Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 18:43   #1531
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja miałam najpiękniejsze włosy jak brałam tabletki witaminowe dla kobiet w ciąży i karmiących (chociaż nigdy w ciąży nie byłam, ale mialam dostęp do tych lekow)... wlosy grube, piekne lśniące... a teraz? psss suche, połamane, wypadają i są cienkie.... też chcę zacząć coś brać, ale niech to działa...!
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:50   #1532
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
ja miałam najpiękniejsze włosy jak brałam tabletki witaminowe dla kobiet w ciąży i karmiących (chociaż nigdy w ciąży nie byłam, ale mialam dostęp do tych lekow)... wlosy grube, piekne lśniące... a teraz? psss suche, połamane, wypadają i są cienkie.... też chcę zacząć coś brać, ale niech to działa...!
Bralas suplementy dla kobiet w ciazy i karmiacych????? Gratuluje pomyslu.. Dziwisz sie ze teraz masz slabe wlosy ? Leki to nie cukierki.... Szkoda gadac...
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 20:45   #1533
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
Bralas suplementy dla kobiet w ciazy i karmiacych????? Gratuluje pomyslu.. Dziwisz sie ze teraz masz slabe wlosy ? Leki to nie cukierki.... Szkoda gadac...
Chyba przesadzasz. Takie suplementy zwykle zawieraja kwas foliowy, omega 3, magnez i moze jeszcze jakas witamine. Przecietne "włosowe" tabletki maja wiecej skladników. Wiadomo co za duzo to nie zdrowo, nie ma sensu zjadac tabletek jak nie ma potrzeby bo watroba wysiadzie po jakims czasie..dlatego umiar wskazany(jak we wszystkim).
suplementy "dla kobiet w ciazy" bez recepty po prostu zawieraja optymalna dawke substancji potrzebnych tak dla mamy jak i dziecka, wiec jesli miałyby zaszkodzic chocby na włosy potencjalnej matki to dla dziecka byłyby wykluczone co nie?
a co do tego ze leki to nie cukierki to sie zgadzam.
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 20:53   #1534
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
Chyba przesadzasz. Takie suplementy zwykle zawieraja kwas foliowy, omega 3, magnez i moze jeszcze jakas witamine. Przecietne "włosowe" tabletki maja wiecej skladników. Wiadomo co za duzo to nie zdrowo, nie ma sensu zjadac tabletek jak nie ma potrzeby bo watroba wysiadzie po jakims czasie..dlatego umiar wskazany(jak we wszystkim).
suplementy "dla kobiet w ciazy" bez recepty po prostu zawieraja optymalna dawke substancji potrzebnych tak dla mamy jak i dziecka, wiec jesli miałyby zaszkodzic chocby na włosy potencjalnej matki to dla dziecka byłyby wykluczone co nie?
a co do tego ze leki to nie cukierki to sie zgadzam.
Nie mialam na myli krytykowac autorki posta. Uwazam jednak ze tabletki dla kobiet w ciazy sa stworzone z mysla o nich. W druga strone to tez dziala bo kobieta w ciazy tez wszytskiego zazywac nie moze. Ale nie bede przynudzac bo caly watek zmieni temat.
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 21:01   #1535
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dziewczyno to były witaminy a nie suplementy na laktację czy jakieś hormony...
pozatym czytać umiem, więc do składu zajrzałam
WITAMINY koleżanko!

pozatym brałąm je miesiąc...

ok, nieważne bo robimy off
__________________
PM 2016 <3




Edytowane przez Caarroolliinnee
Czas edycji: 2009-04-26 o 21:03
Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 22:30   #1536
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
Chyba przesadzasz. Takie suplementy zwykle zawieraja kwas foliowy, omega 3, magnez i moze jeszcze jakas witamine. Przecietne "włosowe" tabletki maja wiecej skladników. Wiadomo co za duzo to nie zdrowo, nie ma sensu zjadac tabletek jak nie ma potrzeby bo watroba wysiadzie po jakims czasie..dlatego umiar wskazany(jak we wszystkim).
suplementy "dla kobiet w ciazy" bez recepty po prostu zawieraja optymalna dawke substancji potrzebnych tak dla mamy jak i dziecka, wiec jesli miałyby zaszkodzic chocby na włosy potencjalnej matki to dla dziecka byłyby wykluczone co nie?
a co do tego ze leki to nie cukierki to sie zgadzam.
Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
Bralas suplementy dla kobiet w ciazy i karmiacych????? Gratuluje pomyslu.. Dziwisz sie ze teraz masz slabe wlosy ? Leki to nie cukierki.... Szkoda gadac...
ja aktualnie biore kwas foliowy, dlatego ze po slubie planujemy malucha,a pani ginekolog powiedziala ze im dluzej sie rzyjmuje kwas filiowy tym lepiej wiec mysle ze nie ma co potepiac za przyjmowanie
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 08:19   #1537
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
ja miałam najpiękniejsze włosy jak brałam tabletki witaminowe dla kobiet w ciąży i karmiących (chociaż nigdy w ciąży nie byłam, ale mialam dostęp do tych lekow)... wlosy grube, piekne lśniące... a teraz? psss suche, połamane, wypadają i są cienkie.... też chcę zacząć coś brać, ale niech to działa...!
witam!
a czy mogłabyś podać nazwę tych tabletek, bedę wdzięczna!
pozdrawiam serdecznie
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 22:00   #1538
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

