Makijaż permanentny wrocław, okolice !!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-12, 12:46   #31
martyna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Witam drogie koleżanki - mam pytanie czy któraś z was korzystała z usług salonu ContourColor http://www.makijaz-permanentny.wroclaw.pl/ , w zakresie makijażu ust? Pytam ponieważ dwie moje koleżanki wykonywały tam zabieg brwi i wyglądają nieziemsko, natomiast nie wiem jak z opiniami odnośnie makijażu ust. Zastanawiam się jeszcze nad tym salonem www.permanentnykotowska.pl/, natomiast ten pierwszy jako chyba jedyny we Wrocławiu oferuje makijaż permanentny na raty. Proszę o opinie i serdecznie pozdrawiam
martyna1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 11:11   #32
Evunia5
Raczkowanie
 
Avatar Evunia5
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Kasiu8008, jak Twoje brwi wyglądają teraz po kilku miesiącach?
Evunia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 13:36   #33
maskok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Jo zrobiłam makijaż permanentny brwi u Pani Agnieszki Ziach. posluchałam opinii z tego forum. Bardzo się bałam, bo to jednak twarz.
Pani Agnieszka jest cudowna. Wszystko mi dokładnie wytlumaczyła, narysowała. Jak mnie trochę bolało to dodawała znieczuleń i liczyła do trzech ( jak u dentysty). Potem nic nie czułam. Zabieg był bezbolesny. Brwi mam super zrobione. metoda włosa.
Pani Agnieszka jeździ też na makijaże do Legnicy i Głogowa.
Bardzo polecam makijaż u Pani Agnieszki.

Po zabiegu bałam się czy dobrze się goi i wydzwaniałam do niej, ale ani razu mnie nie zbyła, zawsze odpowiadała na pytania.

Edytowane przez maskok
Czas edycji: 2014-01-15 o 13:38
maskok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 10:28   #34
martka_kartka
Przyczajenie
 
Avatar martka_kartka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Ja mam uczulenie na kredke do powiek i czym się nie malowałam, to od razu mi wszystko spływalo, tak mi oczy łzawia. dermatolog mi poradziła, żebym sobie zrobiła permanentny właśnie. Poszłam tutaj i nie narzekam, chociaż się bałam na początku: http://medycznyinstytut.pl/index.php...az-permanentny. Ale nawet nie bolało za bardzo, pani była sympatyczna i cały czas mnie zgadadywala. Ogólnie jestem zadowolona
martka_kartka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 16:28   #35
Elinka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Cytat:
Napisane przez maskok Pokaż wiadomość
Jo zrobiłam makijaż permanentny brwi u Pani Agnieszki Ziach. posluchałam opinii z tego forum. Bardzo się bałam, bo to jednak twarz.
Pani Agnieszka jest cudowna. Wszystko mi dokładnie wytlumaczyła, narysowała. Jak mnie trochę bolało to dodawała znieczuleń i liczyła do trzech ( jak u dentysty). Potem nic nie czułam. Zabieg był bezbolesny. Brwi mam super zrobione. metoda włosa.
Pani Agnieszka jeździ też na makijaże do Legnicy i Głogowa.
Bardzo polecam makijaż u Pani Agnieszki.

Po zabiegu bałam się czy dobrze się goi i wydzwaniałam do niej, ale ani razu mnie nie zbyła, zawsze odpowiadała na pytania.
Witaj Maskok
czy mogłabyś zamieścić fotka ze swoimi brewkami od Pani Agnieszki? Też mam zamiar do niej się wybrać. Byłabym bardzo wdzieczna.
Elinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 18:18   #36
Lilla9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Witam.
Chciałabym się podzielić moimi odczuciami.
Mając wiele oporów i wątpliwości zdecydowałąm się na zrobienie makijażu permanentnego brwi.I...jestem przeszczęśliwa .Brwi są idealne.Zdecydowałam się na zabieg gdyż koleżanka zrobiła wcześniej usta .Poleciła mi gabinet Permanentnepiękno .Poszłam i po obszernej konsultacji doszłam do wniosku,że faktycznie jestem we właściwym miejscu i rozmawiam z fachowcem.Gabinet mieści się teraz przy xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-06 o 14:23 Powód: reklama
Lilla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 22:06   #37
KamJoaVic
Raczkowanie
 
Avatar KamJoaVic
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 176
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Cześć dziewczyny,
ja z całego serca polecam Panią Magdalenę Sorys! jestem niecały tydzień po makijażu permanentnym brwi i jestem zachwycona, poza tym Pani Magda to przemiła kobieta i co najważniejsze ma ogromne doświadczenie. Jest to już mój trzeci makijaż brwi i jak do tej pory najlepszy (wcześniej robiłam metodą Taffy w Szwedo Group).
Już zbieram kasę na zagęszczenie linii rzęs
KamJoaVic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 10:33   #38
koronabezkitu
Przyczajenie
 
