ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-09, 15:15   #1021
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Kwas azelinowy nie pomoże spłycic rozstępów. Jak juz to Atrederm w połączeniu z kwasami co najmniej 30 %.
Ślicznie dziękuję za odpowiedż
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 08:40   #1022
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a ja mam jeszcze pytanie Po jakim czasie uzywanie AD zauwazylyscie jakas poprawe ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 09:59   #1023
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja po dwóch tyg stosowania codzienie na noc widzę już pierwsze efekty:
-znacznie wygładzona skóra
-zwężone pory
-troche rozjaśniły się przebarwienia
-po kilkudniowym wysypie na poczatku kuracji nic mi nie wyskakuje.
Liczę na całkowite zlikwidowanie przebarwień ,bo są raczej płytkie i nie jest ich dużo.Póki co skóra trochę się łuszczy,ale poza tym jest ok.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 21:24   #1024
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

ja mam małe pytanie: czy moge stosowac acne derm i akneroxid na naczynkowa cere?
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 21:41   #1025
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

Cytat:
Napisane przez Gumisia Pokaż wiadomość
ja mam małe pytanie: czy moge stosowac acne derm i akneroxid na naczynkowa cere?
Acne Derm nie podrażnia naczynek.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 21:27   #1026
bąbelka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Radom,Warszawa
Wiadomości: 96
GG do bąbelka2
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

cześć dziewczyny!
co to jest ten acne derm?po co go stosujecie?obiło mi się gdzieś,że na trądzik,rozszerzone pory i na przebarwienia..to na co tak naprawdę?jak to działa?podrażnia,złuszcza ?czy to dodatkowa pielęgnacja?jak to się stosuje?w połączeniu z czymś?czego nie wolno wtedy stosować?można na to kłaść krem?czy pod to np.dodatkowo tonik złuszczający?
bąbelka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 21:41   #1027
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

Przeczytaj wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64816
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 10:02   #1028
Mycha83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
acne derm- uczulenie???

Kochane kwasomaniaczki moze poradzicie mi co jest przyczyna moich problemow.
Od 1,5 miesiaca używam ad na noc poczatkowo co drugi dzien pozniej codziennie.
myje buźke żelem iwostin purritin, a na dzien nakladam emulsje iwostin 40.
Od tygodnia wychodza mi dziwne krosty takie guzy bolace ktore zanikaja bardzo powoli.
czy za czesto stosuje ad, czy moze mam jakies uczulenie?
wczesniej bylam bardzo zadowolona ze stosowania ad oczyscil mi skore wyjasnil przebarwienia.
ale teraz zastanawiam sie nad odstawieniem
co myslicie odstawic, czy zmniejszyc czestotliwosc stosowania?
gdzie popełniam błąd?
Mycha83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 10:59   #1029
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: acne derm- uczulenie???

Zajrzyj do tematu o AD, bo jest tam sporo do poczytania.
Wydaje mi sie, ze te gule, to wlasnie prawidlowy efekt oczyszczania skory. Wiele osob o tym pisalo, ze na poczatku nastepuje pogorszenie w postaci wysypu pryszczy i trzeba nadal uzywac AD, az wszystko zniknie.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 11:43   #1030
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

gdybym przeczytała ten wątek przed użyciem AD byc może bym się wystraszyła i nie spróbowała

ale tak się nie zdażyło i używam, i jestem super zadowolona:
- mam zdecydowanie mniej krostek niż kiedyś - bo należę do trądzikowców
- pojedyncze wypryski, które się pojawiają, są zdecydowanie mniejsze i szybciej sie goją
- czerwone plamki i blizny rozjasniły się, i prawie ich w ogóle nie widać

poza tym nie mam zupełnie "skutków ubocznych" - zaczerwienienia, pieczenia, łuszczenia sie skóry, uczucia sciągania, tylko czasem delikatnie szczypanie po wmasowaniu, krem przy okazji fajnie matuje skórę, chcę zatem dodac otuchy tym, które może sie wahają - trzeba spróbowac, bo reakcje są różne, a naprawdę może pomóc
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 20:51   #1031
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a czy Ad usuwa 'na stale' te wszystkie okropne wągry na nosie i brodzie ?? Bo u mnie to ..hmm..juz sama nie wiem...raz sa ,a raz ich nie ma..Czy wy tez tak macie ? czy AD poradzi sobie z nimi ??
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 07:21   #1032
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a czy Ad usuwa 'na stale' te wszystkie okropne wągry na nosie i brodzie ?? Bo u mnie to ..hmm..juz sama nie wiem...raz sa ,a raz ich nie ma..Czy wy tez tak macie ? czy AD poradzi sobie z nimi ??
Na stałe nic ich nie usunie. AD poprawia wygląd skóry, rozjaśnia ją i sprawia, że wągry są mniej widoczne, ale na pewno ich nie usunie raz na zawsze.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 07:24   #1033
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja jeszcze się spytam o jedną sprawę. Założyłam osobny wątek ale nikt nie pisze, a mi zależy na szybkiej odpowiedzi... Otóż czy mogę stosować naraz Acne-Derm i Contractubex???
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 19:24   #1034
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Podbijam wątek bo ja niestety nie znam odp.na Twoje pyatnie
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 12:23   #1035
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Linka co to znaczy naraz? Na AcneDerm nie nakladamy juz nic.
Mozesz ich uzywac na zmiane. Jeden wieczor AD, drugi wieczor to drugie i tak w kolko.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 12:34   #1036
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny, piszecie, ze AD nie usunie juz blizn-wglebien. zauwazylam to sama. stosowalam AD ok miesica i nic - zero poprawy. napiszcie mi wiec co moze usunac wglebienia po bliznach. mam ich dosc duzo na policzkach. pani w douglasie powiedziala mi, ze to rozszerzone pory, ale ja wiem ze to od wyciskania!!!pory nie moga byc przeciez az taaaaak rozszerzone. czym mam wiec potraktowac moja buzke?? jakis inny kwas???
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 13:40   #1037
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

