Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-03, 20:28   #1921
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

a czy ktoraj z was byla w tym salonie http://www.akkk.pl/index.html przekonaly mnie dosc przystene ceny
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 08:27   #1922
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Byłam w piątek w salonie Maniewskiego u p. Krystiana. Ceny nadal chore ( myslałam, że jak otworzyli drugi punkt, to... hm chyba się rozmarzyłam po prostu) - 120 zł za cięcie.
Ale jakie strzyżenie - takie jak lubię... Długie i namiętne, świetne technicznie ; sprawiające, że nie muszę układać fryzury, bo ona po prostu jest.

Mam proste, miękkie włosy. Bardzo lśniące. Każde, każdziutkie wahanie fryzjera, jego zastanowienie się nad poprowadzeniem nożyczek - zostawia ślad w ich linii. Dlatego dla mnie jest najważniejsze znakomite cięcie. Szamponu używam za 3 zł, odżywki za 4,99, czasem nakładam WAX; środków do stylizacji nie używam wcale.

Krystiana polecam. Fakt, że nie mam jakieiś ho ho fryzury (oglądałam wczoraj zdjęcia i mam na głowie, to co miałam już 2 lata temu), ale jestem z niej bardzo zadowolona.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:33   #1923
makalele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 9
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
a czy ktoraj z was byla w tym salonie http://www.akkk.pl/index.html przekonaly mnie dosc przystene ceny
Tak, ja bylam. Fajny salonik. Fajne ceny. Tylko nie moglam jakos zrozumiec sie z panią fryzjerką(p.Kasią). zrobila mi dokladnie to czego nie chcialam, choc nie spowodowalo to jakiegos 'uszczerbku na zdrowiu' :P a przede wszystkim na wygladzie -na szczescie. Była sympatyczna i w ogole,ale... mam mieszane uczucia.
bo osobą jest naprawde miłą. tylko realizuje chyba wyłacznie swoje wizje, nie bardzo sugeruje sie uwagami klienta.moze mialam pecha,nie wiem.
pozdrowienia
makalele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:41   #1924
makalele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 9
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Suzek Pokaż wiadomość
Razem z koleżanką odwiedziłyśmy fryzjera o imieniu Rafał (chodzi ci o ul Borsuczą? Prawda). Tragedia, poprostu dramat. Człowiek ściął i wymodelował nas obydwie w niespełna godzinę. Nie reagował na protesty, z długich włosów ściłął mnie "za ucho",z podgolonym tyłem, a efekt fyzura zupełnie nie dopasowana zarówno do sylwetki (mam duży biust i małą głowę cięcie spotęgowało wrażenie dysproporcji) jak i twarzy - włosy kończą się na poziomie nosa przez co wydaje się on jeszcze szerszy a jest i tak doprawdy nie mały. Jestem załamana wychodząc z Borsuczej koleżanka wyglądała jak Punk a ja jak dziecko. Nie lubimy awantur tylko się poryczałyśmy zaraz na zewnątrz. Teraz myślę,że mogłam poprostu uciec. W tym salonie zapomnieli, że gatunek włosa ( mam cieniutkie włosy ale przecież nie jest to jedyny wariant przy takiej ich budowie) jest tylko jedną z determinant wyboru fryzury, ważny jest charakter osoby, sylwetka i jej gust. Nie polecam, zapłaciłam 190 złotych, a na możliwość korekty muszę czekać dobrych kilka miesięcy. Nie załączę zdjęcia nie toleruję żadnych swoich wizerunków.
ooooo,. to jestem w szoku! chodzilam do rafala w latach 2001-2003. Własnie dzięki niemu zaczełam wyglądać jak kobieta ! i tak tez sie czuc. tylko przez cene zrezygnowalam (150zl wtedy ) ale uwielbiałam do niego chodzic. szkoda ze tak was 'potraktował'.
makalele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 14:12   #1925
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez waszkagoo Pokaż wiadomość
Moje ostatnie strzyżenie rewelacyjnie wyciachała pani Barbara Palenik-Bernady,
wcześniej już miałąm kilka razy ochotę na zmianę ale nikt nie dokonała tak dużej oddmiany jak pani Basia,fryzjerzy u których byłam wcześniej mówili a to buzia za pyzowata a to za okrągła troche byłam zawiedziona tym bardziej że nie oszczędzałam nigdy kasy na dobrego fryzjera,do pani Basi co prawda przyszłam z kilkoma fryzurami spośród których wybrałyśmy dość odważną wersje ale najbardziej mnie odmieniającą na czym mi bardzo zależało,no i super efekciarsko wygląda i szybko ją ukłądam buzia wygłąda jakby coś mi się schudło,nie wiem jak ona tego dokonała ale uważma to strzyżenie za mistrzowskie.
Możesz podać namiary?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 11:14   #1926
misiek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie jest p. Darek z Framesi w Krakowie?

