Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 17:12   #3691
kokokox2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja jestem skłonna do podrażnień, używam sobie tego peelingu z BU i wszystko jest ok. Ale w sumie nie stosuję go za często - szczerze to jak mi się wspomni, czyli kiedy przyjrzę się sobie w lustrze i zobaczę, że jest potrzebny. Właśnie mam reszteczkę (kupiłam go w lipcu bodajże) i będę zamawiała kolejny.
dzięki za info - to ja jeszcze się przypomnę za czas jakiś i podpytam o ten EKO. chyba, że coś innego kupię
kokokox2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 17:18   #3692
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kokokox2 Pokaż wiadomość
dzięki za info - to ja jeszcze się przypomnę za czas jakiś i podpytam o ten EKO. chyba, że coś innego kupię
Do usług. A jeśli interesują Cię też drogeryjne, to mówią, że ten jest w porządku.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 19:10   #3693
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kokokox2 Pokaż wiadomość
dzięki za info - to ja jeszcze się przypomnę za czas jakiś i podpytam o ten EKO. chyba, że coś innego kupię
Miałam z BU ale dla mnie zbyt delikatny. Zdradzę go niebawem z peelingiem z owoców tropikalnych z e-naturalne
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 09:51   #3694
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kokokox2 Pokaż wiadomość
na zaskórniki pomógł bardzo - myślę, że pomogła w ogóle zmiana pielęgnacji. a salicyl miał (ma) swój spory udział. rzeczywiście pozbyłam się przebarwień (lecz tutaj też na pewno za sprawą filtrów), mam węższe pory na policzkach, skóa się nie przetłuszcza juz tak mocno. rzadko teraz w ogóle mi się pojawiają wypryski, a pory się same oczyszczają - nie zbierają się aż tak duże zaskórniki, jak kiedyś. jestem po ciężkim trądziku typu "zaskórnikowego" - wiem, co mówię kiedyś regularnie odwiedzałam kosmetyczkę - od kiedy zmieniłam pielęgnację na bardziej naturalną i świadomą nie chodzę, bo nie muszę. ostatni raz byłam we wrześniu 2008 roku. wtedy byłam na etapie poszukiwań kosmetycznych. potem już nie musiałam korzystać z usług kosmetyczek. dodam, że nie wyciskam niczego sama.
ale rozumiem, że takie stężenia kwasów to dopiero na jesieni? bo teraz zabójstwo...
dla mnie savon noir lekko za mocne jest - zaczęło podsuszać. ale może pozostanę przy raz w tygodniu?
a kocanka - nie widziałam działania żadnego. generalnie jak wspomniałąm - żaden hydrolat mnie nie zachwycił. a miałam chyba większość i z mazideł i z BU i kiedyś jeszcze z ecospa. nie będę używać.
ostatnio na naczynka mam auriderm - i działa
Dzieki za wyczerpującą odpowiedź.A jak dokładnie teraz wygląda twoja pielęgnacja?

Ja chyba ostatecznie zakończę przygode z serum migdałowym, bo nie widzę poprawy.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 20:23   #3695
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Odp: Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wr

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Na navzynka miałam tonik 6% pha i chyba go sobie kupię jak odłoże retinoidy. Salicyl mi nie służy niestety ten. z 2%

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A czy na naczynka mozna ten tonik salicylowy?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 01:41   #3696
kokokox2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Dzieki za wyczerpującą odpowiedź.A jak dokładnie teraz wygląda twoja pielęgnacja?

