Tribiotic na trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-12, 14:38   #1
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Question

Tribiotic na trądzik


Hej wszystkim!
Słyszałam że Tribiotic można z powodzeniem wykorzystać w pielęgnacji i leczeniu skóry z problemami trądzikowymi.Jest to maść skomponowana na bazie trzech antybiotyków(dostępna w aptece bez recepty,jedna saszetka zawiera 1g i kosztuje ok.1,50zł).Używa jej się miejscowo i przez max. tydzień.Czy ktoś z was jej używał?Jakie są efekty jej działania?
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 14:40   #2
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Tribiotic na trądzik

Dzisiaj zakupiłam właśnie tą maśćZobaczymy co będzie dalej
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:40   #3
Moniaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11
Dot.: Tribiotic na trądzik

napisz koniecznie o efektach!!!!
Moniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 17:01   #4
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Tribiotic na trądzik

Mam nadzieje że ta maść jest skuteczna,w końcu to antybiotykTylko dziwie się dlaczego można ją stosować tydzień...Może jest aż tak dobra?
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 17:15   #5
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Tribiotic na trądzik

witam, ja już polecałam tribiotic bodajże w wątku "jak powstrzymać się od wyciskania" .
używam tej maści już od wielu lat- poleciła mi ją kosmetyczka. wiele moich znajomych również używa tribioticu. co prawda ja nie słyszałam, żeby tym można było leczyć trądzik (i smarować całą twarz?). to jest bardzo dobre, ale do stosowania doraźnego, miejscowo, na ropną krostę. ta maść działa mniej więcej tak, że "wyciąga" wszystko z pryszcza, ale pozostaje po tym najczęściej mały strupek i lekkie podrażnienie- to jest taki efekt jak przy wyciskaniu, tyle że o wiele bardziej higienicznie. a kiedyś przeholowałam z tą maścią, bo posmarowałam wszystkie wągry i grudki, i tak przez kilka dni, co skończyło sie podrażnieniem cery. najlepiej ją stosować, gdy ma się wolny dzień: rano nakładamy warstewkę na pryszcza nosimy do wieczora, a potem delikatnie przecieramy i dezynfekujemy (ew. powtórzyć na drugi dzień)- tak przynajmniej ja to stosuję i daje dobre efekty. ale dystansuję sie do informacji, jakoby maść miała LECZYĆ trądzik-w tej kwestii należałoby sie skonsultować raczej z dermatologiem, albo chociażby porozmawiać z panią
w aptece. Za to tribiotic świetnie sobie radzi za to z pojedynczymi niespodziankami.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 20:25   #6
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Tribiotic na trądzik

Oczywiscie uzywa jej sie miejscowo http://www.kato.pl/index.php?lek=1#01
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 17:03   #7
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Tribiotic na trądzik

dzięki za link, duże ciekawych informacji
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 18:13   #8
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Tribiotic na trądzik

Tribioticu uzylam zaledwie trzy razy a juz widze popraweNa mniejszych pryszczach robia sie strupki a jeden taki duzy czerwony pryszcz jakby sie zmniejszal Mam pytanie Kajol po jakim czasie np.takie wieksze pryszcze calkowicie znikna?
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:34   #9
ROla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Dot.: Tribiotic na trądzik

A jak stosuję Clindacne to lepiej nie mieszać z tym Tribioticem?I w ogóle jak to działa? Wyciąga i zasusza?I w jakim tempie usuwa intruza?
ROla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 21:26   #10
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: Tribiotic na trądzik

tribiotic to byla moja tajna bron do stosowania miejscowego. mowie byla, bo teraz wystarcza mi brevoxyl, a wtedy go nie znalam. tribiotic, jak juz wiesz jest antybiotykiem, dlatego mozna stosowac przez tydzien czy iles tam. czas jest okreslony, bo organizm przyzwyczaja sie po jakims czasie do antybiotyku. z tego co wiem przy dlugotrwalym stosowaniu antybiotykow nie dosc ze nie skutkuja, to moga spowodowac przeksztalcenie w tradzik trudniejszy do wyleczenia. u mnie to byla raczej teoria, bo non stop stosowalam punktowo i to kilka razy dziennie, na koniec zmywajac go plynem Afrodyta Adonis (taki bardzo alkoholowy).
jak tu ktos powiedzial tribiotic dziala tak ze wyciaga ropke z syfka na wierzch. tyle ze zdaje sie moga pozostawac blizny...

