Defloracja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 10:11   #1
Cocaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Red face

Defloracja


Witam Drogie Panie!
Wczoraj miałam wspaniały wieczór z moim mężczyzną. Tak wyszło, że zaczeliśmy uprawiać petting i on bawił sie paluszkami ze mną, pod koniec zaczął tak dość ostro i włożył chyba 3 palce. Nie czułam bólu i się zastanawiam, czy doszło do przerwania błony dziewiczej. Odkryłam ze lekko krwawię dopiero jakieś pół godziny po. I teraz się zastanawiam, czy to było to, czy po prostu dostałam okres. Mam bardzo nieregularny- raz co 54 dni, raz co 25. Wczoraj przypadał dzień na ten krótszy, bodajże był to 26 dzień cyklu. Bolały mnie piersi i brzuch wcześniej. Jak mogę odróżnić okres od defloracji i czy jeśli to jest tylko defloracja, to czy mogę użyć tamponów?

dziękuję z góry
Cocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 11:14   #2
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Defloracja

jezeli to okres to bedzie trwal kilka dni a jezeli krew od przerwania blony to pewnie tylko jeden dzien. ja bym postawila na wkladke albo podpaske

ja przy pierwszym razie czulam wielki bol i krwi w sumie nie bylo, moze tylko 2 kropki na przesceradle ale tak to potem nie bylo zadnego krwawienia.

jesli bedzie to duza ilosc krwi, jasnej, i przez kilka dni to chyba oczywiste ze to bedzie okres
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 11:22   #3
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Defloracja

Ja normaaaalnie nie mogę wchodzić na to forum bo pekam ze smiechu...
Dla mnie jak chłopak zdołał włożyć do Twojej pochwy TRZY męskie palce, to doszło do defloracji , nawet jeśli błona byłaby cała .To jest penetracja, czy palcami czy wibratorem czy penisem... co za róznica.
A pozat ym skoro wasze zabawy są tak zaawansowane, to z czym ty czekasz?
Trzymasz dziewictwo dla innego czy co?Pozatym co to za dziewictwo?Nadgryzione nieco.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2009-02-08 o 11:24
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 11:37   #4
Cocaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Defloracja

Czekam bo nie mam najlepszych, odpowiednich warunków żeby się z Nim kochać. Tak jak palcóweczką tylko, to wiadomo, zawsze można przestać gdyby ktoś przyszedl i udawać że nic się nie dzieje. Czekam na własciwą sytuację i nie życzę sobie ponaglania.
Zadałam pytanie dotyczące defloracji, a nie czemu zwlekam z seksem.


W każdym razie, wydaje mi się że krwawienie ustało, więc to musiało być przerwanie błoy. Idę zaraz do pracy i mi się nie chce, wolałabym zostać w odmu i poobserwować, ale co mogę na to poradzić. Ja postawiłam na wkładkę, chociaż mi strasznie niewygodnie, nienawidzę tego!
Tylko mnie strasznie piersi bolą i cały cas mnie to z tropu zbija. Eh.
Czasami mi się wydaje że gdybym byla facetem to byłoby mi łatwiej. Tyle się naczytam o kobiecych problemach że mi się aż słabo robi, heh.


ps. Hammie, mi się własnie wydaje, że jeśli będzie to jasna krew to to nie będzie okres. Jasna krew jest bogata w tlen, a chyba tą co tkankę którą się złuszcza, to nie ma w niej oksyhemoglobiny. nad tym się wczoraj zastanawialam, bo ta krew byla w miarę jasna...

Edytowane przez Cocaine
Czas edycji: 2009-02-08 o 11:39
Cocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 13:15   #5
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez Cocaine Pokaż wiadomość
Czekam bo nie mam najlepszych, odpowiednich warunków żeby się z Nim kochać. Tak jak palcóweczką tylko, to wiadomo, zawsze można przestać gdyby ktoś przyszedl i udawać że nic się nie dzieje. Czekam na własciwą sytuację i nie życzę sobie ponaglania.
Zadałam pytanie dotyczące defloracji, a nie czemu zwlekam z seksem.
dokladnie, to nie jest forum do namawiania do seksu tylko do udzielenia porady

poza tym ja z chlopakiem tez glownie petting bo tez zawsze rodzice moga wejsc to normalne

Cytat:
Napisane przez Cocaine Pokaż wiadomość
Ja postawiłam na wkładkę, chociaż mi strasznie niewygodnie, nienawidzę tego!
ja jak mam wkladke to w ogole jej nie czuje wole wkladke niz tampon, z tamponami sie zle czuje.

