Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 19:57   #2071
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Wlasnie wrocilam z jazdy,spotkalam kilku facetow na goralach i pana w lajkrach na kolarzowceBylo 12 stopni na plusie i jechalam juz w krotkim rekawku
Ja jak na razie jeżdżę w bluzce z długim rękawem i cieplejszym bezrekawniku. Dzisiaj się przydało bo wracałam po 18 i trochę wiało ale 40 km zrobione


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 11:54   #2072
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

hej.
w Poznaniu od rana piękne słońce i rześkie powietrze - idealne na rower

rano wstąpiłam do Lidla i zakupiłam torbę na kierownicę, kusi mnie licznik, tylko pytanie czy takie ustrojstwo mi potrzebne?? bo boję się, że mogę szybko się tego pozbyć (ukradną) a jakoś radzę sobie z km na googlach i mapach

co do sakwy to czaję się na tą
http://www.cyklotur.com/akcesoria/to...al,179076.html

albo jeśli pewne były by wyjazdy latem, to taka
http://www.cyklotur.com/akcesoria/to...lys,19293.html

ale z tego co wiem bagaż będę mogła dać do auta więc chyba na tą pierwszą się zdecyduję
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 12:09   #2073
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej Wam! Jej, jestem chora i mam już prawie dwutygodniową przerwę od roweru, chlip, chlip. :<

Muszę się Wam w ogóle wyżalić- naprawiałam w zeszłym roku moją kochaną szosę, w serwisie wymieniłam korbę na nową i po niecałym 1000km się rozwaliła bo coś źle zrobili. Grr. Teraz męczę się na moim miejskim czołgu (co prawda na zimę jest super, ale teraz już średnio się sprawdza) i zastanawiam się czy lepiej znów inwestować w starą szosę (mam do wymiany opony, korbę, klamki i hamulce, w najgorszym wypadku może jeszcze kasetę) czy już może lepiej kupić jakiś nowy, uhh. Wiadomo, że łatwiej wydać mi kasę "na raty" kupując poszczególne części co jakiś czas, ale nie wiem czy to trochę bez sensu.

Czy któraś z Was ma może rower Jamis'a i może się wypowiedzieć na ich temat?
__________________

rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 23:09   #2074
Sequence
Raczkowanie
 
Avatar Sequence
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 74
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
hej.
rano wstąpiłam do Lidla i zakupiłam torbę na kierownicę, kusi mnie licznik, tylko pytanie czy takie ustrojstwo mi potrzebne?? bo boję się, że mogę szybko się tego pozbyć (ukradną) a jakoś radzę sobie z km na googlach i mapach
Od kiedy mam te ustrojstwo o wiele chętniej jeżdżę rowerem Lubie w trasie sprawdzać ile już przejechałam albo z jaką prędkością jadę. W prawdzie nie mam tego z Lidla, ale wszystkie liczniki jakie widziałam na rowerach są odpinane, więc jeśli gdzieś zostawiam rower, to licznik po prostu odpinam i zabieram ze sobą.

Sezonu rowerowego jeszcze nie rozpoczęłam, ale też byłam dziś w Lidlu. Koniecznie chciałam coś sobie kupić, ale na nic się nie zdecydowałam.
Sequence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 02:18   #2075
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Ja jak na razie jeżdżę w bluzce z długim rękawem i cieplejszym bezrekawniku. Dzisiaj się przydało bo wracałam po 18 i trochę wiało ale 40 km zrobione

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
hej.
w Poznaniu od rana piękne słońce i rześkie powietrze - idealne na rower

rano wstąpiłam do Lidla i zakupiłam torbę na kierownicę, kusi mnie licznik, tylko pytanie czy takie ustrojstwo mi potrzebne?? bo boję się, że mogę szybko się tego pozbyć (ukradną) a jakoś radzę sobie z km na googlach i mapach

co do sakwy to czaję się na tą
http://www.cyklotur.com/akcesoria/to...al,179076.html

albo jeśli pewne były by wyjazdy latem, to taka
http://www.cyklotur.com/akcesoria/to...lys,19293.html

ale z tego co wiem bagaż będę mogła dać do auta więc chyba na tą pierwszą się zdecyduję
Fajne te sakwy

Cytat:
Napisane przez rachuciachu Pokaż wiadomość
Hej Wam! Jej, jestem chora i mam już prawie dwutygodniową przerwę od roweru, chlip, chlip. :<

Muszę się Wam w ogóle wyżalić- naprawiałam w zeszłym roku moją kochaną szosę, w serwisie wymieniłam korbę na nową i po niecałym 1000km się rozwaliła bo coś źle zrobili. Grr. Teraz męczę się na moim miejskim czołgu (co prawda na zimę jest super, ale teraz już średnio się sprawdza) i zastanawiam się czy lepiej znów inwestować w starą szosę (mam do wymiany opony, korbę, klamki i hamulce, w najgorszym wypadku może jeszcze kasetę) czy już może lepiej kupić jakiś nowy, uhh. Wiadomo, że łatwiej wydać mi kasę "na raty" kupując poszczególne części co jakiś czas, ale nie wiem czy to trochę bez sensu.

