Lavertu, Ziemia Słoneczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 00:34   #1
augmentacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9

Lavertu, Ziemia Słoneczna


Mam pytanie na temat pudru Lavertu. Mam mieszaną cerę - miejscami bardzo suchą, gdzie indziej świecącą cerę, skłonną do powstawania małych krost i świecenia. Nie przepadam za pudrami, bo wydaje mi się, że skóra mi się dusi i jest jeszcze gorzej. Koleżanka poradziła mi, żebym używała mineralnego pudru Lavertu, bo podobno ma właściwości odżywcze itp. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o tym kosmetyku zanim się zdecyduję. Zguglowałam go i wyskoczył mi sklep esentia, gdzie kosmetyk jest zachwalany. Ale kosztuje 120 zł:/ Więc zanim wydam tyle na puder, chcę być pewna, że jest dobry. No i czy naprawdę jest mineralny?
augmentacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 14:11   #2
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: Lavertu, Ziemia Słoneczna

Posiadam najjasniejszy odcien i jestem bardzo zadowolona.Jest mega wydajny i do tego ma dobry sklad.Mam dziwna cere bo troche sie swieci,troche wysusza,czerwieni i w ogole nie nalezy do najlatwiejszych w pielegnacji.Puder ten stosuje na wchloniety wczesniej kremik.Po jakims czasie ,fakt,troche sie znow swiece,ale to nie jest puder matujacy,wiec zbieram resztki bibulka matujaca i jest ok,ewentualnie nanosze wiecej na kosci policzkowe.Ogolnie polecam,warty swojej ceny,gdyz jest naprawde wydajny.Jest tam maly pedzelek,ale ja wole duze 'bufiaste'.
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:30   #3
Pariii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Berlin - Warszawa
Wiadomości: 595
GG do Pariii
Dot.: Lavertu, Ziemia Słoneczna

gdzie kupię Lavertu w warszawie ?
wcześniej moja mama miała drogerię w Warszawię i Lavertu był zawsze u niej. teraz nie wiem, gdzie mogę ten puderek dostać, a nie mam czasu na szukanie niestety..
proszę o pomoc
__________________
and the world around us won’t stop turning tonight, i like.

<33
Pariii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 16:45   #4
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 224
Dot.: Lavertu, Ziemia Słoneczna

Cytat:
Napisane przez Pariii Pokaż wiadomość
gdzie kupię Lavertu w warszawie ?
wcześniej moja mama miała drogerię w Warszawię i Lavertu był zawsze u niej. teraz nie wiem, gdzie mogę ten puderek dostać, a nie mam czasu na szukanie niestety..
proszę o pomoc
Przy Placu Bankowym w sklepiku w biurowcu. Jak wyjdziesz z metra pod biurowcem idziesz prosto w stronę centrum miasta, po 20-30m w lewo. Często jest tam otwarte stoisko z biżuterią, to zaraz za nim jest malutki sklepik. Jak płacisz kartą to przygotuj 120zl, jak gotówką można stargować do 110zł, bo właściciel mówi, że woli ten procent, który miałby zapłacić bankowi, oddać klientce
__________________
20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
01*09*2008 nie farbuję

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.