Kieleckie Panny Młode - Część XIV - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-24, 11:32   #961
Karmesita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Podłączam się pod pytanie - gdzie najszybciej zrobimy kurs w poradni rodzinnej?
Karmesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 22:21   #962
plus i minus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Witam. Chciałam ostrzec wszystkie Was przed współpracą z cukiernią Cukiernia Podhale Catering, a dokładniej mówiąc właścicielką cukierni, która okazała się furiatką, zastraszającą swoich klientów. To co przeżyliśmy przez 2 dni przed ślubem ciężko opisać. Nasze zamówienie dotyczyło tortu ślubnego składającego się z 3 pięter na ok. 100 osób, które zostało złożone na 2 miesiące przed dniem realizacji. Szczegóły zamówienia zostały dokładnie doprecyzowane jeszcze przed podpisaniem umowy i dotyczyły m.in. wyglądu tortu, sposobu dekoracji. Właścicielka cukierni zapewniała, że zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z podanymi szczegółami. Na 2 dni przed ślubem pojawiliśmy się w cukierni dopytać kiedy mamy dowieźć kwiaty do dekoracji. I jakież było nasze zdziwienie kiedy opuszczając już cukiernię, stojąc w progu drzwi dowiedzieliśmy się, że tort nie będzie taki jaki zamawialiśmy ponieważ nie posiadają patery do tego tortu i zrobią tort o zupełnie innym kształcie (żagla). Niestety, właścicielka zamiast szukać patery postanowiła zrobić nam awanturę, ponieważ nie godziliśmy się na tort niezgodny z zamówieniem. Usłyszeliśmy wiele przykrych słów i zamiast zrozumienia, przeprosin i chęci rozwiązania problemu usłyszeliśmy, że w takim razie ona nie zrobi nam tortu i odda podwójną zaliczkę. Podkreślam, że cala sytuacja miała miejsce 2 dni przed ślubem i zdawaliśmy sobie sprawę, że zamówienie tortu w innej cukierni będzie graniczyło z cudem. Postanowiliśmy załatwić paterę na własną rękę. Pomimo, że nie jesteśmy związani zawodowo z tą branżą w ciągu 10 minut znaleźliśmy restaurację w Warszawie, która zgodziła się wypożyczyć paterę. Mimo to nie usłyszeliśmy ani przeprosin od wciąż awanturującej się właścicielki a jedynie dalsze inwektywy pod naszym adresem. Cała ta sytuacja spowodowała, ze mieliśmy wielkie obawy co do realizacji zamówienia. Pojechaliśmy odebrać zaliczkę. W związku z tym, że cukiernia nie była w stanie wywiązać się z umowy zażądaliśmy zwrotu podwójnej zaliczki zgodnie z propozycją właścicielki, którą wydał nam pracownik, ponieważ nie mogliśmy doprosić się żeby właścicielka do nas zeszła. W chwilę po wyjściu z cukierni zaczęły się telefony od właścicielki, ze ukradliśmy jej pieniądze. Zaczęło się piekło, zastraszanie za pomocą sms-ów, że ona nie odpowiada za siebie, że to nie będzie ślub z bajki. Straszyła, że przyjedzie na salę weselną i zrobi awanturę. Telefony nie kończyły się. Kosztowało nas to wiele niepotrzebnych nerwów. Z obawy przed zachowaniem właścicielki, zdolnej, jak twierdziła, do wszystkiego, zwróciliśmy jej pieniądze. Firma prowadzona jest już przez 20 lat posiada jedną paterę angielską i jedną typu "żagiel". W momencie kiedy poprzedni klient nie oddał patery, właścicielka rozkłada ręce, zawala kolejne zamówienie robiąc bogu ducha winnym klientom wielką awanturę, zamiast zorganizować brakującą paterę co w XXI wieku nie jest problemem. Trzeba tylko chcieć!!! Gdyby nie to, że pojawiliśmy się w cukierni nikt by nas nie poinformował, że tort będzie wyglądał inaczej i w dniu ślubu otrzymalibyśmy zupełnie inny tort niż zamówiliśmy. Radzę wszystkim trzymać się z daleka od tej cukierni. Szkoda zdrowia i nerwów. Pracują tam osoby niezrównoważone i, jak to określiła sama właścicielka, niekompetentne, które zamiast przyznać się do błędu i starać się rozwiązać problem wolą zastraszać swoich klientów. Ta cukiernia to PORAŻKA!!!!
plus i minus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 07:14   #963
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Czemu nie zgłosiłas tego na policję?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 08:42   #964
plus i minus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Chciałam zgłosić to na policję. Ponieważ cała sytuacja miała miejce w czwartek i piątek przed ślubem nie było czasu na posiadówę na komisariacie. Zbyt dużo rzeczy miałam na głowie żeby zająć się tylko tą sprawą. A po weselu wyjechaliśmy w podróż poślubną i tak się rozeszło. Powiem szczerze, że kosztowało mnie to tyle nerwów, że dopiero po miesiącu od ślubu byłam w stanie zabrać się za wystawienie opinii tej cukierni. A wierzę, że karma wróci do tej właścicielki tak czy inaczej... Oby nikt nie musiał przekonywać się na własnej skórze co to za człowiek...
plus i minus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 14:14   #965
Patry_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Hej,