Czy któraś z Was ma może rower Jamis'a i może się wypowiedzieć na ich temat?
Wracaj do zdrowia
Co do roweru to moim zdaniem chyba lepiej oplaca sie nowy szczegolnie ze pewnie bedziesz go czesto uzytkowac




Kupilam sobie wczoraj takie szaszetki do dodawania do wody:
http://www.amazon.com/Emergen-C-5830...ords=Emergen+c

Pozatym planuje juz wakacje w Polsce oczywiscie roweroweZnacie jakies godne polecenia gospodarstwa agroturystyczne w Bieszczadach?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 20:11   #2076
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez rachuciachu Pokaż wiadomość
Hej Wam! Jej, jestem chora i mam już prawie dwutygodniową przerwę od roweru, chlip, chlip. :<

Muszę się Wam w ogóle wyżalić- naprawiałam w zeszłym roku moją kochaną szosę, w serwisie wymieniłam korbę na nową i po niecałym 1000km się rozwaliła bo coś źle zrobili. Grr. Teraz męczę się na moim miejskim czołgu (co prawda na zimę jest super, ale teraz już średnio się sprawdza) i zastanawiam się czy lepiej znów inwestować w starą szosę (mam do wymiany opony, korbę, klamki i hamulce, w najgorszym wypadku może jeszcze kasetę) czy już może lepiej kupić jakiś nowy, uhh. Wiadomo, że łatwiej wydać mi kasę "na raty" kupując poszczególne części co jakiś czas, ale nie wiem czy to trochę bez sensu.

Czy któraś z Was ma może rower Jamis'a i może się wypowiedzieć na ich temat?

życzę dużo zdrowia !!!
jeśli jesteś pewna, że korba się rozwaliła bo źle ją naprawili, to reklamuj!
z tego co piszesz do serwisowania są drobne sprawy no i pytanie w jakim stanie ogólnym masz szosę?

Cytat:
Napisane przez Sequence Pokaż wiadomość
Od kiedy mam te ustrojstwo o wiele chętniej jeżdżę rowerem Lubie w trasie sprawdzać ile już przejechałam albo z jaką prędkością jadę. W prawdzie nie mam tego z Lidla, ale wszystkie liczniki jakie widziałam na rowerach są odpinane, więc jeśli gdzieś zostawiam rower, to licznik po prostu odpinam i zabieram ze sobą.

Sezonu rowerowego jeszcze nie rozpoczęłam, ale też byłam dziś w Lidlu. Koniecznie chciałam coś sobie kupić, ale na nic się nie zdecydowałam.
choć chęci na rower mam zawsze (to taka choroba ) ale kolejny bajer na kierownicy do pilnowania, fakt fajnie jest wiedzieć od razu ile się przejechało, ale z drugiej strony kilometr kilometrowi nie równy - bo ten pod górkę, to wysiłek jak razy 2km, a z górki jakby go nie było

i chyba jednak odpuszczę, bo mam sklerozę i już mi lampki pokradli a jeszcze licznik pilnować

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość



Fajne te sakwy


Wracaj do zdrowia
Co do roweru to moim zdaniem chyba lepiej oplaca sie nowy szczegolnie ze pewnie bedziesz go czesto uzytkowac




Kupilam sobie wczoraj takie szaszetki do dodawania do wody:
http://www.amazon.com/Emergen-C-5830...ords=Emergen+c

Pozatym planuje juz wakacje w Polsce oczywiscie roweroweZnacie jakies godne polecenia gospodarstwa agroturystyczne w Bieszczadach?
saszetki z witaminą B jak trafiam, to zaopatruję się w musy owocowe w decathlonie http://www.decathlon.pl/fruitandplay...d_8274377.html lubię je bo czasem w czasie jazdy robię się strasznie głodna, szczególnie w drodze powrotnej i wystarczy kilka łyku musu i jakoś o głodzie zapominam i mam siły by jechać dalej

dzisiaj jedna taką miałam na 3 użycia bo dostałam niespodziewanie dzień wolnego, więc nie mówiłam nic nikomu i zrobiłam mały wypad bo około 15km w jedną stronę czyli razem około 30km ale obadałam choć trochę szlak rowerowy, którym na pewno wyruszę dalej, no i widok rzeki płynącej przez las polne drogi.
Pomyśleć że za chwilę drzewa zrobią się zielone i będą szumieć
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 01:59   #2077
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
saszetki z witaminą B jak trafiam, to zaopatruję się w musy owocowe w decathlonie http://www.decathlon.pl/fruitandplay...d_8274377.html lubię je bo czasem w czasie jazdy robię się strasznie głodna, szczególnie w drodze powrotnej i wystarczy kilka łyku musu i jakoś o głodzie zapominam i mam siły by jechać dalej

dzisiaj jedna taką miałam na 3 użycia bo dostałam niespodziewanie dzień wolnego, więc nie mówiłam nic nikomu i zrobiłam mały wypad bo około 15km w jedną stronę czyli razem około 30km ale obadałam choć trochę szlak rowerowy, którym na pewno wyruszę dalej, no i widok rzeki płynącej przez las polne drogi.
Pomyśleć że za chwilę drzewa zrobią się zielone i będą szumieć
O fajne te musy owocowe