Ja chyba ostatecznie zakończę przygode z serum migdałowym, bo nie widzę poprawy.
mam migdałowe serum w lodówce - ale jak mi się skończy to już nie kupię. z kwasów to już tylko BHA zostawię.
moja pielęgnacja: myję olejkiem hydrofilnym, rano eliksir winogronowy lub serum z vit. c i filtr (obecnie matujący vichy) na to makijaż. wieczorem olejkiem zmywam twarz, nakładam auriderm i na to krem z AVA seria L'arisse przeciwzmarszczkowy ceramidy roślinne+witaminy; raz w tygodniu samoopalacz. no i teraz latem szukam peelingu enzymatycznego, bo serum lemon odstawiłam. od jesieni raz na 5 dni kładę je na noc. jak skóra za mocno ściągnięta, to daję olej tamanu.
może nie jakaś wypasiona pielęgnacja, ale skuteczna. i służy mi bardzo
pozdrawiam
kokokox2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 09:14   #3697
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kokokox2 Pokaż wiadomość
mam migdałowe serum w lodówce - ale jak mi się skończy to już nie kupię. z kwasów to już tylko BHA zostawię.
moja pielęgnacja: myję olejkiem hydrofilnym, rano eliksir winogronowy lub serum z vit. c i filtr (obecnie matujący vichy) na to makijaż. wieczorem olejkiem zmywam twarz, nakładam auriderm i na to krem z AVA seria L'arisse przeciwzmarszczkowy ceramidy roślinne+witaminy; raz w tygodniu samoopalacz. no i teraz latem szukam peelingu enzymatycznego, bo serum lemon odstawiłam. od jesieni raz na 5 dni kładę je na noc. jak skóra za mocno ściągnięta, to daję olej tamanu.
może nie jakaś wypasiona pielęgnacja, ale skuteczna. i służy mi bardzo
pozdrawiam
a łuszczylas sie po salicylu bardzo?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 11:50   #3698
kokokox2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
a łuszczylas sie po salicylu bardzo?
kilka razy zrobiłam peeling - wtedy się łuszczyłam, ale bez czerwonego podrażnienia. po serum nie łuszczę się
czaisz się na serum czy pytasz pod kątem peelingu? no bo tonik to już wiem aaaa... po toniku nie pamiętam łuszczenia.
kokokox2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 13:15   #3699
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kokokox2 Pokaż wiadomość
kilka razy zrobiłam peeling - wtedy się łuszczyłam, ale bez czerwonego podrażnienia. po serum nie łuszczę się
czaisz się na serum czy pytasz pod kątem peelingu? no bo tonik to już wiem aaaa... po toniku nie pamiętam łuszczenia.
po serum ja też się nie łuszczyłam no nic,czekam na ten tonik, moze coś wskóra na te moje paskudztwa
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 15:47   #3700
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, może będziecie potrafiły mi doradzić. Chciałabym kupić serum z BU. Biorę pod uwagę serum flavo c, serum olejek z witaminą c 10% oraz serum lemon. Od razu zaznaczę, że potrzebuję czegoś, co załagodzi rumień, nada się pod filtr na dzień, ewentualnie na noc pod krem. Dobrze, aby było też dość skuteczną kontynuację walki z przebarwieniami. Czytałam, że któreś [lemon..?] powodowało zapychanie u wielu dziewczyn, a ja sama mam do tego tendencję... Na które więc postawić?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 16:11   #3701
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może będziecie potrafiły mi doradzić. Chciałabym kupić serum z BU. Biorę pod uwagę serum flavo c, serum olejek z witaminą c 10% oraz serum lemon. Od razu zaznaczę, że potrzebuję czegoś, co załagodzi rumień, nada się pod filtr na dzień, ewentualnie na noc pod krem. Dobrze, aby było też dość skuteczną kontynuację walki z przebarwieniami. Czytałam, że któreś [lemon..?] powodowało zapychanie u wielu dziewczyn, a ja sama mam do tego tendencję... Na które więc postawić?
...
na rumien to raczej eliksir winogronowy,vit c wpływa nieco na naczynka,ale na lato to tak srednio w wiekszym steżeniu...a lemon odparamoim zdaniem do tego celu zupełnie.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 19:42   #3702
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
na rumien to raczej eliksir winogronowy,vit c wpływa nieco na naczynka,ale na lato to tak srednio w wiekszym steżeniu...a lemon odparamoim zdaniem do tego celu zupełnie.
A czy w przypadku stężenia problemem jest ochrona? Bez filtra 50 nie wychodzę, a w lecie ogólnie poruszanie się po dworze ograniczam do minimum.
Właśnie o wspomaganie naczyń krwionośnych mi chodzi i chcę coś z wit c, stosuję także inne produkty dla naczynkowców.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 19:52   #3703
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A czy w przypadku stężenia problemem jest ochrona? Bez filtra 50 nie wychodzę, a w lecie ogólnie poruszanie się po dworze ograniczam do minimum.
Właśnie o wspomaganie naczyń krwionośnych mi chodzi i chcę coś z wit c, stosuję także inne produkty dla naczynkowców.
....
jak się porządnie filtrujesz to ok,ja bym tylko nieco mieszała to serum z żelem h. ale i tak eliksir jest lepszy na naczynka,natomiast flavo c pięknie rozświetla.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 23:54   #3704
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może będziecie potrafiły mi doradzić. Chciałabym kupić serum z BU. Biorę pod uwagę serum flavo c, serum olejek z witaminą c 10% oraz serum lemon. Od razu zaznaczę, że potrzebuję czegoś, co załagodzi rumień, nada się pod filtr na dzień, ewentualnie na noc pod krem. Dobrze, aby było też dość skuteczną kontynuację walki z przebarwieniami. Czytałam, że któreś [lemon..?] powodowało zapychanie u wielu dziewczyn, a ja sama mam do tego tendencję... Na które więc postawić?
ja stosuję falvo C, naczynka mi nikną po tym, jesli masz tendencje do zapychania to mniej lub wogole nie dawaj wit E do niego.Tylko, ze wit E
jest tu wazna, bo stabilizuje wit C...
Moze inne produkty np Avane Antorougerous jour, nawilzajacy swietnie wchłaniający sie krem na naczynka, ma filtr 20. Probkę mozna kupić na allegro za 6 zł -5 ml. Krem wchłania sie do matu,spokojnie mozesz połozyć na to filtr.
Ja jednak po serum czekam chwile az sie wchłonie ina to kładę filtr, ale ja mam cerę mieszana z tendencja do suchej na policzkach.
Dobrałam filtr ktory wchłania i nie musze nawet go matować...
Winogronowy tez uzywam, podobnie jak FlavoC, ale nie wiem czy go zle wymieszałam bo mój jest "glutkowaty" i buzia sie ponim świeci...