Avatar koronabezkitu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Hej,
chcę zrobić brwi i kreski górne, pogrubione (efekt eyelinera). Powertowałam trochę temat i rozpatruję 2 opcje:

1) Kreski + brwi - Art Cosmetica u Agnieszka Ziach (teraz pracuje w Środzie Śląskiej) - galeria http://art-cosmetica.pl/galeria.htm
- kobitka jest plastyką z wykształcenia, co mnie przekonuje, portfolio ok, do tego ceny ma dość konkurencyjne

2) Brwi - Studio Rosa u Magdaleny Sorys - galeria http://www.makijazpermanentny-rosa.c...ia_brwi,3.html
- u niej podobają mi się brwi, sporo z nich wygląda naturalnie, natomiast kreski nie za bardzo mi się podobają. Ceny są nieco wyższe.

Prośba, jeśli któraś z Was robiła sobie coś u tych dziewczyn, czy mogłabym prosić o zdjęcia na maila - koronka71@gmail.com

Po zabiegu sama coś podeślę

Ew. prosiłabym o jakieś polecenie (poparte przykładem lub portfolio) na górne kreski a'la eyeliner, bo Pani Agnieszka ma niewiele w portfolio, więc nie jestem jeszcze przekonana na 100%.
koronabezkitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 18:58   #39
kamaya123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Pani Magda juz od dawna nie jest na ul.Olawskiej.jestem jej stala klientka i juz od dawna jest na ul wieziennej w rynku. Mam u niej zrobiony caly makijaz i rewelacja. To najlepsza specjalistka jaka znam dobiera wszystko do urody i robi to perfekcyjnie.jest przesympatyczna po prostu najlepsza!! Wczesniej Bylam juz w wielu salonach i nikt mi tak nie zrobil brwi jak pani Magda. Ona ma wielki talent i brwi rysuje jak marzenie. Usta i kreski tez mam delikatnie podkreslone.Pani Magda odradzala mi mocny przerysowany makijaz bo ja taki na poczatku chcialam i ciesze sie ze jej posluchalam bo wygladam pieknie. Szczerze rowniez polecam pania Magde Studio Rosa!!!! Aha i zwracam sie rowniez do kolezanki powyzej,ze chyba dawno temu bylas na jej stronie bo ogladalam ostatnio jej nowe kreski na oku iwszystkie zdjecia kresek sa super. Ja mam taka rozcieniowana razem z zageszczeniem i to wyglada naprawde pieknie. Polecam makijaz tylko u pani Magdy!!! Wierna klientka

Edytowane przez kamaya123
Czas edycji: 2015-04-25 o 20:29
kamaya123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 13:38   #40
natizadziorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Dermabell przy ulicy Grunwaldzkiej 22.
Makijaż permanentny wykonuje Pani Iwona, która jest doskonała w swoim fachu.
Ja przynajmniej jestem bardzo zadowolona
natizadziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 18:33   #41
Greta866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 143
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Ja miałam robiony makijaż permanentny ust (kontur z wypełnieniem) i brwi metodą piórkowo-kreskową w Perfect Glamour. Ogólnie jestem bardzo zadowolona choć na początku trochę się bałam czy wszystko zostanie tak jak trzeba i nie będę straszyła . Jak dla mnie taki makijaż to spore udogodnienie w szczególności przy moim 3 miesięcznym synku przy którym nie mam czasu prawie na nic
Greta866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 14:28   #42
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Witam,

Temat dosc stary ale szukam salonu w ktorym ktos by zrobil mi microblending na brwiach we wroclawiu? Swoja sroga czy to to samo co metoda piorkowa? Byc moze to zaiwne pytanie ale widzialam rozne informacje w sieci. Czy moglby mi ktos pomoc i polecic zaufana osobe?
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 02:08   #43
an_pl
Przyczajenie
 