wiesz... teraz majac porownanie miedzy tribiotic'iem a brevoxylem zdecydowanie polecam ten drugi

ale nie ukrywam ze tribiotic jest dobry, ale na pryszcze z bialymi lebkami, bo na grudki nie dziala w ogole moim zdaniem. kwestia tego jaki rodzaj pryszczy masz Ty.

pozdrawiam

p.s. ROla - raczej wyciaga... nie wysusza w ogole- takie moje odczucie. a skoro tylko wyciaga to ryzyko plam jest.
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 15:13   #11
esiolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: Tribiotic na trądzik

Uzywam tribioticu juz od dluzszego czasu i faktycznie dziala... przedewszystkim antybakteryjnie... nie mozna go uzywac dluzej niz tydzien poniewaz przesusza skore
esiolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 21:26   #12
Kammma5
Przyczajenie
 
Avatar Kammma5
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Tribiotic na trądzik

dziewczynki a czy można to dostać bez recepty...? a jak tak to jak cena...?
Kammma5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 23:49   #13
unlaced
Przyczajenie
 
Avatar unlaced
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: warszawa.
Wiadomości: 14
Thumbs down Dot.: Tribiotic na trądzik

pierwszy post:
Cytat:
Napisane przez ~Słoneczko18~ Pokaż wiadomość
Hej wszystkim!
Słyszałam że Tribiotic można z powodzeniem wykorzystać w pielęgnacji i leczeniu skóry z problemami trądzikowymi.Jest to maść skomponowana na bazie trzech antybiotyków(dostępna w aptece bez recepty,jedna saszetka zawiera 1g i kosztuje ok.1,50zł).Używa jej się miejscowo i przez max. tydzień.Czy ktoś z was jej używał?Jakie są efekty jej działania?

...komuś się nie chciało czytac
unlaced jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 08:18   #14
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Tribiotic na trądzik

Cytat:
Napisane przez Kammma5 Pokaż wiadomość
dziewczynki a czy można to dostać bez recepty...? a jak tak to jak cena...?

Saszetka kosztuję kilka zł, bez recepty. Nalezy pamiętac ze to jest antybiotyk, dlatwego Tribiotiu nie mozna sotoswać dłuzej niz 3-4 dni!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:24   #15
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: Tribiotic na trądzik

a ja ją kupiłam za ok 17 zł było kilkanaście gram tego;p
ogólnie jest dobra na ropne pryszcze bo wyciąga ropę na zewnątrz, ale odradzam stosowanie na cała twarz.
mi pomaga bo mam dużą bolącą czerwoną plamę na policzku a na niej miałam kilka pryszczy, okropnie boli jak się dotyka. posmarowałam TRIBIOTICEM i mi po kilku godzinkach wyszło wszystko na wierzch, ogólnie dużo tego było a miałam większość zasuszone i teraz nakładam ją żeby mi wywaliło wszystko mam nadzieję że dobrze robię? i dodam że te czerwone ramki sa takie jakby chudsze i mniejsze, wcześniej jak dotykałam to czułam takie pagórki, a teraz sie zmniejsza, tak samo używam brevoxylu na noc i mi wypala to.
karyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 20:40   #16
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Tribiotic na trądzik

na twarzy od wyciskania zostaly mi czerwoen plamki sa one swierze bo z tyg czy tribiotic ja zlikwiduje?
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 08:13   #17
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Tribiotic na trądzik

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
na twarzy od wyciskania zostaly mi czerwoen plamki sa one swierze bo z tyg czy tribiotic ja zlikwiduje?

Nie, tribiotic nei rozjaśnia przebariwień. Spróbuj lekkich preparatów na kwasach labo serum z wit. C.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 15:42   #18
maslana123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Tribiotic na trądzik