Ponawiam pytanie czy naczynkowcy moga stosować tonik BHA?

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-05-06 o 23:58
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 08:12   #3705
kokokox2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może będziecie potrafiły mi doradzić. Chciałabym kupić serum z BU. Biorę pod uwagę serum flavo c, serum olejek z witaminą c 10% oraz serum lemon. Od razu zaznaczę, że potrzebuję czegoś, co załagodzi rumień, nada się pod filtr na dzień, ewentualnie na noc pod krem. Dobrze, aby było też dość skuteczną kontynuację walki z przebarwieniami. Czytałam, że któreś [lemon..?] powodowało zapychanie u wielu dziewczyn, a ja sama mam do tego tendencję... Na które więc postawić?
według mnie pod filtr z tych wymienionych tylko flavo c. lemon to na noc, a serum-olejek na mojej cerze też tylko na noc. sama pod fitr kładę vit c. no i rzeczywiście świetny jest eliksir winogronowy.
ale każdy musi sam sprawdzić.
kokokox2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:42   #3706
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
ja stosuję falvo C, naczynka mi nikną po tym, jesli masz tendencje do zapychania to mniej lub wogole nie dawaj wit E do niego.Tylko, ze wit E
jest tu wazna, bo stabilizuje wit C...
Moze inne produkty np Avane Antorougerous jour, nawilzajacy swietnie wchłaniający sie krem na naczynka, ma filtr 20. Probkę mozna kupić na allegro za 6 zł -5 ml. Krem wchłania sie do matu,spokojnie mozesz połozyć na to filtr.
Ja jednak po serum czekam chwile az sie wchłonie ina to kładę filtr, ale ja mam cerę mieszana z tendencja do suchej na policzkach.
Dobrałam filtr ktory wchłania i nie musze nawet go matować...
Winogronowy tez uzywam, podobnie jak FlavoC, ale nie wiem czy go zle wymieszałam bo mój jest "glutkowaty" i buzia sie ponim świeci...

Ponawiam pytanie czy naczynkowcy moga stosować tonik BHA?
Ja właśnie też jestem mieszańcem, wiec mam podwójny problem... A na naczynka używam aktualnie serum Apis i koncentratu Fitomed i chcę do tego włączyć jeszcze coś z wit. c, co sprawdzi się właśnie pod filtr. Myślę, że witamina E mi nie szkodzi, używam jej przy olejach i nic złego się nie dzieje.
Filtr na chwilę obecną mam niemal idealny i nie chcę kombinować, poza tym mniejszym niż 50 nie ufam Ale możesz się podzielić swoim cudem
Cytat:
Napisane przez kokokox2 Pokaż wiadomość
według mnie pod filtr z tych wymienionych tylko flavo c. lemon to na noc, a serum-olejek na mojej cerze też tylko na noc. sama pod fitr kładę vit c. no i rzeczywiście świetny jest eliksir winogronowy.
ale każdy musi sam sprawdzić.
Czyli jednak flavo C
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:44   #3707
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Fitomed zawiera juz wit,c.
a coz to za cudowny filtr odkryłaś...ja mam ciągle problem z podrażniającymi naczynka filtrami

