Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-23, 08:50   #61
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Aha to juz wiem ze nie mam co zaczynac teraz przygody z kwasami,a szkoda za pozno jest trzeba czekac na jesien ehh L V Active C i ten Redermic tez dopiero na jesien czy juz teraz mozna? a jesli nic z podanych przez ciebie propozycji ne nadaje sie na teraz to prosze powiedz co ja moge teraz z moja twarza zrobic zeby pozbyc sie tych blizn chociaz w jakims stopniu? mam w domu masc na blizny Cotractubex stosowac to czy nie?
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 08:53   #62
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Generalnie kwasy stosować najlepiej jesienią, zimą i wiosną. Ale część osób stosuje je również latem. Myślę, że możesz Effaclar używać latem, pod warunkiem, że będziesz codziennie smarowała twarz filtrem. Opalanie przy używaniu kwasów jest zabronione! Ja też planuję zostać przy kwasach. Będę stosować je latem rzadziej np. co drugi/trzeci dzień zamiast codziennie.

Filtry, które podałaś są jak najbardziej odpowiednie Można również stosować na twarz filtry-mleczka przeznaczone do ciała. Wychodzi to bardziej ekonomicznie, bo są one w tej samej cenie co filtry do twarzy, a mają 100ml pojemności. Stosując filtry trzeba pamiętać o bardzo ważnej rzeczy --> na twarz nakładamy 2 ml filtra. Jeśli nałoży się mniej, to ochrona jest znacznie niższa.
Niestety nie każdy filtr każdemu odpowiada Ten krem Avene (zwany przez Filtromaniaczki "łososiowym") jest bardzo chwalony przez Dziewczyny Ale najlepiej by bylo, gdybyś najpierw zdobyła próbki filtrów.
I jeszcze jedno: tylko na filtry firmy Avene można nakładać dowolny podkład/puder. Na filtry pozostałych firm można używać tylko tych podkładów, które nie zawierają talku, miki lub własnych filtrów.

Mnóstwo info o filtrach znajduje się na wątku "do filtromaniaczek"
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:03   #63
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Podpisuję się pod odpowiedzą Choco.

Ten filt Avene [tzw "łososiowy] to mój najnowszy nabytek i jestem z niego bardzo zadowolona, no i generalnie filtry avene nie komplikują życia - mozesz nałożyc na nie kadzy podkład i korektor.

Inaczej juz z filtr La ROche Posay - ja ich nie uzywam, bo maj a w skladzie alkohol, ktory szczypie mnie w oczy. ALe to dobre i fototabilne filtry, chyba lżejsze w konsystencji niz avene, ale wiecej szczegółow nie znam.

Co do REdermicu czy Active C - to są kremy przeciwzmarszczkowe, z 5% wit C, dodatkowo Redermic zawiera wyciąg z Cantella Asiatica oraz kwas hialuronowy. MOŻNA je stosowac cały rok. MAją one działanie wygładzające, rozjaśnijące naskórek, blizn raczej nie usuną - to trzeba robis silnie złuszczającymi kwasami i teraz nie pora na to.

Zainteresuj się zwłąszcza Redermic-kiem. Cantella Asiatica to roślina o duzych właściwościach gojących, takze pomoże zaleczyć ewentualne niespodzianki, a kwas hialuronowy działa nawilżająco i wygładzająco -nie ma nic wspólnego z AHA i BHA dlatego jest bezpieczny cały rok

