Żel Duac - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-23, 12:48   #121
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Byłam pod kontrola i cały czas jestem.... własnie jest rozpatrywana ostatnia deska ratunku czyli Izotek.....
A od dawna leczysz tradzik?
Izotek z tego, co wiem, bardzo wysusza i zluszcza... ja mialam problemy z luszczaca sie cera nawet po toniku z alkoholem .

BTW, chyba musze jakis filtr kupic przy okazji wizyty w aptece...?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:14   #122
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
A od dawna leczysz tradzik?
Izotek z tego, co wiem, bardzo wysusza i zluszcza... ja mialam problemy z luszczaca sie cera nawet po toniku z alkoholem .

BTW, chyba musze jakis filtr kupic przy okazji wizyty w aptece...?
od ponad 15 lat :-( więc naprawde nie ma juz na co czekać..... a poza tym nie mam juz siły i cierpliwości.....
Wysusza na pewno, a co do złuszzcania to zalezy..... wole pomeczyc się przez 4-5 miesięcy i mieć szanse wyleczenia w 99%
na mojej twarzy chyba juz była kazda maść, maseczka, tonik i inne świństwa .... o antybiotykach nie wspomne.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:20   #123
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
od ponad 15 lat :-( więc naprawde nie ma juz na co czekać..... a poza tym nie mam juz siły i cierpliwości.....
Wysusza na pewno, a co do złuszzcania to zalezy.....
Moze rzeczywiscie warto sprobować...?
Ja ogolnie problemy z cera mam od jakis 8 lat...
Ale na codzien dermablend i nic nie widac (przebarwien), ale w koncu postanowilam cos zrobic z tym... chdzilam chyba do 4-ech dermatologow w czasie tych 8 lat, ale jakos zaden mi nie pomogl, a i ja poddawalam sie po 2-3 tygodniach stosowania jakiegos specyfiku.

Teraz chodze do ogolnie bardzo polecanej pani dr (i co najwazniejsze na nfz, wiec nie palce), ona bardzo dokladnie obejrzala ma cere, dlugo wypytywala o rozne rzeczy, zastanawiala sie, dumala, az w koncu dala mi recepte i wszytsko wytlumaczyla, wiec mam nadzieje, ze w koncu wylecze... najgorsze jest, to, ze do wszytskiego tzreba czasu, a ja trasznie niecierpliwa jestem .
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:29   #124
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Moze rzeczywiscie warto sprobować...?
Ja ogolnie problemy z cera mam od jakis 8 lat...
Ale na codzien dermablend i nic nie widac (przebarwien), ale w koncu postanowilam cos zrobic z tym... chdzilam chyba do 4-ech dermatologow w czasie tych 8 lat, ale jakos zaden mi nie pomogl, a i ja poddawalam sie po 2-3 tygodniach stosowania jakiegos specyfiku.

Teraz chodze do ogolnie bardzo polecanej pani dr (i co najwazniejsze na nfz, wiec nie palce), ona bardzo dokladnie obejrzala ma cere, dlugo wypytywala o rozne rzeczy, zastanawiala sie, dumala, az w koncu dala mi recepte i wszytsko wytlumaczyla, wiec mam nadzieje, ze w koncu wylecze... najgorsze jest, to, ze do wszytskiego tzreba czasu, a ja trasznie niecierpliwa jestem .
trzymam kciuki za Ciebie..... może tobie uda sie uniknać tego ostrego kalibra jakim jest Izotek , ja w sumie leczę od kilku lat nie typowe pryszzce ale wstrętne, podskórne GRUDY . Pryszzce mi znikneły po Diane i jak przestałąm uzywać podkładu, czaem wyskakuje jeszce coś ale nie jest tak źle....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:38   #125
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za Ciebie..... może tobie uda sie uniknać tego ostrego kalibra jakim jest Izotek , ja w sumie leczę od kilku lat nie typowe pryszzce ale wstrętne, podskórne GRUDY . Pryszzce mi znikneły po Diane i jak przestałąm uzywać podkładu, czaem wyskakuje jeszce coś ale nie jest tak źle....
Oj, te grudy najgorsze sa .
U mnie najgorsze to rozszerzone pory, przebarwienia i ogolnie zanieczyszczona cera, czasem taka gruda/ inny pryszcz wyskoczy...ale dosc szybko ich sie pozbywam...
Wlasnie bede smarowac tym duac'em, kupilam na Allegro wczoraj Effaclar K, ale zostawie ewentualnie na pozniej, do tego ta emulsja oczyszczajaca+serum oczyszczajace Jacques Andhrel (zamiast toniku). Tylko p[rzydalby mi sie bardzo mocno nawilzajacy krem, bo boje sie luszczenia po tym duacu, a poza tym jakis krem z filtrem...eh...najlepiej filtr mocno nawilzajacy do cery tlustej...tylko czy jest cos takiego?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 23:55   #126
kalwi_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Unhappy Dot.: Żel Duac