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-07 o 13:45
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:52   #3708
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Fitomed zawiera juz wit,c.
a coz to za cudowny filtr odkryłaś...ja mam ciągle problem z podrażniającymi naczynka filtrami
Wiem, ale już i tak mam na wykończeniu A aktualnie nic pod filrt nie kłądę i czuję potrzebę zmiany, chcę wspomagać efekt kuracji wybielającej + ten rumień denerwuje mnie niesamowicie.
L'oreal uv perfect. Nic odkrywczego, sporo osób go chwali. Na moje potrzeby rewelacyjny, nie zostawia tłustej warstwy, nie bieli, nadaje się pod podkład mineralny, zmatowiony pudrem ryżowym trzyma mat bardzo długo. Mi pasuje, wiec nie szukam nic na siłę.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:03   #3709
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Skończył mi się nagle olej jojoba, czy mogę póki co mieszać z kwasem HA kropelkę oliwki Hipp? Myślicie, że ta oliwka ma zapychający skład?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 19:10   #3710
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Skończył mi się nagle olej jojoba, czy mogę póki co mieszać z kwasem HA kropelkę oliwki Hipp? Myślicie, że ta oliwka ma zapychający skład?
....
mozesz
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 15:46   #3711
imperfect boy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 42
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie czy naczynkowcy moga stosować tonik BHA?
Sądzę ,ze alkohol w tym toniku moze niektorym podrazniac naczynka.Aczkolwiek w moim przypadku,nie mialem zadnych tego typu sensacji.Zadnego buraka,zadnych bardziej widocznych naczynek,nic.Dzialal wrecz kojaco na skore,co jest dziwne,zwazywszy na to,ze serum migdalowe ,ktore aktualnie stosuje,ma mniej alkholu niz tonik bha (i jest tez m.in polecane do skory naczynkowej),a jednak widze czasem,ze pajaczki na nosie,sa bardziej widoczne niz zazwyczaj;/
imperfect boy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 20:16   #3712
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja właśnie też jestem mieszańcem, wiec mam podwójny problem... A na naczynka używam aktualnie serum Apis i koncentratu Fitomed i chcę do tego włączyć jeszcze coś z wit. c, co sprawdzi się właśnie pod filtr. Myślę, że witamina E mi nie szkodzi, używam jej przy olejach i nic złego się nie dzieje.
Filtr na chwilę obecną mam niemal idealny i nie chcę kombinować, poza tym mniejszym niż 50 nie ufam Ale możesz się podzielić swoim cudem

Czyli jednak flavo C
Moj filterek jest z drogerii ( ale zakupiony na allegro za 11 zł- to lirene dermoprogram, krem ochronny do twarzy, ma filtr 30, jest stabilny bo moja buzia nie opala sie sie choc duzo przebywam na powietrzu.
A kupiłam go bo miał rewelacyjną opienię na wizażu

Flavo C, moj ukochany, buzka rozswietlona, naczynka kurczą się.
A winogronowy niepotrzebnie trzymam w lodowce bo robi sie gludkowaty. Tez uzywam go pod makijaż i filtr, tylko ja mam skórę juz dojrzałą wiec musze walczyc nie tylko z naczynkami)) Tez jest ok, nie jest tłusty i dobrze sie wchłania, ale subiektywnie lubie Flavo C, moze dlatego ze było pierwsze))

A pomijajac juz BU, to naprawdę avene jest genialny! pod makijaż super.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 20:34   #3713
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Moj filterek jest z drogerii ( ale zakupiony na allegro za 11 zł- to lirene dermoprogram, krem ochronny do twarzy, ma filtr 30, jest stabilny bo moja buzia nie opala sie sie choc duzo przebywam na powietrzu.
A kupiłam go bo miał rewelacyjną opienię na wizażu

Flavo C, moj ukochany, buzka rozswietlona, naczynka kurczą się.
A winogronowy niepotrzebnie trzymam w lodowce bo robi sie gludkowaty. Tez uzywam go pod makijaż i filtr, tylko ja mam skórę juz dojrzałą wiec musze walczyc nie tylko z naczynkami)) Tez jest ok, nie jest tłusty i dobrze sie wchłania, ale subiektywnie lubie Flavo C, moze dlatego ze było pierwsze))