Ach, jeszcze jedno Astro, co do Effaclaru k - ja mam zamiar uzywc go w lecie. Tak 2-3 razu w tyg na noc. BHA działa bardzo subtelnie, łągodnie i jesli zapewnisz sobie ochrone przeciwsłoneczą i nie bedziesz sie smazyc na plazy, to na pewno nic zlego sie nie stanie. Stezenie 1,5% BHA w effaclarze to nie jest "turbo - stezenie" i przy zachowaniu zdrowego rozsądku powinno byc OK
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:23   #64
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Ten filtr Avene,skoro mowia na niego łososiowy to czy on barwi jakos skore(nie chcialabym wygladac jakos dziwnie),czy poprostu ma taki kolor wiem wiem ciemna jestem w tych sprawach Aha i jeszcze jedno pytanie skad mam wiedziec czy wzielam 2 ml filtra?Dziekuje za wypowiedzi naprawde zginelabym bez was
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:29   #65
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez Astra
Ten filtr Avene,skoro mowia na niego łososiowy to czy on barwi jakos skore(nie chcialabym wygladac jakos dziwnie),czy poprostu ma taki kolor wiem wiem ciemna jestem w tych sprawach Aha i jeszcze jedno pytanie skad mam wiedziec czy wzielam 2 ml filtra?Dziekuje za wypowiedzi naprawde zginelabym bez was
Astro, nie barwi skóry, po prosu ma taki kolor - dodano do niego ten barwnik [iron oxide] aby nie bielił twarzy. Skóra jest po nim rozświetlona, wygląda bardzo zdrowo, ale on NIE ZMIENIA koloru ceru i nie jest także kryjący -niektre dziewczyny myslą ze zastąpi im podkłąd. Nic z tych rzeczy, on jest naprawdę subtelny.
Jak bedziesz go kupowała, zwróć uwagę, żeby kółeczko na opakowaniu filtra było białe. Krem ma 50 ml. Jest jeszce mleczko [do ciała i twarzy], tez z biłasym kółeczkiem i ma ono 100ml, ale to inny produkt.
Niebieskie kółeczko ma emulsja, a brązowe kółeczko ma krem tonujący [ten juz zmienia kolor skóry].


Co do 2ml - najprościej jest odmierzyć miarką do syropu czy strzykawką. Jest to tez mniej wiecej ilość jaka miesci sie na łyzece do herbaty [takiej, hmmm "standardowej"]. Najlepiej odmierzyc sobie to 2ml za pomocą strzykawki, a po jakims czasie zauwazysz ze bedziesz w stanie "na oko" oceniec ile t 2ml.
I jeszcze jedno - poczatkowo bedzie Ci ciezko rozsmarowc te 2ml, ale nie zrażaj się. WSZYSTKIE przez to przechodziłyśmy, nawet te co mają skóry suche na pieprz. Ale z czasem skóra dostosowuje się i jest w stanie wchłonąć tą ilość be problemu
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:36   #66
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Dziekuje slicznie dzis ide na zakupy i wstapie do apteki poEfaclar K i po ten filtr Bede pamietac o koleczku (to jest takie opakowanie jakie jest w linku ktory podalam?) Pozdrawiam!!
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:42   #67
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Tak Astra, opakowanie jest takie jak w podanym przez Ciebie linku

L_V, dobrze, że tak się zgadzamy (jak zawsze)

Pozdrawiam Wszystkich
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 11:18   #68
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Pozdrawiam i ja Astra ....i buziaki dla Choco
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 11:19   #69
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Aha to bede zwracac uwage na opakowanie Mam jeszcze jedna prosbe jak juz wspominalam wczesniej konczy mi sie ten Crelasil do mycia twarzy,czy cos moglybyscie mi polecic?
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 11:35   #70
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez Astra
Aha to bede zwracac uwage na opakowanie Mam jeszcze jedna prosbe jak juz wspominalam wczesniej konczy mi sie ten Crelasil do mycia twarzy,czy cos moglybyscie mi polecic?
Wbierz koniecznie coś łągodnego, bez SLSów, np. Ziaja Calma HLC - bardzo przyjemny żelik i niedrogi.
Inne żele bez SLSów które znam:
- Nivea Visage, żel nawilżający z mikrogranulkami, z aloesem i rumiankie;
- Eris Y&U aksamitny żel;
- Eris under twenty - energizujacy zel do mycia twarzy [czy jakos tak]
- Rosaliac LRP
- St Ives, morelowy zel oczyszczający [tez fajny]

Nie pamietam wiecej, ale jest ich sporo
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 11:40   #71
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Do zestawienia L_V mogę jeszcze dodać Lirene Eris łagodny żel myjący do twarzy, również niedrogi
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 13:57   #72
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

A słyszalyscie cos o kremie SORAYA care&control redukujący blizny i zmiany trądzikowe? co myslicie o tym kremie?
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 16:00   #73
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez czekoladka21
L_V czy Ystheal pod oczy z retinaldehydem bylby okej na zmarszczki wokol oczu, czy moze lepiej krem na cala twarz i tez smarowac okolice oczu??
Czekoladka, lepiej używac kremu do twarzy. Wychodzi bardziej ekonomicznie. Nie ma potrzeby kupować oddzielnego kremu pod oczy.
Poza tym, lepiej jest kupić Diroseal niż Ystheal - skład ten sam, ma taką samą ilosć retinaldehydu, a wychodzi taniej.

