Metamorfoza Marty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 15:35   #1
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188

Metamorfoza Marty


Cześć dziewczyny. Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie. Mam już na karku prawie 21 lat (mimo, że na tyle nie wyglądam), więc czas najwyższy aby zacząć siebie akceptować. Niestety jest mi trudno, bo moja twarz należy raczej do przeciętnych, wręcz brzydkich, ponieważ mam odstające górne zęby, niesymetryczne oczy i szeroki nos (taka typowa pyra). Z figurą też nie jest najlepiej. Moją zmorą jest niestety mały biust i tłuszczyk na brzuchu. Brzmi to jak żart, że ktoś prawie nie ma piersi a na brzuchu ma nadmiar tkanki tłuszczowej, ale u mnie niestety tak jest.
Przesyłam w załączniku swoje zdjęcia. Byłabym wdzięczna za konstruktywną ocenę i krytykę oraz wszelkie rady dotyczące tego, co mogłabym w swoim wyglądzie zmienić, aby lepiej się ze sobą poczuć.



IMG_9527.jpg

DSCF0936 ? kopia.jpg

DSCF0974 ? kopia.jpg

figura.jpg
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:47   #2
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Metamorfoza Marty

Jedyne, z czym się zgodzę, to to, że potrzebujesz aparatu ortodontycznego Poza tym nic.
Co do biustu, jaki nosisz rozmiar ?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:58   #3
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Co do biustu to jakiś czas temu miałam dużą fazę na staniki w "uświadomionym rozmiarze". Więc w mojej szufladzie goszczą biustonosze w rozmiarze 65C, 65B, 60D, w zależności od producenta. Ale mam też kilka o standardowym obwodzie w rozmiarze 70A.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 17:36   #4
lettez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Metamorfoza Marty

Myślę, że aparat ortodontyczny w tym przypadku niewiele pomoże. Według mnie wygląda na to, że masz tyłozgryz. Wizyta u ortodonty raczej nie zaszkodzi. Co do brzucha, sylwetki - wystarczą ćwiczenia. Polecam Mel B. Zwłaszcza jej ćwiczenia na pośladki, brzuch, klatkę piersiową, biust i plecy.
lettez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 22:05   #5
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez lettez Pokaż wiadomość
Myślę, że aparat ortodontyczny w tym przypadku niewiele pomoże. Według mnie wygląda na to, że masz tyłozgryz. Wizyta u ortodonty raczej nie zaszkodzi. Co do brzucha, sylwetki - wystarczą ćwiczenia. Polecam Mel B. Zwłaszcza jej ćwiczenia na pośladki, brzuch, klatkę piersiową, biust i plecy.
twoim zdaniem aparat nie pomoże na tyłozgryz?


Autorko, jesteś bardzo ładna i jedyne co powinnaś zrobić to zacząć nawilżać włosy bo na zdjęciach wyglądają na przesuszone i powinnaś w miarę możliwości zacząć odkładać fundusze na aparat. Więcej kombinacji naprawdę nie jest Ci potrzebnych
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 23:02   #6
mandea
Przyczajenie
 
Avatar mandea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza Marty

myślę, że lepiej by Ci było w krótszych(do ramion) i ciemniejszych włosach poza tym wyglądasz dobrze i nie widzę potrzeby "głębszych" zmian
mandea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 08:23   #7
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie. Mam już na karku prawie 21 lat (mimo, że na tyle nie wyglądam), więc czas najwyższy aby zacząć siebie akceptować. Niestety jest mi trudno, bo moja twarz należy raczej do przeciętnych, wręcz brzydkich, ponieważ mam odstające górne zęby, niesymetryczne oczy i szeroki nos (taka typowa pyra). Z figurą też nie jest najlepiej. Moją zmorą jest niestety mały biust i tłuszczyk na brzuchu. Brzmi to jak żart, że ktoś prawie nie ma piersi a na brzuchu ma nadmiar tkanki tłuszczowej, ale u mnie niestety tak jest.
Przesyłam w załączniku swoje zdjęcia. Byłabym wdzięczna za konstruktywną ocenę i krytykę oraz wszelkie rady dotyczące tego, co mogłabym w swoim wyglądzie zmienić, aby lepiej się ze sobą poczuć.