jeśli nie masz większych problemów z naczynkami czy wrażliwością cery, to możesz wypróbować kwasy AHA. inna opcja to retinoidy na receptę.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 19:12   #1038
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Linka co to znaczy naraz? Na AcneDerm nie nakladamy juz nic.
Mozesz ich uzywac na zmiane. Jeden wieczor AD, drugi wieczor to drugie i tak w kolko.
Już jednak nie będę używała dwóch naraz jak miałam w planie, tylko rezygnuję z Acne Dermu a będę smarować Contractubexem... A tylko dlatego, bo ten kwas mi nie spłyca blizenek...
Do tego Contractubexu Pani dermatolog powiedziała, żeby spróbować kremu Eris na naczynka z wit. K (na wyrównanie kolorytu skóry). No zobaczymy...
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 19:22   #1039
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Aha jeszcze się sptam jedno. Czy jak już od teraz nie będę stosowała Acne Dermu to muszę stosować przez jakiś czas filtry??? Czy nie koniecznie??? Wiecie... Żebym się nie nabawiła dodatkowych przebarwień
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 07:49   #1040
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny!! Mam pytanie ..uzywam AD juz ok 2 tyg.,codziennie wieczorem.Ostatnio zauwazylam ze w niektorych miejscach pod skora pojawilly mi sie takie biale krostki i zupelnie nie wiem co z nimi zrobic zeby sie ich pozbyc Bo chyba wyciskac ich nie wolno Help !!! Macie moze jakies sposoby
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 16:39   #1041
efek88
Przyczajenie
 
Avatar efek88
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

i ja sie dolaczam AD uzywalam jakos 1,5 roku temu, z tego co pamietam poprawil stan mojej skory, ale lato sie zblizalo i odstawilam. Krem juz kupilam i niedlugo zaczne go stosowac, lacze go razem z brevoxylem. Stopniowo bede uzywac, najpierw co pare dni, zeby uniknac podraznienia. mam nadzieje ze bedzie dobrze

mam kilkanascie przebarwien - nie sa glebokie, naleza do tych plytkich co zwykle po 4-6 miesiacach same schodza, ale po co mam tyle czekac, wierze ze AD przyspieszy to usuwanie przebarwien i podziala na zaskorniki ktore mnie mecza.

do tego dorzucam maseczke aspirynowa i tonik z octu jablkowego z cytrynami. No musi byc dobrze jedyne czego sie boje to bladosci... mam ciemna karnacje - juz teraz twarz odznacza mi sie od szyi i dekoltu ale trudno, cos za cos. Nie lubie podkladow dlatego bede straszyc bladoscia
efek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 18:16   #1042
poziomka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hej
Chciałam sie dowiedzięc czy mogę stosować Johnson & Johnson - Johnson's Holiday Skin - Balsam brązujący mając problemy z trądzikiem ;/ mam bardzo jasna karnacje ..nieźle mi wybieliło po Acne Derm;/. Teraz odstawiłam stosuje brwvoxyl i rano chciałam samrowac sie własnie tym kremikiem ..nie zaszkodzi mi to ??
poziomka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 19:24   #1043
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Więc mam używać dalej tego filtru jak nie używam Acne Dermu czy nie??? Odpiszcie plisss bo nie chcę później mieć problemów z zaczerwieniami, a niepotrzebnie filtrem nie chcę buzi maskować, bo to w sumie nie wygodne jest... Więc?
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 20:04   #1044
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez **LINKA** Pokaż wiadomość
Więc mam używać dalej tego filtru jak nie używam Acne Dermu czy nie??? Odpiszcie plisss bo nie chcę później mieć problemów z zaczerwieniami, a niepotrzebnie filtrem nie chcę buzi maskować, bo to w sumie nie wygodne jest... Więc?
Linko, jak nie chcesz mieć przebarwień czy wyprysków (ich przyczyną jest min. promieniowanie słoneczne), to filtry przez cały czas są koniecznością.