Cytat:
Napisane przez Cocaine Pokaż wiadomość
ps. Hammie, mi się własnie wydaje, że jeśli będzie to jasna krew to to nie będzie okres.
no nie wiem jak to u ciebie jest, ale u mnie zawsze na poczatku okresu jest dosyc jasna krew, moze nie jakas rozowa, ale jest taka swieza jak mi chlopak przerwal blone to ta krew byla brązowawa

mozliwe ze to wlasnie od przerwania blony, bo skoro nadal bolą cie piersi to znaczy ze okres dopiero nadejdzie

Edytowane przez hammie
Czas edycji: 2009-02-08 o 13:47
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 13:18   #6
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Defloracja

oj tam - pojęcie jasności, ciemności itd jest względne i o to się nie ma co sprzeczać.
tak naprawdę sama zauważysz, czy krwawienie jest inne niż okres - wielkiej filozofii do tego nie trzeba, bo w końcu kobiety rozpoznają takie rzeczy intuicyjnie.

zgadzam się z babkami, że najpewniej doszło do przerwania błony.

[edit]
ból piersi może natomiast wynikać z nadmiaru emocji, zbliżającego się okresu i twojego własnego wmawiania sobie, że coś się z tobą akurat dzieje. my baby tak już mamy
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2009-02-08 o 13:20
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 13:27   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Ja normaaaalnie nie mogę wchodzić na to forum bo pekam ze smiechu...
Dla mnie jak chłopak zdołał włożyć do Twojej pochwy TRZY męskie palce, to doszło do defloracji , nawet jeśli błona byłaby cała .To jest penetracja, czy palcami czy wibratorem czy penisem... co za róznica.
A pozat ym skoro wasze zabawy są tak zaawansowane, to z czym ty czekasz?
Trzymasz dziewictwo dla innego czy co?Pozatym co to za dziewictwo?Nadgryzione nieco.
I tu się mylisz, ostatnio oglądałam program, w krórym seksuolog wypowiedała się na ten temat- dziewictwo traci się w momencie wlozenia penisa do pochwy-tym samym to jest penetracja, a nie jakies tam paluszki, wibrator czy cokolwiek innego .

I nie chce tu wzbudzac dyskusji, czy dziewczyna, ktorej chlopak wkladal wibrator jest dziewica, czy nie. Pisałam tylko, to, co mowila ta seksuolog.

__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 13:27   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Defloracja

radzila bym zrobic cos z tym nieregularnym okresem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:06   #9
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Defloracja

Co ja chciałam powiedzieć... zamek sobie zamontuj w pokoju...
Co to znaczy ,że ktoś może wejśc jak jesteś sam na sam z chłopakiem?Chore.
Jak można żyć bez prywatności?

Ten seksuolog to jakiś patafian dziewictwo jest w głowie a nie między nogami...
Ciekawe czy by powiedział ,że jak seks był tylko np. analny to też sie jest dziewicą?

Co do tamponów, to sorry ,że tak brutalnie się wyrażę on wkłada bez problemu palce, to tampon też się zmieści.Poza tym nie rozumiem tego przesądu, uzywam tamponów od 13 roku życia i jeszcze żyję
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2009-02-08 o 14:08
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:33   #10
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Co ja chciałam powiedzieć... zamek sobie zamontuj w pokoju...
Co to znaczy ,że ktoś może wejśc jak jesteś sam na sam z chłopakiem?Chore.
Jak można żyć bez prywatności?

