Nasze obrączki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 12:35   #31
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
nasze obraczki tez sa z Apartu. graweru oczywiscie nie ma (nawet nie wiedzialam, ze takowe istnieja).

ja ejdnak nie mialam milych wspomnien z ta firma. obraczki kupilismy we wrzesniu 2005 na listopadowy slub sywilny. po 2 m-cach noszenia, obraczka TZ wykrzywila sie. chce dodac, ze maz nie wykonuje pracy fizycznej, wiec dlaczego mialaby sie zdeformowac i to po 2 m-cach?? poszlismy z reklamacja, powiedzieli, ze to nasza wina, ze ktor ja specjalnie wykrzywil, ale z łaska wyprostuja. po m-cu odebralismy ja, maz nosil przez kolejne 2 miesiace i....znow krzywa!!!!!!!myslalam, ze oszaleje. podczas kolejnego pobytu w pl poszlam wsciekla do salonu i zazadalam wymiany na nowa. powiedzieli, ze tego nie praktykuja i ze moga mi ja znow wyprostowac. ja jednak stanowczo sie upieralam, mowialam, ze nie mam zamiaru 1000km jezdzic po obraczki i chce miec nowa, bo to chyba wina materialu. wzieli, obraczka poszla do laboratorium i...jednak wina materialu - dali nowa!!! moj maz musial jednak przez 3 m-ce chodzic bez obraczki.

ach...szkoda gadac.....

ps. jedyny plus to cena. 2 obraczki kupilismy za niecale 800zl (moja z brylancikiem) teraz kosztuja ok 1200!! (z rabatem)
ja tak miałam z pierścionkiem zaręczynowym ale nie z apartu. Też go2 razy prostowali, do tego wypadły oczka....poszłam z mamą ( mnie pewnie by olali), powiedziała ze jest za cienka i oczka są źle oprawiona i nie trzeba fachowca żeby to stwierdzić. Właściciel , "ma Pani racje, proszę wybrać nowy lub zrobimy ten sam" Powiedział nam że kiedyś robili pierścionki i obrączki z dodatkiem miedzi i były twardsze i bardziej wytrzymałe ale że ludzie chcą bardziej "zółte" to mieszanka jest taka a nie inna, pierścionki sie wycieraja, wyginają a to nie ich wina bo oni zamawiaja "półfabrykaty".
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 14:34   #32
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Nasze obrączki

A my kupiliśmy obrączki w Schubercie - tyle tylko, że z kolekcji Łazur. Cena też nas zadowala - 1100 - tym bardziej, że mój chłop ma rozmiar 30
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 18:56   #33
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Nasze obrączki

Nasze, dla przypomnienia, są z Red Rubin

Projekt zaczerpnięty z tytanowych obrączek apart (zdj.1), tyle że w jasnym żółtym złocie, błyszczące i lekko zaokrąglone, bo płaskie źle wyglądały na naszych palcach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nasze_projekt.jpg (4,6 KB, 636 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nasze.jpg (45,1 KB, 948 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nasze_6m.jpg (31,7 KB, 1239 załadowań)
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 20:39   #34
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
A my kupiliśmy obrączki w Schubercie - tyle tylko, że z kolekcji Łazur. Cena też nas zadowala - 1100 - tym bardziej, że mój chłop ma rozmiar 30
30 o jej bałabym się uścisnąc rękę na przywitanie z takim Panem .

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
ja tak miałam z pierścionkiem zaręczynowym ale nie z apartu. Też go2 razy prostowali, do tego wypadły oczka....poszłam z mamą ( mnie pewnie by olali), powiedziała ze jest za cienka i oczka są źle oprawiona i nie trzeba fachowca żeby to stwierdzić. Właściciel , "ma Pani racje, proszę wybrać nowy lub zrobimy ten sam" Powiedział nam że kiedyś robili pierścionki i obrączki z dodatkiem miedzi i były twardsze i bardziej wytrzymałe ale że ludzie chcą bardziej "zółte" to mieszanka jest taka a nie inna, pierścionki sie wycieraja, wyginają a to nie ich wina bo oni zamawiaja "półfabrykaty".
Na szczęście ja ze swoim pierścionkiem nie mam żadnych przygód, został kupiony z "Verona" , niedługo mu rok minie.Jedyne co z nim robię to wrzucam od czasu do czasu do takiego czyścika do złota, po kilku minutach moczenia od razu przywracam mu blask i wychodzą z niego nazbierane rózne cudactwa
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:18   #35
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
A oto i nasze cudeńka, obrączki przerabiane z własego złota, 4,5mm, ścięte brzegi