Astra
dobre żele do twarzy są polecane w tym wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93070
Podstawowe informacje już Ci podały dziewczyny (L_V, Chocolatko dla Was
Reszta - na wątkach filtrowych, Diacnealowych i kwasowych ogólnie.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 16:10   #74
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez Judytka2
A słyszalyscie cos o kremie SORAYA care&control redukujący blizny i zmiany trądzikowe? co myslicie o tym kremie?
Zajrzałaś do KWC?>
A jak mamy niby ocenić, nie znając składu?
Możesz byś go podała.
Całe szczęście, że jest tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86424&page=4
Ma spore wlaściwości gojące i antybakteryjne (wąkrotka azjatycka).Dla cer z większymi problemami może okazać się niewystarczający.
Może zapychac - wit. E dość wysoko, glikol propylenowy, sucrose cocoate jako.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 16:12   #75
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Kobitki wlasnie wrocilam z zakupow,kupilam dis tylko Effeclar (w cene promocyjnej 36zl) poniewaz w 2 aptekach ktorych bylam panie nie mialy filtrow Avene,jak to jedna pani powiedziala:jeszcze nie sezon na filtry... no nic jutro bede dzwonic i sie dowiadywac czy juz mi zamowila Jeszcze raz wielkie dzieki za rady i wielkie buziole dla was
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 16:14   #76
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

M_ileczko mimo wszystko jesteś dość młoda, więc myślę, że kremy solidnie nawilżające by wystarczyły. I okulary słoneczne, bo podejrzewam, że ich nie nosisz, lub mają kiepskie filtry. Na pewno często mrużysz oczy. Zmarszczki mimiczne w tym wieku jeszcze się nie pojawiają, te co masz, to powstają z przesuszenia, nadmiaru słońca i mrużenia oczu.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:20   #77
katharinkaa
Raczkowanie
 
Avatar katharinkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 35
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Tak się cieszę że tu trafiłam!!
ASTRA Mam dokładnie takie same prolemy ze skórą jak Ty..nie dosć że wciąż nie mogę się z trądzikiem uporać, to jeszze zmarszczki juzsię robą...a w wieku 20 lat jest to trochę przerażające... i zmarszzki nie takie małe a już naprawde głębokie...
Niestety te wszystkie kremy na trdzik strasznie szkodzą skórze- ja aktualnie używam na dzień Brevoxyl 4%, na noc Clindacne. Skóra jest strasznie sucha i bardzo szybko się łuszczy. Oba z przepisu dermatologa, ale niestety nei mam do niego zbytniego zaufania wiec mam kilka pytań..

L_V dziekuję za te rady...spadły mi jak z nieba
Pozwolę się Ciebie jednak sptać o kilka rzeczy bo widzę że jesteś bardzo obeznaną duszą w tych tematach i do tego jeszcze bardzo uprzejmą bo udzielasz tu tyle pomocnych rad Normalnie aż spisanie tych wszystkich Twoich rad zajeło mi 2 strony w notesie