hmm czytajac wasze opinie az sie traci wiare ze da sie wyleczyc ten tradzik :/ mi przez pierwszy okres kuracji duac mało pomógł na poczatku była poprawa a potem znowu to samo poszedłem na 2 wizyte i kuruje sie dalej tym razem dostałem jakis płyn : atrederm jakies wieksze sterzenie i żel duac i dodatkowy zel do pielegnacji wspomagajacy mam nadzieje ze sie z tym uporam bynajmniej tak mi obiecał dermatolog pozdrawiam wszystkich
kalwi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 08:06   #127
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez kalwi_18 Pokaż wiadomość
hmm czytajac wasze opinie az sie traci wiare ze da sie wyleczyc ten tradzik :/ mi przez pierwszy okres kuracji duac mało pomógł na poczatku była poprawa a potem znowu to samo poszedłem na 2 wizyte i kuruje sie dalej tym razem dostałem jakis płyn : atrederm jakies wieksze sterzenie i żel duac i dodatkowy zel do pielegnacji wspomagajacy mam nadzieje ze sie z tym uporam bynajmniej tak mi obiecał dermatolog pozdrawiam wszystkich
Ej, no bez przesady .
Tradzik nie jest nieuleczalna choroba i tego sie trzymajmy, moze po prostu nie trafilas jeszcze na "swoj" srodek do pozbywania sie tradziku :P
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 12:30   #128
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ej, no bez przesady .
Tradzik nie jest nieuleczalna choroba i tego sie trzymajmy, moze po prostu nie trafilas jeszcze na "swoj" srodek do pozbywania sie tradziku :P
ja co raz bardziej wychodzę z założenia, że trądzik trzeba leczyć głównie ,,od środka".środki zewnetrzne tylko wspomagają leczenie - to moge stwierdzić po mojej 15-letniej walce z trądzikiem,której jeszcze nie skończyłam.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:09   #129
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja co raz bardziej wychodzę z założenia, że trądzik trzeba leczyć głównie ,,od środka".środki zewnetrzne tylko wspomagają leczenie - to moge stwierdzić po mojej 15-letniej walce z trądzikiem,której jeszcze nie skończyłam.....
Jakkolwiek leczyc trzeba .
Kazda cera inna jest i mysle, ze jednemu moze pomoc nawet zwykle mydlo (np. siarkowe), a drugiemu co innego
Wazne jednak, by sie nie poddawac
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 10:28   #130
kalwi_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Żel Duac

hehe damy rade ;p pozdrówka
kalwi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:13   #131
alola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Żel Duac

Niestey ja po zastosowaniu DUAC mam ochote zakopac sie pod ziemie! Uzyłam go tylko dwa razy, w zaleconej ilości ale dostalam chyba uczulenia i to powaznego, wygladam jakbym byla POPARZONA! Moja skora jest zaczerwieniona (głownie broda ale cala jestem opuchnieta) szorstka i grudkowa i swedzi. Wyglada to masakrycznie i drugi dzien nie schodzi - oczywscie duac od razu odstawilam. Ratunku czy to samo zejdzie? ile to bedzie trwalo? czy ktos ma podobne doswiadzczenie z duac?
alola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 14:50   #132
pass_yonatka
Raczkowanie
 
Avatar pass_yonatka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 39
Dot.: Żel Duac

Ja również stosuję Duac..Hmm napewno mi nie szkodzi jak inne preparaty na bazie tlenku benzoilu Lekarka przypisała mi go jak juz miałam nieźle podleczoną buźkę <stosowalam m.in Differin + Clindacne, potem Isotrexin + Devercin+ Klindacin T, i teraz od dłuzszego czasu Duac + Klindacin T>. Krosty nadal wyskakują, ale smiało moge powiedziec że jest nieźle
Wszystkie clear&clear, nivea young, nawet Lerosett są nic nie warte w porównaniu z leczeniem dermatologicznym!
Teraz szukam jakiegos kremu noralizujacego produkcje łoju, bo strasznie przetłuszcza mi sie twarz w strefie T, żaden podkład sie nie trzyma

layla_lbn jestes tak jak ja z Lublina, mozesz powiedziec u jakiego dermatologa się leczysz
pass_yonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 15:50   #133
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez pass_yonatka Pokaż wiadomość
[/SIZE]layla_lbn jestes tak jak ja z Lublina, mozesz powiedziec u jakiego dermatologa się leczysz
Mogę
Wysle Ci na PW.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 16:23   #134
pass_yonatka
Raczkowanie
 
Avatar pass_yonatka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 39
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Mogę
Wysle Ci na PW.

