Depilacja laserowa -moje doświadczenia - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-12, 15:04   #301
dzdzoanna
Przyczajenie
 
Avatar dzdzoanna
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja też w takim razie polecę, najlepiej znaleźć salon w którym mają laser Light Sheer Duet, ja chodzę do salonu xxx w Krakowie i właśnie na tym laserze nic mnie nie bolało, a robiłam pachy już trzy razy

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-10-29 o 09:23 Powód: reklama
dzdzoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 08:48   #302
mam podobnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Hej Baas ja robiłam całe nogi laserem Light Sheer Duet- 6 zabiegów. Na udach jest efekt super !! zwłaszcza na wewnętrznej stronie ud ( włosków tam miałam bardzo dużo, były grube i gęste ) Ogólnie włoski rosną ale jest ich malutko i sa niewidoczne. Planuję zrobić jeszcze 1 zabieg uzupełniający ale póki co brak kasy, a aktualnie robię sobie przedramiona i jestem zadowolona. Polecam tylko trzeba znaleźć odpowiedni gabinet
No i niestety jeśli chodzi o uda to ta część bolała mnie bardziej niż łydki ale warto zacisnąć zęby

Edytowane przez mam podobnie
Czas edycji: 2015-10-13 o 08:52
mam podobnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 17:18   #303
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja robiłam sobie same ŁYDKI, jestem już po 5 zabiegu i jestem na prawdę baaardzo zadowolona. Zostało mi może z 10%
A jak byłam ostatnio i pokazywałam UDA Pani, która mi robiła ŁYDKI i powiedziała, że nie mam dużo włosków i że są nawet słabe. Powiedziała, że nie wie czy byłyby takie spektakularne efekty takie jak na łydkach... A ja dłuuugo już chyba z 4 lata depiluje uda depilatorem i może dlatego mi się przerzedziły.
Powiedziała, że mogłabym zrobić 1-2 zabiegi na uda, żeby się jeszcze przerzedziły, ale nie chce mnie naciągać i od razu mówiła, że tak średnio z tymi UDAMI. No i sama nie wiem czy robić sobie heh
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 11:07   #304
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ta, i zarejestrowałaś się po to, żeby o tym napisać. Brałam ten salon pod uwagę, to jedyny Vectus w mieście, ale skoro muszą się reklamować na forum Mogliście chociaż różne imiona użytkowników wymyślić
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:50   #305
ratraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Hej
Chciałabym zasięgnąć informacji dotyczącej depilacji laserowej w Toruniu, czy polecacie jakieś gabinety?
Ja rozważam kilka gabinetów, gdzie jest używany laser Palomar Vectus lub Lightsheer Duet, który laser jest lepszy, nowocześniejszy, po którym skutki będą bardziej trwałe ? Z tego co czytałam to Vectus został wyprodukowany w około 2012 rok , nie wiem jak z tym ligheer duet to starszy typ lasera?


Drugie pytanie jaki gabinet w Toruniu jest godny polecenia? Ja rozważam:
1)Enodmed - na Konstytucji 3maja(Palomar)
2) Estetiqo Med. - ul Żeglarska (Lightsheer duet)
3)Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej (Lighsheer - ale musiałabym się dowiedzieć konkretnie bo na stronie są stare dane z 2013 roku)
4)Beauty Medica (Palomar Vectus) - ul. Św. Katarzyny - to dość nowe miejsce