Czy któraś z Was współpracowała z firmą MILART STUDIO albo KALON? Zastanawiam się kogo wybrać na kamerzystę.
Patry_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 17:59   #966
martylia56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cześć dziewczyny czy któraś z uprzejmych dam, posiada uzupełnione zeszyty ćwiczeń, wykresy po poradni rodzinnej ? Czeka mnie ostatnie spotkanie, a Pani jest nieprzeciętnie zawzięta. Bardzo proszę o pomoc
martylia56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 23:11   #967
graroo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Hej dziewczyny,
Czy któraś z was zna może jakieś miejsce na ślub plenerowy w Kielcach i okolicach? Sale na wesele już mamy teraz tylko szukamy miejsca na ślub. Byłabym bardzo wdzięczna za wszystkie wskazówki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
graroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-01, 11:07   #968
elik133
Raczkowanie
 
Avatar elik133
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Hej dziewczyny.
Z przykrością odwołujemy ślub ze względu na chorobę w rodzinie.
Szukamy pilnie pary która chciałaby naszego fotografa...
Data: 12 sierpnia 2017
Proszę, popytajcie wśród znajomych, może ktoś organizuje ślub last-minut.
Fotograf to: Lucky In love, łatwo ją znaleźć na fejsie albo na stronie.

edit: link na facebooku: https://www.facebook.com/luckyinlove...type=3&theater
__________________
Nic to!



Edytowane przez elik133
Czas edycji: 2017-07-01 o 11:39
elik133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 22:07   #969
ilonka2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Dziewczyny, jak wybierałyscie fryzjera na ślub? Wesele w maju 2018, nie mieszkam w ck od kilku lat, nie mam nikogo sprawdzonego.. na forum jest kilka polecanych salonów, ale i tak musze wczesniej przetestować.. wszedzie teraz trzeba rezerwować kilka msc wcześniej, powinnam teraz juz pojsc do kilku salonów na czesanie i zarezerwować date na wesele?
ilonka2204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 16:15   #970
dzoana1606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 35
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Też mam problem z fryzjerem i makijażystką Ma któraś z Was może spisanych polecanych fryzjerów i makijażystki? Niestety szukanie z lupką nie chce ze mną współpracować :/
dzoana1606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 07:17   #971
Patry_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Hej, to są kontakty, które spisałam z tego forum:
1. Adrian Musiał, ul.Mała tel. 413445060
2.Małgosia Dąbrowska ul.Szkolna 36. Salon Tamara
tel. 413664563.
Koszt od 120 do 150 zł
3. Anita Palimaka ul. Staszica 6. Lok 4-5
tel.413445025

Makijaż: Czarna Kawa lub Rok Styl.

Zastanawiam się jeszcze nad salonem She and He . Moja koleżanka tam była i miała w jednym miejscu makijaż i fryzurę. Mają też vouchery dlatego zastanawiam się nad tą opcją.
Osobiście nikogo nie sprawdziłam, ale dziewczyny z forum polecały te osoby.
Patry_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-10, 07:48   #972
Jagoda_90
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda_90
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 77
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Witam dołączam się i ja. Kiedyś już pisałam w wątku KPM, ale z przyczyn różnych ślub został odwolany i każde z Nas poszło własną drogą.

Teraz wracam z nową energią, nowymi planami i najwspanialszym narzeczonym

Ślub odbędzie się 6.10.2018 mamy już sale, zespół i fotografa. Z kamerzysty zrezygnowalismy. Teraz poszukuje fryzjera zastanawiam się nad Mateuszem z She&He. Bardzo dużo opinii o nim słyszałam. Czy któraś z Was się u niego czesala?

