"Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 10:53   #1
AdrianaPaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12

"Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.


Czy znacie jakieś SKUTECZNE metody pozbycia się "oponki" na brzuchu? Ja jestem osobą dość szczupła, niestety mam odstający brzuszek, ograniczyłam jedzenie (do minimum), ćwiczyłam ponad miesiąc A6W (niestety jest dobra tylko dla osób które mają płaski brzuch i chcą sobie go jedynie "wyrzeźbić" a nie zbić tłuszczyk); i oczywiście brzuszki + podobne ćwiczonka ---> efekt: brzuch lekko twardszy, natomiast wcale się nie zmniejszył, a co tu mówić o płaskim.... Znacie jakieś dość szybko działające metody, "odsysania tłuszczu", ect i czy są skuteczne, na jak długo?
Bardzo mi zależy na odpowiedzi, przejrzałam różne fora, porady i wszędzie piszą to samo : mało jeść (mniej już się nie da, pozostaje tylko nie jeść wcale).
AdrianaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 00:15   #2
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Ja mam dokładnie ten sam problem. To znaczy jestem szczupła, smukła, wysoka, a brzuch jest jedynym miejscem na moim ciele gdzie znajduje się jakikolwiek tłuszcz- taka budowa. Z tego względu jeśli się więcej najem i brzucha nie wciągnę to nieestetycznie wystaje. Jednak niestety cała wina wystającego brzucha jest w tym zbędnym tłuszczu bo zawsze i u każdego po jedzeniu brzuch może być lekko wzdęty. Mi jeszcze nie udało się zniwelować problemu, ale myślę, że jestem na dobrej drodze.
I teraz tak. Nie ograniczaj całkiem jedzenia bo zachorujesz i się wycieńczysz, a brzuch dalej ci zostanie. Wyeliminuj sól, kupne soki, napoje i wody gazowane, cukier i słodycze. Ja już nie jadam jogurtów owocowych, a jedynie naturalne( polecam Activię), sery twarogowe, homogenizowane naturalne, chleb razowy(ale też nie za dużo), najlepiej z nasionami, zero smażonego, mięso piecz lub gotuj, podobnie warzywa. Ogólnie unikaj produktów przetworzonych i tych różnych fitnessowych śmieci. Jeśli będziesz jadła jedzenie niezdrowe, przetworzone nawet w minimalnych ilościach to prędzej zemdlejesz niż spadnie ci brzuch. To tak w skrócie odnośnie diety. Aha no i jeśli chce ci się słodkiego to jedz owoce i ewentualnie ze dwie kostki czarnej czekolady, najlepiej z rana.
Jeśli chodzi o ćwiczenia to juz sama się przekonałam, że same brzuszki nic Ci nie dadzą. Pomogą ćwiczenia areobowe ( ja najbardziej lubię bieganie) i ewentualnie siłowe ( z jakimś obciążeniem). Ja na wiosnę planuję zacząć biegać normalnie, a później przejść do interwałów bo można najwięcej zrzucić. Mam nadzieję, że uda mi się wypłaszczyć brzuch.

