Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-09, 19:51   #3181
aishaa__s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny
Mam pytanie czy któraś zamawiała blondy z doczepiane lub cosmoschop ?
Mam wlosy po rozjaśnieniach ale nie sa to typowe jasne blond na zdjęciach wychodzą jak żółte w rzeczywistości ciepły odcień blondu NIE miodowe i BEZ rudych refleksów.
Fryzjer określił je jako złociste
zastanawiam sie nad kolorem średni blond 22 ktoś miał ? i pytanie czy włosy z doczepiane sa zdecydowanie w jednolitym kolorze czy maja lekkie refleksy
ewapi te włosy ze zdjęć to konkretnie jaki kolor ? Może coś podpowiesz

z cosmoshop myślałam o kolorze 16 złocisty blond wygląda na popielaty wd mnie
lub bursztynowy 14 może być lekko za ciemny
jeśli ktoś ma jakieś blondy była bym wdzięczna za zdjęcia lub podpowiedz .
a może ktoś chce sprzedać ?

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ewapi Pokaż wiadomość
W końcu kupiłam swoje pierwsze clip-in. Zdecydowałam się na doczepane.pl ale udało mi się kupić na aukcji nowe, więc trochę zaoszczędziłam.
Włoski są bardzo ładne, jednak kolor jest trochę jaśniejszy od moich.
i tu moje pytanie do ekspertów od farbowania Swoje farbowalam ok.dwa tygodnie temu farbą Palette Deluxe nr.555 http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...-linii.html#13
Muszę zafarbować clipy i zastanawiam się, którą farbę wybrać? Zastanawiam się nad Olią, ale który odcień wziąć aby dopasować do moich (5.3 czy 6.3)? Czy może lepiej wstrzymać się z farbowaniem klipów i zaczekać, aż będę znowu farbować. wtedy kupić jednakową farbę na swoje i clipy?



Hej Kochana podpowiesz jaki masz konkretnie kolor z doczepiane ?
aishaa__s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 21:38   #3182
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Poczytaj ten wątek, tutaj głównie stąd zamawiamy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 07:57   #3183
makika
Raczkowanie
 
Avatar makika
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Najlepiej będzie zamówić jednak próbnik - mi udało się dzięki temu nie popełnić błedu i kolor idealnie stopił się z moim włosami
makika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:55   #3184
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
o jaaaaaaaa jestem Ci mega wdzięczna za odpowiedź a czemu Cię wkurzyły?

Dziewczyny! napiszcie mi proszę, czy przedłużanie na stale tuz przed urlopem w ogole ma sens :P dużo słonca, chlor, slona woda, za wstępie zniszczę sobie te włosy, co?
ale pewność siebie +150 :P
Źle się czułam w doczepionych włosach na stałe, ale tak samo mam z tipsami, przedłużanymi rzęsami itp. Fajnie mi się je nosi na wyjścia, ale na co dzień czuje się nieswojo, skubię je itp.
Myślę, że jeśli będziesz odpowiednio pielęgnowała włosy, powinno być ok. W końcu to one służą Tobie, a nie Ty im.


Niedawno dostałam drugi komplet 220 g #613 z doczepiane.pl. Poprzedni zestaw zamawiałam rok temu, wciąż nadaje się do użytku i słyszę dużo komplementów na temat tych włosów, jednak posypały mi się w nim spinki i wymaga on sporo stylizacji, by ładnie wyglądać. W każdym razie, kolor #613 się lekko zmienił, według mnie na plus - jest ciemniejszy i bardziej naturalny, zdecydowanie złocisty. Niżej zamieszczam kilka fotek ze starym zestawem (podcięłam go o kilka cm, mam 179 cm wzrostu):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11696329_930190603708356_2053081406539184121_o - Copy.jpg (118,4 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11056961_10204005176826655_1558257639_n - Copy.jpg (55,4 KB, 98 załadowań)
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 21:17   #3185
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wutkje Pokaż wiadomość
Źle się czułam w doczepionych włosach na stałe, ale tak samo mam z tipsami, przedłużanymi rzęsami itp. Fajnie mi się je nosi na wyjścia, ale na co dzień czuje się nieswojo, skubię je itp.
Myślę, że jeśli będziesz odpowiednio pielęgnowała włosy, powinno być ok. W końcu to one służą Tobie, a nie Ty im.