Makijaż Czarna Kawa lub 4 Make Up
Jagoda_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 15:37   #973
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Patry_1 Pokaż wiadomość
Hej, to są kontakty, które spisałam z tego forum:
1. Adrian Musiał, ul.Mała tel. 413445060
2.Małgosia Dąbrowska ul.Szkolna 36. Salon Tamara
tel. 413664563.
Koszt od 120 do 150 zł
3. Anita Palimaka ul. Staszica 6. Lok 4-5
tel.413445025

Makijaż: Czarna Kawa lub Rok Styl.

Zastanawiam się jeszcze nad salonem She and He . Moja koleżanka tam była i miała w jednym miejscu makijaż i fryzurę. Mają też vouchery dlatego zastanawiam się nad tą opcją.
Osobiście nikogo nie sprawdziłam, ale dziewczyny z forum polecały te osoby.
Adriana polecam jako fryzjera i makijażystę Wszystko się trzymało całą noc
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 08:26   #974
Patry_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Hej dziewczyny,

Czy któraś z Was czesała się w Studio Fryzur i Wizażu na Strycharskiej?
Patry_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 11:04   #975
anununu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Czy któraś z Was słyszała może o jakiejś firmie w Kielcach, która wypożycza pokrowce na krzesła?
anununu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 09:26   #976
Gabii18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cześć. Jestem tu zupełnie nowa Ślub 14 lipca 2018 r.
Póki co mamy salę i wstępnie fotografa i kamerzystę.

Podobnie jak niektóre z Was szukam makijażystki i fryzjera. Zależy mi na dojeździe tych osób do mnie w dniu ślubu ale większość przyjeżdża pod warunkiem, że będą minimum 3 osoby do wykonania makijażu.

Mam nadzieję, że znajdę tutaj jakieś fajne rozwiązania
Gabii18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 18:53   #977
Karmesita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Anununuu - Zadzwoń do firmy Arteusz w Nowinach, przemiła właścicielka. O ile dobrze pamiętam 5 zł za krzesło plus 1 zł za założenie i zdjęcie jeśli nie chcesz się w to bawić.

Edytowane przez Karmesita
Czas edycji: 2017-07-31 o 18:56
Karmesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 19:30   #978
Patry_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cześć,

Jak tam Wasze przygotowania? Ja mam już salę, kamerzystę, fotografa, DJ. Umówiłam się już na czesanie i makijaż. Teraz jestem na etapie szukania oprawy muzycznej do kościoła.
Znacie jakieś fajne schole, zespoły?

Pozdrawiam
Patry_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 09:56   #979
szarpek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Patry_1 Pokaż wiadomość
Cześć,

Jak tam Wasze przygotowania? Ja mam już salę, kamerzystę, fotografa, DJ. Umówiłam się już na czesanie i makijaż. Teraz jestem na etapie szukania oprawy muzycznej do kościoła.
Znacie jakieś fajne schole, zespoły?

Pozdrawiam


Tez sie podpinam chetnie sie dowiem.
szarpek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-24, 15:39   #980
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez anununu Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was słyszała może o jakiejś firmie w Kielcach, która wypożycza pokrowce na krzesła?
Ja wypozyczalam z allegro płaciłem jakieś śmieszne pieniądze i wszystko było ok

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 11:31   #981
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

na olx sporo takich wypozyczalni znajdziesz
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 14:56   #982
Mroofka_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cześć Dziewczyny,

Ja do Was z takim zapytaniem: czy któraś z Was brała ślub w kościele w Łopusznie bądź brała z tamtejszej parafii dokumenty potrzebne do ślubu? (poprzez lupkę nic niestety nie znalazłam)

Pochodzę z tamtejszej parafii, jednak od wielu lat nie mieszkam w rodzinnych stronach, natomiast potrzebuje pojechać tam i zabrać dokumenty potrzebne do ślubu w parafii mojego narzeczonego. Zastanawiam się czy wiąże się to z opłatą i czy ksiądz nie robi tam problemów z tym. Słyszałam różne plotki o opłatach przy wyciąganiu dokumentów i chciałabym to zweryfikować (nie dotyczące akurat tego kościoła żeby była jasność).

Biorę ślub w Bielsku-Białej w 26 maja 2018 muszę przyznać, że bielskie Panny Młode nie są tak rozgadane jak te kieleckie

I tak z ciekawości chciałam zapytać czy tylko ja zostałam tak niemile potraktowana w salonie sukien ślubnych w Tęczy? Czy Pani miała po prostu zły dzień?