Ale pokoleji:
Czy Twoim zdaniem powinnam odstawić Brevoxyl i Clindacne? strasznie wysuszają i powodują zmarszczki
Czy powinnam stosować ten kremz filtrem fotostailnym na dzień i na noc avene diacneal ?
Chcałabym sie bardzo pozbyć tych okropnych pryszczy bo ile mozna z nimi walczyc... poza tym blizny, ma mich strasznie dużo zwłaszca na policzkach...
nie wiem jak to wszystko pogodzić.... co użyać a czego nie

aha... i jeszcze jedno: poszperałam w necie i znlazłam tak:

http://www.apteka-centrum.pl/avene-k...69aba538442241
tutaj niby kupuje się jakiś mały krem ale w paczce gratis ołożony jest jakis spf 50...tylko nie wiem czy to właśnie ten polecałaś...poza tym nie orientuję się (słaby monitor) jaką to cudo posiada kropkę? białą? brązową ?
a całość ksztuje tylko 26 zł

http://www.apteka-centrum.pl/avene-k...69aba538442241
tu natomiast ficjalnie płaci się za krem, i dostaje inne rzeczy gratis w pudełku... ale znowu nie wiem ja kto jest... czy to TEN krem??czy nie ??
a koszt 58 zł

L_V...jak myślisz ? co radzisz ?

nie wiem.... chyba za duża porcja wiedzy dla mnie jak na jeden raz i siegubię tym bardziej ze w tych tematach jestem zielona
katharinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:55   #78
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

katharinkaa,witaj kochana widze ze nie jestem sama (wow jaki rym ) wlasnie zaraz ide buszowac po aptekach szukac Iwostin Solection,a moze juz sa dostepne a jak nie to kupie filtr Avene Oj tak tak L V to dobra duszyczka dziekuje za odpowiedz na moja PW Pozdrawiam wszystkich!!! i zycze milego dzionka!!!
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:56   #79
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

katharinkaa,to tak juz na marginesie widze ze urodzilas sie 17.07,mam tego dnia imieninki
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 10:58   #80
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Witaj Katharinka!

Dziękuje za wszystkie komplementy , az się zawstydziłam

CO do leków przepisanych przez dermatologa - nie będę kwestionować ich zasadności, bo sama lekarzem nie jestem, widocznie lekarz widział w tym jakiś cel.

Ja proponuję takie rozwiązanie. Na noc, zużyj leki przepisane CI przez dermatologa, a na dzień stosuj filtry - nawilża one skórę i ochronią ją przed przebarwieniami. Jeżeli masz wrażenie, że Brevoxyl wysusza Ci skórę i robi więcej zła niż dobra, to go odstaw, a w zamian pomyśl o Effaklarze K (na noc). DIacneal jeś świetny, ale na lato to niezbyt mądry pomysł, zwłaszcza, że początki kuracji Diacnealem moga być ciężkie. Także DIacneal - super, ale na jesien.
NA lato raczej lżejszy i łągodniej działający Effaclar K od La Roche Posay [sama mam zamiar stosować go latem]. Zawiera BHA, które działają na skóre z taka samą siłę przez cały czas trawania kuracji.

I w zasadzie to co już pisałam wcześniej, samo BHA wystaczy na lato. Zadbaj, żeby Twój tonik i żel były bezalkoholowe i raczej łągodząco-nawilżające niż przeciwtrądzikowe i wysuszajace.
Ja bardzo męcyłam się z trądzikie w liceum i szczerze mówiąc pomogło mi dopiero odstawienie wszelkich leków antytrądzikowych i solidne nawilżenie skóry.

Jeśli skórę masz niepodrażnioną i stwierdzisz,że pozytywnie reaguje na BHA, mozesz pomyśleć o dodaniu czegos z witamina C, na dzień.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 11:05   #81
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Oczywiście podpisuję się pod wypowiedzią L_V
A co do filtrów Avene, to jak najbardziej, ale nie te, do których linki podałaś Polecam filtry Avene w pomarańczowych opakowaniach o faktorze spf50+. Te w białych nie zapewniają dobrej ochrony UVA.
Najlepiej najpierw zaopatrzyć się w próbki.

Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 11:07   #82
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez katharinkaa
aha... i jeszcze jedno: poszperałam w necie i znlazłam tak:

http://www.apteka-centrum.pl/avene-k...69aba538442241
tutaj niby kupuje się jakiś mały krem ale w paczce gratis ołożony jest jakis spf 50...tylko nie wiem czy to właśnie ten polecałaś...poza tym nie orientuję się (słaby monitor) jaką to cudo posiada kropkę? białą? brązową ?
a całość ksztuje tylko 26 zł

Ten krem to jest krem do wrażliwych miejsc i jego jest tylko 15 ml!!! Strasznie on nieopłacalny!