Niedawno dostałam drugi komplet 220 g #613 z doczepiane.pl. Poprzedni zestaw zamawiałam rok temu, wciąż nadaje się do użytku i słyszę dużo komplementów na temat tych włosów, jednak posypały mi się w nim spinki i wymaga on sporo stylizacji, by ładnie wyglądać. W każdym razie, kolor #613 się lekko zmienił, według mnie na plus - jest ciemniejszy i bardziej naturalny, zdecydowanie złocisty. Niżej zamieszczam kilka fotek ze starym zestawem (podcięłam go o kilka cm, mam 179 cm wzrostu):
o jaaa, świetnie wyglądają! ja też jestem wysoka, dlatego źle się czuję we włosach do ramion.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 18:56   #3186
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wutkje Pokaż wiadomość
Źle się czułam w doczepionych włosach na stałe, ale tak samo mam z tipsami, przedłużanymi rzęsami itp. Fajnie mi się je nosi na wyjścia, ale na co dzień czuje się nieswojo, skubię je itp.
Myślę, że jeśli będziesz odpowiednio pielęgnowała włosy, powinno być ok. W końcu to one służą Tobie, a nie Ty im.


Niedawno dostałam drugi komplet 220 g #613 z doczepiane.pl. Poprzedni zestaw zamawiałam rok temu, wciąż nadaje się do użytku i słyszę dużo komplementów na temat tych włosów, jednak posypały mi się w nim spinki i wymaga on sporo stylizacji, by ładnie wyglądać. W każdym razie, kolor #613 się lekko zmienił, według mnie na plus - jest ciemniejszy i bardziej naturalny, zdecydowanie złocisty. Niżej zamieszczam kilka fotek ze starym zestawem (podcięłam go o kilka cm, mam 179 cm wzrostu):
Jestem w szoku co do koloru 613 - chce go jutro zamówić a na Twoim zdjęciu wygląda dużo ciemniej niż na stronie doczepiane.pl. Chyba zgłupiałam i nie wiem co robić . Wg jak szybko do was przychodzą włoski z doczepiane? Strasznie się waham pomiędzy dwoma blondami

Edytowane przez kicia069
Czas edycji: 2015-07-11 o 18:57
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 15:49   #3187
ewapi
Raczkowanie
 
Avatar ewapi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k.Zielonej Góry
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Kolor to jasny brąz
ewapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 21:48   #3188
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku co do koloru 613 - chce go jutro zamówić a na Twoim zdjęciu wygląda dużo ciemniej niż na stronie doczepiane.pl. Chyba zgłupiałam i nie wiem co robić . Wg jak szybko do was przychodzą włoski z doczepiane? Strasznie się waham pomiędzy dwoma blondami
Bardzo szybko. Jeśli są za ciemne, zamów 60, platynę. Tutaj masz ujęcie w świetle dziennym:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11657439_10203108741637723_174743376_n.jpg (76,6 KB, 94 załadowań)
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 06:04   #3189
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dzięki za pomoc

Zamówię jednak tą 60. Nie wiecie może czy jak kolorek mi nie spasuje a nie otworze opakowania to mi wymieni na 613? ( Oczywiście mam nadzieje ze nie będzie takiej potrzeby)

Dziś zamawiam 170 gr-45 cm + kucyk dla koleżanki. Już się nie mogę doczekać zamówienia z doczepiane.pl
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 07:31   #3190
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

zaczęłam się mocno zastanawiać nad tymi spinkami, ale boję się, że sobie nie poradzę z ogarnięciem tego i że mi spadną :<
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 08:36   #3191
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc

