Pierwszy raz samolotem - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-11, 18:56   #121
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Mój wylot juz niedługo Ciekawe czy mi się spodoba
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 13:20   #122
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Pierwszy raz samolotem

dziewczyny, odświeżam wątek bo wiele się już z niego dowiedziałam, ale zastanawia mam jeden , banalny problem - otóż w co najlepiej sie ubrac do samolotu(wie, wie, że pewnie, żeby było wygodnie, itp, ale może macie jakeś sprawdzone zestwy, jakieś rzeczy, które zapewniają wam komfortowy lot)

22lipca wylatuję do Egiptu i ta, na miejscu zapewne będzie gorąco. natomiast lecę noca wieć u nas będzie chłodnp. Ubrać sie na cebulke
Nie chciałam brać ciepłych, grubych ubrań, ale jednak chyba jeden sweter czy kurteczka/bluza będzie potrzebny.

Noo i buty. Nie wyobrażam sobie lotu w sandałkachw samolocie puchną stopy, wieć czy miałyście problemy z butamiMyślalam żeby zabrać adidasy albo japonki.

Wiem, ze moje pytania mogą sie wydawać śmieszne, ale lecę na 2 tygodnie, wiec mój bagaż bezie duży, a nie chcę brac zbędnych rzeczy

Z góry dziękuję za rady
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 14:20   #123
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez maja55
dziewczyny, odświeżam wątek bo wiele się już z niego dowiedziałam, ale zastanawia mam jeden , banalny problem - otóż w co najlepiej sie ubrac do samolotu(wie, wie, że pewnie, żeby było wygodnie, itp, ale może macie jakeś sprawdzone zestwy, jakieś rzeczy, które zapewniają wam komfortowy lot)

22lipca wylatuję do Egiptu i ta, na miejscu zapewne będzie gorąco. natomiast lecę noca wieć u nas będzie chłodnp. Ubrać sie na cebulke
Nie chciałam brać ciepłych, grubych ubrań, ale jednak chyba jeden sweter czy kurteczka/bluza będzie potrzebny.

Noo i buty. Nie wyobrażam sobie lotu w sandałkachw samolocie puchną stopy, wieć czy miałyście problemy z butamiMyślalam żeby zabrać adidasy albo japonki.

Wiem, ze moje pytania mogą sie wydawać śmieszne, ale lecę na 2 tygodnie, wiec mój bagaż bezie duży, a nie chcę brac zbędnych rzeczy

Z góry dziękuję za rady

Ja ponad tydzien temu tez przylecialam do Egiptu i lecialam w nocy. Sandalki, krotkie spodenki i bluzeczka na krotki rekaw to najbardziej odpowiedni stroj.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 18:09   #124
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Pierwszy raz samolotem

wiem ze juz byly wypowiedzi na temat ostrych przedmiotow, ale chcialabym jeszcze raz sie upewnic: moge wziac ze soba pilniczek, nozyczki, pesetke?? czy bede musiala to oddac??
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 18:50   #125
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Flofferek na pokład w bagazu podręcznym nie mozesz wnieść ostrych przedmiotów (pilniczków, penset, nożyczek)
Takie przedmioty moga być jedynie w bagażu normalnym (nie osobistym)
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 19:30   #126
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez maja55
dziewczyny, odświeżam wątek bo wiele się już z niego dowiedziałam, ale zastanawia mam jeden , banalny problem - otóż w co najlepiej sie ubrac do samolotu(wie, wie, że pewnie, żeby było wygodnie, itp, ale może macie jakeś sprawdzone zestwy, jakieś rzeczy, które zapewniają wam komfortowy lot)

22lipca wylatuję do Egiptu i ta, na miejscu zapewne będzie gorąco. natomiast lecę noca wieć u nas będzie chłodnp. Ubrać sie na cebulke
Nie chciałam brać ciepłych, grubych ubrań, ale jednak chyba jeden sweter czy kurteczka/bluza będzie potrzebny.

Noo i buty. Nie wyobrażam sobie lotu w sandałkachw samolocie puchną stopy, wieć czy miałyście problemy z butamiMyślalam żeby zabrać adidasy albo japonki.