Jeszcze siostra proponuje Citomed - ale nie mogę się skontaktować z nimi coś i czytałam średnie opinie o tym miejscu.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
ratraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 08:12   #306
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Na brodzie pojawiają mi sie niechciane włosy usuwam je 2-3 razy w tygodniu pinceta. Chce zrobić badania hormonalne, aby sprawdzić, cyz cos nie tak. Jest ich coraz więcej zastanawiam sie nad zabiegiem laserowym. Jakies doświadczenia? Czy ktoś miał tez ten problem z włosami na brodzie ? Jestem juz po 30 stce
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 08:06   #307
aga189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Na brodzie pojawiają mi sie niechciane włosy usuwam je 2-3 razy w tygodniu pinceta. Chce zrobić badania hormonalne, aby sprawdzić, cyz cos nie tak. Jest ich coraz więcej zastanawiam sie nad zabiegiem laserowym. Jakies doświadczenia? Czy ktoś miał tez ten problem z włosami na brodzie ? Jestem juz po 30 stce
Jak najbardzej zrób badania,mi na brodze rosło pare,ale baki miałam masakryczne,sama sobie jeszcze doprawłam goląc,na rekach tez rosna ,pojedyncze czarne włosy,dziwne bo wasika np.nie mam,
Zrobiłam te baki 4 laserem,i spokój ,i nie płacilam majątku ok60 zł za mała strefe,jak sie kupi karnet to wychodziło nawet taniej w salonie w Krakowie
aga189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 10:10   #308
Karolina6365
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja jestem zadowolona z depilacji Laserowej i w sumie nie wyobrażam sobie powrotu do starej metody na przykład woskiem ostatnio robiłam Uda laserem Vectus – i odrostów jak na razie praktycznie nie ma, jednak dużo zależy też od lasera jakim się to robi teraz zapisuję sie na bikini tutaj http://www.beautymedica.pl/zabiegi/depilacja_laserowa/ bo mają tam właśnie ten nowy laser.
Karolina6365 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 07:20   #309
kasiapood
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczyny mam 20 zł zniżki na depilację laserową w salonie w Warszawie, który wykorzystuje laser light sheer duet i chętnie się podzielę jak ktoś chętny niech pisze !
kasiapood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:42   #310
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Czy któraś z was ma doświadczenia z laserem Soprano Ice?
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 09:15   #311
Psotka35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczyny jaki gabinet z laserem lightsheer polecicie w Lublinie ? Chciałabym zdepilować wąsk i brodę
Psotka35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 11:52   #312
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Psotka35 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki gabinet z laserem lightsheer polecicie w Lublinie ? Chciałabym zdepilować wąsk i brodę
Ja chodzę do LASER COSMETIC SALON, on jest w Rzeszowie, Lublinie i Warszawie. Mogę z czystym sumieniem polecić. Jak coś to odezwij się, podamy swoje dane i będziesz miała taniej.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 13:26   #313
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Psotka35 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki gabinet z laserem lightsheer polecicie w Lublinie ? Chciałabym zdepilować wąsk i brodę
Ars medica
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:30   #314
Aichie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja właśnie zaczęłam przygodę z depilacją (a właściwie epilacją ) laserową. W gabinecie do którego chodzę mają laser Mediostar Next (mieszkam w Gdyni i z tego co się zorientowałam to jest póki co jedyny w Trójmieście, więc to jest taka super nowinka). Jest mega szybki, bezbolesny (no chyba, że chcecie bikini głębokie ), naprawdę polecam. Jeśli nie macie za daleko to zapraszam oczywiście do Gdyni, bo nie wiem gdzie jeszcze można go spotkać

Z ciekawości znalazłam porównanie tego Mediostar Next z Light Sheer Duet: www.youtube.com/watch?v=GXOQfDK2mUk
Niby wiedziałam, że sprzęt ma znaczenie, ale że aż tak? Szok
Aichie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 11:52   #315
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja chodzę do LASER COSMETIC SALON, on jest w Rzeszowie, Lublinie i Warszawie. Mogę z czystym sumieniem polecić. Jak coś to odezwij się, podamy swoje dane i będziesz miała taniej.
Kochana, ile zapłaciłaś za te 5 zabiegów na łydki w Laser Cosmetic Salon? czy to kupowałaś w pakiecie?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ars medica
A czy masz jakieś informacje na temat Bella Clinic na Krk Przedmiesciu? Lub tego Laser Cosmetic Salon? Powiedz proszę dlaczego polecasz właśnie Ars Medice Czekam od nich na odpowiedź odnośnie ceny pakietu na 5 zabiegów głębokiego bikini, zapytalam tez czy robia "w zestawie" szpare posladkowa.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 12:25   #316
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Nie mam informacji o innych salonach, nie mam az tu wlosowa tak serio polecam, bo jest fachowo, czysto, profesjonalnoe i jestem zadowolona z efektu.

W AM bikini to bikini, a dalej to odbyt i placi sie za to osobno. Od czwartego zabiegu sa jakies promocje, ale ja na razie nie jestem na biezaco, bo robilam trzy zabiegi i skobczylam rok temu. Jeszcze ze trzy by sie przydaly,ale to z czasem.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 13:14   #317
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Kochana, ile zapłaciłaś za te 5 zabiegów na łydki w Laser Cosmetic Salon? czy to kupowałaś w pakiecie?