Załącznik 5734443

Załącznik 5734444

Załącznik 5734445

Załącznik 5734446
Powiem Ci tylko tyle- na 2 gim zdjęciu jest ładnie, na trzecim wyglądasz pięknie! Na prawdę! masz super włosy, może jakiś delikatny makijaż i weselsze ubranko i będzie ok widziałam, że dziewczyny pisały coś o aparacie- nie znam się na tym ale wydaje mi się, że trochę różu, błyszczyk i tusz do rzęs zdziałają cuda, tym bardziej, że masz ładną cerę !
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 09:06   #8
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Co do biustu to jakiś czas temu miałam dużą fazę na staniki w "uświadomionym rozmiarze". Więc w mojej szufladzie goszczą biustonosze w rozmiarze 65C, 65B, 60D, w zależności od producenta. Ale mam też kilka o standardowym obwodzie w rozmiarze 70A.
No może rozmiar faktycznie nie największy , ale nie literki się liczą, wazniejsze są proporcje masz drobną górną połowę ciała i taki biust wygląda proporcjonalnie i wcale nie płasko.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 11:16   #9
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Metamorfoza Marty

Też myślę że możesz skrócić włoski do ramion
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Medium-Messy-Wavy-Hairstyle-for-Women.jpg (83,6 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Glam-Medium-Hairstyles-Ideas.jpg (17,4 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medium_wavy_haird.jpg (96,0 KB, 166 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 12:11   #10
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Bardzo dziękuje za taki odzew

Z tymi moimi zębami jest taki też problem, że w genach odziedziczyłam dość słabe zęby, szybko mi się psują. Więc trochę się waham czy w ogóle wydawać tyle pieniędzy na aparat. Muszę to jeszcze przemyśleć.

Co do włosów, to niby o nie dbam, ale z natury są suche i raczej cienkie. Permanentnie je zapuszczam, bo bardzo podobają mi się długie włosy. Jednak sama widzę, że nie jest z nimi dobrze i podobają mi się wasze rady by skrócić włosy.
Tylko nie wiem czy włosy do ramion nie będą jeszcze bardziej podkreślać mojego kwadratowego kształtu twarzy. Co myślicie?

Kaminka24, pierwsze zdjęcie bardzo mi się podoba! Fryzura bardzo ładna, moje włosy też się lekko falują, więc może by coś z tego wyszło

Rousse, biust to też mój odwieczny kompleks, przez który nie czuję się kobieco. Może masz rację, że liczą się proporcje, ale przez ten mój tłuszczyk na brzuchu nie wygląda to proporcjonalnie.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 08:14   #11
Agnieszka821
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka821
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfoza Marty

według mnie jest b. dobrze, figurę masz świetną
Agnieszka821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 14:48   #12
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Metamorfoza Marty

Kobieto! gdzie ty brzydka jesteś? Powala mnie zdjęcie 2 i 3. Ślicznie wyglądasz na nich.

Jeśli chodzi o aparat to polecam go zrobić, owszem koszt jesy ale efekty będziesz miała,a przypuszczam że jest to jeden z twoich głównych problemów.

Stanik; wybrać sie do braffiterki neich dobierze odpowiedni. Mały biust może być piękny. Ja np. cieszyłam sie keidy po urodzeniu dziecka biust mi zmalał. Wiec duży biust tez moze być problemem.

Figure masz świetną jak coś ci się nie podoba to samozaparcie i ćwiczenia


Oczywiście wiecej uśmiechów w życiu i na zdjęciach

A i oczywiście nie zapomniej o pięknych, zadbanych paznokciach u rąk i nóg

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

a i co ja bym dałą żeby mieć twoje biodra
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:57   #13
ella_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Metamorfoza Marty

Marto masz bardzo zgrabne ciało i moim zdaniem brzuszek jest w porządku.
Muszę Ci napisać, że jestem zachwycona twoimi nogami! Łączą się w odpowiednich miejscach i są bardzo ładne! A co do metamorfozy - powtórzę moje poprzedniczki - wizyta u ortodonty może pomóc. Nic więcej do poprawy nie widzę.
ella_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 20:58   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Metamorfoza Marty

Twoja twarz nie jest przeciętna, wręcz przeciwnie...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 00:47   #15
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Twoja twarz nie jest przeciętna, wręcz przeciwnie...
Zgadzam się z przedmówczynią.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 07:01   #16
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Twoja twarz nie jest przeciętna, wręcz przeciwnie...
Przecietna może nie, bo mam charakterystyczne rysy twarzy, ale ładną też jej nazwac nie można.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 08:23   #17
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Metamorfoza Marty

a ja uważam, że jesteś bardzo naprawdę bardzo ładną dziewczyną.
Małym biustem się nie przejmuj, jest proporcjonalny i pasuje do twojej sylwetki ja sama mam mały biust, który jeszcze 2-3 lata temu spędzał mi sen z powiek, a teraz już się do niego przyzwyczaiłam i bardzo go polubiłam ))

tak jak poprzedniczki, mysle, ze włosy do ramion byłyby dla Ciebie bardzo korzystne, a przy tym pozwoliloby Ci to je kontrolować, żeby się nie puszyły i ładnie wyglądały, tak bardziej estetycznie

poza tym pasuje Ci baaardzo delikatny makijaż "no make-up" czyli krem BB, do tego delikatnie wytuszowane rzęsy i błyszczyk, nic więcej.

