Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-19, 15:57   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???


Dziewczyny jak to jest z tym nowym podkładem L'oreal Perfect Match? Znalazłam go dzis w sklepie w końcu i juz nie wiem nic. Tzn. dostałam w sklepie ulotke z próbkami i na ulotce pisze nazwa True Match zamiast Perfect Match. Pytam się dlatego, ze ja w USA kupiłam podkład Loreal True Match tylko ma inne opakowanie (buteleczka okrągła) od tego w Polsce (buteleczka z dozownikiem), no i ten u nas miał sie nazywać podobno Perfect Match. Nie zwróciłam uwagi w sklepie jaka nazwa jest na opakowaniu :/ Więc interesuje mnie czy True Match i Perfect Match to to samo? Zobaczcie na KWC Chcialam kupić ten nowy podkład ale teraz waham sie Moze ktoras z Was sie bardziej orientuje?!
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 16:07   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

Jakaś dziewczyna pisała, ze to te same podkłady, tylko ten na rynek amerykański nazywa się True match i ma inne opakowanie niż ten przeznaczone na rynek europejski
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 16:13   #3
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

Wiesz Nora, ja też zdurniałam, jak porównałam polską buteleczkę True Match ze zgłoszeniem Perfect Match na KWC. Tę rozbieżność zauważyłam dopiero po dodaniu recenzji.

Ale doszłam do poniższego wniosku, po obejrzeniu niemieckiej strony L'oreal: podkład Perfect Match to niemiecka wersja naszego True Match. Zgłoszenie na KWC pojawiło się o wiele wcześniej, niż podkład na naszym rynku, wiec stąd ta nieścisłość. A z amerykańskim odpowiednikiem to ma wspólną tylko nazwę. To chyba tak

Trzeba to zgłosić na technicznym i zwrocić się o zmianę nazwy podkładu w zgłoszeniu.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 16:27   #4
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

Ja oceniłam na KWC podkład True Match kupiony w USA. RZastin a na opakowaniu wersji polskiej pisze True czy Perfect? Bo ten drugi podkład na KWC nazywa sie Perfect. Jeśli polska wersja to True Match to obawiam sie ze mam juz ten podkład (a tak sie napaliłam na kupno nowego ) i wersja amerykanska rozni sie od polskiej tylko buteleczką.
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 17:26   #5
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

To jest Perfect Match, wersja niemiecka:
http://www.lorealparis.de/Catalog/pr...ative+Kosmetik

To jest wersja francuska tego samego podkładu: http://www.lorealparis.fr/Catalog/pr...ier=Maquillage

A to włoska: http://www.lorealparis.it/Catalog/Fi...Metier=Make+Up

A ja na polskiej mam napisane: True Match

Czy te wszystkie odmiany tego podkładu, to klony wersji amerykańskiej, tylko w innych butelkach i z inną nazwą? Ja już całkowicie ogłupiałam, o co tu chodzi , bo na poczatku myslałam, że to co innego, a teraz
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 17:51   #6
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

True, Perfect, True, Perfect,... Ludzie o co chodzi??? Wydaje mi się ze to wszystko to to samo czy true czy perfect. Nazwaliby na całym świecie tak samo to nie byłoby problemu Szkoda bo mój amerykanski True Match ma piękny kolorek - idealny, tylko mnie nie matuje Myslałam ze może ten Perfect bedzie matowił i chciałam spróbować. Ale to chyba to samo Jak ktoś jeszcze coś wie to piszcie bo nie jestem do końca pewna czy mam racje
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 18:08   #7
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

To chyba będą te same podkłady, w Stanach jest kilka innych nazw, a np. w Japonii "Cashmere Perfect" nazywa się "Sheer Cashmere"

http://www.lorealparis.jp/Catalog/pr...tier=Cosmetics
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 15:03   #8
kasia mucowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

niby i to samo tylko inna nazwa. Ale uważam wersję amerykańską za bardziej trwałą. Ma też gęstszą konsystencję. Dlatego też polecam zakup na strwberrynet.com bądź allegro, gdzie dostaniemy wersję z USA.
kasia mucowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:18   #9
inion_mekhi
Zadomowienie
 
Avatar inion_mekhi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 096
Dot.: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

Witam dziewczyny, ja mam jeszcze pytanie. Też używam True/Perfect (whatever) Match i właśnie skończył mi się. Do tej pory używałam odcienia C3-Beige Rose. Chciałam kupić na Allegro i trafiłam na tą amerykańską wersję i zgłupiałam trochę, bo tam mają kompletnie inne nazwy. C3 to u nich Creamy Natural, który na stronie L'oreal'a wygląda na ciemniejszy niż ten, który miałam dotychczas. I teraz nie wiem, czy te oznaczenia w obu wersjach się pokrywają. Nie wiecie może? Kupiłabym ta amerykańską wersję, ale boję się, że odcień nie będzie ten sam...
__________________
Pozdrawiam serdecznie,
Aga

MOJE WYTWORY
MOJA GALERIA NA DEVIANTART
PREFERENCJE
inion_mekhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 12:42   #10
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

A mnie dziwia rozbieznosci gamy kolorystycznej.na allegro widzialam bardzo jasniutkie n1, czy vanilia rose, w polskich sklepach chyba takich nie ma.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 16:16   #11
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A mnie dziwia rozbieznosci gamy kolorystycznej.na allegro widzialam bardzo jasniutkie n1, czy vanilia rose, w polskich sklepach chyba takich nie ma.
Jest Dzisiaj widziałam True Match N1, jasny, czysty beż
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 09:55   #12
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Jest Dzisiaj widziałam True Match N1, jasny, czysty beż
N1 jest dostępne. Ale ma inny odcień od amerykańskiego. Amerykańskie n1 jest jaśniejsze od tego dostępnego w naszym kraju. Aby było jeszcze więcej zamieszania, spotkać możemy w sklepach starego true match'a (z puzzlem na butelce i szarą pompką) oraz nowego (srebrna pompka, brak puzzla na butelce). I 'odświeżone' n1 jest jaśniejsze i bardziej neutralne od starszej wersji. Być może właśnie owa zmiana zniwelowała w jakimś stopniu różnicę pomiędzy amerykańskim n1 a europejskim.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-06-07 o 09:59
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 10:53   #13
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Podkład L'oreal True Match i Perfect Match - to samo???

Cytat:
Napisane przez inion_mekhi Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, ja mam jeszcze pytanie. Też używam True/Perfect (whatever) Match i właśnie skończył mi się. Do tej pory używałam odcienia C3-Beige Rose. Chciałam kupić na Allegro i trafiłam na tą amerykańską wersję i zgłupiałam trochę, bo tam mają kompletnie inne nazwy. C3 to u nich Creamy Natural, który na stronie L'oreal'a wygląda na ciemniejszy niż ten, który miałam dotychczas. I teraz nie wiem, czy te oznaczenia w obu wersjach się pokrywają. Nie wiecie może? Kupiłabym ta amerykańską wersję, ale boję się, że odcień nie będzie ten sam...

MAM taki sam problem! Tylko, to akurat odcień mojej mamy. Czy ktoś pomoże jaki odpowiednik amerykańskiego True Matcha miałby odcien c3 Rose Beige?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 11:53:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.