Wiem, ze moje pytania mogą sie wydawać śmieszne, ale lecę na 2 tygodnie, wiec mój bagaż bezie duży, a nie chcę brac zbędnych rzeczy

Z góry dziękuję za rady

sandałki będą ok,zapewniam
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 08:46   #127
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Ja ponad tydzien temu tez przylecialam do Egiptu i lecialam w nocy. Sandalki, krotkie spodenki i bluzeczka na krotki rekaw to najbardziej odpowiedni stroj.
Cytat:
Napisane przez Tusio
sandałki będą ok,zapewniam
Gonia, Tusio Dziękuję za odpowiedź
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 11:19   #128
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez missy7
Flofferek na pokład w bagazu podręcznym nie mozesz wnieść ostrych przedmiotów (pilniczków, penset, nożyczek)
Takie przedmioty moga być jedynie w bagażu normalnym (nie osobistym)
potwierdzam
Sama miałam sytuację, że musiałam oddać pęsetkę, którą nosiłam w torebce
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 14:40   #129
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez missy7
Flofferek na pokład w bagazu podręcznym nie mozesz wnieść ostrych przedmiotów (pilniczków, penset, nożyczek)
Takie przedmioty moga być jedynie w bagażu normalnym (nie osobistym)
Missy dzieki za uswiadomienie, bo juz sie przestraszylam ze w ogole nie mozna brac ze soba tego typu sprzecikow a jak mozna do walizki to luzik uff....
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 14:51   #130
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Samolot jest the best ! Ja leciałam już wiele razy i w środę bedzie koilejny raz. Teraz jestem już spotkojna bo wiem co mnie czeka. Nie jest tak żle jak niektórzy mówią najgorszy jest moment wzbijania sie samolotu ku górze i ladowanie a tak to jest świetne przezycie zachecam wszystkich do latania
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 14:17   #131
Surii
Przyczajenie
 
Avatar Surii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Ja również proszę Was o pomoc
Również polecę pierwszy raz samolotem zupełnie sama do Niemiec, a stanie sie to pod koniec sierpnia-początek września i straaaaasznie się boję!
Jestem zupełnie zielona...
Najgorsze jest to że mam strasznie niskie ciśnienie i potrafię zemdleć jak tylko w pomieszczeniu np. jest za ciepło itp. a słyszałam że w samolocie ciśnienie jeszcze spada więc boje się tymbardziej...
Chciałam się także zapytać jak to jest z kolczykiem w pępku - bo mamkolczyk i trochę się martwię czy nie będzie piskało jak będą mnie sprawdzać?
Chciałam się jeszcze zapytać jak jest z tym bagażem
Bo tego boję się również - co będzie jak zgubią mój bagaż i na lotniskou w Niemczech okaże się że nic nie mam?
Albo co zrobić by go nie przeoczyć, by ktoś inny nie wziął lub nie odłożył gdzies na bok...czy należy jak najszycbiej ustawić się przy tej tasmie gdzie jadą sobię bagaże, czy może jak zapóźno tam dojdę to ktoś może mi ten bagaz gdzieś odłożyć? (bo przeciez one jadą i jadą i jak ich nikt nie odbierzez z tej taśmy to zjadą...? kurcze nie wiem..)
I co zrobić jak się swojego bagażu nie zobaczy? Ja chyba wpadnę w panikę Już się zastanawiam czy czegoś na nerwy nie wziąsć ale boje się że po tym to już w ogóle słaba będe i zemdleję...
A chciałam się jeszcze zapytać jak to jest z bagażem podręcznym - jak duży ma on być - jakiej wielkości? I czy do samolotu można prócz niego zabrać torebkę na ramię (małą)???
Błagam pomóżcie...Będe wdzięczna za każdą odpowiedź
Surii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 14:26   #132
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Surii ja też bedę lecieć w środę sama samolotem
Co do kolczyka w pepku to po prostu mówisz przy odprawie że masz taki, niesądzę żebyś musiała go ściągać.

Co do bagażu to najlepiej przyczepić do niego kartke z dokładnym adresem , numerem telefonu, nazwiskiem (żeby w razie zgubienia, wiedziali gdzie go maja odesłać) Żeby swojego bagazu nie przeoczyć najlepiej jakoś go oznacz, poprzyklejaj kolorowe naklejki, przyczep coś. Ja mojemu chłopakowi jak teraz leciał , poprzyklejałam na bagażu takie grube paski z kolorowej folii samoprzylepnej.