Do ortodonty bym sie na Twoim miejscu przeszła, nie musisz od razu zakładać aparatu, ale można skonsultować co warto byłoby zrobić w przyszłości

i więcej wiary w siebie
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:31   #18
malutkaa22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 46
Dot.: Metamorfoza Marty

No nie jest zle
malutkaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 18:38   #19
eliza1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: Metamorfoza Marty

Tak do kształtu Twojej twarzy najlepiej pasują włosy poniżej lini ramion i nieco wycieniowane wokół twarzy i np. z asymetryczną grzywką.
eliza1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 23:06   #20
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Hej melduję się, że byłam u fryzjera i skróciłam włosy. Może nie jakoś drastycznie, ale końcówki w końcu są zdrowe i przyjemnie ostre

W ogóle mam jakiegoś doła... chodzi o to, że ja po prostu nie czuję się atrakcyjna. I totalnie nie wiem co z tym zrobić. Są takie dni, gdy myślę, że nie jest tak źle, że słyszę właśnie takie komentarze jak tutaj na tym forum, jednak wystarczy, że wyjadę na plaże i zobaczę tyle pięknych kobiet, które mają atrakcyjne ciała, wydatny biust i robi mi się tak strasznie przykro, że ja wyglądam tak jak wyglądam.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 10:26   #21
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Hej melduję się, że byłam u fryzjera i skróciłam włosy. Może nie jakoś drastycznie, ale końcówki w końcu są zdrowe i przyjemnie ostre

W ogóle mam jakiegoś doła... chodzi o to, że ja po prostu nie czuję się atrakcyjna. I totalnie nie wiem co z tym zrobić. Są takie dni, gdy myślę, że nie jest tak źle, że słyszę właśnie takie komentarze jak tutaj na tym forum, jednak wystarczy, że wyjadę na plaże i zobaczę tyle pięknych kobiet, które mają atrakcyjne ciała, wydatny biust i robi mi się tak strasznie przykro, że ja wyglądam tak jak wyglądam.
poprosimy zdjęcie

Więc przestań porównywac się z innymi dziewczynami. Inni mają zdecydowanie gorzej, nie mają możliwości dużego pola do poprawy swojej urody czy wyglądu.

Proponuje żebys poprostu zaakceptowała to jak wyglądasz i ze jesteś śliczna.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 17:07   #22
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Są i one czyli zdjęcia PO podcięciu włosów. Już moje naturalne, falowane. Nie wygląda to dość fajnie, bo w takiej długości nie kręcą się dość dobrze, ale tam, chociaż są zdrowe.
No i na zdjęciach pokazałam swoje prawdziwe oblicze. Jak na dłoni widać, że moje oczy nie są symetryczne i w ogóle, że twarz nie jest taka jaka być powinna.
IMG_1792.jpg
IMG_1784.jpg

Wiecie, czasami mam straszną schizę, że mój chłopak spotyka się ze mną tylko po to, żeby się jakoś dowartościować, że wcale nie jest taki najgorszy, bo ja wyglądam gorzej i, że w ogóle mu się nie podobam
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 19:43   #23
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Metamorfoza Marty

jesteś bardzo ładna
masz ładną cerę , włosy oczy
a usta są piękne duże podkreślaj je
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 20:05   #24
Twitti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 115
Dot.: Metamorfoza Marty

Zwykle nie doradzam, bo sie na tym nie znam. Ale nie rozumiem, czemu tak wiele dziewczyn nie wierzy w swoja urode, urok?? Moja babcia cale zycie uwazala, ze jest brzydka.. Bo ktos tak powiedzial. A byla ladna dziewczyna..
Czemu nie wierzysz, ze jestes ladna? Ktos ci cos powiedzial? Masz sliczna twarz, piekne wlosy, ladne pelne usta. Ale nawet jesli tysiac osob Ci to powie, to najwazniejsze jest to, zebys to Ty pokochala siebie! Nie dla chlopaka! Dla siebie! Sprobuj stanac przed lustrem i doceniac to co najladniejsze i powtarzaj sobie ze jestes ladna
Twitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 20:09   #25
eliza1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: Metamorfoza Marty