Niezly wypad mialas

Ja dzisiaj dostalam sylabus z opisem zajec jazdy gorskiej

Z tego co poczytalam to ma wygladac to tak:
Pierwsze dwa tygodnie-wprowadzenie-zajecia beda na stadionie sportowym uczelni-bedziemy sie uczyc podstaw
Kolejne dwa tygodnie-spotkanie na latwym szlaku i jazda
Kolejne cztery tygodnie-jazda juz na ciezszym szlaku ktory bedzie wygladal tak:
http://www.singletracks.com/gallery....oto&c=1&i=1978

Wymagania:rower gorski,kask,rekawiczki,ub ior odpowiedni do pogody,pojemnik na wode conajmniej 1 litr,zestaw do naprawy flaka ,pompka itp
Rekomendacje:
Energetyczne drinki i jedzenie ,zestaw pierwszej pomocy i troche technicznych sprzetow ktorych nazwy nie brzmia dla mnie znajomo
Na zakonczenie zajec beda 2 egzaminy-techniczny i praktyczny.
Nie mozna opuscic wiecej niz 2 zajec
Szlaki znajduja sie w miare blisko kampusu uczelni
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 10:57   #2078
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
O fajne te musy owocowe

Niezly wypad mialas

Ja dzisiaj dostalam sylabus z opisem zajec jazdy gorskiej

Z tego co poczytalam to ma wygladac to tak:
Pierwsze dwa tygodnie-wprowadzenie-zajecia beda na stadionie sportowym uczelni-bedziemy sie uczyc podstaw
Kolejne dwa tygodnie-spotkanie na latwym szlaku i jazda
Kolejne cztery tygodnie-jazda juz na ciezszym szlaku ktory bedzie wygladal tak:
http://www.singletracks.com/gallery....oto&c=1&i=1978

Wymagania:rower gorski,kask,rekawiczki,ub ior odpowiedni do pogody,pojemnik na wode conajmniej 1 litr,zestaw do naprawy flaka ,pompka itp
Rekomendacje:
Energetyczne drinki i jedzenie ,zestaw pierwszej pomocy i troche technicznych sprzetow ktorych nazwy nie brzmia dla mnie znajomo
Na zakonczenie zajec beda 2 egzaminy-techniczny i praktyczny.
Nie mozna opuscic wiecej niz 2 zajec
Szlaki znajduja sie w miare blisko kampusu uczelni
coraz ciekawiej się zapowiadają zajęcia, mam nadzieję, że chociaż trochę podzielisz się z nami wiedzą
energetyczne a nie izotoniczne?


a po wczorajszej jeździe i świeżej dawce powietrza, to ku radości mojego psa, poszłam wcześnie spać, nawet jednej strony książki na dobranoc nie przeczytałam i trudy wczorajszej jazdy to pikuś w porównaniu do jazdy dzisiaj do pracy i podjazd pod górkę
oczywiście patrzyłam w mapy i tym szlakiem niebieskim (który kawałek wczoraj przejechałam) można zrobić całkiem fajną trasę. Więc teraz wyczekuję odpowiedniego dnia i jazda
i już wiem po co są rękawiczki rowerowe, dziękibogu w Lidlu jest tydzień rowerowy i za niecałe 15zeta moje obolałe dłonie dostały prezent
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:34   #2079
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
coraz ciekawiej się zapowiadają zajęcia, mam nadzieję, że chociaż trochę podzielisz się z nami wiedzą
energetyczne a nie izotoniczne?


a po wczorajszej jeździe i świeżej dawce powietrza, to ku radości mojego psa, poszłam wcześnie spać, nawet jednej strony książki na dobranoc nie przeczytałam i trudy wczorajszej jazdy to pikuś w porównaniu do jazdy dzisiaj do pracy i podjazd pod górkę
oczywiście patrzyłam w mapy i tym szlakiem niebieskim (który kawałek wczoraj przejechałam) można zrobić całkiem fajną trasę. Więc teraz wyczekuję odpowiedniego dnia i jazda
i już wiem po co są rękawiczki rowerowe, dziękibogu w Lidlu jest tydzień rowerowy i za niecałe 15zeta moje obolałe dłonie dostały prezent
Ja nawet nie wiedzialam ze sa izotonicznezaraz ide poczytac
Pewnie bede pisac o wrazeniach
Oj tak,rekawiczki przydatne sa szczegolnie na dlugich trasachSuper zakup


Zamowilam rower

W sylabusie pisalo ze moze byc gorski lub nadajacy sie do jazdy po gorach.Mam nadzieje ze ten przejdzie,jak myslicie?
http://www.amazon.com/Columba-Foldin...=I6DD1QC8XKU5K

Mam nadzieje ze tak,bo nie stac mnie na drozszy a ten wydaje sie b uniwersalny i dobry dla poczatkujacych.Podoba mi sie rowniez ze mozna go zlozyc i wlozyc do bagaznika samochodu
Mam juz wszystko,oprocz roweru musialam tylko dokupic pompke i zestaw do naprawy flaka