Jeśli chodzi o bagaż podreczny to nie może on przekraczać wagi 10 kg. Rozmiarów nie pamietam , ale poszukaj na stronie twojego przewoźnika. Torebkę można ze sobą miec.

Pozdrawiam i życzę spokojnego lotu
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 17:13   #133
Surii
Przyczajenie
 
Avatar Surii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Missy jesteś kochana Bardzo bardzo ci dziękuje za odpowiedź
Wiesz, mam kuzynkę w Szczecinie i często ją odwiedzam, sama jestem z woj. pomorskiego i mam niedaleko No może tak trochę bo jedzie się samochodem niecałe 4 godzinki
Szczecin to ładne miasto
Ja najbardziej się boję w lataniu tego mojego niskiego ciśnienia
Surii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 23:56   #134
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Surii - jedyne co, to jak masz takie problemy z ciśnieniem to napewno ci się uszka pozatykają, ale później po wylądowaniu to już minie
Ja mimo że lecę pierwszy raz to juz wiem wszyściutko , i nie moge się doczekać tego mojego wylotu. I nie boję się wogóle
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 09:52   #135
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Pierwszy raz samolotem

nie ma co panikować trzeba przezyć_
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 16:51   #136
Gabinet Optimum Lodz
Sponsor
reklama opłacona
 
Avatar Gabinet Optimum Lodz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 71
GG do Gabinet Optimum Lodz
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Uwielbiam latać, nie ma się co bać - wystarczy spojrzeć na statysyki wypadków samochodowych i lotniczych i ile osób w nich ginie. Choć statystyka to taka nauka , która mówi ,ze jak włożymy głowę do lodówki i głowę do piekarnika to powinno być nam dobrze .
To środek transportu jak każdy inny, może mniej naturalny dla ludzi ale jest ok.
__________________
Gabinet Profesjonalnego Masażu "OPTIMUM"
Łódz ul.Piotrkowska 20
tel. 042 6397182
0601775733
Mariusz Adamczewski

http://www.masaze-lodz.pl

gg: 1911129
Gabinet Optimum Lodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 18:57   #137
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Ludzie ja sie panicznie boje latac samolotem. Lecialam kilkanascie razy i za kazdym byl to dla mnie koszmar. Ja wiem ze samolot jest najbezpieczniejszym srodkiem transportu ale ta sama mysl ze jestes tak wysoko w gorze ze za oknem jest tak zimno, ze chwila i zamarzniesz, ze nie ma tam czym oddychac, to mnie przeraza. Do tego nie masz zadnej kontroli nad tym wielkim kolosem musisz kompletnie zaufac pilotom. Rok temu latalismy samolotem bardzo czesto i chyba przez to nabawilam sie strachu (bo pierwszy moj lot mimo ze strasznie dlugi znioslam dobrze).
Najgorsze bylo to ze wlasnie rok temu byla jakas czarna seria wypadkow lotniczych, co chwila podawali w wiadomosciach o katastrofach.
Ta czarna serie zapoczatkowal przypadek kiedy samolot francuskich linii lotniczych ladowal na lotnisku w Toronto (okolo godzine po naszym starcie) i nie wyrobil - wpadl na autostrade, zlamal sie i palil.
Oj straszna ze mnie panikara wiem...ale jak sobie o tym pomysle to ciarki mnie przechodza, na dodatek za 21 dni lecimy do Polski na wakacje i czeka nas 9 godzinna podroz...
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 10:26   #138
ewelinka24
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka24
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez redpanda
Ludzie ja sie panicznie boje latac samolotem. Lecialam kilkanascie razy i za kazdym byl to dla mnie koszmar. Ja wiem ze samolot jest najbezpieczniejszym srodkiem transportu ale ta sama mysl ze jestes tak wysoko w gorze ze za oknem jest tak zimno, ze chwila i zamarzniesz, ze nie ma tam czym oddychac, to mnie przeraza. Do tego nie masz zadnej kontroli nad tym wielkim kolosem musisz kompletnie zaufac pilotom. Rok temu latalismy samolotem bardzo czesto i chyba przez to nabawilam sie strachu (bo pierwszy moj lot mimo ze strasznie dlugi znioslam dobrze).
Najgorsze bylo to ze wlasnie rok temu byla jakas czarna seria wypadkow lotniczych, co chwila podawali w wiadomosciach o katastrofach.
Ta czarna serie zapoczatkowal przypadek kiedy samolot francuskich linii lotniczych ladowal na lotnisku w Toronto (okolo godzine po naszym starcie) i nie wyrobil - wpadl na autostrade, zlamal sie i palil.
Oj straszna ze mnie panikara wiem...ale jak sobie o tym pomysle to ciarki mnie przechodza, na dodatek za 21 dni lecimy do Polski na wakacje i czeka nas 9 godzinna podroz...



