Gdzie mozna uczyc sie na kosmetologa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cena Urody

Notka

Cena Urody W dniach 25-28 kwietnia (od poniedziałku do czwartku włącznie) na nowym forum CENA URODY na Wasze wnikliwe pytania będą odpowiadały autorki tej świetnej pozycji.

 
 
Narzędzia
Stary 2005-04-25, 13:34   #1
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Gdzie mozna uczyc sie na kosmetologa?


Witam wszystkich szczegolnie dwie panie ktore poprowadza owe forum. Mam pytanko odnosnie ksztalcenia sie na kosmetologa, nie chce byc zywkla kosmetyczka po technikum, marze o ukonczeniu studiow w tym kierunku, po ktorych bede naprawde dobra. Czy ktos wie cos na temat takich szkol?

P.S. Oczywiscie kupilam ksiazke "Cena urody" jest bardzo ciekawa i wartosciowa ksiazka spodziewalam sie tylko ze bedzie wiecej informacji odnosnie skladnikow wystepujacych w produktach, no ale chyba te najwazniejsze to sa A czy jest moze jakis slownik ktory tlumaczy z laciny na nasze wszystkie nazwy????
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 13:34   #2
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Gdzie mozna uczyc sie na kosmetologa?

Witam wszystkich szczegolnie dwie panie ktore poprowadza owe forum. Mam pytanko odnosnie ksztalcenia sie na kosmetologa, nie chce byc zywkla kosmetyczka po technikum, marze o ukonczeniu studiow w tym kierunku, po ktorych bede naprawde dobra. Czy ktos wie cos na temat takich szkol?

P.S. Oczywiscie kupilam ksiazke "Cena urody" jest bardzo ciekawa i wartosciowa ksiazka spodziewalam sie tylko ze bedzie wiecej informacji odnosnie skladnikow wystepujacych w produktach, no ale chyba te najwazniejsze to sa A czy jest moze jakis slownik ktory tlumaczy z laciny na nasze wszystkie nazwy????
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 16:45   #5
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Gdzie mozna uczyc sie na kosmetologa?

Dziewczyny, takim miejscem chyba numer jeden jest kosmetologia na Politechnice Łódzkiej.
Z książek polecamy „Kosmetykę” dr Barbary Peters i „Encyklopedię kosmetyki” pod red. dr Arcta.
Sciskamy
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 16:45   #6
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Gdzie mozna uczyc sie na kosmetologa?

Dziewczyny, takim miejscem chyba numer jeden jest kosmetologia na Politechnice Łódzkiej.
Z książek polecamy „Kosmetykę” dr Barbary Peters i „Encyklopedię kosmetyki” pod red. dr Arcta.
Sciskamy
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 18:25   #7
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Re: Gdzie mozna uczyc sie na kosmetologa?

Szkoda ze moja profesor nie poleciła naszej szkoły)) bo jestem studentką Wyższej Szkoły Kometycznejpolecam Warszawa WSZKiPZ
redia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-25, 18:25   #8
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Re: Gdzie mozna uczyc sie na kosmetologa?

Szkoda ze moja profesor nie poleciła naszej szkoły)) bo jestem studentką Wyższej Szkoły Kometycznejpolecam Warszawa WSZKiPZ
redia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 19:43   #9
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Gdzie mozna uczyc sie na kosmetologa?

Oczywiscie, ze ja polecamy, ale skoro Pani dr Noszczyk jest tam wykładowcą, to po prostu nie wypada, bo za darmo tam nie pracuje. Ale pomijajac konwenanse, szkola jest naprawde dobra.
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 19:43   #10
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Gdzie mozna uczyc sie na kosmetologa?

Oczywiscie, ze ja polecamy, ale skoro Pani dr Noszczyk jest tam wykładowcą, to po prostu nie wypada, bo za darmo tam nie pracuje. Ale pomijajac konwenanse, szkola jest naprawde dobra.
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cena Urody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.