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-03-12 o 21:42
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 12:00   #2080
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiedzialam ze sa izotonicznezaraz ide poczytac
Pewnie bede pisac o wrazeniach
Oj tak,rekawiczki przydatne sa szczegolnie na dlugich trasachSuper zakup


Zamowilam rower

W sylabusie pisalo ze moze byc gorski lub nadajacy sie do jazdy po gorach.Mam nadzieje ze ten przejdzie,jak myslicie?
http://www.amazon.com/Columba-Foldin...=I6DD1QC8XKU5K

Mam nadzieje ze tak,bo nie stac mnie na drozszy a ten wydaje sie b uniwersalny i dobry dla poczatkujacych.Podoba mi sie rowniez ze mozna go zlozyc i wlozyc do bagaznika samochodu
Mam juz wszystko,oprocz roweru musialam tylko dokupic pompke i zestaw do naprawy flaka

szczerze, to się trochę zdziwiłam, że napoje energetyczne, one zawierają dużo kofeiny, pobudzają i mogą spowodować np. arytmię serca
kiedyś jak jeszcze o tym nie wiedziałam będąc na wycieczce rowerowej z tatą, tato kupił napój energetyczny i w czasie jazdy zrobiło mi się słabo, poszła krew z nosa. Bo przecież wysiłek czyt. jazda na rowerze pobudza krążenie.
Izotoniczne napoje mają za zadanie wyrównanie poziomu wody i elektrolitów wydzielanych z organizmu w procesie wydzielania potu, a także uzupełnienie witamin i soli mineralnych - więc po nie często sięgają sportowcy.
Ciekawe co masz tam w spisie izotoniczny czy energetyczny?


a rower wygląda fajnie, taki golas, pewnie lekki i opcja składania, która spodobała by się mojemu tacie

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

aaajakie mi się mięśnie na nogach porobiły jeszcze takich, szczególnie na udzie nie miałam, mam tylko nadzieję, że bardziej już się nie będą pompować.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

aaajakie mi się mięśnie na nogach porobiły jeszcze takich, szczególnie na udzie nie miałam, mam tylko nadzieję, że bardziej już się nie będą pompować.
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 12:28   #2081
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

witam w nowych sezonie
co prawda jeżdzę praktycznie bez dłuzszej przerwy w tym roku...no ale luty zamknęlam z zawrotną liczbą kilometrów-27 więc mozna to uznać za miesiac odpoczynku. Obecnie endomondo pokazuje, że w marcu już przejechałam 150km więc sezon nareszcie ruszył
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 21:10   #2082
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
szczerze, to się trochę zdziwiłam, że napoje energetyczne, one zawierają dużo kofeiny, pobudzają i mogą spowodować np. arytmię serca
kiedyś jak jeszcze o tym nie wiedziałam będąc na wycieczce rowerowej z tatą, tato kupił napój energetyczny i w czasie jazdy zrobiło mi się słabo, poszła krew z nosa. Bo przecież wysiłek czyt. jazda na rowerze pobudza krążenie.
Izotoniczne napoje mają za zadanie wyrównanie poziomu wody i elektrolitów wydzielanych z organizmu w procesie wydzielania potu, a także uzupełnienie witamin i soli mineralnych - więc po nie często sięgają sportowcy.
Ciekawe co masz tam w spisie izotoniczny czy energetyczny?


a rower wygląda fajnie, taki golas, pewnie lekki i opcja składania, która spodobała by się mojemu tacie

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

aaajakie mi się mięśnie na nogach porobiły jeszcze takich, szczególnie na udzie nie miałam, mam tylko nadzieję, że bardziej już się nie będą pompować.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

aaajakie mi się mięśnie na nogach porobiły jeszcze takich, szczególnie na udzie nie miałam, mam tylko nadzieję, że bardziej już się nie będą pompować.
Ma to sens

Spojrzalam jeszcze raz do sylabusa i ja chyba go po lebkach czytalam bo tam nie ma mowy o energetycznych napojach tylko o jedzeniu

W kazdym razie,b przydatne infoCiekawe czy na wprowadzeniu we wtorek bedzie cos instruktor mowil o izotonicznych napojach

No kupilam ten rower glownie ze wzgledu na to ze jest lekki i ze mozna zlozyc i wlozyc do bagaznika.Czasami jedziemy gdzies razem z Tz i fajnie by bylo jechac razem w jedna strone z rowerem w bagazniku.Nawet mozna go do samolotu zabrac

Ja tez odkrylam ze mi miesnie udowe urosly

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
witam w nowych sezonie
co prawda jeżdzę praktycznie bez dłuzszej przerwy w tym roku...no ale luty zamknęlam z zawrotną liczbą kilometrów-27 więc mozna to uznać za miesiac odpoczynku. Obecnie endomondo pokazuje, że w marcu już przejechałam 150km więc sezon nareszcie ruszył
Witamy
Wohooo juz 150 km -niezle
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 22:56   #2083
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dziewczyny, nie martwcie sie 'przypakowanymi' udami to absolutnie niemozliwe zeby urosly w takim tempie szczegolnie u kobiet.