Ten seksuolog to jakiś patafian dziewictwo jest w głowie a nie między nogami...
Ciekawe czy by powiedział ,że jak seks był tylko np. analny to też sie jest dziewicą?


Co do tamponów, to sorry ,że tak brutalnie się wyrażę on wkłada bez problemu palce, to tampon też się zmieści.Poza tym nie rozumiem tego przesądu, uzywam tamponów od 13 roku życia i jeszcze żyję
Rozumiem, ze jesteś seksuologiem/ginekologiem/lekarzem i posiadasz duza wiedze na ten temat?

Seksuolog mowilam o dziewictwie z medycznego punktu widzenia, a nie psychicznego.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:42   #11
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Co ja chciałam powiedzieć... zamek sobie zamontuj w pokoju...
Co to znaczy ,że ktoś może wejśc jak jesteś sam na sam z chłopakiem?Chore.
Jak można żyć bez prywatności?
abstrahując zupełnie od prywatności bądź jej braku - jak się mieszka w domu z rodzicami, to się trzeba dostosować do ich zasad, jak głupie i niepostępowe by się wydawały. ot prawo rodzica.
fakt nie posiadania zamka w drzwiach do pokoju wcale nie powoduje naruszania prywatności, a w każdym razie nie musi do tego prowadzić.

i w ogóle nie rozumiem skąd u ciebie taka opryskliwość.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 18:42   #12
Cocaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
radzila bym zrobic cos z tym nieregularnym okresem.

co sugerujesz? zastanawiałam się czy nie iść do ginekologa, tylko że mieszkam w Irlandii i nie chcę isć do irlandzkiego lekarza. w Polsce będę za tydzień, i akurat wtedy będę miała okres.... ehh.


mylady, jeśli masz takie rzeczy pier... za przeproszeniem, to zamknij się bo twoje rady są akurat dla mnie bezużyteczne. Sama sobie zamontuj zamek, najlepiej w ustach.

a jesli chodzi o tampony- od dwóch lat używam, po prostu zastanawiałam się, czy jeśli będzie krew na tyle mocno leciała, czy moge go użyć, ale nie trzeba było, przemęczyłam się jakoś z wkładką.

jak dla mnie to bylo po przebiciu błony, już krwawienie ustąpiło. mam nadzieję że jeśli znowu dojdzie do sytuacji- pettingu, to nie będzie powtórki

buziaki dziewczęta!
Cocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:23   #13
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Defloracja

1. lekarzowi twój okres nie przeszkadza. a skoro twoje są takie nieregularne, to szanse, że będzie/nie będzie sama oceń jakie są.

2. jeśli mieszkasz w irlandii, to głupotą jest wybieranie się na leczenie do polskiego lekarza, jeśli w pl jesteś raz na rok. potrzebujesz kogoś kto będzie znał twój stan zdrowia na miejscu, jak coś by się działo, a nie "bo rok temu robiłam badania, pół roku temu swędziało, a dziś mam wizytę".

twoją nieregularną miesiączkę warto by skontrolować - dwadzieścia-parę a pięćdziesiąt-parę dni to trochę duży rozstrzał. ale tego się nie robi od ręki, tylko trzeba wykonać pewne badania, a to niekiedy chwilę zajmuje.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:15   #14
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Co ja chciałam powiedzieć... zamek sobie zamontuj w pokoju...
Co to znaczy ,że ktoś może wejśc jak jesteś sam na sam z chłopakiem?Chore.
Jak można żyć bez prywatności?

Ten seksuolog to jakiś patafian dziewictwo jest w głowie a nie między nogami...
Ciekawe czy by powiedział ,że jak seks był tylko np. analny to też sie jest dziewicą?