Zamówię jednak tą 60. Nie wiecie może czy jak kolorek mi nie spasuje a nie otworze opakowania to mi wymieni na 613? ( Oczywiście mam nadzieje ze nie będzie takiej potrzeby)

Dziś zamawiam 170 gr-45 cm + kucyk dla koleżanki. Już się nie mogę doczekać zamówienia z doczepiane.pl
Tak, jedyny warunek: złote gumki muszą być nienaruszone. Ale wydaje mi się, że 60 Ci idealnie podpasuje, bo 613 w realu jest trochę ciemniejszy.
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 17:40   #3192
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wutkje Pokaż wiadomość
Tak, jedyny warunek: złote gumki muszą być nienaruszone. Ale wydaje mi się, że 60 Ci idealnie podpasuje, bo 613 w realu jest trochę ciemniejszy.
Zamówiłam jednak 613 - chyba stchórzyłam <- kobiety nikt nie zrozumie...

Mam nadzieje że będzie dobrze i ze jutro już będą u mnie (dostałam sms że paczka została wysłana wczoraj o 15.

Musze jeszcze iść do fryzjera ścieniować końce bo są praktycznie na "prosto".
Macie jakies foto jak powinnny być dobrze scieniowane włosy żeby nie było widać klipów?
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 18:12   #3193
Pattienka
Przyczajenie
 
Avatar Pattienka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Kobietki na poprzedniej stronie któraś pytała o wysoko upiętego kucyka. Podzielę się jak ja to robię

Pochylam głowę w dół i wpinam clipy odwrotnie (trzy taśmy), niestety potem trzeba na chwilę podnieść głowę (ajjj ciągnie nieco :P) i jeszcze jedną taśmę klasycznie na czubku głowy wpiąć (zupełnie na samej górze głowy). Wtedy spinam włosy wysoko w kucyka (trzy spinki leżą płasko w górę od dołu głowy i jedna płasko w dół od czubka głowy) i mocno związuję porządną gumką.

Mam nadzieję, że kogoś natchnę do próbowania. Trzeba trochę pokombinować ale efekt ekstra i nic nie ciągnie
Pattienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 18:33   #3194
karolinaa666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny,
Czy ma któraś w Was doświadczenie jak to jest z przedłużanymi włosami (ringami) na lotnisku podczas kontroli bezpieczeństwa? Magnes mi ich nie wykrywa, ale jak to wygląda właśnie tam?

Z góry dzięki za pomoc!
karolinaa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 10:05   #3195
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Właśnie przyszły moje włosy...

Jestem trochę rozczarowana kolorem 613- jest duuzo ciemniejszy niż myślałam... ehh a tak się bałam że platyna będzie za jasna

Teraz nie mam już czasu na wymiane bo w Poniedziałek mam ważną delegację w pracy i wolałabym już mieć clipy,,na sobie"

Wieczorem pomyślę czy przyciemnić moje (myślałam nad tym) czy rozjaśniać doczepy(tego się trochę boje).

Za to kucyk jest piękny!!!
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 10:09   #3196
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły moje włosy...

Jestem trochę rozczarowana kolorem 613- jest duuzo ciemniejszy niż myślałam... ehh a tak się bałam że platyna będzie za jasna

Teraz nie mam już czasu na wymiane bo w Poniedziałek mam ważną delegację w pracy i wolałabym już mieć clipy,,na sobie"

Wieczorem pomyślę czy przyciemnić moje (myślałam nad tym) czy rozjaśniać doczepy(tego się trochę boje).