ja mam dokladnie to samo....niestety w dodatku mam taka niemila przyjemnosc latac co miesiac ,dwa wlasnie szykuje sie psychicznie na wylot w najblizsza srode

byl czas kiedy ogladalam na discavery geografic serie odcinkow "katastrofy w przestworzach"..powinni zakazac emisji tego programu naprawde moze odechciec sie latac juz nie ogladam...


Jak siedze przy oknie odrazu zaslaniam,wole nie widziec ,deneruwje mnie tez ciasnota ,sciskanie bebenkow i dyskomfort z chodzeniem do toalety ...oraz oczywiscie bezradnosc w razie...katastrofy ,wypadki raczej sie nie zdarzaja w przypadku samolotu.Nie chce sie zastanwiac o czym sie mysli kiedy samolot spada...

Dla mnie jedyny plus to czas podrozy..zawsze szybciej niz innym srodkiem transportu.

TA!

Ale wiekszosc o tym nie mysli a jeszcze lubi latac ,sprawa indywidualna

Moze stwierdzisz ze jest to tak wspaniale ze zadnym innym srodkiem transportu nie chcesz sie juz wiecej przemieszczac
ewelinka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 15:21   #139
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Ja tez ogladalam takie programy o katastrofach lotniczych i to tez przyczynilo sie do mojej choroby powietrznej. Najgorzej jest dla mnie jak lece mniejszymi samolotami bo wtedy jak sie wznosza to strasznie sie kolysza no i pozniej te turbulencje bardziej odczuwalne, zawsze siedze jak na szpilkach i co raz patrze na zegarek bo juz chce byc spowrotem na ziemi. W wielkich samolotach sie prawie nic nie odczuwa ale z drugiej strony sama mysl ze jestes w takiej ogromnej maszynie tak wysoko w powietrzu...eh zawsze mam jakies takie wrazenie ze nagle sie wylacza silniki i koniec... kurcze byloby duzo latwiej gdybym byla optymistka
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 17:08   #140
ewelinka24
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka24
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez redpanda
Ja tez ogladalam takie programy o katastrofach lotniczych i to tez przyczynilo sie do mojej choroby powietrznej. Najgorzej jest dla mnie jak lece mniejszymi samolotami bo wtedy jak sie wznosza to strasznie sie kolysza no i pozniej te turbulencje bardziej odczuwalne, zawsze siedze jak na szpilkach i co raz patrze na zegarek bo juz chce byc spowrotem na ziemi. W wielkich samolotach sie prawie nic nie odczuwa ale z drugiej strony sama mysl ze jestes w takiej ogromnej maszynie tak wysoko w powietrzu...eh zawsze mam jakies takie wrazenie ze nagle sie wylacza silniki i koniec... kurcze byloby duzo latwiej gdybym byla optymistka
dokladnie mam to samo

jak wpada w jakies turbulecje lub wydaje mi sie ze cos jest nie tak rozgladam sie dookola czy wszyscy dalej spia lub czytaja swoje gazetki czy zaczynaja wpadac w panike tak jak ja

Najlepsze jest to ze latam bardzo czesto juz kilkanascie razy i nie moge pozbyc sie ,tej "choroby w przestworzach "

mimo to wole sie przelamac niz jechac 10 godzin pociagiem
__________________
Pozdrawiam
ewelinka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 19:16   #141
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Pierwszy raz samolotem

zgadzam sie, tym bardziej ze pociag tez moze sie wykoleic
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 12:43   #142
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Ja mam za sobą ten stresujący(tylko pozornie)lot.
Cała odprawa, sam moment startowania, wzbijania się w powietrze i lądowanie wcale nie jest złyPrawdę mówiąc to mi się strasznie podoba i już raczej nigdy nie wsiądę do autokatru jesli będę miała możliwość lotu samolotem
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 21:57   #143
ofca102
Raczkowanie
 