Wiem, że filtry potrafią być uciążliwe. Sama "męczę" się z nimi już od roku, ale jeśli chcesz mieć ładną cerę, to są konieczne.

Jeśli zdecydujesz się mimo to na ich odstawienie, to możesz to zrobić po ok. miesiącu od momentu ostatniej aplikacji kwasu. Ten czas jest potrzebny na pełną regenerację naskórka.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 22:22   #1045
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Linko, jak nie chcesz mieć przebarwień czy wyprysków (ich przyczyną jest min. promieniowanie słoneczne), to filtry przez cały czas są koniecznością.

Wiem, że filtry potrafią być uciążliwe. Sama "męczę" się z nimi już od roku, ale jeśli chcesz mieć ładną cerę, to są konieczne.

Jeśli zdecydujesz się mimo to na ich odstawienie, to możesz to zrobić po ok. miesiącu od momentu ostatniej aplikacji kwasu. Ten czas jest potrzebny na pełną regenerację naskórka.
Dziękuję za odpowiedź Mam nadzieję, że ten jeden dzisiejszy dzień bez filtra mi nie zaszkodzi..
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 09:27   #1046
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez poziomka18 Pokaż wiadomość
Hej
Chciałam sie dowiedzięc czy mogę stosować Johnson & Johnson - Johnson's Holiday Skin - Balsam brązujący mając problemy z trądzikiem ;/ mam bardzo jasna karnacje ..nieźle mi wybieliło po Acne Derm;/. Teraz odstawiłam stosuje brwvoxyl i rano chciałam samrowac sie własnie tym kremikiem ..nie zaszkodzi mi to ??
Poziomka jesli nie ma tam skladnikow,ktore cie zapchają to mozesz spokojnie uzywac .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 16:52   #1047
olakm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ludziska! Stosuje acne derm odbardzo długiego czasu. Na początku denerwował mnie , bo zamiast lepiej było gorzej. Poczytałam trochę na wizażu i dowiedziałam sięgdzie mój błąd - stosowałam pod niego krem nawilżający. A miałam po tym dosłownie wszystko na twarzy - łącznie z trudno gojącymi się ropnymi zmianami. Teraz myję twarz żelem, czekam i nakładam na całą bużkęAD, i krem nawilżający ale tylko na powieki i pod oczy. Wyobraźcie sobie że po 7 miesiącach trzeba siędopatrzyć by zauważyć pryszcza. Natomiast zaskórniki mnie denerwują ciągle, choć są mniejsze. I muszę się ciągle pilnować by nie wyduszać ich - wtedy mam naprawdę czystą buźkę. Ale jak się denerwwuję to nieświadomie wyduszam a potem muszę co najmniej tydzień leczyćbuźke. I pomaga mi okład z rumianku. Jeśli chcecie się pozbyć wredniych syfów to czeka was - tak jak cały czas mnie ciągła walka z samą sobą , z łapkami- by nie wyduszać niczego, z pilnowaniem by nie dotykać wogóle!!! twarzy , smarowaniu i wklepywaniu ! kremu. Efekty niestety trzeba czekać lecz jest ciągle coraz lepiej. Nie mogę się doczekać , kiedy nie będę musiała wogóle go używać. Prawdopodobnie on działać będzie jak narkotyk- lub przyzwyczajnenie. Już się tego boję ALe chcę mieć czystą cere i będę walczyć. Może to co napisałam zabrzmiało trochę głupio, ale jęsli naprawdę chcesz mieć problem z głowy to trzeba rozpocząć walkę ze samym sobą. Z nerwami też

Nie będziecie żałować kasy za kremik i nie działa chwilowo tylko pozostawia trwały efekt.
A co do ceny- to trzeba siępytać w różnych aptekach bo w niektórych jest za 21 a inych 18 . Nie wiem skąd tosiębierze!
olakm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 21:34   #1048
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

nooo właśnie, może to działa trochę tak - działa, a jak widać poprawę to nasze pozytywne nastawienie ułatwia dalsze działanie.... i jest się zmotywowanym do dalszej walki
a może i jak narkotyk - będziemy się bać odstawić, żeby syfki nie wróciły....?
najważniesze, że działa,
a rozdrapywanie syfków nieświadomie (to chyba z nerwów czy ze stresu) to juz zupłenie inna historia....
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 07:36   #1049
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Już ponad trzy tyg, stosowania acne dermu.Jest naprwdę coraz lepeij i to bardzo motywuje,także do tego ,aby nie rozdrapywać małych krostek (które od tego potrafią zrobić się ogromne ).
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 20:39   #1050
boomkath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witajcie!
Mam pytanko do "obeznanych", bo ja zielona calkiem
Czy jako filtr podczas kuracji Acne Derm moge stosowac:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7548?
Nie wiem czemu jest w kategorii zapomniane kosmetyki, bo ja go widze w kazdej drogerii
__________________
Shit happens, life goes on...
boomkath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.