Po wysilku w miesniach gromadzi sie woda, co powoduje ich lekkie powiekszenie, ale ta woda schodzi po kilku h/dniach. A poza tym jakby nawet - lepsze jedrne wieksze miesnie na udach niz mniejsza - ale galaretka

ja jezdze sobie codziennie ale tak lokalnie, bo teraz nie wiadomo kiedy bedzie padac - chmury nadchodza blyskawicznie i LEJE. 'Ukradlam' plecak od tz i moge teraz robic wieksze zakupy - bo w koszyku jednak wiele sie nie miesci.

i zdjecie na dzis - wczoraj u znajomych na balkonie mielismy gosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 55078065_1211768558_n.jpg (40,6 KB, 7 załadowań)
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 19:47   #2084
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie martwcie sie 'przypakowanymi' udami to absolutnie niemozliwe zeby urosly w takim tempie szczegolnie u kobiet.

Po wysilku w miesniach gromadzi sie woda, co powoduje ich lekkie powiekszenie, ale ta woda schodzi po kilku h/dniach. A poza tym jakby nawet - lepsze jedrne wieksze miesnie na udach niz mniejsza - ale galaretka

ja jezdze sobie codziennie ale tak lokalnie, bo teraz nie wiadomo kiedy bedzie padac - chmury nadchodza blyskawicznie i LEJE. 'Ukradlam' plecak od tz i moge teraz robic wieksze zakupy - bo w koszyku jednak wiele sie nie miesci.

i zdjecie na dzis - wczoraj u znajomych na balkonie mielismy gosci
Zgadzam sie

Ja tez podkradam rzeczy od Tz-kiedys plecak a ostatnio jego rekawiczki z czasow jak jezdzil na kolarzowce

Super zdjecie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 22:14   #2085
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Kupilam sobie stacjonarnie te getry:
http://www.amazon.com/Under-Armour-W...r+armour+women
Mam juz jedne tej firmy i sa b dobre jakosciowo-wytrzymaly pare lat
Z bluzek termo jednak zdecydowalam ze nic nie kupuje bo mam ich kilka

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-03-14 o 22:19
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 05:34   #2086
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Przyszedl moj rowerJest superZlozylismy go szybko z Tz.Jutro z rana planuje go rozdziewiczyc
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 17:09   #2087
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
witam w nowych sezonie
co prawda jeżdzę praktycznie bez dłuzszej przerwy w tym roku...no ale luty zamknęlam z zawrotną liczbą kilometrów-27 więc mozna to uznać za miesiac odpoczynku. Obecnie endomondo pokazuje, że w marcu już przejechałam 150km więc sezon nareszcie ruszył
150 km wow
a ja nie wiem ile km bo endomodo mnie dzisiaj wkuuuurzyło - wyznaczam trasę jaką przejechałam a cholera jedna zmienia. Do tego ta sama trasa według dziadostwa ma raz 2 km a innym razem 5km

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ma to sens

Spojrzalam jeszcze raz do sylabusa i ja chyba go po lebkach czytalam bo tam nie ma mowy o energetycznych napojach tylko o jedzeniu

W kazdym razie,b przydatne infoCiekawe czy na wprowadzeniu we wtorek bedzie cos instruktor mowil o izotonicznych napojach

No kupilam ten rower glownie ze wzgledu na to ze jest lekki i ze mozna zlozyc i wlozyc do bagaznika.Czasami jedziemy gdzies razem z Tz i fajnie by bylo jechac razem w jedna strone z rowerem w bagazniku.Nawet mozna go do samolotu zabrac

Ja tez odkrylam ze mi miesnie udowe urosly


Witamy
Wohooo juz 150 km -niezle
kocham sylabusy za każdym razem kiedy się je czyta odkrywa się coś nowego, a i tak na zajęciach okazuje się, że np. lista rzeczy wymaganych jest różnie zinterpretowana (największe "jaja" miałam na rzeźbie gdy się okazało, że każdy ma coś innego)

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie martwcie sie 'przypakowanymi' udami to absolutnie niemozliwe zeby urosly w takim tempie szczegolnie u kobiet.

Po wysilku w miesniach gromadzi sie woda, co powoduje ich lekkie powiekszenie, ale ta woda schodzi po kilku h/dniach. A poza tym jakby nawet - lepsze jedrne wieksze miesnie na udach niz mniejsza - ale galaretka

ja jezdze sobie codziennie ale tak lokalnie, bo teraz nie wiadomo kiedy bedzie padac - chmury nadchodza blyskawicznie i LEJE. 'Ukradlam' plecak od tz i moge teraz robic wieksze zakupy - bo w koszyku jednak wiele sie nie miesci.

i zdjecie na dzis - wczoraj u znajomych na balkonie mielismy gosci
e ja się nie martwię lepszy mięsień niż flak
choć fakt, że jak dnia następnego po dłuższej jeździe siądę na rower (czyt. rano do pracy) to po jeździe mam wyraźnie napompowane nogi.