Co do tamponów, to sorry ,że tak brutalnie się wyrażę on wkłada bez problemu palce, to tampon też się zmieści.Poza tym nie rozumiem tego przesądu, uzywam tamponów od 13 roku życia i jeszcze żyję

dlaczego jestes taka pretensjonalna? dziewczyna zadala pytanie oczekuje odpowiedzi a ty w sarkastyczny sposob komentujesz to co ona pisze. moze nie moze zamontowac zamka. jej rodzice sa we wlasnym mieszkaniu i maja prawo z niego korzystac poza tym zamykanie sie w pokoju moze byc przez nich zle odebrane.
rowniez uwazam ze dziewictwo traci sie w przypadku stosunku płciowego (waginalnego) wg mnie posiadanie lub brak błony nei swiadczy o dziewictwie.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:51   #15
Cocaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
1. lekarzowi twój okres nie przeszkadza. a skoro twoje są takie nieregularne, to szanse, że będzie/nie będzie sama oceń jakie są.

2. jeśli mieszkasz w irlandii, to głupotą jest wybieranie się na leczenie do polskiego lekarza, jeśli w pl jesteś raz na rok. potrzebujesz kogoś kto będzie znał twój stan zdrowia na miejscu, jak coś by się działo, a nie "bo rok temu robiłam badania, pół roku temu swędziało, a dziś mam wizytę".

twoją nieregularną miesiączkę warto by skontrolować - dwadzieścia-parę a pięćdziesiąt-parę dni to trochę duży rozstrzał. ale tego się nie robi od ręki, tylko trzeba wykonać pewne badania, a to niekiedy chwilę zajmuje.

tylko widzisz, Pani Smith, tu w Irlandii nie ma dobrego lekarza. Wśród Polaków utrzymuje się że najlepsi lekarze są w Polsce. Tutaj nie wiadomo czego oczekiwać. Irlandzka służba zdrowia najlepsza nie jest na przykład jeśli trafisz do szpitala z ciężkimi obrażeniami, ale nie jest zagrożone życie, to możesz i siedem godzin siedzieć i czekać na kolejkę. Wiem, że z ginekologiem inaczej.
W sumie to może bym poszła i tutaj. Tylko może bym się popytała dziewczyn, kto jest dobry, bo nie chcę iść do kogoś nieprzyjemnego

ja mam okres dopiero od 3,5 lat, a wcześniej miałam kłopoty hormonalne, z nadczynnością tarczycy. Mój kościec w wieku 13 lat odpowiadał niespełna 12 letniej dziewczynce. Teraz mam prawie 18 lat, kościec w normie. Ponoć miesiączka ma 5 lat żeby się stać regularna?
Cocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:04   #16
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Co ja chciałam powiedzieć... zamek sobie zamontuj w pokoju...
Co to znaczy ,że ktoś może wejśc jak jesteś sam na sam z chłopakiem?Chore.
Jak można żyć bez prywatności?
to ty nie wiesz ze jak sie mieskza z rodzicami i chlopak przyjdzie , to raczej nie wypada sie pierd*** za przeproszeniem za sciana gdy w drugi pokoju sa rodzice?!

u mnie rodzice wchodzą rzadko bo rzadko ale wchodzą jak jestem w pokoju z moim chlopakiem, poza tym byloby slychac jakbysmy sie kochali chyab logiczne... ja nie wiem po co ty jestes na tym forum skoro takie błyskotliwe "rady" dajesz ;/

Prywatnośc bedzie miala jak bedzie mieszkala sama ze swoim chlopakiem/narzeczonym/mezem.

Cocaine roznie to bywa z okresami, zeby sie wyregulowal potrzeba kilku lat, niekoniecznie musi byc to 5 moze byc i dłuzej

Edytowane przez hammie
Czas edycji: 2009-02-08 o 22:05
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:14   #17
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez Cocaine Pokaż wiadomość
tylko widzisz, Pani Smith, tu w Irlandii nie ma dobrego lekarza. Wśród Polaków utrzymuje się że najlepsi lekarze są w Polsce. Tutaj nie wiadomo czego oczekiwać. Irlandzka służba zdrowia najlepsza nie jest na przykład jeśli trafisz do szpitala z ciężkimi obrażeniami, ale nie jest zagrożone życie, to możesz i siedem godzin siedzieć i czekać na kolejkę. Wiem, że z ginekologiem inaczej.
W sumie to może bym poszła i tutaj. Tylko może bym się popytała dziewczyn, kto jest dobry, bo nie chcę iść do kogoś nieprzyjemnego

ja mam okres dopiero od 3,5 lat, a wcześniej miałam kłopoty hormonalne, z nadczynnością tarczycy. Mój kościec w wieku 13 lat odpowiadał niespełna 12 letniej dziewczynce. Teraz mam prawie 18 lat, kościec w normie. Ponoć miesiączka ma 5 lat żeby się stać regularna?
Tutaj nie jest inaczej. Na jakim ty świecie żyjesz?