Mam 17 lat,do tej pory nie mialam duzych problemow z cera,pojedyncze pryszczeuzylam lampy kwarcowej(bo podobno dziła bakteriobójczo) aby je zlikwidowac i sobie spalilam nia twarz porobily sie strupy, krew mi leciala z twarzy (miejscowo) to bylo okropne potem porobily sie z tego wszystkiego pryszcze!!! coraz wiecej i wiecej i wielkie gule teraz chyba mam ich ze 3 tylko na policzkach(nie da sie ich wydusic a jak juz cos wyleci to tylko taka barrdzo ciemna krew ) bo tam sie spalilam mama wyslala mnie do dermatologa i przepisala mi tetracykline 6 tabl. dziennie i zel i papke-stosowalam sie do tej pani zaleceń, powiedzila tez ze to tradzik ciezki i mam go przynajmiej 2 lata( tak naprawde to 2 miesiące) wysuszylo mi to strasznie mam dosyc troszke mi ta papka pomogla teraz tylko smaruje oliwka jonsona dla niemowląt.Ale teraz nie wiem co robic Nie chce juz iśc do lekarzabo nie wiadomo co jeszcze wymyśli! teraz sie to troszkę uspokoiło to wszystko, jestem bardzo czerwona.na czole,nosie kościach policzkowych,brodzie szyi i plecach nic nie mam zostały w kilku miejscach slady po oparzeniu (czym to mozna zlikwidować?)ale zostało jeszcze na policzkach bo tam głównie skierowałam lampe,najpierw na jeden policzek potem na drugi.na prawym mam mniej ale na drygim są te okropne 'gule' poradzcie coś na to prosze! może jakieś masci,zele(moga byc na recepte)a czy mogę stosować lapmę jeszcze? bo z poczatku bardzo mi pomogla ?ale z umiarem ALE SIE NA PISALAM(mam nadzieje że nie na darmo )BOŻE!!! pomóżcie mi co mam robić ???????bo juz nie mam siły!!!

Edytowane przez maslana123
Czas edycji: 2008-12-14 o 15:44
maslana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 21:46   #19
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Tribiotic na trądzik

Cytat:
Napisane przez maslana123 Pokaż wiadomość
Mam 17 lat,do tej pory nie mialam duzych problemow z cera,pojedyncze pryszczeuzylam lampy kwarcowej(bo podobno dziła bakteriobójczo) aby je zlikwidowac i sobie spalilam nia twarz porobily sie strupy, krew mi leciala z twarzy (miejscowo) to bylo okropne potem porobily sie z tego wszystkiego pryszcze!!! coraz wiecej i wiecej i wielkie gule teraz chyba mam ich ze 3 tylko na policzkach(nie da sie ich wydusic a jak juz cos wyleci to tylko taka barrdzo ciemna krew ) bo tam sie spalilam mama wyslala mnie do dermatologa i przepisala mi tetracykline 6 tabl. dziennie i zel i papke-stosowalam sie do tej pani zaleceń, powiedzila tez ze to tradzik ciezki i mam go przynajmiej 2 lata( tak naprawde to 2 miesiące) wysuszylo mi to strasznie mam dosyc troszke mi ta papka pomogla teraz tylko smaruje oliwka jonsona dla niemowląt.Ale teraz nie wiem co robic Nie chce juz iśc do lekarzabo nie wiadomo co jeszcze wymyśli! teraz sie to troszkę uspokoiło to wszystko, jestem bardzo czerwona.na czole,nosie kościach policzkowych,brodzie szyi i plecach nic nie mam zostały w kilku miejscach slady po oparzeniu (czym to mozna zlikwidować?)ale zostało jeszcze na policzkach bo tam głównie skierowałam lampe,najpierw na jeden policzek potem na drugi.na prawym mam mniej ale na drygim są te okropne 'gule' poradzcie coś na to prosze! może jakieś masci,zele(moga byc na recepte)a czy mogę stosować lapmę jeszcze? bo z poczatku bardzo mi pomogla ?ale z umiarem ALE SIE NA PISALAM(mam nadzieje że nie na darmo )BOŻE!!! pomóżcie mi co mam robić ???????bo juz nie mam siły!!!

Ja bym Ci radziła najpierw przywrócić nawilżenie skóry twarzy, jakieś kremy nawilżające itp. Gdy już skóra nie będzie bardzo wysuszona proponuję kupic "DUAC" to jest maść na trądzik, którą mi przepisała P.Dermatolog..Mi osobiście pomogła kosztuje ok 43zł...Zużyłam 2 tubki...i twarz miałam o niebo lepszą...Gdy mi się Duac skończył kupiłam sobie "brevoxyl" niestety ten w ogole mi nie pomaga.. :/ I Tribiotic też na mnie nie działa:/Pozdrawiam
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 07:55   #20
marta7571
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Tribiotic na trądzik

Tabletki na trądzik - https://zinamax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.