A byście moją pupę widziały jaka się fajna zrobiła

na większe zakupy i na dłuższą jazdę plecak się przydaje. Nie wiem jak wy, ale ja lubię by miał sztywne plecy by mnie zawartość plecaka nie kuła
a goście jak z innej bajki

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zgadzam sie

Ja tez podkradam rzeczy od Tz-kiedys plecak a ostatnio jego rekawiczki z czasow jak jezdzil na kolarzowce

Super zdjecie
niestety mój tż-et jest ostatnio mało rowerowy i nie mam co mu podkradać w ogóle zaczyna mnie drażnić jego mało jeżdżący rowerem tryb życia

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Kupilam sobie stacjonarnie te getry:
http://www.amazon.com/Under-Armour-W...r+armour+women
Mam juz jedne tej firmy i sa b dobre jakosciowo-wytrzymaly pare lat
Z bluzek termo jednak zdecydowalam ze nic nie kupuje bo mam ich kilka
koszulek na rower nigdy dość
a getry chyba na lato będę musiała coś sobie sprawić, żeby moja pupa latem nie protestowała

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Przyszedl moj rowerJest superZlozylismy go szybko z Tz.Jutro z rana planuje go rozdziewiczyc
poka-poka
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 18:12   #2088
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Rozdziewiczony

Jechalam jednak prawie na flakach bo pompka jeszcze nie doszla
Pojechalam sobie na uczelnie(chcialam wejsc do rowerowego po uchwyt na butelke z woda ale sklep byl zamkniety).Takze sobie posiedzialam na lawce i wrocilam do domu na sniadanko
Pierwsze wrazenie-leciutkijechalam w getrach,gaciach z pampersem i z malym plecakiem z woda

Meryy
Na razie zdjecie tylko takie gdzie siodelko widac(pozniej lepsze dam)
Moj Tz tez teraz nie jezdzi-prowadzi raczej nieaktywny tryb zycia-kiedys jezdzil duzo
No wlasnie koszulek nigdy dosc-kusi mnie miec taka bardzo razaca po oczach

W tym miesiacu mam juz 123 km
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (178,9 KB, 15 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 21:26   #2089
_Karolinaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 136
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Mam kilka pytań do dziewczyn które już długo jeżdzą na rowerach
-jeżdżę kilka razy w tygodniu, część na rowerze w plenerze a częśc na stacjonarnym. Pokonuje różne dystanse od 5 do 25 km.Czy zdążą wyszczuplić mi się łydki i uda oraz zaokrągli pupa do lata?
-czy dzięki jezdzie na rowerze pozbędę się 'zwisających' ramion? tzw.motylków które są zmorą kobiet?
-czy pozbędę się cellulitu z ud?
_Karolinaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 22:10   #2090
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań do dziewczyn które już długo jeżdzą na rowerach
-jeżdżę kilka razy w tygodniu, część na rowerze w plenerze a częśc na stacjonarnym. Pokonuje różne dystanse od 5 do 25 km.Czy zdążą wyszczuplić mi się łydki i uda oraz zaokrągli pupa do lata?
-czy dzięki jezdzie na rowerze pozbędę się 'zwisających' ramion? tzw.motylków które są zmorą kobiet?
-czy pozbędę się cellulitu z ud?
szczerze?

Wszystko zalezy od tego, jak sie odzywiasz - 70% sukcesu to wlasnie jedzenie (rowniez w walce z cellulitem). Kazdy chudnie inaczej, mi np uda chudna najwolniej, ramiona najszybciej. Sylwetka moze Ci sie poprawic, ale lepiej nie nastawiac sie 'do lata' tylko zmienic nawyki na stale - a efekty przyjda z czasem... no i w zdrowy sposob. W kazdym razie rower jest super i warto sie ruszac, chocby dla kondycji
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 17:45   #2091
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
szczerze?

Wszystko zalezy od tego, jak sie odzywiasz - 70% sukcesu to wlasnie jedzenie (rowniez w walce z cellulitem). Kazdy chudnie inaczej, mi np uda chudna najwolniej, ramiona najszybciej. Sylwetka moze Ci sie poprawic, ale lepiej nie nastawiac sie 'do lata' tylko zmienic nawyki na stale - a efekty przyjda z czasem... no i w zdrowy sposob. W kazdym razie rower jest super i warto sie ruszac, chocby dla kondycji
Zgadzam sie-dieta to podstawaTrzeba jesc czysto aby pozbyc sie celulitu i miec ladna figure
Ja widze to na podstawie nastolatek z ktorymi pracuje-coz z tego ze maja mnostwo zajec aktywnych,chodza na silownie,sztuki walki itp jak ich dieta wola o pomste do nieba(przykladowo-pizza z pudelka na sniadanie,slodkie przekaski non stop)i efektow niestety nie ma

Zaraz jade moja"krowa"do pracyPo wczorajszej jezdzie nowym rowerem troche mnie pupa boli
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 21:00   #2092
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Rozdziewiczony