To co w końcu z tym Inneov - gęstość włosów? Czy ktoś powie coś o tym składzie?
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 22:55   #1539
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
To co w końcu z tym Inneov - gęstość włosów? Czy ktoś powie coś o tym składzie?
Wyszukiwarka. Zarówno o składzie jak zamiennikach.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:47   #1540
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

belluci2 wybacz, ale nie pamiętam. poszukam troszke i jak znajde to Ci napiszę
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 14:55   #1541
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy wiecie może, czy "Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy 100 tabl." z BioOgrodów i preparat o tej samej nazwie, ale z BioGardena, to jest to samo? Opakowania są łudząca podobne, a jednak troszkę się różnią i stąd moje wątpliwości. Spotkałam w aptekach obie firmy. Czy może BioOgrody, to polski odpowiednik? Cena też jest zbliżona. Jest jeszcze coś podobnego, ale w nazwie ma X na końcu...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 09:37   #1542
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez caarroolliinnee Pokaż wiadomość
belluci2 wybacz, ale nie pamiętam. Poszukam troszke i jak znajde to ci napiszę
nie szkodzi
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:22   #1543
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hej dziewczyny, ja mogę polecić 2 preparaty:

- Vitapil
- Mertz Special (nie wiem czy dobrze napisałam)

Jestem z nich bardzo zadowolona, od kiedy je łykam (po 2 miesiące i miesiąc przerwy - obecnie Vitapil, wcześniej Mertz) znacznie poprawił się stan włosów, ale też skóry i paznokci. Już 2 dermatologów pytałam o takie preparaty, i obie Panie poleciły właśnie te 2, mówiąc że mają najlepsze składy.

Wcześniej łykałam tony innych preparatów ale nie widziałam ich działania, a teraz jest duża poprawa
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 19:29   #1544
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

mi najbardziej odpowiadal REVALID a mialam spore klopoty z wypadaniem...jest naprawde ok.
2 mies temu kupilam silice na poprawe wygladu wlosow i musze powiedziec ze no niestety nie zauwazylam zadnej poprawy wygladu wlosow....ale pazurki mi sie wzmocnily
Inneov brala moja kolezanka i nie byla zadowolona..a wydala na te tabletki kupe kasy i zero rezultatow
Merz special jest bardzo reklamowany przez moje znajome i wlasnie zastanawiam sie czy go kupic czy moze tansza belisse???
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-05-18 o 19:32
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 20:49   #1545
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a na mnie najlepiej dziala humavit
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 15:18   #1546
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

BIO-URODA i MERZ SPECIAL?


Mam nadzieję, że nie dubluje pytania. Mogę połączyć te dwa rodzaje tabletek bez żadnego problemu? Biorę BIO-Uroda już 5 dzień, dzisiaj chcę kupić Merz Special (mam włosy w kiepskim stanie, ale paznokcie również marne i sporo cellulitu na pośladkach, udach – nawet na łydkach, brzuchu itd., więc i skóra mizerna potrzebuje wsparcia doustnego).

BIO-URODA
Skład: 1 tabletka zawiera: MSM (metylosulfonylometan) 750 mg, Krzem (wyciąg ze skrzypu polnego) 50 mg oraz substancje pomocnicze. Wartość energetyczna 3,92 kcal (16,4 kJ): Białko - 3 mg, Tłuszcz - 5,9 mg, Węglowodany - 950 mg.