Pozdrawiam z Bielska
Mroofka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 19:58   #983
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Pani w teczy jest na ogol nie mila i zawsze ma zly dzien

Ja bralam slub w parafii meza i nie pobrano zadnych oplat odemnie generalbie nie bylo zadnego problemu

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 12:43   #984
Mroofka_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Pani w teczy jest na ogol nie mila i zawsze ma zly dzien

Ja bralam slub w parafii meza i nie pobrano zadnych oplat odemnie generalbie nie bylo zadnego problemu
Dzięki Mogg za pocieszenie bo już myślałam, że to ja byłam głównym powodem jej złego humoru. To był mój pierwszy odwiedzony salon i wyszłam z niego tak zdołowana, że bardzo długo potem nie mogłam się zabrać za szukanie sukienki. A to chyba jeden z większych salonów w Kielcach? Jakim cudem oni z tą Panią cokolwiek sprzedają?

Zobaczymy jak to będzie u mnie w parafii. Wczoraj dzwoniłam i na razie księża są zajęci kolędą, więc mam zadzwonić za 1-2 tygodnie.
Mroofka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 15:51   #985
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Pani w Tęczy byla dla mnie mila tylko dlatego ze bylam z mamą polecam salon w Galerii Zielonej w Grand Hotelu. Super obsluga i piekne suknie
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 11:23   #986
Mroofka_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Pani w Tęczy byla dla mnie mila tylko dlatego ze bylam z mamą polecam salon w Galerii Zielonej w Grand Hotelu. Super obsluga i piekne suknie
Mam już suknię, to znaczy szyje się w jednym z bielskich salonów. Zdecydowałam się na tutejsze, bo łatwiej mi z czasem i przymiarkami. Aczkolwiek jakby mi wtedy w Kielcach wpadła w oko jakaś suknia to nie byłby wielki problem. W Grand Hotelu nie byłam. Przeszłam się po salonach w obrębie Sienkiewicza i bliskich okolic (tam przy Plantach jest też jakiś salon - nie wiem czy dobrze tłumaczę miejsce), ale niestety nic nie wpadło mi w oko. Poza tym, że w salonie w Tęczy jedyne suknie jakie dostałam do przymierzenia to dwie w kształcie literki A, koniecznie na kole, bo Pani się upierała, że mi nic innego nie będzie pasować i ona w ogóle nie ma sukienek na mój rozmiar (nie mam rozmiaru 36 ale bez przesady, w żadnym innym salonie nikt nie robił mi problemów z moim rozmiarem )

W sumie to mam jeszcze pytanie odnośnie ozdób we włosy. Czy znacie miejsce w Kielcach gdzie byłby ich duży wybór w przystępnych cenach. Nie wiem jeszcze co chcę mieć w włosach. Zawsze marzyłam o wianku, ale po przymierzeniu wianka przy mierzeniu sukni stwierdzam, że jednak mi nie pasuje
Mroofka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 11:34   #987
ttunia
Raczkowanie
 
Avatar ttunia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 342
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Bardzo duży wybór miała pani w takim małym sklepiku na dużej, prawie przy samym rynku. Tylko ja kupowałam półtora roku temu, ale mam nadzieje ze sklep jeszcze istnieje.
__________________
02.03.2008
15.11.2014
27.08.2016
ttunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 22:24   #988
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ttunia Pokaż wiadomość
Bardzo duży wybór miała pani w takim małym sklepiku na dużej, prawie przy samym rynku. Tylko ja kupowałam półtora roku temu, ale mam nadzieje ze sklep jeszcze istnieje.
Sklep istnieje idz koniecznie do tego sklepiku. Pani wszystkie ozdobu robi sama. Nawwt u niej kupowalam jedną. I ceny tez ma raczej przystepne.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 06:43   #989
Mroofka_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ttunia Pokaż wiadomość
Bardzo duży wybór miała pani w takim małym sklepiku na dużej, prawie przy samym rynku. Tylko ja kupowałam półtora roku temu, ale mam nadzieje ze sklep jeszcze istnieje.
Cytat:
Napisane przez ttunia Pokaż wiadomość
Sklep istnieje idz koniecznie do tego sklepiku. Pani wszystkie ozdobu robi sama. Nawwt u niej kupowalam jedną. I ceny tez ma raczej przystepne.
Dzięki dziewczyny. Będę za parę tygodni w Kielcach i na pewno się tam przejdę
Mroofka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 17:35   #990
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cześć dziewczyny!
Planuję z narzeczonym ślub w 2020 roku, dokładnej daty jeszcze nie ustaliliśmy. Mieszkamy oboje na śląsku, jednak ślub będzie w okolicach rodzinnych mojego TŻ, tj. Kielcach. Na razie jestem na etapie szukania sali i przyznam że jestem przerażona, a w czwartek jedziemy na kilka dni zrobić objazd po salach i zobaczyć na żywo jak się prezentują. Trzymajcie kciuki
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-15 11:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.