Toz to nasze obraczki. Mamy identyczne , tez 4,5 milimetra i tez przerabiane z własnego złota. Chciałabym juz je miec na palcu cóz trzeba jeszcze miesiąc poczekać
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:17   #36
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Nasze obrączki

Widzę, że dominują obrączki w prostym, klasycznym stylu i niezaokrąglane. Ja mam taką samą, ale brzegi prosta, a nie ścięte i też robione z własnego złota
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:20   #37
luska.k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 17
Dot.: Nasze obrączki

A to moje.
Niestety nie mam zdjęcia "na żywo". Załączone foto to projekt, który zanieślismy do jubilera.
A cena - 600zł (ale to znajomy jubiler ) za dwie - moja to aż 17-stka, TŻ 25
ważą ok. 13gr. i są dość szerokie 7mm
Acha to białe i czerwone złoto.
Dla mnie śliczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje.JPG (22,0 KB, 758 załadowań)
luska.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 13:21   #38
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
ja tez zamowilam w YES (pierscionek zareczynowy tez od nich), kupilismy bardzo klasyczne obraczki (polokragle, 5 mm z zoltego zlota), fajna sprawa jest to, ze w YES'ie maja taki patent, ze obraczka jest wypukla od spodu, co powoduje ze przyjemniej ja sie wklada i nosi, jak dla mnie bomba

cenowo tez jest ok (mielismy do wyboru jeszcze Apart i Kruka, ale przy porownaniu cen i tego ze te w YES sa wypukle, zdesydowalismy sie wlasnie na te )

polecam YESa

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Nasze, dla przypomnienia, są z Red Rubin

Projekt zaczerpnięty z tytanowych obrączek apart (zdj.1), tyle że w jasnym żółtym złocie, błyszczące i lekko zaokrąglone, bo płaskie źle wyglądały na naszych palcach

ja tez wybralam polokragle, jakos te plaskie wygladaja na naszych rekach jak pociete kawalki rurku, jakos te oble ladniej moim zdaniem komponuja sie z dlonia

ale nie mowie ze plaskie sa brzydkie, kazdy wybiera to co mu sie podoba

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-04-11 o 15:04 Powód: post pod postem
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:30   #39
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
30 o jej bałabym się uścisnąc rękę na przywitanie z takim Panem .
Nie ma się co bać - jest łagodny jak baranek hehe

Cytat:
Napisane przez luska.k Pokaż wiadomość
A to moje.
Niestety nie mam zdjęcia "na żywo". Załączone foto to projekt, który zanieślismy do jubilera.
A cena - 600zł (ale to znajomy jubiler ) za dwie - moja to aż 17-stka, TŻ 25
ważą ok. 13gr. i są dość szerokie 7mm
Acha to białe i czerwone złoto.
Dla mnie śliczne
Też się zachwycałam takimi obrączkami i nawet mierzyłam. Niestety - ten wzór jest kompletnie nie dla mnie. Mam drobną dłoń i szczupłe palce, więc obrączka wyglądała zdecydowanie za ciężko, była zbyt masywna.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:32   #40
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Karola_82 Pokaż wiadomość
ja tez zamowilam w YES (pierscionek zareczynowy tez od nich), kupilismy bardzo klasyczne obraczki (polokragle, 5 mm z zoltego zlota), fajna sprawa jest to, ze w YES'ie maja taki patent, ze obraczka jest wypukla od spodu, co powoduje ze przyjemniej ja sie wklada i nosi, jak dla mnie bomba

cenowo tez jest ok (mielismy do wyboru jeszcze Apart i Kruka, ale przy porownaniu cen i tego ze te w YES sa wypukle, zdesydowalismy sie wlasnie na te )

polecam YESa
Byłam na ich stronie, ale niestety nie mają żadnego sklepu w Warszawie ????
Szkoda, bo wybór fajny i to zaoblenie w środku?, pierwszy raz o tym słyszę
Może kiedyś wybierzemy się do Poznania, jest jeszcze kawałek czasu
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 14:41   #41
perelka20
Raczkowanie
 
