Vinylux - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 19:42   #31
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Vinylux

Dzięki, może ktos się jeszcze wypowie. Słyszałam, że tylko USA to oryginały a reszta to podróby.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 18:44   #32
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Vinylux

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Dzięki, może ktos się jeszcze wypowie. Słyszałam, że tylko USA to oryginały a reszta to podróby.
Moje też meksykańskie, kupowane w USA.
__________________
Wymiana kosmetyczna
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 17:08   #33
Emiszymczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Vinylux

Poczytałam trochę waszych opinii i również skusiłam się na ten lakier. I nie wiem co jest nie tak - albo mam nieoryginalne albo za bardzo przechwaliłyście ten produkt. Po pierwszym malowaniu ładnie trzymał się 2 dni - chyba że ktoś lubi chodzić z odpryskami na wskazującym palcu :\ Zmusiło mnie to do czytania o działaniu tego lakieru. Dowiedziałam się, że utwardza się on w świetle dziennym. To jak ma się trzymać on osobom pracującym w biurze ?! Ja jeśli wychodzę z domu to na razie tylko w rękawiczkach... Spróbowałam utwardzić te lakiery pod lampą uv - szybko schną po 2min warstwa. Trzymają się lepiej bo aż 4 dni bez odprysku żadnego. Ale dodam, że nie jestem specjalnie aktywna w tygodniu - nie zmywam, borę szybki niegorący prysznic. 4 dni na razie mnie zadawala tym bardziej, że malowanie przy utwardzaniu w lampie trwa z 15min, ale i tak nie mogę tego nazwać alternatywą dla hybryd... Czy ktoś jeszcze ma tak jak ja ? ;\
Emiszymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 16:00   #34
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Vinylux

Hmmm... "€žutwardzanie w świetle dziennym"€ oznacza po prostu, że na powietrzu. Trzeba poczekać aż wyschnie sam, a nie pod lampą (ja zwykle maluję w środku nocy , rodzaj światła nie ma tu znaczenia). Ważne jest, żeby odczekać przynajmniej 10 minut przed kolejną warstwą.
__________________
Wymiana kosmetyczna

Edytowane przez AnnBlus
Czas edycji: 2015-03-31 o 16:02
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:42   #35
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Vinylux

Podbijam temat czy ktoś jeszcze probował tych lakierów?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 09:19   #36
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Vinylux

tak i ostatecznie jestem nimi rozczarowana.
może i trzymają się dłużej niż niż zwykly lakier, ale tego nie zauważyłam (nie wiem, z czego to wynika, ale zwykly czasem na moich paznokciach też pociągnie tydzień). ściera się jak zwykły. kosztuje chyba ze 2x tyle - bez sensu.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 16:00   #37
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Vinylux

Mi też nie podszedł, strata pieniędzy. Strasznie się ściera.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 12:04   #38
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Vinylux

Dziewczyny zdecydowałam się kupić ten lakier i kupiłam jeszcze top coat.
w moim przypadku zwykły lakier ładnie wyglądał maksymalnie jeden dzień. później już były choćby minimalne odpryski (myje naczynia ręcznie, codziennie długie włosy również, pracuje na komputerze, duzo stukam w klawiature) a ten lakier jest jakiś inny. Pomalowałam w środę wieczorem, dziś mamy połowę piatku i wygląda idealnie.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 08:47   #39
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Vinylux

Ja mam kolor blush teddy - bardzo smuży i odpryskuje.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 10:32   #40
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Vinylux

Mi jutro minie tydzień, od kiedy u kosmetyczki miałam pomalowane nim paznokcie (kolor to szary/beż), muszę przyznać, że ja jestem b. zadowolona. Nie pamiętam kiedy zwykły lakier (niehybrydowy) trzymał mi się tak dobrze na paznokciach przez tyle dni. Dodam, że zmywam naczynia ręcznie i gotuję Mam jedynie minimalnie starte końce, zero odprysków. Kosmetyczka nakładała TOP COAT z tej samej firmy. Zastanawiam się nad kupnem do domu jakiegoś innego koloru na próbę.
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 09:23   #41
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Vinylux

Ogromny zawód! Więcej nie kupię. Mam 4 kolory i w jednym z nich utworzyły się grudki! Całe mnóstwo grudek, wyląda jak rzadka kaszka. Leżał nieużywany przez rok w szufladzie, otworzyłam go może ze dwa razy (ale regularnie wstrząsałam) i do niczego się nie nadaje! Nigdy nie miałam takiego przypadku z żadnym lakierem, a miałam ich ponad 100 sztuk różnych firm.
__________________
Wymiana kosmetyczna
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 19:43   #42
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: Vinylux

te lakiery to jakaś totalna porażka, też mam i niestety trwałość jak na lakiery tak drogie masakra już po jednym dniu odpryski, mam kolor romantique i potrzeba minimum 3 warty by jakoś wyglądał, za tę cenę to ja zdecydowanie wolę hybrydy
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 22:19   #43
Jupla
Przyczajenie
 