Za to kucyk jest piękny!!!
Mówiłam, że przyciemnili 613
Nie rozjaśniaj doczepów, jak już to przyciemnij swoje. Ale według mnie powinnaś je wymienić na platynę. Na delegację załóż kucyk
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 10:22   #3197
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wutkje Pokaż wiadomość
Mówiłam, że przyciemnili 613
Nie rozjaśniaj doczepów, jak już to przyciemnij swoje. Ale według mnie powinnaś je wymienić na platynę. Na delegację załóż kucyk
Kucyk zamawiałam dla koleżanki - jest w kolorze ciemny brąz.
W domu się zastanowię co zrobić. W pracy nie za bardzo mam okazję przyjrzeć się temu bliżej i na spokojnie pomyśleć.
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 11:03   #3198
karna26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

W firmie wlosy-naturalne.pl w której ja i moje koleżanki kupujemy włosy pomagają dobrać kolor,ja miałam problem z wyborem koloru więc pojechałam do nich i Pani super dobrała mi kolor.Mają bardzo ładne blondy ,ja akurat nosze kolor 60.Oni są z Krakowa i ceny mają spoko
karna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 12:03   #3199
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Kucyk zamawiałam dla koleżanki - jest w kolorze ciemny brąz.
W domu się zastanowię co zrobić. W pracy nie za bardzo mam okazję przyjrzeć się temu bliżej i na spokojnie pomyśleć.
Z doświadczenia, szczerze radzę Ci nic nie farbować i wymienić komplet na 60. Będziesz mieć super włosy na naprawdę długi czas, już pal licho tę delegację, szkoda farbować i niszczyć kolor zarówno doczepów, jak i Twoich włosów
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 12:19   #3200
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
o jaaaaaaaa jestem Ci mega wdzięczna za odpowiedź a czemu Cię wkurzyły?

Dziewczyny! napiszcie mi proszę, czy przedłużanie na stale tuz przed urlopem w ogole ma sens :P dużo słonca, chlor, slona woda, za wstępie zniszczę sobie te włosy, co?
ale pewność siebie +150 :P
myślę, że przed urlopem sobie odpuść, zrób to na spokojnie, gdy wrócisz z wakacji o włosy przedłużane też trzeba dbac, a jak sama piszesz: chlor, slonce itd. poczekaj
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 13:24   #3201
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły moje włosy...

Jestem trochę rozczarowana kolorem 613- jest duuzo ciemniejszy niż myślałam... ehh a tak się bałam że platyna będzie za jasna

Teraz nie mam już czasu na wymiane bo w Poniedziałek mam ważną delegację w pracy i wolałabym już mieć clipy,,na sobie"

Wieczorem pomyślę czy przyciemnić moje (myślałam nad tym) czy rozjaśniać doczepy(tego się trochę boje).

Za to kucyk jest piękny!!!
Moim zdaniem lepiej przyciemnic swoje.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 14:36   #3202
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły moje włosy...

Jestem trochę rozczarowana kolorem 613- jest duuzo ciemniejszy niż myślałam... ehh a tak się bałam że platyna będzie za jasna

Teraz nie mam już czasu na wymiane bo w Poniedziałek mam ważną delegację w pracy i wolałabym już mieć clipy,,na sobie"

Wieczorem pomyślę czy przyciemnić moje (myślałam nad tym) czy rozjaśniać doczepy(tego się trochę boje).