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2012-02-02 o 00:21
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:22   #3
slonce_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Z zabiegów polecam I-lipo (ja robiłam w poznaniu bo tu mieszkam), a z ćwiczeń najlepsza jest zumba efekt murowany.
slonce_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 15:55   #4
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Tak, tylko gorzej jak ktoś nie ma możliwości zapisania się na zumby i inne takie aerobiki. Trzeba się spiąć i jakoś w domu ćwiczyć, jeździć na rowerze, biegać itd. Zresztą ja już słyszałam tyle sposobów na płaski brzuch łącznie z tradycyjnymi brzuszkami, A6W, hula-hopem, plankiem, twisterem itp. i wszędzie efekt miał być murowany. Prawda jest taka, ze albo zrzuci się nagromadzony w tych partiach tłuszcz aerobami, albo będzie się mieć oponkę z zasuszonymi mięśniami pod spodem.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 11:42   #5
AdrianaPaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Zależy dla kogo efekt murowany po zumbie, chodziłam pół roku...
AdrianaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 15:24   #6
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Cytat:
Napisane przez magdziulla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam jakiś czas temu o zabiegu Med Contour Podpowiadam przy okazji, że jakby ktoś chciał z niego skorzystać, to w Warszawie mają teraz to urządzenie w DS Instytut i widziałam u nich promocyjne pakiety z tymi zabiegami. Pakiety zawierają zestaw zabiegów wyszczuplających (w tym m.in. Med Contour) - w pakietach jest oczywiście taniej niż oddzielnie, a gratis jest do tego jeszcze konsultacja dietetyczna Jeden pakiet nastawiony bardziej na walkę z cellulitem, a drugi skoncentrowany właśnie na brzuchu. Ja robiłam zabiegi w innej klinice, ale o DS Instytut słyszałam ostatnimi czasy same dobre opinie wśród znajomych
reklama?? eh...normalnie nie można nic sensownego na tych wątkach o zabiegach wyczytać, bo wszędzie tylko reklamy "jedynego i słusznego"salonu w którym "ten zabieg własnie działa"
ja się zastanawiam nad jakąś liposukcją, jeszcze nie jestem przekonana do końca...ale chyba trzeba będzie odessać ten tłuszcz, bo nie ma szans na zbicie go samą dietą i ćwiczeniami
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 13:14   #7
merry818
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Poczytaj o masażu podciśnieniowym z elektrosymulacją, ponoć efekty są niesamowite, a sam zabieg bardzo relaksujacy (można go stosowac na różne części ciała, dzięki kombinezonowi podzielonego na segmenty) tutaj coś znalazłam: cosnetblog.pl/masaz-podcisnieniowy-z-elektrostymulacja/ .
Magdziulla ma racje ultradźwięki to też bardzo fajne rozwiązanie
merry818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 16:20   #8
Beata_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Ja jestem tutaj nowa, ale teź mam ten sam problem co ktoś wyrzej. Sporo zchudłam, ale wciąż pozostała mi tzw. oponka a moja skóra straciła jędrność. Chcę z tym zrobić w końcu porządek. Korzystał ktoś z Was z urządzenia Reaction? Widziałam w którymś programie na Polsat Cafe czy TVN Style, że w metamorfozach jedna z Pań miała wykonywane zabiegi właśnie tym urządzeniem i było widać dobre efekty, sprawdzałam juz kto nawet ma to urządzenie w Warszawie, ale wolałabym mieć opinię z "pierwszej ręki". Jakby któraś z Was mogła coś o tym napisać, to byłoby miło.
Beata_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:05   #9
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Cytat:
Napisane przez slonce_1987 Pokaż wiadomość
Z zabiegów polecam I-lipo (ja robiłam w poznaniu bo tu mieszkam), a z ćwiczeń najlepsza jest zumba efekt murowany.
Zgadzam się z zumbą, za 1h chudnie się 800kcal
Ja planuje znowu zacząć na zumbę,bo to jest świetna zabawa, i chętnie się na nią chodzi, jedyny minus według mnie to cena,bo za 1h płacę u siebie 10zł ..
i tak takie zajęcia są warte swojej ceny
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 12:40   #10
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Przeczytałam dziś na wizazu o kriolipolizie od Abacosun. Zaczynam się zastanawiać czy to nie będzie jakieś rozwiązanie dla mnie. Chudnę wszędzie, a brzuch nie chce zniknąć
Czy któraś z Was korzystała z takiego zabiegu?
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 13:36   #11
anittar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

spam

Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2013-03-01 o 14:00
anittar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 14:57   #12
marcelilina
Przyczajenie
 
Avatar marcelilina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

"Oponka" na brzuchu - to też i moja zmora...

Mam wrażenie, że próbowałam już wszystkiego: dieta, bieżnia, zabiegi kosmetyczne, hula hop, brzuszki, itp.
Efekty? Marne, praktycznie żadne.