Avatar perelka20
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 236
GG do perelka20
Dot.: Nasze obrączki

Witam powiedzcie mi ile przed slubem powinno sie kupic obraczki slubne?
i ile trwa ich grawerowanie? i czy sie je graweruje przed czy po slubie?

pozdrawiam
perelka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 14:43   #42
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez perelka20 Pokaż wiadomość
Witam powiedzcie mi ile przed slubem powinno sie kupic obraczki slubne?
i ile trwa ich grawerowanie? i czy sie je graweruje przed czy po slubie?

pozdrawiam

termin oczekiwania na obraczki trwa okolo 6 tygodni wiec mysle ze na 2-3 miesiace przed weselem (najpozniej) warto je zamowic, zeby sie nie martwic ze sie nie zdazy
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 14:45   #43
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Byłam na ich stronie, ale niestety nie mają żadnego sklepu w Warszawie ????
Szkoda, bo wybór fajny i to zaoblenie w środku?, pierwszy raz o tym słyszę
Może kiedyś wybierzemy się do Poznania, jest jeszcze kawałek czasu

sa w warszawie, oto lista:

BEMOWOul. Powstańców Śląskich 126, 01-466 Warszawa(022) 569 72 44CHU LANDul. Wałbrzyska 11, 02-739 Warszawa(022) 549 91 15WOLA PARKul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa(022) 533 41 34

Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 14:50   #44
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Karola_82 Pokaż wiadomość
sa w warszawie, oto lista:

BEMOWOul. Powstańców Śląskich 126, 01-466 Warszawa(022) 569 72 44CHU LANDul. Wałbrzyska 11, 02-739 Warszawa(022) 549 91 15WOLA PARKul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa(022) 533 41 34

O jej , strasznie Ci dziekuję
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 15:02   #45
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
O jej , strasznie Ci dziekuję

nie ma za co, koniecznie przymiez sobie te oble, rewelka
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 16:58   #46
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez perelka20 Pokaż wiadomość
Witam powiedzcie mi ile przed slubem powinno sie kupic obraczki slubne?
i ile trwa ich grawerowanie? i czy sie je graweruje przed czy po slubie?

pozdrawiam
Wydaje mi się, że grawerowanie to przed ślubem, żebyście już je po ślubie mogli nosić cały czas. Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale u mnie grawerowanie trwało całe 20 minut
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 10:13   #47
malaj
Raczkowanie
 
Avatar malaj
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 67
Dot.: Nasze obrączki

Ja z moim przyszłym TŻ także wybrałam obrączki z firmy Yes i jak dotychczas jestem bardzo zadowolona tzn. cena obrączek wysoka, ale to był nasz kaprys -postanowiliśmy, że zainwestujemy w obrączki, bo to w sumie jedyna rzecz, która jest tylko dla nas i z nami zostanie, dlatego zapłaciliśmy 1500zł za obie obrączki . Jednak było warto -firma pokazała się z jak najlepszej strony, bo po zamówieniu mieliśmy czekać na obrączki ok. 3-4 tygodni, z czekaliśmy zaledwie 4 dni co najważniejsze jesteśmy w nich zakochani
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Floralis.jpg (8,0 KB, 384 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obrączki nasze.jpg (51,8 KB, 277 załadowań)
malaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:40   #48
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez malaj Pokaż wiadomość
Ja z moim przyszłym TŻ także wybrałam obrączki z firmy Yes i jak dotychczas jestem bardzo zadowolona tzn. cena obrączek wysoka, ale to był nasz kaprys -postanowiliśmy, że zainwestujemy w obrączki, bo to w sumie jedyna rzecz, która jest tylko dla nas i z nami zostanie, dlatego zapłaciliśmy 1500zł za obie obrączki . Jednak było warto -firma pokazała się z jak najlepszej strony, bo po zamówieniu mieliśmy czekać na obrączki ok. 3-4 tygodni, z czekaliśmy zaledwie 4 dni co najważniejsze jesteśmy w nich zakochani