A pomijajac juz BU, to naprawdę avene jest genialny! pod makijaż super.
Ja nawet jak na chwilę pojawię się na słońcu, to muszę mieć 50 Obsesja bladziocha z wyboru
Ja większych problemów ze skórą nie miałam, prócz typowych dla mieszanej cery oraz przebarwień, ktore, swoja droga, całkiem ładnie zeszły. Jednak przez dość agresywną walkę z nimi rumień się uwidocznił I ciężko go załagodzić
Ale czytam same pozytywy o tym flavo c i chyba się skuszę. Tym bardziej, że rozświetla, a ostatnio u mnie to efekt bardzo pożądany, bo polubiłam, się z taką zdrową, promienną cerą a nie typowym matem bez wyrazu. Twarz wygląda na wypoczętą i ogólnie fajniej się prezentuje
To może kiedyś się za Avene rozejrzę
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 09:36   #3714
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja nawet jak na chwilę pojawię się na słońcu, to muszę mieć 50 Obsesja bladziocha z wyboru
Ja większych problemów ze skórą nie miałam, prócz typowych dla mieszanej cery oraz przebarwień, ktore, swoja droga, całkiem ładnie zeszły. Jednak przez dość agresywną walkę z nimi rumień się uwidocznił I ciężko go załagodzić
Ale czytam same pozytywy o tym flavo c i chyba się skuszę. Tym bardziej, że rozświetla, a ostatnio u mnie to efekt bardzo pożądany, bo polubiłam, się z taką zdrową, promienną cerą a nie typowym matem bez wyrazu. Twarz wygląda na wypoczętą i ogólnie fajniej się prezentuje
To może kiedyś się za Avene rozejrzę
Mam to samo, wszędzie wychodzę z spf 50, ostatnio zapomniałam go zreaplikowac (a stosuje retinoidy) po 20 minutowym spacerze do dermatolog wróciłam z czerwonym nosem (oby nie było przebarwień)
Co do efektu rozświetlenia twarzy - uzyskałam po najprostszym serum z wit. C - woda destylowana + wit.c . Flavo c mnie zapycha, chyba przez wit.E,.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 09:47   #3715
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mam to samo, wszędzie wychodzę z spf 50, ostatnio zapomniałam go zreaplikowac (a stosuje retinoidy) po 20 minutowym spacerze do dermatolog wróciłam z czerwonym nosem (oby nie było przebarwień)
Co do efektu rozświetlenia twarzy - uzyskałam po najprostszym serum z wit. C - woda destylowana + wit.c . Flavo c mnie zapycha, chyba przez wit.E,.
A ile dni trzymasz to serum? Takie to pewnie krótkoterminowe jest? Myślałam nad ukręceniem czegoś w tym stylu, ale jakoś nie chce mi się bawić co parę dni od początku.

Od razu zapytam o radę odnoście żelu hialuronowego. Jaki wybrać [cera mieszana]? Nie miałam jeszcze nigdy żadnego z BU, do tej pory stosowałam najzwyklejszy, raz jeden przewinął się też potrójny i było ok.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:03   #3716
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A ile dni trzymasz to serum? Takie to pewnie krótkoterminowe jest? Myślałam nad ukręceniem czegoś w tym stylu, ale jakoś nie chce mi się bawić co parę dni od początku.

Od razu zapytam o radę odnoście żelu hialuronowego. Jaki wybrać [cera mieszana]? Nie miałam jeszcze nigdy żadnego z BU, do tej pory stosowałam najzwyklejszy, raz jeden przewinął się też potrójny i było ok.
No robię małe ilości 5ml - takie serum bez konserwantu można przechowywać w lodowce do 2 tygodni. Z BU jakos nie przepadam za ich żelami hialuronowymi. Wolę zsk - 1% i potrójny 1.5%. Żaden krzywdy nie zrobił i żaden się nie kleił - jak to robił z BU.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:45   #3717
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam zel iularynowy z BU i u mnie sie nie sprawdzil. Nie nawilża, a dodawalam do roznych kremow. W koncuy kupilam sobie fitmed do twarzy i mam krem ktory nawilza i nie potrzebuje wspomagacza.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:49   #3718
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mam zel iularynowy z BU i u mnie sie nie sprawdzil. Nie nawilża, a dodawalam do roznych kremow. W koncuy kupilam sobie fitmed do twarzy i mam krem ktory nawilza i nie potrzebuje wspomagacza.
Z BU też nie chwalę, jakoś się klei. No 1% jest raczej okluzyjny, ale potrójny czy małocząsteczkowy powinien już porządnie nawilżyć Wolę zrobsobiekrem akurat w hialuronach.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:50   #3719
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czyli lepiej kupić gdzieś indziej?
Ja akurat kwas hialuronowy używam do wielu zadań, nie tylko na twarz i niekoniecznie w celu nawilżenia; raczej po to, aby choćby krem czy olej się lepiej wchłonął
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:53   #3720
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Czyli lepiej kupić gdzieś indziej?
Ja akurat kwas hialuronowy używam do wielu zadań, nie tylko na twarz i niekoniecznie w celu nawilżenia; raczej po to, aby choćby krem czy olej się lepiej wchłonął
Też tak używam hialuronowego. No BU ma jakieś dziwne, lubię ten sklep, no ale akurat to im się nie udało.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.