Jechalam jednak prawie na flakach bo pompka jeszcze nie doszla
Pojechalam sobie na uczelnie(chcialam wejsc do rowerowego po uchwyt na butelke z woda ale sklep byl zamkniety).Takze sobie posiedzialam na lawce i wrocilam do domu na sniadanko
Pierwsze wrazenie-leciutkijechalam w getrach,gaciach z pampersem i z malym plecakiem z woda

Meryy
Na razie zdjecie tylko takie gdzie siodelko widac(pozniej lepsze dam)
Moj Tz tez teraz nie jezdzi-prowadzi raczej nieaktywny tryb zycia-kiedys jezdzil duzo
No wlasnie koszulek nigdy dosc-kusi mnie miec taka bardzo razaca po oczach

W tym miesiacu mam juz 123 km
aleś pokazała kawałek siodełka i ani jednego amerykańskiego auta

a dzisiaj zastanawiałam się nad oczo☠☠☠ną pomarańczową koszulką i jeśli po wypłacie ona jeszcze będzie, będzie moja

Cytat:
Napisane przez _Karolinaa_ Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań do dziewczyn które już długo jeżdzą na rowerach
-jeżdżę kilka razy w tygodniu, część na rowerze w plenerze a częśc na stacjonarnym. Pokonuje różne dystanse od 5 do 25 km.Czy zdążą wyszczuplić mi się łydki i uda oraz zaokrągli pupa do lata?
-czy dzięki jezdzie na rowerze pozbędę się 'zwisających' ramion? tzw.motylków które są zmorą kobiet?
-czy pozbędę się cellulitu z ud?
Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
szczerze?

Wszystko zalezy od tego, jak sie odzywiasz - 70% sukcesu to wlasnie jedzenie (rowniez w walce z cellulitem). Kazdy chudnie inaczej, mi np uda chudna najwolniej, ramiona najszybciej. Sylwetka moze Ci sie poprawic, ale lepiej nie nastawiac sie 'do lata' tylko zmienic nawyki na stale - a efekty przyjda z czasem... no i w zdrowy sposob. W kazdym razie rower jest super i warto sie ruszac, chocby dla kondycji
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zgadzam sie-dieta to podstawaTrzeba jesc czysto aby pozbyc sie celulitu i miec ladna figure
Ja widze to na podstawie nastolatek z ktorymi pracuje-coz z tego ze maja mnostwo zajec aktywnych,chodza na silownie,sztuki walki itp jak ich dieta wola o pomste do nieba(przykladowo-pizza z pudelka na sniadanie,slodkie przekaski non stop)i efektow niestety nie ma

Zaraz jade moja"krowa"do pracyPo wczorajszej jezdzie nowym rowerem troche mnie pupa boli
to ja jeszcze dodam, że jeśli masz taką budowę ciała, w dodatku jeśli ta tendencja jak u mnie do szerokiej pupy jest w genach, to żadne magiczne kule nie pomogą ale, ale, ale to nie znaczy, że można odpuścić i się zaniedbać. A rower i jazda na nim, to doskonałe narzędzie do dbania o siebie. Oczywiście jak wspomniały przedmówczynie dieta tzn. to co jesz też ma wpływ.
Widzę po sobie odstawienie alkoholu (od miesiąca nie wypiłam kapki %), od nowego roku nie palę, a teraz walczę jeszcze z uzależnieniem od czekolady i widzę, że skóra jest w lepszej kondycji
A jeśli chcesz poprawić swój wygląd do lata, to polecam skakankę
ja jeszcze wybieram się na basen i 2 razy w tygodniu będę ćwiczyć pilates.

Damy radę być piękne do lata
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 00:36   #2093
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Meryy
poprawie sie z tym zdjeciem,obiecuje

Dobry masz plan z tym basenem i pilatesem
Ja tez zamierzam na basen zaczac chodzic(wstyd sie przyznac bo skrytke w szatni wykupilam i nie korzystam bo rower stal sie aktywnoscia nr 1)

Ja mysle o takiej blekitnej oczo☠☠☠nej bluzce

Aaa i polubilam czapki z daszkiem,masz racje lepiej sie w nich jezdzi niz w kapturzeTz jak kupowaj jeepa to dostal 3 czapki z daszkiem i juz mu podwedzilam czarna i rozowa oczo☠☠☠na
Dzisiaj jechalam pod wiatr,totalnie suchy-taki pustynny,mam tak rece wysuszone i twarz ze masakra
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 22:21   #2094
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Pierwsze wrazenia z zajec jazdy gorskiej:

-jestem jedna z dwoch kobiet na zajeciach
-jestem jedyna osoba po 30-tce(wiekszosc ludzi jest w wieku 20-25 lat)
-wiekszosc studentow to wysportowany typ,troche szczuplaczkow naliczylam tez
-instruktor mocno po 40 tce-sylwetka wysportowana,spalony sloncem,jezdzi po gorach od wielu lat
-mowil duzo o bezpieczenstwie,narazie to bylo tylko ogolne wprowadzenie,sprawdzil liste i wyszlismy wczesniej
-w czwartek bedzie inspekcja rowerow i cos czuje ze moj nie przejdzie jako nadajacy sie do jazdy po gorach-bede chyba musiala i tak rower wypozyczac z uczelni(ale liczylam sie z tym)

Wklejam zdjecie mojego rowerka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (128,0 KB, 32 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 04:08   #2095
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Super rowerek Elfie! Lepiej, zeby instruktor ocenil czy na pewno na tym bylabys bezpieczna - nie ma co ryzykowac kontuzji.