Masz świetną figurę, że wiele dziewczyn może Ci jej zazdrościć. Masz ładne oczy i kształt ust. Dobrze Ci w tych włosach, ale ja bym zapuściła je na długie. Ładnie się faluja to długie byłyby naprawdę piękne.
Może od dzisiaj zacznij doceniać swoją figurę i urodę, głowa do góry i uśmiech na usta!
eliza1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 19:57   #26
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Twitti Pokaż wiadomość
Zwykle nie doradzam, bo sie na tym nie znam. Ale nie rozumiem, czemu tak wiele dziewczyn nie wierzy w swoja urode, urok?? Moja babcia cale zycie uwazala, ze jest brzydka.. Bo ktos tak powiedzial. A byla ladna dziewczyna..
Czemu nie wierzysz, ze jestes ladna? Ktos ci cos powiedzial? Masz sliczna twarz, piekne wlosy, ladne pelne usta. Ale nawet jesli tysiac osob Ci to powie, to najwazniejsze jest to, zebys to Ty pokochala siebie! Nie dla chlopaka! Dla siebie! Sprobuj stanac przed lustrem i doceniac to co najladniejsze i powtarzaj sobie ze jestes ladna
Trochę już wątek zaczyna odbiegać od metamorfozy, ale cóż
Raczej nikt na temat mojej urody nigdy nie mówił, bo przeciętna raczej jestem. Chyba bardziej chodzi właśnie o to, że gdy byłam dzieckiem rodzice mnie zaniedbywali i mnie nie doceniali. Jak już słyszałam jakieś miłe słowa to tylko pod adresem moich koleżanek, albo najbliższej kuzynki. Na mój temat żadne pochwały nigdy nie padały i tak jest po dziś dzień. To taka rana w moim sercu, która nie może się zagoić i mimo, że wkraczam w dorosłość ja poniekąd nadal w tym tkwię.
Ciężko mi siebie samą docenić, ale będę się starała, co by wyjść z tego ciemnego zaułka.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 20:44   #27
Twitti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 115
Dot.: Metamorfoza Marty

Wspolczuje mocno przytulam! I jeszcze raz powtarzam - JESTES SLICZNA DZIEWCZYNA!!!! Chcialabym miec takie krecone wlosy twarz tez jest bardzo ladna! Figura super! Ja tez jestem raczej drobna i mam maly biust. Ale co zrobic Nikt nie jest idealny nasi faceci tez nie a z wiekiem bedziemy ibtak miec wszyscyy zmarszczki, wystajace brzuchy i sflaczals skore
A na pocieszenie Ci powiem, ze mi po dwoch ciazach zostal zwissajacy brzuch i mimo ze go nie lubie, to staram sie go olewac
Twitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 09:17   #28
Marewana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 56
Dot.: Metamorfoza Marty

Ja bym trochę podkreśliła brwi, bo widać, ze mają piękny kształt, tylko są troszkę za jasne Przedłużyłabym je troszkę. Polecam Ci skośny pędzelek i matowy brązowy cień (nie za ciemny). Nie chodzi o namalowanie ciemnej krechy, tylko delikatne podkreslenie, oczywiście
Marewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 18:29   #29
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Marewana Pokaż wiadomość
Ja bym trochę podkreśliła brwi, bo widać, ze mają piękny kształt, tylko są troszkę za jasne Przedłużyłabym je troszkę. Polecam Ci skośny pędzelek i matowy brązowy cień (nie za ciemny). Nie chodzi o namalowanie ciemnej krechy, tylko delikatne podkreslenie, oczywiście
Nad brwiami ciągle pracuję systematycznie je reguluję, żeby miały przyzwoity kształt, tylko niestety tak jak włoski na głowie, są dość liche. Podkreślam je korektorem do brwi z Eveline, ale nad tuszem też pomyślę? To ma być zwykły cień do powiek czy taki zestaw do stylizacji brwi? Bo takie też mi się gdzieś rzuciły w oczy
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 16:07   #30
Marewana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 56
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Nad brwiami ciągle pracuję systematycznie je reguluję, żeby miały przyzwoity kształt, tylko niestety tak jak włoski na głowie, są dość liche. Podkreślam je korektorem do brwi z Eveline, ale nad tuszem też pomyślę? To ma być zwykły cień do powiek czy taki zestaw do stylizacji brwi? Bo takie też mi się gdzieś rzuciły w oczy
Ja używam zwykłego matowego brązowego cienia do oczu Tylko dużo daje ten skośny pędzelek, dużo łatwiej nim zrobić ładny łuk
Jeżeli mówisz, ze są dość liche, to można spróbować ożywki FEG, ja jej używam do rzęs, ale do brwi też można. Efekt na moich rzęsach jest niesamowity, są 2 razy dłuższe. A z przesyłką na allegro jest to koszt ok. 30 zł, nawet niecałych. Wystarcza na ok. 3 miesiace
Marewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-25 13:37:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.