Co do filtrów - strasznie ciężko jest komuś doradzić filtr. Ja akurat używam tych od Avene, bo najfajniej nawilżają paszczydło i nie musze się martwić, ze jak naloze podkłąd lub puder z talkiem czy miką to zdestabilizuje Parsol [filtrprzciwsłoneczny]. Z avenką nic się nie kłóci bo kremy tej filtry zawierają Tinsorby - bardzo stabilne i "niekłótliwe" filtry.

Moge polecić mleczko 50+, które wychodzi bardzo ekonomicznie, ale niestety jest dosyć kleiste, zwłaszcza przy tych 2ml i to jest to:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7319, z tymże tybka ma teraz kolorek biało-pomaranczowy i faktor 50+ w białym kółeczku.
Jest jeszcze mleczko spf40, tzw. "z dzieciaczkiem" to: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13458

Emulsja 50+, z niebieskim kółkiem: 50ml http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12645

no i moje najnowsze odkrycie, moje "cudo" , czyli to: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13793
Tez białe kółeczko, kolor kremu jest łososiowy, ale nie tonujący!!

Poczytaj sobie recenzje, wyrobisz sobie zdanie.
Pamiętaj, Katharinka, pomarańczowe opakowania!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 11:09   #83
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Cytat:
Napisane przez katharinkaa
http://www.apteka-centrum.pl/avene-k...69aba538442241
tu natomiast ficjalnie płaci się za krem, i dostaje inne rzeczy gratis w pudełku... ale znowu nie wiem ja kto jest... czy to TEN krem??czy nie ??
a koszt 58 zł
Ten krem, BIAŁE OPAKOWANIA to są kremy z filtrami mineralnymi - one niestety bardzo bielą i przy 2ml tworzą na twarzy tynk. Ogólnie dziewczyny się nimi nie zachwycają, ja ich nie używałam i raczej nie będę bo mnie filtry mineralne zapychają.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:23   #84
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Kupilam filtr Iwostin 50+, zobaczymy. Jak bede miec przyplyw gotowki to zafunduje sobie Avene
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:25   #85
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Tak, Iwostin Solecrin to nowa seria. Filtry wydają się być w porządku, ale jeszce zbyt duzo o nich nie wiemy - mało kto je już zdążył wypróbować. Możesz opisać swoje wrażenia w wątku "Do Filtromaniaczek".
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:47   #86
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Wlasnie w watku 'Do Filtromaniaczek " przeczytalam o nim i postanowilam popytac w aptekach i dostalam go Nie wiem jak to jest z innymi filtrami ale w przypadku Iwostinu napisano: "nalezy unikac ekspozycji na slonce w czasie najwiekszego naslonecznienia","nalezy powtarzac aplikacje w przypadku starcia produktu z powierzchni skory" To co przypuscmy pojade na caly dzien nad jezioro i mam sie chowac przed sloncem w cieniu?myslalam ze wystarczy raz nalozyc filtr,ze nie trzeba kilka razy a tu prosze
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:55   #87
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Astra filtr musisz reaplikować co kilka godzin oraz zawsze po wyjściu z wody.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 15:59   #88
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

A np.próbke bezpłatną filtra Avene dostane w aptece?
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 16:36   #89
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Judytko, część aptek dysponuje próbkami, więc przejdź się po aptekach w swoim mieście (po tych aptekach, które sprzedają kosmetyki Avene) i popytaj
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 16:41   #90
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Co robic? ZMARSZCZKI u nastrolatki! :(

Astra, normalnie jeśli nałożysz rano 2 ml fotostabilnego filtra (a Iwostin takim jest), to nie musisz ponawiać aplikacji. Jeśli natomiast jesteś na plaży i korzystasz z kąpieli, to po takiej kąpieli należy ponownie nałożyć filtr. Nawet jeśli nie kąpiesz się, ale spędzasz wiele godzin na plaży nad morzem/jeziorem, to też należy ponowić aplikację, bo w tych miejscach promieniowanie jest silniejsze (dodatkowo odbija się od wody i piasku).
W przypadku starcia filtra z buzi należy ponownie go nałożyć.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.