Avatar ofca102
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
GG do ofca102
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Dziewczyny mam takie pytanie...chodzi mi o to czy można przewieźć alkohol(który ma być prezentem) w bagażu podręcznym? czy może są jakieś z tym problemy?
ofca102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 22:10   #144
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Pierwszy raz samolotem

wydaje mi sie ze tak, z tego co pamietam to chyba tez tak przewozilismy przeciez jak kupujesz w strefie bezclowej alkohol to juz nie wlozysz do walizki bo jestes po odprawie i musisz miec go w bagazu podrecznym
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 22:34   #145
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez ofca102
Dziewczyny mam takie pytanie...chodzi mi o to czy można przewieźć alkohol(który ma być prezentem) w bagażu podręcznym? czy może są jakieś z tym problemy?
Alkohol mozesz bez problemow przewozic w bagazu podrecznym jak i w bagazu nadanym Oczywiscie w ograniczonych ilosciach
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 22:40   #146
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Pierwszy raz samolotem

A żeby zapobiec zatykaniu uszu, radzę zarówno przy starcie jak i podczas lądowania wziąć sobie do ust jakiegoś cukierka, tic- taca lub coś podobnego.
Pomaga.
Niedawno leciałam po raz pierwszy do Londynu i przetestowałam to na sobie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 22:54   #147
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Smile Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez maja55
Ja mam za sobą ten stresujący(tylko pozornie)lot.
Cała odprawa, sam moment startowania, wzbijania się w powietrze i lądowanie wcale nie jest złyPrawdę mówiąc to mi się strasznie podoba i już raczej nigdy nie wsiądę do autokatru jesli będę miała możliwość lotu samolotem
Hej! Mi też się strasznie podoba
To jest lepsze od jazdy na ziemi i widoczki są świetne.
Po raz to bardziej ekskluzywniej samolotem, wygodniej i napewno (co jest wielkim plusem) szybciej !
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 19:20   #148
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Kolczyka w pępku nie trzeba wyjmować
Ja ogólnie uwielbiam latać samolotem (już chyba gdzieś tu o tym pisałam)
W tym roku jak wracaliśmy z TŻ z Majorki to mieliśmy turbulencje hehe, dreszczyk emocji, trochę potrzęsło-ale myślałam że to coś gorszego-i tak kocham samoloty
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 10:49   #149
Gabinet Optimum Lodz
Sponsor
reklama opłacona
 
Avatar Gabinet Optimum Lodz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 71
GG do Gabinet Optimum Lodz
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Strach... to naturalny odruch czlowieka, ale trzeba z nim walczyc, probowac ,zeby nie paralizowal. Okrutnie boje sie szybkiej jazdy samochodem, jest kilku kierowcow ktorym ufam, kiedys przy takiej szybkiej jeździe autam patrzylem w lusterku na swoja twarz- usta sine , duze źrenice... ale wewnetrznie starałem sie nie poddac sie panice ktora paralizuje i nie pozwala na racjonalne mysleni- udaje sie ale trzeba nad tym pracowac.
za kilka dni lece samolotem i nie boje wcale , choc ostatnia widzialem w tv kilka katastrof to są sprawy od nas niezależne.
moze jak ktoś sie boi to warto mieć przy sobie piersiówke i troszke sie znieczulić?
__________________
Gabinet Profesjonalnego Masażu "OPTIMUM"
Łódz ul.Piotrkowska 20
tel. 042 6397182
0601775733
Mariusz Adamczewski

http://www.masaze-lodz.pl

gg: 1911129
Gabinet Optimum Lodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 11:25   #150
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Gabinet Optimum Lodz
moze jak ktoś sie boi to warto mieć przy sobie piersiówke i troszke sie znieczulić?
Teraz raczej piersiowki nie bedzie mozna wniesc na pokalad... Udaremniono ataki terrorystyczne na 8 samolotow w GB. Wprowadzaja ograniczenia... Brak bagazu podrecznego, zakaz wnoszenia cieczy na poklad... Wzmozone kontrole osobiste...
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-24 08:30:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.