Dzięx
pass_yonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 19:30   #135
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez alola Pokaż wiadomość
Niestey ja po zastosowaniu DUAC mam ochote zakopac sie pod ziemie! Uzyłam go tylko dwa razy, w zaleconej ilości ale dostalam chyba uczulenia i to powaznego, wygladam jakbym byla POPARZONA! Moja skora jest zaczerwieniona (głownie broda ale cala jestem opuchnieta) szorstka i grudkowa i swedzi. Wyglada to masakrycznie i drugi dzien nie schodzi - oczywscie duac od razu odstawilam. Ratunku czy to samo zejdzie? ile to bedzie trwalo? czy ktos ma podobne doswiadzczenie z duac?

Używam tego żelu już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że raz też mi się przytrafiło to, co Tobie. Dziwne to, bo teraz nie mam z tym problemów.
Wtedy, jednorazowo pojawiło się to zaczerwienienie i miałam je dość długo. Wtedy przestałam smarować żelem DUAC i potraktowałam skórę kremem uniwersalnym Oriflame. Po kilku dniach zaczerwienienie zniknęło i wróciłam do używania żelu. Od tamtego czasu nie miałam takiego przypadku (tfu, tfu!)
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:33   #136
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Żel Duac

Ja stosuje duac od dwoch dni krostki ulegly zmniejszeniu zobaczymy co dalej
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 08:19   #137
alola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Żel Duac

Dzieki Sammira, ale ja chyba juz do tego żelu nie wróce, bo naprawde zrobił mi spustoszenie na twarzy (głownie broda i troche policzki), dzis juz jest trzeci dzien a uczulenie nie zeszło jeszcze calkowicie, a ja przez ten caly czas siedze w domu i mam depreche, wiec nie zaryzykuje ponownie zasosowania tego żelu!

Mam pytanie, ile dokładnie schodziło ci to zaczerwienie? Czy tez miałas taką szorstką, twarda skóre i takie jakby grudki-pęcherzyki? czy tylko zaczerwienie?

Tak w ogóle to moj początek walki z trądzikeim, najpierw przez miesiąc stosowałam skinoren, ogromnej poprawy nie było, ale rozjaśniały sie przebarwienia i co najważniejsze w gole nie podrażanial mojej skóry, a teraz nie wiem czemu derma przepisała mi duac - zapewne zeby przetestowac czy moze akurat to mi pomoze bardziej- a tu takie "przygody".

Ogólnie to nie jestem zadowolona z tej dermatolożki, mam wrażenie ze potraktowała mnie jak kolejny przypadek, na którm mozna przetstowac całą apteke, a nóz pomoże... nawet nie przyjrzałam mi sie dokładnie, nie okresłila jak to typ trądziku...ahhh szkoda gadac.
alola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:19   #138
alola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Żel Duac

a moze ktos chce odkupic duac, jak wyzej pisalam ja nie moge go stosowac - uczula mnie. uzylam go tylko dwa razy a szkoda mi wydanej kasy. zainteresowanych prosze o kontakt

ps mieszkam w tychach
alola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:20   #139
alola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Żel Duac

i oczywiscie odsprzedam po kosztach
alola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 10:09   #140
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez alola Pokaż wiadomość
a moze ktos chce odkupic duac, jak wyzej pisalam ja nie moge go stosowac - uczula mnie. uzylam go tylko dwa razy a szkoda mi wydanej kasy. zainteresowanych prosze o kontakt

ps mieszkam w tychach
Cytat:
Napisane przez alola Pokaż wiadomość
i oczywiscie odsprzedam po kosztach
Sprzedaz na forum jest zabroniona.
Radze zedytowac posty.
Mozesz np. wymienic ten zle na targowisku (choc chyba nie, bo on jest na recepte...to antybiotyk).
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:44   #141
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Żel Duac

Mnie Duac bardzo pomógł Dzięki niemu i łykaniu antybiotyków po moim trądziku nie ma śladu Teraz walczę z przebarwieniami, ale chyba wygrywam Czasami zdarzą się pojedyncze pryszcze, ale to nic w porównaiu z tym co było

Wszystkim, którzy walczą z trądzkiem życzę wytrwałości Na pewno się uda
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:22   #142
kalwi_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Mnie Duac bardzo pomógł Dzięki niemu i łykaniu antybiotyków po moim trądziku nie ma śladu Teraz walczę z przebarwieniami, ale chyba wygrywam Czasami zdarzą się pojedyncze pryszcze, ale to nic w porównaiu z tym co było

Wszystkim, którzy walczą z trądzkiem życzę wytrwałości Na pewno się uda
o prosze bardzo milo uslyszec takie slowa hehe
a jesli moge zapytac jakie antybiotyki lykalas?? pozdrowka
kalwi_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 14:43   #143
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Żel Duac