Wczoraj sie przeprowadzilismy

Mieszkanko jest suuper, ale masakra bylo wnoszenie wszystkiego na 2 pietro (bylismy wczesniej na parterze) teraz na razie moj bikey (jak go nazywamy pieszczotliwie) stoi na balkonie w sypialni () bo nie mam jeszcze swojego pilota do garazu podziemnego. Wszystko mnie boli po wczorajszym dniu a dzis jeszcze nowa kanape przywiezli i musialam ja odpakowac i ustawic. Na szczescie podlaczyli juz internet wiec moge polezec i odpoczac... ale i tak masa rzeczy zostala do ogarniecia i odlozenia na miejsce.

mieszkam teraz sporo blizej plazy wiec pewnie bede sie tam czesciej wybierac rowerem (yayyyy)
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 12:24   #2096
irrenka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej!
Dziś przejechałam czwóreczkę, w drodze do pracy.
Dołączam do roweromaniaczek, nie wyobrażam sobie innego środka lokomocji. Jeżdże codziennie, a do tego raz w tygodniu (choć mam ammbitny plan 2 razy) chodzę na spinning. Najpiękniejsze są psotępy - ostatnio przejechałam na koniec treningu 10 minut pod ciężką górę, w pozycji 3 i gdy usłyszałam, że tak będziemy jechać pomyślałam "chyba śnisz, nie dam rady" i co? DAŁAM RADĘ! Mało tego, miałam wrażenie, że mogłabym jeszcze jechać i jechać...

Pozdrowionka! Będę obserwować
irrenka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:59   #2097
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

A ja dzisiaj złapałam gumę.

Dziewczyny mają rację, dieta, a raczej zdrowe żywienie jest meeega ważne.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:02   #2098
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Super rowerek Elfie! Lepiej, zeby instruktor ocenil czy na pewno na tym bylabys bezpieczna - nie ma co ryzykowac kontuzji.

Wczoraj sie przeprowadzilismy

Mieszkanko jest suuper, ale masakra bylo wnoszenie wszystkiego na 2 pietro (bylismy wczesniej na parterze) teraz na razie moj bikey (jak go nazywamy pieszczotliwie) stoi na balkonie w sypialni () bo nie mam jeszcze swojego pilota do garazu podziemnego. Wszystko mnie boli po wczorajszym dniu a dzis jeszcze nowa kanape przywiezli i musialam ja odpakowac i ustawic. Na szczescie podlaczyli juz internet wiec moge polezec i odpoczac... ale i tak masa rzeczy zostala do ogarniecia i odlozenia na miejsce.

mieszkam teraz sporo blizej plazy wiec pewnie bede sie tam czesciej wybierac rowerem (yayyyy)

Gratulacje przeprowadzki
No to czekamy na zdjecia z tej plazy

Cytat:
Napisane przez irrenka007 Pokaż wiadomość
Hej!
Dziś przejechałam czwóreczkę, w drodze do pracy.
Dołączam do roweromaniaczek, nie wyobrażam sobie innego środka lokomocji. Jeżdże codziennie, a do tego raz w tygodniu (choć mam ammbitny plan 2 razy) chodzę na spinning. Najpiękniejsze są psotępy - ostatnio przejechałam na koniec treningu 10 minut pod ciężką górę, w pozycji 3 i gdy usłyszałam, że tak będziemy jechać pomyślałam "chyba śnisz, nie dam rady" i co? DAŁAM RADĘ! Mało tego, miałam wrażenie, że mogłabym jeszcze jechać i jechać...

Pozdrowionka! Będę obserwować
Witamy
I gratulacje postepow

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj złapałam gumę.

Dziewczyny mają rację, dieta, a raczej zdrowe żywienie jest meeega ważne.
Wspolczucia,nie cierpie lapac gumy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:08   #2099
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wspolczucia,nie cierpie lapac gumy
Tia, a w dodatku nie potrafię wymienić dętki, bo to tylnie koło. I muszę zawieźć rower do warsztatu rowerowego i jutro na kurs iść z buta 6 km
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 17:29   #2100
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Tia, a w dodatku nie potrafię wymienić dętki, bo to tylnie koło. I muszę zawieźć rower do warsztatu rowerowego i jutro na kurs iść z buta 6 km
Znam ten bolJa to dopiero sie wprawiam w technicznych sprawach dotyczacych roweru
6 km to nie tak duzo

Wlasnie sobie przygotowuje plecak na jutrzejsze zajecia...kurcze tyle klamotow Musialam tez butelke na wode zakupic bo moja byla za mala,a do malego plecaka z workiem na wode malo sie miesci.Pozatym musze dorzucic krem z filtrem,spray do twarzy,balsam do ust i inne ☠☠☠☠☠☠☠y bez ktorych sie nie obejde

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-03-19 o 17:43
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.