Za to kucyk jest piękny!!!
Miałam podobne problemy z kolorem... Powiem tak jeśli podoba Ci się Twój, nie maluj ich na kolor doczepów. Jeśli podoba Ci się i Twój kolor, i kolor doczepów, zawsze można odświeżyć swoją fryzurę nowym kolorem. Osobiście nienawidzę blondu i blondynek zwłaszcza do tego platynowych z czarnymi odrostami, nie wiem czemu tak mam, po prostu jakoś odpycha mnie.
Opowiem w skrócie jak to wyglądało u mnie :-D. Najpierw nosiłam czarny kolor, ale chciałam mieć jaśniejsze. Kupiłam doczepy w kolorze średniego brązu i próbowałam dopasować kolor swój do doczepów, już nawet doczepy malowałam i efekt był marny: (moje włosy i doczepy malowane u fryzjera, porażka co ?)
Potem miałam inne koloryzacje i w pewnym momencie kupiłam naturalny brąz - fryzjer nie umiał podciągnąć mojego koloru do doczepów, wkurzyłam się i sama pomalowałam i swoje, i doczepy - jakoś mnie to nie usatysfakcjonowało.
Zbierałam, zbierałam pieniądze na doczepy innej firmy wydałam ok. 2tys. zł., jakościowo doczepiane.pl nie umywa się do tego, ale nie o tym mowa w tym momencie. Kolor, który zakupiłam, to ciemny brąz, swoje włosy miałam sporo jaśniejsze. Z tym, że ja chciałam akurat ciemny brąz mieć teraz na włosach.
Myślałam tylko i się obawiałam, jak dojść do tego koloru. Znalazłam u siebie w mieście fryzjerkę, którą każdy polecał (okazało się, że za dzieciaka do niej chodziłam), nie poszłabym do tej fryzjerki, u której wcześniej malowałam włosy. Czemu? Żeby mi zniszczyła moje włosy i drogie doczepki? O nie!
Efekt końcowy był niesamowity, fryzjerka moja kochana zrobiła mi identyczny kolor, jak doczepy! Nie czarny (jak często wychodzi przy ciemnym brązie), a ładny ciemny brąz, naturalny o tak!
Morał z tego taki: Nie maluj włosów na własną rękę, idź do naprawdę zaufanego i polecanego fryzjera. Gdybyś była z moich okolic, poleciłabym Ci fryzjerkę. Jeśli Twój kolor Ci się bardziej podoba, to poczekaj - warto, mi też zawsze trzeba było na już i efekty tego też miałam.

Z innej beczki, moje doczepy od Pana Grzegorza mają się dobrze. Nigdy nie spodziewałabym się, że takie świetne mogą być doczepki ! Fakt nie są taflą, ale zachowują się jak moje. Po myciach nabierają objętości, są puszyste - jak moje. Nie są idealnie gęste na końcach, bo tak naprawdę to jest nie możliwe, aby mieć tak samo gęste włosy na górze i na dole - przecież rosną nam nowe włosy od góry, a nie od dołu i no nigdy nie będą równe co do włosa. Ogólnie nikt mi nie powie że mam doczepki. Teraz będę zbierać na nowy komplet, aby mieć dwa jeden na wyjścia drugi na co dzień . Tylko to dopiero za kilka mies. może ok. grudnia.
Dodam, że moje najdłuższe włosy sięgają już do talii. Rosną jak na drożdżach (w sumie nadal biorę je w tabletkach ).
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:19   #3203
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karna26 Pokaż wiadomość
W firmie wlosy-naturalne.pl w której ja i moje koleżanki kupujemy włosy pomagają dobrać kolor,ja miałam problem z wyborem koloru więc pojechałam do nich i Pani super dobrała mi kolor.Mają bardzo ładne blondy ,ja akurat nosze kolor 60.Oni są z Krakowa i ceny mają spoko
Masz jakieś zdjęcie tych włosów?

Cytat:
Napisane przez Wutkje Pokaż wiadomość
Z doświadczenia, szczerze radzę Ci nic nie farbować i wymienić komplet na 60. Będziesz mieć super włosy na naprawdę długi czas, już pal licho tę delegację, szkoda farbować i niszczyć kolor zarówno doczepów, jak i Twoich włosów
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej przyciemnic swoje.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziewczyny - sprawdzałam wloski w pracy w sztucznym świetle w pomieszczeniu bez okna ( schowałam się zeby tego nikt nie widział).
po powrocie przymierzyłam je do swoich i..... cud!! idealnie kolor który mam na końcówkach ( górę troszkę przyciemnie bo i tak o tym myślałam).

Dziś je już mam na sobie zaplecione w warkocza i nie ma żadnej różnicy w kolorze aż ciężko mi uwierzyć.

Jedyne co mi się w tych włosach nie spodobało to to że u góry są gęste, może nawet za bardzo a końcówki bez szału - słyszałam wiele opinii że akurat z tej firmy mają gęste a tu niespodzianka ( moje własne też są bardzo gęste).

