3960
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Helol.

Co tak slabo ze spamem teraz? Nie bylo mnie przez jakiś czas, myslalam ze juz nowy watek. Albo dwa. A tu kicha.

Sa jakies inne kody do D. niz te procenty ze strony i plyn do demakijazu?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.