Celowy brak wytrysku z jego strony a zdrowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-20, 20:34   #1
yasunarik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1

Celowy brak wytrysku z jego strony a zdrowie


Z chłopakiem jestem razem przez jakies pół roku, od grudnia wpółzyjemy regularnie. Nigdy nie zdarzyło mu się mieć wytrysku, zero spermy, nie jestem nawet pewna co do preejakulatu. Początkowo zrzucałam to na nieśmiałe początki z jego strony, byc moze falszywe przekonanie, ze mnie sperme bedzie brzydzic czy cos w tym rodzaju, później wmawiałam sobie przez chwilę, że on doszedł, a ja po prostu tego nie pamiętałam przez choćby alkohol. W momencie kiedy po naprawdę niesamowitej i bardzo intensywnej (i bardzo trzezwej) sesji wytrysku nie bylo ani widu, ani slychu, po prostu go zapytałam otwarcie. Jego wypowiedź bardzo mnie zaskoczyła, tak naprawdę nigdy nie słyszałam o niczym podobnym? Powiedział, że jest w stanie w pełni sie kontrolować jesli chodzi o wytrysk spermy, że woli po prostu sam z siebie 'nie szczytowac' tylko po to, żeby móc kochać sie dłużej. Faktycznie, bardzo często zdarzały sie nam sesje po godzine, dwie, nigdy nie mialy miejsca tzw. szybkie numerki, wszystkie stosunki które kończyły sie wycienczeniem fizycznym i psychicznym tylko z mojej strony, on miał normalnie erekcje przez caly czas i penis byl tak naprawdę jakby świeżo pobudzony, tak samo twardy na początku jak i po prawie godzinnym stosunku. Uspokoił mnie fakt, ze to z jego strony celowe, bałam sie, ze to ja nie jestem 'wystarczająca', jednak trochę mnie takie wstrzymywanie się z naturalnym w koncu odruchem martwi. Czy to jest w ogóle zdrowe?
Wiem przecież, ze tej spermy nie bedzie 'kumulowal' w sobie wiecznie, spytalam wiec o masturbację. Mówi, ze wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, zeby kończyć po pieciu minutach, ma wytrysk normalnie, a do onanizowania się bardzo 'mechaniczny' stosunek. Odkad jesteśmy razem robi to podobno rzadko i ciężej przychodzi mu masturbacja w ogole.
Co o tym myśleć? Spotkałyscie sie kiedys z podobnym zachowanie ze strony partnera?
Dodam jeszcze, ze moj chlopak bierze o bral troche lekow, mi. antydepresanty, srodki nasenne, ktore poczatkowo troche skopaly mu gosp. hormonalną, podobno byly slabo dobrane - ale nie wiem dokładnie o co chodziło. Mowi, ze kiedy ich nie bral, nie mial az tak dlugich wzwodow.
Najbardziej martwi mnie kwestia zdrowotna takich posuniec i pozniejszego przelozenia na 'jakość' spermy. Co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yasunarik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 19:48   #2
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Dot.: Celowy brak wytrysku z jego strony a zdrowie

https://portal.abczdrowie.pl/pytania...am-mam-pytanie

Na drugi raz chociaz sproboj wpisac dana kwestie w google
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-21 20:48:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.