Szczerze powiedziawszy nie pamiętam, bo było to już kilka miesięcy temu

Myślałam, że nigdy mi się nie uda wyleczyć tego okropieństwa, a jednak Teraz nie mogę patrzeć na przebarwienia, ale wszystko się da usunąć

Chciałam też dodać, że przestałam myć twarz wodą z kranu, a stosuję tylko wodę mineralną albo odfitrowaną Ostatnio zapomniałam kupić mineralki i przez 3 dni myłam wodą z kranu, na na twarzy zaczęły mi wyskakiwać sporo nowych pryszczy Jak tylko powrócilam do wody mineralnej to wszystko zaczęło znikać I jeszcze dodam, że nie wycieram twarzy ręcznikiem, a czekam aż sama wyschnie lub wycieram ręcznkiem ednorazowym Pomaga
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 08:59   #144
Ginger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Żel Duac

Dziś użyłam zelu Duac pierwszy raz .......i wstałam przerażona .....cała czerwona .....mysle ze to dlatego ze mimo , ze mam zmiany tradzikowe to mam skore suchą . Sprobuje jeszcze z tym żelem, bo opinie są całkiem pochlebne ....jak zjedzie to podrażnienie , zresztą w działniach niepożadanych jest napisane , ze może wystąpić rumien.
Zastanawiam się tylko czy mogłabym wieczorem po nałożeniu zelu posmarować twarz kremem nawilżającym ??? może ktoś będzie znał odpowiedz na moje pytanie
Ginger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 21:15   #145
an_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Żel Duac

Ja również na początku używania duacu miałam twarz lekko zaczerwienioną, ale przy każdym następnym użyciu było już dużo lepiej, skóra przestała tak ostro reagować. Poza tym starałam się ją nawilżać w dzień, by się tak bardzo nie przesuszała, natomieast nie próbowałam mieszać i wkładać na żel jeszcze krem...raczej zrobiłabym odwrotnie: najpierw nasmarować buzie kremem nawilżającym i po odczekaniu godziny - duac. Powodzenia!
an_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 13:29   #146
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Żel Duac

Szukam wszedzie pomocy wiec sprobuje i tu bo narazie nikt nie potrafi mi pomoc a ja niewychodze juz z domu przez swoja twarz( oczywiscie robia mi sie pryszcze.w tamtym miesiacu gdy robil sie pod okiem spuchlo mi oczko.jednak teraz mam spuchniety caly policzek i wygladam jak paczek w masle..nie wiem czy to wina tego ze zrobil mi sie pryszcz na policzku,ale dzien czy 2 wczesniej zastosowalam duac zel,nie pojawilo sie zadne zaczerwienie ale jest opuchlizna?czy to mozliwe ze to od duacu??co mam robic?czuje sie okropnie i niechce mi sie juz zyc z tym wsyztskim na twarzy ;((
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 01:23   #147
pigheadedmonkey
Raczkowanie
 
Avatar pigheadedmonkey
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 91
Dot.: Żel Duac

Ja używam żelu duac tylko miejscowo, tak jak zaleciła mi moja dermatolog.Jestem już po kilkumiesiecznym leczeniu więc nie mam zesypanej calej twarzy,dlatego moge spokojnie go uzywac tylko na pojedyncze zmiany.Pomimo tego tego od razu widać ze to bardzo silny lek,strasznie wysusza więc stosuje dosłownie odrobinke. No i staram sie odczekac ze trzy godzinki po zastosowaniu innych lekow.Faktycznie na poczatku zaostrza jakby wypryski ale potem schodza ladnie.
pigheadedmonkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 06:14   #148
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Żel Duac

Ja jestem prawie po 1/2 tubki. Jak dla mnie jest super Fakt, wysusza ale cerę mam o wiele ładniejszą, no i najważniejsze nie tylko ja tak uważam Stosuje zawsze na noc, miejscowo - znaczy czoło, nos, broda.

Ps. Dostałam recepte na dwa żele. Wykupiłam tylko jeden, mam odpis na drugi - czy wiecie ile taki odpis jest ważny Odpis z datą czerwcową ale naprawdę nie miałam możliwości wcześniej go zrealizować
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 18:45   #149
Youngy
Raczkowanie
 
Avatar Youngy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 38
Dot.: Żel Duac

już mi się kończy tubka - stosuje Duac 2 miesiące. Też wysuszał mi skórę co sprawiało pewne problemy z makijażem rano, ale odrobina kremu nawilżającego pomagała. Ogólnie nie mam twarzy jak pupcia niemowlęcia, ale jest zdecydowanie lepiej Reasumując, polecam na takie grudki podskórne (bo z tego się leczę)
Youngy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:24   #150
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Żel Duac

Po miesiacu stosowania duacu prawie wszystko poznikalo i dostalam teraz lagodniejszy srodek
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.