O ile wiem, to w 3 lata powinna stac się regularna.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 23:55   #18
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Defloracja

@ cocaine

widzisz, twoje problemy z tarczycą mogą powodować problemy z okresem itd. organizm działa globalnie - jak jedno szwankuje, to i oddziałuje na drugie, a twoje wspomniane kłopoty z tarczycą często rzutują na babskie spawy.

owszem, funkcjonuje to nieco inaczej niż w polsce, ale twierdząc, że nie ma tam dobrych lekarzy - jesteś po prostu niesprawiedliwa.
ja sama mieszkałam za granicą 3,5 roku, w 3 krajach. też wolę chodzić do polskiego ginekologa, bo mimo że biegle władam niemieckim i angielskim, nie ma to jak człowiek mówiący do mnie w języku, który rozumiem w 100%, nie rozważając czy pod takim terminem kryje się to, co mi się wydaje. ale niestety - decydując się mieszkać za granicą, musisz znaleźć opiekę lekarską na miejscu.

zapraszam cię na wizażowe forum emigrantek. jestem pewna, że jeśli założysz wątek z prośbą o polecenie jakiegoś dobrego lekarza, to znajdziesz odzew. zresztą wcale nie zdziwiłabym się, gdyby wyszukiwarka pomogła w tej kwestii.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 07:59   #19
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
dlaczego jestes taka pretensjonalna? dziewczyna zadala pytanie oczekuje odpowiedzi a ty w sarkastyczny sposob komentujesz to co ona pisze. moze nie moze zamontowac zamka. jej rodzice sa we wlasnym mieszkaniu i maja prawo z niego korzystac poza tym zamykanie sie w pokoju moze byc przez nich zle odebrane.
rowniez uwazam ze dziewictwo traci sie w przypadku stosunku płciowego (waginalnego) wg mnie posiadanie lub brak błony nei swiadczy o dziewictwie.
Na wizażu to panienki całkiem nie mają poczucia humoru.
Zamek jest przenośnią. Nie lubię hipokryzji.
Jesli ktoś jest na tyle dorosły żeby odbywac z chłopakiem " czynności seksualne"
to powiniem być również na tyle dorosły żeby być samodzielnym.

"abstrahując zupełnie od prywatności bądź jej braku - jak się mieszka w domu z rodzicami, to się trzeba dostosować do ich zasad, jak głupie i niepostępowe by się wydawały. ot prawo rodzica.
fakt nie posiadania zamka w drzwiach do pokoju wcale nie powoduje naruszania prywatności, a w każdym razie nie musi do tego prowadzić.

i w ogóle nie rozumiem skąd u ciebie taka opryskliwość"


Jesli rodzice nie życzą sobie p... za ścianą, to wkładania palców za ścianą też sobie zapewnie nie życzą.Patrzcie jakie dorosłe , jak mnie pouczają jak jest z chłopakiem jak za ścianą są rodzice, a co mozna udawać jak się wkłada palce a nie co innego.
Fakt , ja tego nie wiem bo wyprowadziłam się z domu w wieku 18 lat i nikt mi nie zagladał do łóżka( ani rodzice ani ktokolwiek inny).
Czemu jesteście takie zakłamane?
Pewnie, z rodzicami jest wygodniej ( tak jakby prywatna służąca nie?)
Zresztą nie wiem po co sie wypowiadam rozmawiać na takie tematy to z dorosłymi a nie z osobami którym wydaje się ,że sa madre i dorosłe ...