Sliczne ja takze uwazam ze na obraczkach nie nalezy oszczedzac, bo bedzie sie je nosic do konca zycia wiec lepiej kupic je u sprawdzonego jubilera, zeby nie bylo niemilych niespodzianek
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 23:03   #49
malaj
Raczkowanie
 
Avatar malaj
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 67
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Karola_82 Pokaż wiadomość
Sliczne ja takze uwazam ze na obraczkach nie nalezy oszczedzac, bo bedzie sie je nosic do konca zycia wiec lepiej kupic je u sprawdzonego jubilera, zeby nie bylo niemilych niespodzianek
dziękuję bardzo za miłe słowa choć muszę przyznać, że zdjęcia nie oddają ich uroku!!! Także uważam, że czasami warto zapłacić, tym bardziej, że żaden jubiler nie zdecydował się ich wykonać na zlecenie, ponoć są nie do podrobienia, bo wychodzą inaczej niż te oryginalne pozdrawiam cieplutko
malaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 23:45   #50
usagi01
Raczkowanie
 
Avatar usagi01
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Wiadomości: 39
Talking Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez malaj Pokaż wiadomość
Ja z moim przyszłym TŻ także wybrałam obrączki z firmy Yes i jak dotychczas jestem bardzo zadowolona tzn. cena obrączek wysoka, ale to był nasz kaprys -postanowiliśmy, że zainwestujemy w obrączki, bo to w sumie jedyna rzecz, która jest tylko dla nas i z nami zostanie, dlatego zapłaciliśmy 1500zł za obie obrączki . Jednak było warto -firma pokazała się z jak najlepszej strony, bo po zamówieniu mieliśmy czekać na obrączki ok. 3-4 tygodni, z czekaliśmy zaledwie 4 dni co najważniejsze jesteśmy w nich zakochani
Śliczne, takie z warkoczem, ale czy tam np. mydło zbyt często nie zostaje? Bo ja kiedyś zdejmowałam swój pierścionek zaręczynowy do mycia rąk, ale pewnego razu zapomniałam założyć zaraz po umyciu rąk i później bałam sie, że w toalecie zostawiłam, a to publiczna była ! Ale okazało się, że przezornie do kieszonki w spodniach włożyłam, uff... Od tej pory nie zdejmuję poza domem pierścionka.
__________________
___________________ _________________
http://abcslubu.pl/suwak/06_20_2007_26_7_2008_36.png
usagi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 17:33   #51
malaj
Raczkowanie
 
Avatar malaj
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 67
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez usagi01 Pokaż wiadomość
Śliczne, takie z warkoczem, ale czy tam np. mydło zbyt często nie zostaje? Bo ja kiedyś zdejmowałam swój pierścionek zaręczynowy do mycia rąk, ale pewnego razu zapomniałam założyć zaraz po umyciu rąk i później bałam sie, że w toalecie zostawiłam, a to publiczna była ! Ale okazało się, że przezornie do kieszonki w spodniach włożyłam, uff... Od tej pory nie zdejmuję poza domem pierścionka.
Wiesz nie narzekam -nigdy się nie zastanawiałam nad takim problemem, bo go nigdy nie miałam... Mam pierścionek zaręczynowy z rowkami i zagłębieniami, ale mydła z nich nigdy nie musiałam usuwać (może dlatego, że mam do czynienia zazwyczaj z mydłem w płynie), więc przy wyborze obrączek ślubnych nie kierowałam się takim kryterium, bardziej zwracałam uwagę na "walory artystyczne" niż "praktyczne"...
malaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 23:46   #52
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Wiecie co, po Waszych wypowiedziach Apart stracił w moich oczach, a myslałam, że to solidna firma...
Reklama robi swoje. A antyreklama również.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 08:57   #53
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze obrączki