A czy masz jakieś informacje na temat Bella Clinic na Krk Przedmiesciu? Lub tego Laser Cosmetic Salon? Powiedz proszę dlaczego polecasz właśnie Ars Medice Czekam od nich na odpowiedź odnośnie ceny pakietu na 5 zabiegów głębokiego bikini, zapytalam tez czy robia "w zestawie" szpare posladkowa.
Miałam zniżki i zapłaciłam za 8 zabiegów jakieś 1700 zł.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 08:37   #318
sashablack
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Jeśli chodzi o jakąkolwiek depilację to od siebie polecam depilację laserową - warto przeczytać o niej w tym artykule (jeśli ktoś chciałby pogłębić swoją wiedzę). Według mnie jest najbardziej skuteczną formą depilacji i mogą ją stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-07 o 13:36 Powód: Link.
sashablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 10:03   #319
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sashablack Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o jakąkolwiek depilację to od siebie polecam depilację laserową - warto przeczytać o niej w tym artykule (jeśli ktoś chciałby pogłębić swoją wiedzę). Według mnie jest najbardziej skuteczną formą depilacji i mogą ją stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.
A niby co z tego artykulu mialoby poglebic wiedze? Przecież to zwykle pitu pitu, bez zadnych konkretów. Bez jaj
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-07 o 13:36 Powód: Link w cytacie.
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 10:11   #320
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Miałam zniżki i zapłaciłam za 8 zabiegów jakieś 1700 zł.
To chyba b.dobra cena, jeśli razem z kolanami.
Napisze do Ciebie priv

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Nie mam informacji o innych salonach, nie mam az tu wlosowa tak serio polecam, bo jest fachowo, czysto, profesjonalnoe i jestem zadowolona z efektu.

W AM bikini to bikini, a dalej to odbyt i placi sie za to osobno. Od czwartego zabiegu sa jakies promocje, ale ja na razie nie jestem na biezaco, bo robilam trzy zabiegi i skobczylam rok temu. Jeszcze ze trzy by sie przydaly,ale to z czasem.
Czyli tak jak wszedzie, oddzielnie Umowilam sie na probe laserowa na listopad/grudzien do Bella Clinic bo wiesz, w Ars Medica zaproponowali mi 1900 za 10 zabiegow (po 5: pachy i bikini) - a to nie jest wybitnie tanio biorac pod uwage, ze chcialabym tez robic lydki
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 17:21   #321
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
To chyba b.dobra cena, jeśli razem z kolanami.
Napisze do Ciebie priv
(
No, łydki obejmowały obszar od stóp (razem z palcami) - aż wyżej kolan.
Pisz, jak coś, postaram się pomóc.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 14:28   #322
akinomd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

[QUOTE=Baas;57319481]Ja chodzę do LASER COSMETIC SALON, on jest w Rzeszowie, Lublinie i Warszawie. Mogę z czystym sumieniem polecić. Jak coś to odezwij się, podamy swoje dane i będziesz miała taniej.

Ja korzystałam z tego salonu w Rzeszowie, nie polecam, jestem po 8 zabiegach na łydki i bikini, z pach zrezygnowałam chyba po 6 a z ud po 5. Za karzdym razem słyszałam że to kwestia jeszcze jednego zabiegu i będzie super. Wydałam kupę kasy i efekty marne. Nie powiem że nic sie nie zmieniło bo włośow mam na bikini jakieś 50% mniej, na łydkach 30% mniej i są o wile jaśniejsze. Na łydkach w wiekszości bardzo jasne. Przyjaciółka ma podobnie. Z mojej perpektywy kilka tysięcy wydane w błoto. Pytanie czy to wina laseru czy kompetencji pracowników. LASER COSMETIC SALON w Rzeszowie, absolutnie NIE POLECAM.
akinomd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 18:27   #323
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

czytam tutaj opinie i zastanawiam się od czego zależy efekt... Laser niby ten sam, bo w znacznej większości wszystkie korzystamy z Light Sheer, a efekty tak różne. Wiem, że to kwestia też indywidualnie, ale mimo wszystko trochę tego nie rozumiem.
Sama jestem po 7... zabiegach na pachy i nadal nie pozbyłam się wszystkich włosków. I nie wiem czy nie zmienić salonu.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 12:13   #324
monika_papiewska
Przyczajenie
 