A wracając do miesiączki to chciałabym wiedzieć czym się rózni ginekolog irlandzki od polskiego?tym ze przepisze może jakies nowsze leki?Zresztą biorąc pod uwagę rozmiar emigracji , to na pewno w Irlandii sa jakieś polskie ginekolożki.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2009-02-09 o 08:08
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 09:49   #20
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Defloracja

akurat imputowanie pod moim adresem jest nie trafione, bo ja również od dawna mieszkam sama

natomiast są osoby, które nie mają tego szczęścia, że są mogą kupić/wynająć mieszkanie solo i jeszcze zarobić na siebie. żyją pod jednym dachem z rodzicami wedle wypracowanych reguł. i wcale nie oznacza to "prywatnej służącej" - to przejaw hipokryzji z twojej strony, jeśli naprawdę sądzisz, że w większości przypadków do tego się to sprowadza.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 11:05   #21
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Defloracja

A propos nieregularnych miesiączek... Też to miałam i lekarz stwierdził zespół policystycznych jajników . Odstępy mniej więcej takie same miałam, żadnych innych objawów . Ale da się z tym żyć .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:32   #22
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Defloracja

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Na wizażu to panienki całkiem nie mają poczucia humoru.
Zamek jest przenośnią. Nie lubię hipokryzji.
Jesli ktoś jest na tyle dorosły żeby odbywac z chłopakiem " czynności seksualne"
to powiniem być również na tyle dorosły żeby być samodzielnym.

Jesli rodzice nie życzą sobie p... za ścianą, to wkładania palców za ścianą też sobie zapewnie nie życzą.Patrzcie jakie dorosłe , jak mnie pouczają jak jest z chłopakiem jak za ścianą są rodzice, a co mozna udawać jak się wkłada palce a nie co innego.
Fakt , ja tego nie wiem bo wyprowadziłam się z domu w wieku 18 lat i nikt mi nie zagladał do łóżka( ani rodzice ani ktokolwiek inny).
Czemu jesteście takie zakłamane?
Pewnie, z rodzicami jest wygodniej ( tak jakby prywatna służąca nie?)
Zresztą nie wiem po co sie wypowiadam rozmawiać na takie tematy to z dorosłymi a nie z osobami którym wydaje się ,że sa madre i dorosłe ...
akurat jak sie wklada palce to chyba tak nie slychac wiec chyba nie wiedza o tym ;P poza tym to co piszesz jest... głupie? no nie wiem jak to nazwac... to ze ty majac 18 lat sie wyprowadzilas i mialas warunki dot ego, to sie ciesze, ale nie kazdy tak ma.. wiele osob musi ciezko zapracowac na mieszkanie i dopiero wtedy moze robic co mu sie podoba we wlasnym mieszkaniu.

Ja mam 17 lat, wiec raczej mama nie jest moją "sluzaca", to wrecz jej obowiazek abym mieszkala pod jej dachem do 18 roku zycia i abym byla pod jej opieką.

Uprawiam seks z moim chlopakiem, ale tylko wtedy kiedy mamy do tego warunki, to przeciez nawet i rodzice we wlasnym domu przy nas tego nie robią ;/ chyba kazdy mieskzajac z rodzicami woli uprawiac peeting niz seks, albo w ogole uprawiaja dopiero wtedy kiedy nikogo nie ma w domu

Edytowane przez hammie
Czas edycji: 2009-02-09 o 17:37
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 23:09   #23
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Defloracja

pare dni mnie nie bylo, a tu taki watek...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:19   #24
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Defloracja

przepraszam Marwari, ale naprawde niektorzy ludzie to troche za bardzo sie wywyższają... ehh.. Zamiast odpowiedziec Wizazance na pytanie to piszą zeby sie wyprowadzila itp.
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:22   #25
Rubinooka88
Przyczajenie
 
Avatar Rubinooka88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22
Dot.: Defloracja

Witam mam pytanie
Czy po defloracji (jesli odczekałam 2 tygodnie zeby ranka sie zagoila) bedzie mnie boleć z innych powodow? slyszlam cos o rozciaganiu pochwy itd...
__________________
Rubinooka
Rubinooka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.