Witam
Niestety pod tym numerem telefonu Pan Darek już nie pracuje!!! Gdzie jest teraz czy ktoś wie?
misiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 09:42   #1927
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez waszkagoo Pokaż wiadomość
lalaith pani Basia o której napisałąm wczesniej opinie pracuje w hotelu Qubus na ul.Nadwiślańskiej 6,tel 12 3745698
Aha to TA pani Basia, już wszystko wiem Dzięki
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 00:01   #1928
aib84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A ja mam pytanie do Tulipanny lub innych klientek Tomka Maruta... czy można u niego płacić kartą?? :P umówiona jestem od dawna, ale zapomniałam się o to zapytać, a dodzwonić się jakoś nie mogę. byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź po wizycie napiszę jak poszło.
aib84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:39   #1929
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

DZIEWCZYNY PILNIE POTRZEBUJĘ INFO!
Czy któraś z Was orientuje się jak nazywał się i gdzie obecnie pracuje fryzjer bodajże Pan Piotr który wcześniej pracował w Aqaparku w Krakowie?
Bardzo proszę o wszelkie info na ten temat.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:34   #1930
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Question Pilnie poszukiwany fryzjer- kraków!

Dziewczyny mam ogromną prośbę.
Poszukuje fryzjera o ile dobrze pamiętam pana Piotra, który swego czasu pracował w Aqaparku w Krakowie oczywiście jako fryzjer
"Miłe" panie w aqaparku powiedziały że nie mogą mi udzielić info gdzie się przeniósł i gdzie obecnie pracuje, nawet telefonu nie dadzą.
Czy któraś może wie coś na temat tego gdzie obecnie pracuje ów Pan?
Będę wdzięczna za pomoc
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 17:19   #1931
Robiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć Drogie Wizażanki!
Jestem nowa (jak widać ) i tak jak engang nie bardzo moge się rozeznać co do fryzjerów
Mianowicie Tomek Maniewski ma salon na tej samej ul. na której podobno ma też Tomek Grabowski (??) czy dobrze to skumałam??
i jeszcze baaardzo proszę o pomoc: czy któraś z Was mogłaby mi wysłać na PW nazwę salonu Tomka Maruta?? chyba ze jest tylko 1 salon na tej ul.,niestety w necie nie moge znależć grrr....
z góry dziękuję
Robiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 20:12   #1932
ana717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

W zwiazku ze studniowka szukam dobrego fryzjera najlepiej w centrum
Kogos kto bedzie w stanie wymyslic cos wiecej niz standardowy kok. Prosze pomozcie
ana717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:10   #1933
villemo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

czesc jestem nowa na forum, a szukam dobrego fryzjera przed studniowka, i szczerze powiedziawszy poczytałam troszke na tym forum i nie moge sie połapac czy tomasz maniewski ma cos wspolnego z salonem na rakowickiej M Maniewskiego????? a jesli nie to czy mogłybyscie podesłac mi jakies namiary na tego pierwszego z gory dzieki
villemo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 08:31   #1934
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Gdzie jest p. Darek z Framesi w Krakowie?

podbijam -również czekam na wiadmość gdzie jest teraz Darek??
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:23   #1935
agatek1217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć chciałabym się przywitać i od razu polecić wam fajny zakład fryzjersko-kosmetyczny CLEO&CLEO byłam tam wczoraj poszłam tam z polecenia od koleżanki i zrobiłam sobie świetną koloryzację, po raz pierwszy jestem zadowolona nie zniszczone włosy kolor dopasowany do mojej oprawy oczu rewelacja. a w dodatku dostałam zniżkę na zabiegi pielęgnacyjne w salonie kosmetycznym.Pracuje tam pan Sebastian i pani Wiola fajne podejście do klienta i wiele mogą zaoferować z usług to się liczy Polecam podaje wam numer 012 635 11 33
agatek1217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:35   #1936
julaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