Ja polecam firmę Aren Art= Aren Jubiler. Mają największy wybór, dużo lepszy niż w innych sklepach (Apart,Excelsior,Kruk) i przystępne ceny. My za nasze zapłaciliśmy niecałe 1000 zł, a jubiler za twykonanie tego modelu chciał ok 1800zł. Mówił, że duże zużycie materiału. Niestety nie mam zdjęcia, anie nie ma ich na stronie aren'u. (taki model, spod lady , bardzo prosty z białego,matowego złota z dosłownie symbolicznie cieniutką łagodną falą-jak włos- z żółtego)
Polecam też skelp Art Bryoni w Hotelu Polonia w W-wie. Mają przepiękne modele, jedyne w swoim rodzaju, ale ceny baaaaaaardzo wysokie (średnio ok.3000zł za parę) http://www.artogeiabryoni.com/pl/
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:42   #54
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Nasze obrączki

Nie wiem, czy teraz, w tym nowym wątku można wklejać wzory obrączek - czy tylko chwalimy się NASZYMI?????
Najwyżej zaryzykuję - jakby co to proszę mnie powstrzymywać
Załączam fotki mniej lub bardziej ładnych obrączek - wszystkie firmy OLSZAR
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg O-KO-38 MD mat+polysk.jpg (62,2 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg O-KO-38MD b.jpg (60,1 KB, 327 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg O-KO-39MD b.jpg (53,0 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg O-KO-47 c.JPG (50,9 KB, 223 załadowań)
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:46   #55
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Nasze obrączki

jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg O-KO-48 .JPG (40,4 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg O-KO-53 połysk2006-05-25 20-07-07.jpg (27,5 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg O-KO-54 całość połysk 2006-05-25 19-57-09 kopia.jpg (28,7 KB, 170 załadowań)
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:50   #56
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Nasze obrączki

i ostatnia seria
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg O-ST-102.jpg (70,3 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg O-ST-99.jpg (66,4 KB, 205 załadowań)
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 19:12   #57
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Nasze obrączki

A my dziś odebraliśmy od jubilera nasze obrączki z białego złota
Jak zrobię zdjęcia,to je tutaj wkleję. Póki co mam pytanie. Czy wasi panowie mają idealnie przylegającą do palca obrączkę? Bo mój stwierdził, że jest trochę za luźna i że mu "lata". Pewnie przy przymiarce miał spuchnięte palce, no i nie jest przyzwyczajony do biżuterii
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 19:48   #58
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Nasze obrączki

Moj maz ledwo przeciska przez kostke, a zaraz za kostka ma luz, i mu lata. Ostatecznie przelozyl obraczke na lewa reke - tam lezy lepiej (a rozmiar ma ten sam), i lepiej mu sie bylo przyzwyczaic. Ja swoja tez przelozylam na lewa dlon, tyle ze musialam zmniejszyc ja o 3 rozmiary - taka roznica w paluchach .

Zastanawiam sie tylko, poniewaz przede mna slub koscielny, czy w kosciele mozna sobie na lewe dlonie wkladac obraczki, czy jest zasada ze na prawe ? Bo jak tak, to chyba bede musiala obraczke od rodzicow pozyczyc na ten moment.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 23:35   #59
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Póki co mam pytanie. Czy wasi panowie mają idealnie przylegającą do palca obrączkę? Bo mój stwierdził, że jest trochę za luźna i że mu "lata". Pewnie przy przymiarce miał spuchnięte palce, no i nie jest przyzwyczajony do biżuterii
Mój mąż też miał problem z obrączką. Na początku pasowała jak ulał. Po jakiś 2 tygodniachch okazało się że mu "lata" więc postanowiliśmy ją zmniejszyć o numer. Po zmniejszeniu niby była dobra, ale zaczęła lekko uciskać (ale nie każdego dnia) więc przełożył ją na lewą ręke. Ja zrobiłam to samo. To nawet jest wygoda dla praworęcznych osób. Pozatym tu w Anglii dziwnie się na nas patrzyli, że my na prawej nosimy (u nich to znaczy wdowca lub rozwodnika).
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 23:38   #60
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie tylko, poniewaz przede mna slub koscielny, czy w kosciele mozna sobie na lewe dlonie wkladac obraczki, czy jest zasada ze na prawe ? Bo jak tak, to chyba bede musiala obraczke od rodzicow pozyczyc na ten moment.
Ja myśle że nie będzie problemu, ale musicie uzgodnić to wcześniej z księdzem żeby nie było niespodzianek.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 23:50:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.