Avatar Jupla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Vinylux

Potwierdzam, max porażka. Trwałość taka sobie, nawet jeśli czekasz te 10 minut po każdej warstwie, idealny max 2 dni, jedyny plus to że naprawdę nie barwi płytki paznokcia. Ale jego gwoździem do trumny jest to, że pozostałe pół buteleczki (!za sporą kasę!) mogę wykopsnąć za okno, bowiem lakier jest jedną wielką ciągutką 😈
Jupla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 10:07   #44
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238
Dot.: Vinylux

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
Mi jutro minie tydzień, od kiedy u kosmetyczki miałam pomalowane nim paznokcie (kolor to szary/beż), muszę przyznać, że ja jestem b. zadowolona. Nie pamiętam kiedy zwykły lakier (niehybrydowy) trzymał mi się tak dobrze na paznokciach przez tyle dni. Dodam, że zmywam naczynia ręcznie i gotuję Mam jedynie minimalnie starte końce, zero odprysków. Kosmetyczka nakładała TOP COAT z tej samej firmy. Zastanawiam się nad kupnem do domu jakiegoś innego koloru na próbę.
ja miałam wczoraj robione paznokcie tą metodą. (też u kosmetyczki) Jak na razie widzę same plusy: lakier ładnie wygląda, szybko schnie. MInus - na paznokciu pękniętym, mimo fachowego spiłowania, już widać miejsce pęknięcia, już czuć zahaczanie. Zobaczymy co będzie dalej, dodam, że zwykłym lakierem paznokcie muszę malować każdego dnia.
__________________


Bo jeszcze nie pora na tych
Co przed złem uciekają
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 20:27   #45
ta-monia
Raczkowanie
 
Avatar ta-monia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 360
Dot.: Vinylux

Podbijam zamierzam wypróbować na sobie jeden kolor (bloodline+ top) i chciałabym poznać Wasze aktualne opinie o tych lakierach oraz które kolorki Waszym zdaniem są najpiękniejsze, nie smużą, ładnie się trzymają i ewentualnie- które najchętniej wybierają klientki w Waszych salonach. Pozdrawiam
__________________
taka z uśmiechem

a w mojej kuchni pachnie dziś... http://zesmakiem.blox.pl/html
ta-monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 11:11   #46
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Vinylux

U mnie nie wyttrzymał lakier dwóch dni,nie wiem, czy to wykonanie czy produkt, manicure wykonany w profesjonalnym salonie, trzy odpryski a jeden schodzi płatami.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 05:14   #47
karoolaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Vinylux

Mam z 15 kolorów? I top coat. Lakiery pozostałyc firm trafiły w odstawkę. Trzyma się różnie - 3-5 dni kolor ciemny. 4-6 dni kolor jasny- bo nie widać ścierania się końcówek . Klasyczne lakiery innych firm trzymaly mi sie do 3 dni. Ważne jest przygotowane płytki . Trzeba odsunąć skórki i ją odtłuścić . Przy malowaniu pomalować też brzeg płytki . top coat raczej grubo i tez na brzegu płytki. Kolor wildfire odbarwia mi płytkę, pozostale nie. Nie stosuje sie bazy. I trzeba mieć zdrowe gładkie paznokcie. Sciera się zmywaczem bezacetonowym. Warstwa schnie 8 minut do pelnego wyschnięcia. Tyle trzeba czekać przy topcoacie, warstwe koloru można nakładać już po 4 minutach. Wysycha nawet w nocy, ale utwardza się w swietle słonecznym dziennym - lepiej malować rano - jest różnica w ogolnej trwalosci na paznokciach. Acha i jeszcze jedno. On prostu nie trzyma się na nierownej płytce, do slabych paznokci potrzeba hybrydy albo wcześniejszego ich wzmocnienia.
karoolaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 06:38   #48
biedroneczka05
Raczkowanie
 
Avatar biedroneczka05
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 335
Lakiery winylowe

Hej dziewczyny. Nie wiem czy jest tu już taki wątek. Chiałabym wypróbować lakiery winylowe. Z jakiej firmy polecacie? Widziałam ze CND i Eveline nie maja zbyt dobrych opini.
biedroneczka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 11:01   #49
marlapp
Przyczajenie
 
Avatar marlapp
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery winylowe

A co to sa te winylowe? pierwszy raz slysze ;O
__________________
Tyle mamy w sobie zła
ile widzą inni..
marlapp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-21 12:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.