Avatar monika_papiewska
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja korzystałam z tego rodzaju zabiegów, ale nie jestem za bardzo zadowolona. Zabiegów miałam wiele i wydałam dużo pieniędzy. Korzystałam z light sheer, a nie IPL, a efekty mimo że dobre to jednak nie zadowalające.
monika_papiewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 17:50   #325
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
czytam tutaj opinie i zastanawiam się od czego zależy efekt... Laser niby ten sam, bo w znacznej większości wszystkie korzystamy z Light Sheer, a efekty tak różne. Wiem, że to kwestia też indywidualnie, ale mimo wszystko trochę tego nie rozumiem.
Sama jestem po 7... zabiegach na pachy i nadal nie pozbyłam się wszystkich włosków. I nie wiem czy nie zmienić salonu.
Z tego co wiem, to wszystkiego i tak się nie pozbędziesz. Mnie na dzień dobry kosmetyczka uprzedziła, że laser wybija 80-90% włosów, ale pozostałe mają być słabsze i mniej widoczne.
Skuteczność zależy od koloru i grubości włosa, karnacji i parametrów lasera. Podejrzewam, że na to akurat wzorów matematycznych nie ma.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 10:12   #326
KaliowaPanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Z własnego doświadczenia mogę polecić Bonadea - najlepszy w Krakowie gabinet i mają najlepszy sprzęt. Robiłam pachy po 100zł oraz bikini 350 zł. Przede mną nogi po 600 zł. Przemiła obsługa. Pełen profesjonalizm. Polecam!
KaliowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 11:24   #327
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to wszystkiego i tak się nie pozbędziesz. Mnie na dzień dobry kosmetyczka uprzedziła, że laser wybija 80-90% włosów, ale pozostałe mają być słabsze i mniej widoczne.
Skuteczność zależy od koloru i grubości włosa, karnacji i parametrów lasera. Podejrzewam, że na to akurat wzorów matematycznych nie ma.
Jako że jestem jeszcze nie do końca zdecydowana co z moją brodą poczynić.. czytam różne opinie, artykuły i dalej jestem w kropce. Byłam przekonana wcześniej, że laser wypali wszystkie włoski, a tu masz 80-90%. To dużo, ale nie iwem czy to "załatwi" mój problem raz na zawsze.
Swoją drogą bardzo rzetelne źródło http://zaufanekliniki.pl/depilacja-laserowa-brody, dokładnie opisane co i jak.
Tak się zastanawiam jak zostanie mi te przysłowiowe 10% owłosienia na brodzie to one będą rozrzucone? słabsze? mniej kujące? Wolałabym nie walczyć z wiatrakami tylko konkretnie pozbyć się tego problemu
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 13:10   #328
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ja robiłam dwa lata temu Vectusa. Tak jak panie mówiły że za rok dwa bedzie trzeba zrobić zabieg przypominający, minęły dwa lata i troszkę włosów odrosło głownie na bikini ale zdania nie zmienię dla mnie Vectus jest najlepszy
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 18:37   #329
paula_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Przeszukałam forum, ale nigdzie nie mogę znalezć informacji o laserze diodowym Versus™ II.
Czy jest on tak samo skuteczny jak Light Sheer? Macie jakieś doświadczenia?
Około 6 lat temu, w niewiedzy, poddałam się serii zabiegów na pachy i bikini IPLem. Efekty marne...
Teraz chcę znów zrobić pachy i bikini plus całe nogi. Koleżanka poleciła Light Sheer, bo jest bardzo zadowolona, a ja zobaczyłam ofertę Versusem i ciekawa jestem jak jest skuteczny.
Widziałam filmik i czytałam opinie w internecie, ale to były opinie gabinetów, które go używają. A wiadomo - każdy chwali swoje.
Dlatego liczę na Waszą obiektywną opinię.
paula_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 10:07   #330
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

No poddobno Vectus to nowsza wersja ligh sheera. Jak mi tłumaczyła Marta(kosmetolog u której wykonuje zabieg) to light był jednym z pierwszych laserów diodowych a na jego udoskonaleniem jest właśnie Vectus, czyli że już wieszka głowica zabiegowa. i np bikini robisz 15 minut a nie pół godziny do tego ból jest mniejszy bo robisz wiekszą partie widizłam gdzies zdjecia głowic w nacie to może je zamieszcze. Do tego jest ten pilot którym kosmetolog bada skóre i dostosowuje parametry, idealne dla ciebie. Ja efekty po Vectusie widzę super jestem bardzo zadowolona i do tego zabiegi są szybsze )


Poniżej powinnyście mieć fote jak wygląda duża a mała głowica, to jest dokładnie cos takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (4,1 KB, 16 załadowań)
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 14:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.