Jedyne czego żałuje to że nie wzięłam dłuższych Chyba nie doceniłam długości moich.

Dziś po pracy idę do fryzjerki zeby mi ścieniowała moje końcówki.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
....

Osobiście nienawidzę blondu i blondynek zwłaszcza do tego platynowych z czarnymi odrostami, nie wiem czemu tak mam, po prostu jakoś odpycha mnie.

.....
Wiesz są gusta i guściki, ja osobiście całe życie byłam zakochana w blondzie... i pewnie zawsze będę.
Grunt to czuć się dobrze z samą sobą.
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 18:00   #3204
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

No i super!!! Bardzo się cieszę. :-*

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:25   #3205
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez muminkowa900 Pokaż wiadomość
myślę, że przed urlopem sobie odpuść, zrób to na spokojnie, gdy wrócisz z wakacji o włosy przedłużane też trzeba dbac, a jak sama piszesz: chlor, slonce itd. poczekaj
to prawda rozsądek wziął górę, zafarbuję sobie tylko włosy przed urlopem. przedłuże bliżej jesieni. swoją drogą temat ringów podczas odprawy, który ktoś poruszył, też zaczął mnie zastanawiać :P
Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - sprawdzałam wloski w pracy w sztucznym świetle w pomieszczeniu bez okna ( schowałam się zeby tego nikt nie widział).
po powrocie przymierzyłam je do swoich i..... cud!! idealnie kolor który mam na końcówkach ( górę troszkę przyciemnie bo i tak o tym myślałam).

Dziś je już mam na sobie zaplecione w warkocza i nie ma żadnej różnicy w kolorze aż ciężko mi uwierzyć.

Jedyne co mi się w tych włosach nie spodobało to to że u góry są gęste, może nawet za bardzo a końcówki bez szału - słyszałam wiele opinii że akurat z tej firmy mają gęste a tu niespodzianka ( moje własne też są bardzo gęste).

Jedyne czego żałuje to że nie wzięłam dłuższych Chyba nie doceniłam długości moich.

Dziś po pracy idę do fryzjerki zeby mi ścieniowała moje końcówki.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------



Wiesz są gusta i guściki, ja osobiście całe życie byłam zakochana w blondzie... i pewnie zawsze będę.
Grunt to czuć się dobrze z samą sobą.
zaaazdro ) pewnie świetnie wyglądasz.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 08:29   #3206
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
No i super!!! Bardzo się cieszę. :-*

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
to prawda rozsądek wziął górę, zafarbuję sobie tylko włosy przed urlopem. przedłuże bliżej jesieni. swoją drogą temat ringów podczas odprawy, który ktoś poruszył, też zaczął mnie zastanawiać :P

zaaazdro ) pewnie świetnie wyglądasz.



Ostatnio mam bardzo dużo pracy w firmie i nie mam czasu na dodanie zdjęć - postaram się zrobić to jak najszybciej.
Byłam wczoraj u fryzjera i kazałam sobie zrówać tył do przodu (miałam cięcie w kształcie "U".... Matko poszło mi ok 10 cm.

Swoją drogą fajne uczucie obciąć tyle włosów i na drugi dzień doczepić i nic nie widać
Jak na razie to nikt nie zauważył. Dziś mam niskiego kucyka na bok, lekko zakręcone końce i jestem bardzo zadowolona.
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 20:41   #3207
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość



Ostatnio mam bardzo dużo pracy w firmie i nie mam czasu na dodanie zdjęć - postaram się zrobić to jak najszybciej.
Byłam wczoraj u fryzjera i kazałam sobie zrówać tył do przodu (miałam cięcie w kształcie "U".... Matko poszło mi ok 10 cm.