jeśli jesteś osobą odważną polecam fryzjera "maniewski". Jest na ulicy Gołębiej i jeszcze jakiejś(nie pamietam) Jest naprawdę bardzo dobry fryzjer jednak nie wszyscy fryzjerzy dobrze tną. Krystian jest fajny, ale jeśli pójdziesz do niego drugi raz...zrobi ci to samo, bo uważa, że dobrze jest w tej fryzurze. Szef "maniewskiego" według mnie strzyże naprawdę przeciętnie, bo wydaje mi się, że on myśli, że jest szefem więc on już może sobie odpuścić. Natomiast Emil jest super!Poza tym bardzo równo tnie...po prost się stara. Ale odważny. Za każdym razem kiedy do neigo idę pyta się czy może coś nowego jeśli tak podaje mi bardzi fajne przykłady, a jeśli chce tak jak ostatnio bez żadnych zmian, spokojnie zrobi to samo co ostatnio. Emil oprócz tego jest bardzo fajny. Można z nim porozmawiać o wszystkim! Są jeszcze dziewczyny fryzjerki, ale nie byłam. Widziałam jak tną i wydawały mi się bardzo fajne. Ale zostaje przy Emilu. bardzo fajna atmosfera. Uwaga! Jest drogo, ale się płaca.
julaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:41   #1937
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez julaa Pokaż wiadomość
jeśli jesteś osobą odważną polecam fryzjera "maniewski". Jest na ulicy Gołębiej i jeszcze jakiejś(nie pamietam) Jest naprawdę bardzo dobry fryzjer jednak nie wszyscy fryzjerzy dobrze tną. Krystian jest fajny, ale jeśli pójdziesz do niego drugi raz...zrobi ci to samo, bo uważa, że dobrze jest w tej fryzurze. Szef "maniewskiego" według mnie strzyże naprawdę przeciętnie, bo wydaje mi się, że on myśli, że jest szefem więc on już może sobie odpuścić. Natomiast Emil jest super!Poza tym bardzo równo tnie...po prost się stara. Ale odważny. Za każdym razem kiedy do neigo idę pyta się czy może coś nowego jeśli tak podaje mi bardzi fajne przykłady, a jeśli chce tak jak ostatnio bez żadnych zmian, spokojnie zrobi to samo co ostatnio. Emil oprócz tego jest bardzo fajny. Można z nim porozmawiać o wszystkim! Są jeszcze dziewczyny fryzjerki, ale nie byłam. Widziałam jak tną i wydawały mi się bardzo fajne. Ale zostaje przy Emilu. bardzo fajna atmosfera. Uwaga! Jest drogo, ale się płaca.
Pierwsze słyszę o Maniewskim na Gołębiej.. Tam jest salon Roman. Ale jak źle mówię to mnie poprawcie. Maniewski jest na Rakowickiej.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:56   #1938
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

dziewczyny, ja Wam polecam pania Asię z salonu pod patronatem Goldwell na 2 Pułku Lotniczego

przyszlam z propozycja pewnej fryzurki i co prawda obawialam sie obciac moje dlugie wlosy (50cm), poniewaz zawsze moja kuzynka mnie obcinala i jej ufalam, ale niestety wyjechala wiec musialam znalezc kogos nowego... dzisiaj poszlam do salonu z fryzurka jaka mi sie spodobala i p. Asia zrobila jaa niemal identycznie, co prawda pare rzecyz pozmieniala ale tylko po to zeby wloski sie lepiej ukladaly

polecam goraco!!
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 10:51   #1939
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Hej
wszystko sie zgadza- teraz jest Maniewski na Rakowickiej, i na Gołębiej. Szef (Maciek) na Gołębiej urzęduje. I się zdziwiłam, bo ja go znam od strony wiecznych nowości i ciągłych zmian. Ale rzeczywiście spróbuję do Emila.
Pozdrawiam
konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 12:30   #1940
usiak
Raczkowanie
 
Avatar usiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej dziewczyny,

chcę się podzielić wrażeniami na temat 2 fryzjerów:

-> Aga Jaśko - kiedyś byłam z niej bardzo zadowolona, ale ostatnia wizyta utwierdziła mnie w przekonaniu, że zmieniło się u niej na gorsze. Musiałam mocno pilnować jej ruchów, bo strzyżenie było szybkie i mało dbałe. Mam wrażenie, że bardziej skupiała się na gadaniu o pierdołach z współpracownikami, niż na mojej fryzurze. Efekt wizyty jest średnio zadowalający.