Avatar an_pl
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

To od razu ci polecę Anetę Polewiak, robiłam u niej już usta i ostatnio właśnie brwi microblade. Wyszły fenomenalnie! Gabinet Princesse właściwie klinika już sprawdzone, powiększyłam tam tez usta i od tego czasu bywam regularnie. Pani Aneta jeszcze mnie nie zawiodła a już w rożnych salonach nie raz sie zdenerwowałam na brak kompetencji personelu. Dziewczyna tu na forum tez chwaliła i stad znalazłam tą panią. Od tego czasu zaprowadziłam do niej jeszcze 2 koleżanki i obie były zadowolone.
an_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 10:04   #44
Viwian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Polecam Makijaż Permanentny u Pani Agnieszkai Ziach we Wrocławiu. Przemiła osoba wyprostowała moje brwi które źle zrobiono mi w innym gabinecie. Moja koleżanka była u niej na ustach też jest zadowolona. pani Agnieszka Dokladnie wytłumaczy narysuje i nie obiecuje cudów. Mówi jakie są możliwości.....
osobiście baaaardzo jestem zadowolona
Viwian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 14:05   #45
misiaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Cytat:
Napisane przez sylvia01 Pokaż wiadomość
Witajcie wszystkie Wizażanki !
Napiszę Wam gdzie z pewnościa nie robić makijażu permanentnego we Wrocławiu....mianowicie mowa o Wersalu we wrocławiu na Oławskiej!!!!!!!!!
Pare miesięcy temu robiłam tam sobie górne kreski na powiekach....efekt był dramatyczny....niczego nie było widać nie było żadnej różnicy "przed" i "po" zabiegu ....kreski były tak słabo i niechlujnie zrobione że nikt ich nie zauważal u mnie patrząc na mnie...zostały zrobione szybko byle jak i z bardzo marnym efektem końcowym... mało tego cena tych kresek była dużo wyższa niż w innych gabinetach makijażu permanentnego we Wrocławiu,a efekt końcowy nie był jej wart!!!!!!!!!!!!!! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM GABINET WERSAL NA OLAWSKIEJ panuje tam totalny brak profesjonalizmu a wygórowane ceny to chyba są za marmur na podłodze bo z pewnościa nie za efekty ich pracy!!!!!!!!!!!!
A teraz napisze cos pozytywnego....mianowicie niedawno byłam poprawić ten nieszczęsny błąd popełniony w wersalu....znalazłam STUDIO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ROSA NA OLAWSKIEJ WE WROCLAWIU kochane wizażanki szczerze polecam wam to miejsce i Pania Magde która profesjonalnie i perfekcyjnie wykonuje makijaż permanentny....odrazu jak sie spotkałyśmy w studio wiedziała co pasuje do moich oczu jaka kreska jakiej grubosci itp efekt koncowy nawet mnie sama zaskoczyl...makijaz jest piekny i wykonany profesjonalnie naprawde jesli szukacie miejsca gdzie mozecie zrobic sobie makijaz permanentny to STUDIO ROSA jest do tego idealne!!!!!!!!!!polecam !!!!!!
Sylvia....
Pani chyba sama jest z tej konkurencji na oławskiej, gdzie nie wpisać opinii o wersalu tam pojawia się wszędzie prawie taka sama anty opinia i użytkownik utworzył konto dosłownie tylko po to aby taką opinię umieścić a poza tym jest nieaktywny. Bardzo to nie ładnie. Jeżeli boi się Pani o jakość swoich usług to proszę je poprawić a nie oczerniać innych. I od razu odpowiem na pytanie - nie nie jestem związana z Wersalem, ale szukając o nim opinii jako Klientka wszędzie znajduję te złe opinie o widać że jednej Pani , która się uwzięła . Masakra
misiaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 14:41   #46
Alekz1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Cześć an.. nie jestem z Wrocławia i nie mam namiaru na panią anete polewiak o której wspominasz ... aktualnie jej strona na fb i tel nie działają !! Plisss helllp

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cześć an. .. nie jestem z Wrocławia I nie mam namiaru na panią anete polewiak o której wspominasz. .. aktualnie jej strona na fb I tel nie działają! ! Plisss hellp
Alekz1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 09:54   #47
misiaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Najlepsze jest to że nie była Pani nawet Klientką tego gabinetu, a zalogowała się Pani w podobnym czasie na kilka fikcyjnych kont, które zostały użyte do oczernienia Wersalu i zamieszczenia super opinii na konkurencyjny salon. Taki przypadek
misiaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 19:15   #48
MakeUp666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Hej dziewczyny
Poszukuje 5 osób na zbudowanie portfolio makijażu permanentnego
Zabieg bezpłatny.
Zainteresowane prosze o wiadomość.
Pozdrawiam
MakeUp666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 15:49   #49
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Makijaż permanentny wrocław, okolice !!!

Dziewczyny macie kogoś zaufanego i godnego polecenia co robi makijaż permanentny ust? Chodzi raczej o delikatne ujednolicenie koloru, żeby kolor był naturalny i usta wyglądały nie tak jakby były pomalowane pomadka tylko naturalne.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 16:49:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.