Merz Speciall: Skład:
0,9 mg ?-karotenu, 1500 j.m. witaminy A, 1,2 mg witaminy B1, 1,6 mg witaminy B2, 1,2 mg witaminy B6, 2 žg witaminy B12, 75 mg witaminy C, 50 j.m. witaminy D3, 9 mg witaminy E, 3 mg pantotenianu wapnia, 10 mg nikotynamidu, 10 žg biotyny, 30 mg L-cystyny, 20 mg żelaza (II), 100 mg suchego wyciągu drożdży.
Moim zdaniem nie powtarzają się składniki i nie są jakieś obciążające wątrobę, więc chyba nie zaszkodzi stosować je razem, no chyba że jestem w błędzie.


Aha, piję też min. 1 szklankę zielonej herbaty i 1 szklankę pokrzywy
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 20:20   #1547
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Z tego, co się orientuję, to nie można łączyć tego rodzaju preparatów. Wyczytałam ja którymś forum, że zbyt duża dawka skrzypu może powodować kłopoty z nerkami. Wiadomo - co za dużo, to niezdrowo. I jeszcze pijesz napar... Jak dla mnie, to lepiej nie ryzykować
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 20:33   #1548
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ale w MERZ SPECIAL nie ma skrzypu (przynajmniej w składzie nie wymienili) i nie widzę dublujących się składników... albo się nie znam :/
Mimo wszystko lepiej nie obciążać wątroby? Kurcze, a ja już kupiłam MERZ SPECIAL, a nie chcę przerywać brania BIO-URODY (dopiero 5 dzień jak je zarzywam). Hym, jeżeli jeszcze ktoś potwierdzi, że takie łączenie jest niewskazane to najwyżej opakowanie MERZ SPECIAL poczeka aż wykończe tą BIO-URODE... no nie wiem, jak myślicie?
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 17:44   #1549
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja stosuję vita-min dla kobiet firmy olimp i naprawdę po miesiącu zauważyłam różnicę a zupełnie nie oczrekiwałam efektówpo tak krótkim czasie.
przy innych nie miałam takich rezultatów
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 19:42   #1550
Kajula
Raczkowanie
 
Avatar Kajula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 229
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

rafka, jak zauwazysz jakas poprawe to daj znac, bo wlasnie sie zastanawiam czy sobie nie zakupic
Kajula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 08:31   #1551
aga1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6
Wink

Inneov gęstość włosów.... mija pełnych 3 miesiące odkąd biorę te tabletki i niestety nadal brak poprawy, ale z uporem dotrwam do 6 miesiąca bo a nuż cud się ziści. Kilka dni temu opowiedziałam znajomej o tych witaminach, że wszyscy tak je wychwalają a na mnie jakoś kompletnie nie działają może tylko przez pierwszy miesiąc jakaś mała poprawa była, ale teraz to tak jakbym brała jakieś placebo, a ona mi na to, że jej nic nigdy z witamin z apteki nie pomogło. Teraz robi codziennie na śniadanie miks z płatków pszennych zalanych gotowana wodą do tego rodzynki, orzechy i to jej pomaga, włosy i skóra są zdrowe co muszę przyznać, że widać to gołym okiem można dla smaku dodać jogurt lub mleko. Więc od dzis ozpoczynam jedzenie tej papki za kilka miesięcy wpadne opiszę dalsze cuda produktu inneov i tej mikstury
aga1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 09:13   #1552
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dzisiaj teoretycznie 14 dzień jak biorę BIO-URODĘ - teoretycznie bo niestety w środę nie wzięłam ani rano, ani wieczorem tabletki :/ ale nie miałam zupełnie do tego wszystkiego głowy... pogrzeb dziadka .
W każdym razie może nic się nie stanie jak ten jeden dzień ominęłam.
Jak na razie nie zauważyłam szczególnych zmian. Tzn kondycja włosów i paznokci sie poprawia powoli, ale nie wiem czy to zasługa BIO-URODY, bo stosuję i inne zabiegi (oleje, maski, kremy, dieta bogata w warzywa i owoce, piję zieloną herbate i pokrzywę). Mogę jednak powiedzieć że taki zestaw jak na razie działa, bo już widać że paznokcie i włosy są w lepszej kondycji.