Edytowane przez marta7571
Czas edycji: 2024-04-16 o 14:32
marta7571 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 08:32   #21
BestcaT
Przyczajenie
 
Avatar BestcaT
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 14
Dot.: Tribiotic na trądzik

Tribiotic to by Ci pomógł jakbys go miala przez kilka dni i nie ruszała, bo takie zmywanie, nakladanie podkladu i znowu nakladanie Tribiotic'u to raczej srednio cos da, mi osobiscie pomaga Sudocrem + wapno do picia.
BestcaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 22:42   #22
kasia12m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Tribiotic na trądzik

https://jakdbacoskore.pl/7-domowych-...ow-na-tradzik/
kasia12m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 01:23   #23
Linda936
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Tribiotic na trądzik

Kup tradzik leki bez recepty od licencjonowanego apteki z latwym konsultacji medycznych on-line http://www.europetabs.com

Edytowane przez Linda936
Czas edycji: 2018-03-07 o 18:02
Linda936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 07:45   #24
gorniakowa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 9
Dot.: Tribiotic na trądzik

Cytat:
Napisane przez Linda936 Pokaż wiadomość
duac opinie?
Pomaga, ale tylko na krótką metę. Ja skończyłam w końcu z półśrodkami i poszłam do dermatologa, w zasadzie on mi dopiero pomógł.
gorniakowa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 08:42   #25
kosAgataa
Przyczajenie
 
Avatar kosAgataa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Tribiotic na trądzik

Mi Tribiotic w ogóle nie pomógł w trądziku ;/. Przez długi czas nie malowałam się, bo miałam dodatkowo alergie. Smarowałam go punktowo i nic się nie zmieniało. Tribiotic jest dobry na zajady, albo jakieś zaczerwienienia, a z trądzikiem musiałam iść do dermotaloga
__________________
Pozbierać jest się dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
kosAgataa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:49   #26
Martinnaa
Przyczajenie
 
Avatar Martinnaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tribiotic na trądzik

Tribiotic stosuję bardziej na zajady i jakieś zadrapania. Kiedyś na spróbowanie posmarowałam nim sobie pryszcze, ale to nic nie dało. Potem spróbowałam jeszcze raz bo myślałam, że trzeba regularnie smarować ale dalej nie było żadnej poprawy. Tribiotic nie ma nawet żadnych właściowości takich, które mogą zwalczać trądzik. od 2 miechów stosuje sevolium i to jest o wiele lepsze, bo moge używać go pod makijaż odrazu jak sie nim posmaruje i faktyczie tradzik zaczyna maleć
__________________
Martinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 13:49   #27
monique97
Raczkowanie
 
Avatar monique97
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 63
Dot.: Tribiotic na trądzik

Ja kupiłam Tribiotic za namową kosmetyczki. Niestety w przeciwieństwie do więkozości z was nie moge go pochwalić w żaden sposób. Wystaryczło ,że posmarowałam raz czy dwa niewielkie zmiany na twarzy a wyskoczyła mi wysypka na pół pleców zaczynająca się od tyłu szyi w dół. Dodam ,że nigdy nie miałam wysypu na plecach a ten krem zafundował mi go... Leczyłam plecy dobry ponad miesiąc.Z tego co pamiętam nie pomógł mi na twarz wogóle. Z tego wyciągnełam nauke, że z korzystaniem z takiego typu specyfików trzeba się skonsultować z dermatologiem a nie korzystać z rad wątpliwej kwalifikacji kosmetyczki. Na ulotce wyraźnie jest napisane,że leku nie można używać powyżej 7 dni ani nie smarować na otwarte ,sączące rany a pryszcze bywają i takie. Na miejscu innych poważnie bym się nad tym zastanowiła.
monique97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 07:35   #28
andzia_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 5
Dot.: Tribiotic na trądzik

Na moje krosty tribiotic nie podziałał, może dlatego, że miałam całą twarz w krostach i zaczerwienioną. Męczyłam się z doborem jakiegoś dobrego dermokosmetyku pół roku, aż natrafiłam na sevolium. Po dwóch tygodniach stosowania zniknęły zaczerwienienia i w większości krosty.
andzia_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 08:49   #29
Sajuczen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Tribiotic na trądzik

Na same krosty to nie testowałam (używam Dalacin-T, polecam!) ale jak ktoś ma ten sam problem jak ja i notorycznie skubie/rozdrapuje strupy po syfach to Tribiotic jest po prostu rewelacyjny :'D
Kilka dni smarowania i zostaje tylko mała przebarwieniowa plamka, która znika za jakiś czas. Wszelkie Alantany i inne maści sie przy tym chowają. Jak dla mnie bezkonkurencyjny. :'D
Sajuczen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 05:33   #30
wilczek40
Przyczajenie
 
Avatar wilczek40
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Tribiotic na trądzik

Tribiotic pomógł mi wyleczyć blizny potrądzikowe, a na krosty to też używałam Sevolium i mi pomógł.
wilczek40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-06 06:33:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.