Dziewczyny, proszę, może jest jednak jakiś skuteczny sposób?
__________________

Marcelina.
marcelilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 09:07   #13
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Na taką oponkę, to chyba faktycznie najlepiej sprawdzi się sport. Trzeba być cierpliwym i wytrwałym, bo efekty uzyskuje się nie szybciej niż po m-cu. Brzuszki, hula hop, zumba, pływanie - opcji jest wiele.
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 14:54   #14
wernicola
Raczkowanie
 
Avatar wernicola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 127
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Ja kiedyś ćwiczyłam przez ponad miesiąc (jakieś tam ćwiczenia znalazłam w necie) i i tak nie miałam takiego brzucha jak niektóre modelki na zdjęciach... A ćwiczyłam rano i wieczorem codziennie.
wernicola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 23:55   #15
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Cytat:
Napisane przez wernicola Pokaż wiadomość
Ja kiedyś ćwiczyłam przez ponad miesiąc (jakieś tam ćwiczenia znalazłam w necie) i i tak nie miałam takiego brzucha jak niektóre modelki na zdjęciach... A ćwiczyłam rano i wieczorem codziennie.
wiesz bo one pracuja na takie brzuchy LATAMI a nie miesiąc poćwiczą i już są efekty
jakby to było takie proste to większość ludzi miałaby mega muskuły i sześciopaki na brzuchach
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 09:09   #16
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Modelki to raczej nie mają umięśnionych brzuchów, są po prostu chude, szczególnie te w rozmiarze 0. ;-) Na szczęście trendy się zmieniają i na wybiegach pokazują się też kobiety w powiedzmy NORMALNYCH rozmiarach. ;-) Trzeba mieć naprawdę mega zaparcie i motywację, aby się wziąć za siebie, właśnie takim motywatorem może być zbliżające się lato. A jeśli ktoś chce szybko uzyskać efekty "płaskiego i jędrnego brzucha" to przecież oferta salonów med. estetycznej jest tak szeroka, że na pewno coś znajdzie dla siebie. W końcu po to one zostały stworzone, aby korzystać z ich dobrodziejstw.
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 12:31   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Modelki modowe nie maja brzuchów bo sa mega chude, nie maja tez mięśni.
Modelki fitnesowe ćwiczą latami a do tego odpowiednia jedzą i nie mam na myśli ograniczenia ilości ale odpowiednio zbilansowane posilki plus odzywki białkowe i to tez latami.

Nie ma nic za darmo.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 09:20   #18
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Otóż to Paula. Ale również każda z nas może mieć umięśniony brzuch, trzeba po prostu systematycznie ćwiczyć i mądrze się odżywiać. Dla chcącego nic trudnego.
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 12:18   #19
Ryska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Myślę, że odsysanie tłuszczu to ostateczność. Na początek warto spróbować metod nieinwazyjnych. Tutaj wymieniają najbardziej skuteczne:xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-04-03 o 12:29 Powód: link
Ryska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 09:23   #20
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Ja ze swojego doświadczenie mogę polecić lipolizę iniekcyją połączoną z endermologią i ocvzywiście własnym zaangażowaniem czyli ćwiczenia !)) Mi po ciąży pomogło teraz trzeba tylko utrzymać efekt!
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 20:21   #21
Agnesiik87
Przyczajenie
 
Avatar Agnesiik87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Na oponkę to chyba najlepszy jest trening plus dieta a może polecicie co jako trzecia pomoc w usuwaniu ? jakieś zabiegi ?
Agnesiik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 09:52   #22
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Lipoliza iniekcyjna najskuteczniejsza )) Już widzę super efekty
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 11:33   #23
PaniFrania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: "Oponka" na brzuchu - jak skutecznie zlikwidować? Metody na płaski brzuch.

Najlepszy sposób na likwidację oponki to odpowiednia motywacja i ktoś kto te motywację podtrzyma. Moją motywacją do rozpoczęcia treningu był brzuch po ciąż. Zaczynałam parę razy i się zniechęcałam bo robiłam wszystko źle. Taka prawda że gdyby nie kolega męża który jest trenerem na siłowni w Saturn Fitness to nadal bym nie umiała trenować i siedziała bym w domu przed TV zamiast na siłowni pracując nad tym czego teraz mi wszyscy zazdroszczą.
PaniFrania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-28 11:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.