Kurcze, ten MERZ SPECIAL bym zaczęła brać, ale nie wiem czy mogę łączyć z BIO-URODĄ. Czy któraś z Was wie czy można tak? Czy pozostaje mi tylko zapytać lekarza albo farmaceuty?
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 09:29   #1553
Pez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 233
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Przeciez skladniki sie nie pokrywaja. W jednym masz MSM i krzem, w drugim witaminy - wiec co sie przejmujesz?
Sama łykam różne suplementy bo nie ma preparatu ktory by zawieral w jednej tabletce wszystkie potrzebne witaminy i pierwiastki.
Pez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 09:35   #1554
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Widzisz, mi też się tak wydaje że mogę (już wyżej o tym wspominałam, że składniki się nie pokrywają), ale np. limonka napisała:

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Z tego, co się orientuję, to nie można łączyć tego rodzaju preparatów. Wyczytałam ja którymś forum, że zbyt duża dawka skrzypu może powodować kłopoty z nerkami. Wiadomo - co za dużo, to niezdrowo. I jeszcze pijesz napar... Jak dla mnie, to lepiej nie ryzykować

no i chwilowo się powstrzymałam, ale skoro Pez masz takie samo zdanie jak ja i również łykasz różne suplementy, to od jutra dodatkowo MERZ SPECIAL zacznę brać - tam jest tyle witamin i składników odżywczych, których w BIO-URODZIE nie ma .
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:42   #1555
funky_girl
Raczkowanie
 
Avatar funky_girl
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 213
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mam pytanie. Pewnie wzbudzi ogólną wesołość, ale ja pytam poważnie.
Czy są jakieś przeciwwskazania do zażywania preparatu mineralno-witaminowego dla psów ?
Mam taki, co to ma skład lepszy jak te wszystkie revalidy, merz speciale razem wzięte.
__________________
wyleczona

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:56   #1556
Pez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 233
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Chyba najlepiej będzie jak zapytasz lekarza, weterynarza lub farmaceutę.

edit
Sama nie stosowalam tych kapsulek, bo mam duzo innych, ale wygladaja ciekawie.. jesli ktos nie zaczal brac jeszcze żadnych to moze rozważyć suplementacje:
http://www.herbapol.krakow.pl/site.p..._prod=83&lok=1
lub
http://www.herbapol.krakow.pl/site.p...prod=411&lok=1

Edytowane przez Pez
Czas edycji: 2009-06-04 o 08:46
Pez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 21:05   #1557
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

mam belisse, kończę 2 opakowanie różnicy nie widzę
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 22:05   #1558
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aga1978 Pokaż wiadomość
Inneov gęstość włosów.... mija pełnych 3 miesiące odkąd biorę te tabletki i niestety nadal brak poprawy, ale z uporem dotrwam do 6 miesiąca bo a nuż cud się ziści. Kilka dni temu opowiedziałam znajomej o tych witaminach, że wszyscy tak je wychwalają a na mnie jakoś kompletnie nie działają może tylko przez pierwszy miesiąc jakaś mała poprawa była, ale teraz to tak jakbym brała jakieś placebo, a ona mi na to, że jej nic nigdy z witamin z apteki nie pomogło. Teraz robi codziennie na śniadanie miks z płatków pszennych zalanych gotowana wodą do tego rodzynki, orzechy i to jej pomaga, włosy i skóra są zdrowe co muszę przyznać, że widać to gołym okiem można dla smaku dodać jogurt lub mleko. Więc od dzis ozpoczynam jedzenie tej papki za kilka miesięcy wpadne opiszę dalsze cuda produktu inneov i tej mikstury
ja podobnie jak Ty biore juz 4 opakowanie inneov... Poprawy widocznej brak, jedynie wlosy przestaly mi wypadac. Mam zamiar brac przz nastepne 3 miesiace potem odsawic i zobaczyc co sie bedzie dzialo. Szczerze powiem ze wiekszych cudow sie spodziewalam, ale moze to wymaga troche wiecej czasu. Ale cierpliwosci to mi juz brakuje, szczegolnie ze te tabletki znow zdrozaly- wczorak zaplacilam 100.90 gr wrrrrrr!!!!! Wytrwam jeszcze te 3 miechy, jesli do tej pory nic sie nie poprawi stwierdze ze mi to juz nic nie pomoze.. pomimo tych swietnych opinii inneov ... pozdrawiam wszystkie ''Walczace z wlosami '' heheheheh
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 08:26   #1559
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja na razie biore Humavit ze skrzypem i pokrzywa...
Sama nie wiem czy cos lepiej czy nie-biore dopiero 3 tydzien
Musze wybrac sie do fryzjera na podciecie- ale jakos dojsc nie moge ( bo przyjmuje dopiero od 14.00)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 16:08   #1560
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: wypadanie włosów

hej ja zazylam cale opakowanie silicy a teraz jestem w trakcie polowy vitapilu...i nagle zaczely mi wypadac wlosy..nie wiem co jest grane
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.