Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-08-16, 06:47   #4531
Adrianna_8
Zakorzenienie

Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez fantazja_a Pokaż wiadomość
Hej, powiedzcie mi proszę, jakie w takiej sytuacji może być ryzyko ciąży?

Ostatni cykl rozpoczął mi się 22 lipca, cykle mam zazwyczaj 28-dniowe, więc 19 sierpnia powinnam dostać okres.
8 sierpnia miałam stosunek przerywany, facet zdążył (a przynajmniej tak mi się wydaje) "wyciągnąć" na czas, teoretycznie był to mój ostatni dzień płodny.
Od niedzieli lekko boli mnie podbrzusze, wczoraj zauważyłam bardzo delikatne plamienie, ale było ono jednostkowe.
Zastanawiam się jaka jest szansa, że mogło dojść do zapłodnienia. Jakieś 30%?
Nie wiem, to wyższa matematyka. Natomiast wiem, że jak się nie chce bobasa, to się nie robi takich akcji. Ciąży raczej nie będzie, ale tak ryzykować w dni płodne? Hoho.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 08:49   #4532
fantazja_a
Przyczajenie

Wiem, skrajna głupota z mojej strony. Wyłączyło mi się myślenie, to teraz mam... Dopiero w niedzielę, jak zaczęłam analizować, kiedy tak dokładnie powinnam mieć okres i dlaczego to podbrzusze mnie boli, uświadomiłam sobie, że to był ostatni płodny.

Nie chcę sobie na siłę wkręcać ciąży, ale ten ból w podbrzuszu mnie zastanowił, bo nigdy aż tak wcześnie się nie pojawił.

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Wiem, skrajna głupota z mojej strony. Wyłączyło mi się myślenie, to teraz mam... Dopiero w niedzielę, jak zaczęłam analizować, kiedy tak dokładnie powinnam mieć okres i dlaczego to podbrzusze mnie boli, uświadomiłam sobie, że to był ostatni płodny.

Nie chcę sobie na siłę wkręcać ciąży, ale ten ból w podbrzuszu i plamienie mnie zastanowiły.
fantazja_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 14:02   #4533
Emanuelle_Noire
szlochająca lunatyczka

Cytat:
Napisane przez fantazja_a Pokaż wiadomość

Nie chcę sobie na siłę wkręcać ciąży, ale ten ból w podbrzuszu mnie zastanowił, bo nigdy aż tak wcześnie się nie pojawił.

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Nie chcę sobie na siłę wkręcać ciąży, ale ten ból w podbrzuszu i plamienie mnie zastanowiły.
Myslec trzeba caly czas bo takie wylaczenie chwilowe moze skonczyc sie katastrofa np.

Zrob test z krwi jesli masz sie zadreczac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
- Tak, ja miałam serce na dłoni a on miał je w dupie".

'' Życie jest proste- albo masz wyj***** albo masz przeje****''
Emanuelle_Noire jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 20:41   #4534
Andz126p
Rozeznanie

I weźcie prezerwatywe lub inna opcje anty... bo tak to tylko zawału można dostać.

Andz126p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 11:53   #4535
magdusia8787
Przyczajenie

Witam. Ostatni okres miałam 02.08.2017 r trwał ok 7 dni. Cykle mam przeważnie co 28 dni. Współżyłam z mężem 13.08.2017 do końca bez zabezpieczenia z kalendarzyka wychodził dzień przed owulacją - dzień płodny. Przez 2 ostatnie dni dwa razy miałam jakby kucie w macicy chwilowe. Dziś 18.08 zauważyłam dużą ilość śluzu z krwią bladą. Strzępkiem krwi. Do okresu 10 dni a na test ciążowy jeszcze za wcześnie.
Może ktoś miał taką sytuację?
Czy to ciąża? Zagnieżdżane jajeczka?
Jestem matką dwójki dzieci i nigdy tak nie miałam.
magdusia8787 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 12:00   #4536
Devon_rose
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdusia8787 Pokaż wiadomość
Witam. Ostatni okres miałam 02.08.2017 r trwał ok 7 dni. Cykle mam przeważnie co 28 dni. Współżyłam z mężem 13.08.2017 do końca bez zabezpieczenia z kalendarzyka wychodził dzień przed owulacją - dzień płodny. Przez 2 ostatnie dni dwa razy miałam jakby kucie w macicy chwilowe. Dziś 18.08 zauważyłam dużą ilość śluzu z krwią bladą. Strzępkiem krwi. Do okresu 10 dni a na test ciążowy jeszcze za wcześnie.
Może ktoś miał taką sytuację?
Czy to ciąża? Zagnieżdżane jajeczka?
Jestem matką dwójki dzieci i nigdy tak nie miałam.
23.08 zrób betę lub test w dniu spodziewanej miesiączki.

A kalendarzyk to wiesz, dobry jest na zaznaczenie wizyty u lekarza itp

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 17:26   #4537
xXBlankaXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
23.08 zrób betę lub test w dniu spodziewanej miesiączki.

A kalendarzyk to wiesz, dobry jest na zaznaczenie wizyty u lekarza itp
Ale z tego co rozumiem to ona chce zostać mamą nikt normalny jeśli nie chce dzieci nie kocha się dzień przed owualcja do końca więc kalendarzyk jest tutaj nawet wskazany.

xXBlankaXx jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 17:29   #4538
magdusia8787
Przyczajenie

Po współżyciu że tak powiem dopiero zobaczytam w kalendarzyk... doszedł ból podbrzusza...bardzo nisko... tak szczerze to nie chciałabym być teraz w ciąży... no ale jak będzie to też będzie kochane...
magdusia8787 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#intymnie #pomoc, alkohol, antykoncepcja, antykoncepcja awaryjna, brak okresu, ciaza, ciąża, ciąża młoda mama, ciąża objawy, ciąża objawy brak okresu, ciąża okres, ciąża test ciążowy, czy, czy to ciąża, dziewictwo, ginekolgia, izotek, miesiaczka, miesiączka, nie, obawy związane z ciążą, objawy, objawy ciazy, objawy ciąży, okres, okres ciąża sluz, omdlenia, palcówka, petting, pomocy, pomocy !, preejakulat, prezerwatywa się zsunęła, seks, seks analny, seks antykoncepcja, seks bez zabezpieczenia, seks brak przyjemnosci, seks ciaza strach, seks ciąża prezerwatywa, sex, sex ciaza, spóźniająca miesiączka, stosunek przerywany, strach seks ciąża, śluz niepewność dziecko, tabletki antykocepcyjne, tak, wpadka, zabezpieczenia, zapłodnienie, żółty śluz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (1 użytkowników i 2 gości)
magdusia8787
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości