Mega wrażliwa cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 13:50   #1
girlishnesss
Zadomowienie
 
Avatar girlishnesss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 202
Lightbulb

Mega wrażliwa cera


Moja mama ma 46 lat i mega wrażliwą cerę. Nie uczula jej jedynie zwykły krem Nivea i krem ochronny Bambino. Próbowała już naprawdę wielu kremów, od tych przeciwzmarszczkowych do takich dla skóry bardzo wrażliwej. Uczulają ją niestety, po zastosowaniu łzawią jej oczy, pojawiają się opuchnięcia. Kiedyś farmaceutka powiedziała jej, że może być uczulona na witaminy zawarte w kremach. Stąd mam do Was pytanie, chciałabym kupić jej na gwiazdkę jakiś fajny krem, z tych aptecznych, ale nie wiem na co się zdecydować, a nie chciałabym wydać sporej kasy na coś, co zostanie wyrzucone po pierwszym użyciu.
Możecie mi coś doradzić?
girlishnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 18:00   #2
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Mega wrażliwa cera

chyba lepiej będzie jak troche dołożysz i umówisz mamę na wizytę u dermatologa.

jej twarz może być zajęta przez różnorodne pasożyty skórne i czasem niewiele wystarczy by kapryśną skórę uspokoić.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 11:05   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mega wrażliwa cera

A ja tam twierdze ze jak mamie pasuje krem Nivea to niech go dalej uzywa. Moze kup jej duza puszcze z limitowanej edycji, jesli takowe pojawiaja sie w PL. Jak by co to sluze pomoca w zakupie takiej puszki na stulecie firmy, tylko musialabys sie liczyc ze wyslalabym ci ja z Niemiec, wiec koszty przesylki dojda wieksze.
A mama to jak na swoj wiek, ma pewnie piekna cere, albo? zauwazylam, ze te wszystkie starsze panie i babcie ktore cale zycie uzywaly granatowej puszki i czesto do mycia zwykle mydlo, maja piekne cery. od kilka zmarszczek przy oczach, a reszta buzi bardzo ladna, skora napieta bez porow.
Jesli jednak wolisz cos innego nich ukochany krem mamy kupic, to lepiej by bylo skombinowac probki delikatnach kremow jak Nanobase, Lipobase, krem Avene do cery nadwrazliwej do suchej cery i wersja do normalnej i mieszanej, probki kremow Cetaphil i tego typu delikatnych kremow z krotkim i prostym skladem. Mama by potestowala i moze znalazla by cos innego, chodz probki i limitowana puszka kremu Nivea to bylo by to co ja bym jej sprezentowala pod choinke. Sama jestem fanka tego kremu, nic tak nie lagodzi mojej wrazliwej cery jak ten krem. nadaje sie do wszystkiego, do buzi, jako krem do rak, jako balsam do ciala, a nawet na suche konce wlosow, gruba warstwa jako maseczka, mozna sam albo wymieszac z czyms. I te limitowane puszki sa takie slodkie ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.