Swoją drogą fajne uczucie obciąć tyle włosów i na drugi dzień doczepić i nic nie widać
Jak na razie to nikt nie zauważył. Dziś mam niskiego kucyka na bok, lekko zakręcone końce i jestem bardzo zadowolona.
hmmmm hm hm, piszesz ze jesteś zapracowana, ja tak samo mam brak czasu na cokolwiek, ogarniasz każdego ranka to doczepianie? w firmie nikt się nie zorientował? u mnie na bank by się zorientowali i by się ze mnie smiali :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 15:34   #3208
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
hmmmm hm hm, piszesz ze jesteś zapracowana, ja tak samo mam brak czasu na cokolwiek, ogarniasz każdego ranka to doczepianie? w firmie nikt się nie zorientował? u mnie na bank by się zorientowali i by się ze mnie smiali :P
Ja tam się nie kryję z tym, że noszę doczepy, zresztą swoje włosy mam na tyle gęste i długie, że nie wywołują u mnie kompleksów, po prostu lubię mega objętość i długość. Jeszcze nikt nigdy mnie nie wyśmiał, wystarczy, że mówię o doczepach jak o czymś naturalnym, czego się nie wstydzę
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 18:15   #3209
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
hmmmm hm hm, piszesz ze jesteś zapracowana, ja tak samo mam brak czasu na cokolwiek, ogarniasz każdego ranka to doczepianie? w firmie nikt się nie zorientował? u mnie na bank by się zorientowali i by się ze mnie smiali :P
Podeszłam do tego strategicznie

Zawsze miałam długie włosy, niestety były zniszczone więc je obcięłam,wtedy zaczęłam je upinać w jakieś koki etc. na okres ok 2 tyg.
Potem założyłam doczepy które defacto są ok 5 cm dłuższe niż moje własne przed obcięciem. Nikt sie nie pokapował. Za to zauważyłam że mężczyźni jakoś bardziej się oglądają .
Same doczepy nie zajmują dużo czasu ale fakt faktem jestem strasznym śpiochem i każda sekunda w wygodnym łóżeczku jest na wagę złota!

Cytat:
Napisane przez Wutkje Pokaż wiadomość
Ja tam się nie kryję z tym, że noszę doczepy, zresztą swoje włosy mam na tyle gęste i długie, że nie wywołują u mnie kompleksów, po prostu lubię mega objętość i długość. Jeszcze nikt nigdy mnie nie wyśmiał, wystarczy, że mówię o doczepach jak o czymś naturalnym, czego się nie wstydzę
Też uważam że to nic wstydliwego, w dzisiejszych czasach to całkiem normalne. W każdym razie nie ukrywam że wolałabym się nie tłumaczyć

Edytowane przez kicia069
Czas edycji: 2015-07-18 o 18:19
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 08:10   #3210
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Podeszłam do tego strategicznie

Zawsze miałam długie włosy, niestety były zniszczone więc je obcięłam,wtedy zaczęłam je upinać w jakieś koki etc. na okres ok 2 tyg.
Potem założyłam doczepy które defacto są ok 5 cm dłuższe niż moje własne przed obcięciem. Nikt sie nie pokapował. Za to zauważyłam że mężczyźni jakoś bardziej się oglądają .
Same doczepy nie zajmują dużo czasu ale fakt faktem jestem strasznym śpiochem i każda sekunda w wygodnym łóżeczku jest na wagę złota!



Też uważam że to nic wstydliwego, w dzisiejszych czasach to całkiem normalne. W każdym razie nie ukrywam że wolałabym się nie tłumaczyć
haha! świetna strategia u mnie nie wypali, bo jazawsze noszę rozpuszczone :P

wlasnie jatez absolutnie sie tego nie wstydze :P ale u mnie w pracy na bank bylaby szydera pod moim katem, e chce zwracac na siebie uwage:P

a co doogladajacych sie facetow - dlugie wlosyna maxa zwracaja uwage, ja sama tez dyskretnie obserwuje dziewczyny z dlugimi wlosami, ale to bardziej pod katem tego, zeby obczaic, czy maja naturalne, czy doczepy :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.