"Ładne oczy masz - Komu je dasz...?" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-06, 16:00   #1
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Wink

"Ładne oczy masz - Komu je dasz...?"



"Ładne oczy masz - Komu je dasz...?"




Jak wiadomo, nie od dziś, oczy są "Zwierciadłem duszy". Patrząc komuś w oczy, możemy odczytać emocje albo stwierdzić czy dana osoba jest godna naszego zaufania.

Niestety wiele czynników, takich jak: marszczenie oczu, zanieczyszczenia środowiska, działanie promieni słonecznych, picie alkoholu, palenie papierosów, złe odżywianie i stres negatywnie wpływa na wygląd skóry wokół oczy.

Cienka skóra wokół oczu wymaga więc specjalnej pielęgnacji. Na rynku dostępny jest szereg kosmetyków, które poprawiają jędrność skóry, przeciwdziałają opuchliźnie, a także pomagają walczyć ze zmarszczkami. Możemy także użyć naturalnych sposobów przeciwdziałania szkodliwym czynnikom.

Ważna jest także odpowiednia pielęgnacja rzęs, żeby nie tylko chroniły nasze oczy, a także wyglądały pięknie i zdrowo, były długie i zalotnie podkręcone.



Mój sposób na piękne oczy i rzęsy


O skórę wokół oczu zaczęłam dbać wraz z ukończeniem 20 roku życia. Wtedy też zauważyłam pierwsze objawy starzenia się skóry.


Co robię, aby mieć piękne i zdrowe oczy?

  • Noszę soczewki, więc dwa razy dziennie wymieniam płyn do soczewek na świeży (dbam o to, aby oczy nie były zaczerwienione i podrażnione)
  • Używam kropli do oczu Starazolin - wieczorem, 3 godziny przed snem
  • Co kilka dni robię okłady z ogórka lub kładę schłodzone torebki z herbatą
  • Piję dużo wody
  • Staram się wysypiać
  • Ograniczam używanie komputera
  • Masuję delikatnie okolice oczu
  • Regularnie odwiedzam okulistę

Kosmetyki



W tej chwili mam trzy ulubione produkty do pielęgnacji skóry wokół oczu, są to:


1. Estee Lauder, Advanced Night Repair Eye Serum Infusion


Używam na noc, wklepując delikatnie opuszkiem palca. Serum szybko się wchłania, zmniejsza oznaki uszkodzeń skóry, dla mnie - najlepszy.


2. Estee Lauder, Revitalizing Supreme Global - Anti Aging Eye Balm



Krem pod oczy, lekka formuła, rozświetla i odżywia



3. Clinique, Superdefense SPF 20 Age Defense Eye Crem, krem pod oczy.



Używam rano, dobrze nawilża i współpracuje z podkładem


Piękne rzęsy


Moje rzęsy są krótkie i jasne (naturalna blondynka) i bez makijażu praktycznie ich nie widać, dlatego też niezbędny jest dobry tusz do rzęs, a na wielkie wyjścia - zalotka (zwykła zalotka z Sephory)


A poza tym:
  • Używam olejku rycynowego, nakładam go szczoteczką przed snem i zmywam rano
  • Starannie tuszuję rzęsy, dobrej jakości tuszem do rzęs
  • Często przeczesuję rzęsy suchą szczoteczką
Chętnie przetestowałabym inny produkt do rzęs

Kilka miesięcy temu miałam u kosmetyczki doczepiane kępki rzęs, nosiłam je tylko tydzień ponieważ czułam wielki dyskomfort, rzęsy były dość ciężkie, nie mogłam ich przemyć i czułam że nie do końca mogę zadbać o moje oczy. Rzęsy podrażniały je i czułam się okropnie. Zostaję przy pielęgnacji i przy tuszu

Piękne brwi

Nie można zapomnieć o roli brwi w wyglądzie oczu. Nadają one twarzy ciekawy wygląd i podkreślają kształt oka. Moje, tak jak rzęsy, są jasne, ciężko je oswoić, dlatego na regulacje i hennę chodzę do kosmetyczki

A poza tym:

  • Używam cienia do brwi, aby podkreślić kolor
  • Od czasu do czasu nakładam olejek rycynowy

Makijaż

W makijażu oczu uwielbiam eksperymentować, zależy mi szczególnie na wydobyciu oka, ponieważ mam głęboko osadzone oczy. Stosuję bazę pod cienie Cashmere (bardzo fajna, gęsta formuła), paletę z Urban Decay, Naked2 - najlepsze cienie jakie miałam i tusz Dior Iconic Overcurl - doskonały. Najbardziej lubię testować maskary, ale nie znalazłam jeszcze lepszej od Dior'a. Ostatnio zauważyłam także cienie pod oczami i kupiłam korektor rozświetlający z Inglota. Całkiem fajny, jestem w trakcie testowania, zobaczymy czy zostanie ze mną na stałe.


Demakijaż


Najważniejszym punktem w całej mojej pielęgnacji jest demakijaż. Dbam o to, aby zawsze starannie zmyć z oczu cienie, a z rzęs tusz. Od kilku lat moim faworytem jest płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Bourjois. Delikatny, nie podrażnia oczu.

Ważne, aby przy demakijażu nie pocierać zbyt mocno oczu.













__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756

Edytowane przez tablanka88
Czas edycji: 2013-12-24 o 11:47
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 22:12   #2
Tribute_4
Przyczajenie
 
Avatar Tribute_4
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: "Ładne oczy masz - Komu je dasz...?"

Już od kilku dni przymierzam się do kupienia olejku rycynowego, kierując się opiniami wizażanek Dużo roboty z tymi oczami, ale to one nadają wyrazu naszej twarzy- naprawdę warto! I gratuluję prawidłowej pielęgnacji, nie wszystkim się chce a potem narzekają... Na zdjęciach w makijażu i bez- jakby nie te oczy!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tribute_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 14:39   #3
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: "Ładne oczy masz - Komu je dasz...?"

Cytat:
Napisane przez Tribute_4 Pokaż wiadomość
Już od kilku dni przymierzam się do kupienia olejku rycynowego, kierując się opiniami wizażanek Dużo roboty z tymi oczami, ale to one nadają wyrazu naszej twarzy- naprawdę warto! I gratuluję prawidłowej pielęgnacji, nie wszystkim się chce a potem narzekają... Na zdjęciach w makijażu i bez- jakby nie te oczy!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję i polecam olejek obecnie oczy bez makijażu wyglądają o wiele lepiej dzięki odpowiedniej pielęgnacji
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.