-> Damian z Trendy na Starowiślnej: u niego obcinałam włosy 2 razy - wychodziłam zadowolona z niebanalną asymetrią na głowie. Polecam wypróbować, ma fantazję.

Pozdrawiam forumowiczki i forumowiczów!

U.
usiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 21:00   #1941
aneticzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny,

czy ktoś może podać jakieś namiary na Tomka Maniewskiego na ul. Piastowskiej?

Z góry wielkie dzięki!
aneticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 08:57   #1942
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez aneticzka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

czy ktoś może podać jakieś namiary na Tomka Maniewskiego na ul. Piastowskiej?

Z góry wielkie dzięki!
Dwa posty wyżej: Maniewski na Gołębiej i Rakowickiej. Grabowski na Piastowskiej.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:13   #1943
jwpdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hej a jakie ceny u tego maniewskiego i w której części rakowickiej on jest?????????? pzdr mam kręcone włosy
jwpdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:23   #1944
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez jwpdw Pokaż wiadomość
hej a jakie ceny u tego maniewskiego i w której części rakowickiej on jest?????????? pzdr mam kręcone włosy
W takiej bramie ma swoje "atelier", nie da się nie zauważyć bo wiszą tam wielkie plakaty. Zresztą wpisz w google to Ci znajdzie dokładny adres.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 20:04   #1945
rudzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie jest p. Darek z Framesi w Krakowie?

widzę, że nie tylko ja poszukuję pana Darka, czekam z niecierpliwością na jakies wiadomości.
rudzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:54   #1946
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja będę kolejna osobą, która stała się fanką pani Basi z Kiss Paris dzisiaj rano byłam na strzyżeniu i pierwszy raz byłam w 100% zadowolona
Po pierwsze, pani Basia urzekła mnie swoją osobowością jest sympatyczną, skromną i miłą osobą po drugie widać w niej pasje kiedy zajmuje się włosami uzgodniła ze mną czego oczekuję, zaproponowała też własne pomysły dokładnie się wypytała o to ile może skrócić itd. efekt: asymetryczna fryzura, której sama bym nawet nie wymyśliła
po trzecie: jak jej powiedziałam, że dowiedziałam się o niej z wizażu to powiedziała, że chyba sobie listę zrobi i będzie rabaty dawać skoro inni poświęcają swój czas, żeby pisać miłe rzeczy o niej
Zapłaciłam 80zł co nie jest może najmniejszą ceną, szczególnie dla mnie "bidnej" studentki, ale uważam, że warto było
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:35   #1947
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

a ktoś moż ebył tutaj?
http://www.zumi.pl/1640289,Studio_Fr...ive,firma.html
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 11:06   #1948
jola811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej Forumowiczki !! Czy któraś z Was mogłaby mi polecić dobrego fryzjera do włosów kręconych, który naprawdę zna sie na rzeczy i potrafi stworzyć coś nowego??? Pozdrawiam
jola811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:05   #1949
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A ja poszukuje fryzjera, ktory mogłby mnie ostrzyc tak jak na zalaczony zdjeciu....tylko problem w tym, ze zapuszczam wlosy i trzeba bedzie wlozyc duzo pracy aby zrobic z nimi porzadek...zapłace kazda cene byle bym dostala taka fryzurke jak na zdjeciu....bardzo prosze mi doradzic, moze ktoras z was strzygla sie w podobny sposob? Moze faktycznie Maniewski?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rr72he.jpg (35,1 KB, 187 załadowań)
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:36   #1950
julaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez konfiturymalinowe Pokaż wiadomość
Hej
wszystko sie zgadza- teraz jest Maniewski na Rakowickiej, i na Gołębiej. Szef (Maciek) na Gołębiej urzęduje. I się zdziwiłam, bo ja go znam od strony wiecznych nowości i ciągłych zmian. Ale rzeczywiście spróbuję do Emila.
Pozdrawiam
uu Niestety Emil już nie pracuje w maniewskim miałam do neigo iść w czwartek, ale zadzwonili do mnie w środę lub we wtorek, że Emil nie pracuje Poszłam więc do Łukasza...na początlu byłam załamana, ale jak już wyszłam to nie yło źle Powiem więcej! Podobało mi się Jednak to nie to co Emil. Mam na dzieję , że Emil zatrudni się gdzie indziej i na pewno do niego pójdę Dam znać!
Pozdrawiamc
julaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.