korekta nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 14:36   #1
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Exclamation

korekta nosa


poszukuje info na temat korekty nosa jestem chlopakiem mam 15 lat moge zrobic sobie teraz operacje nosa jezeli sie np rodzice zgodza ?

mieszkam na podkarpaciu krakow mam najblizj jakiego polecacie chirrga w krakowie i ile taka operacje u danego lekarza kosztuje ?

chcialbym usunac garba jak cos to moge zrobic zdjecie nosa z profilu i dac

_____________

ehhh chcialbym miec ladny nos a nie takiego buraka jakiegos
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 15:49   #2
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: korekta nosa

Niestety, w tym wieku się nie operuje, z wielu względów. Dopiero w 21 roku życia (od 18 jeśli się trafi chirurg który się na to zgodzi (a nie powinien) )
A to dlatego że nos niestety rośnie i zmienia nieco kształt (tak było ze mną, do 18 roku życia miałam zupełnie inny nos niż teraz - teraz mam garb i ostry profil, niestety) Nie ma sensu operować nosa w trakcie jego wzrostu, bo efekt może być jeszcze gorszy i niczego nie poprawi.
Młody facet jesteś, wrzuć na luz - pewne rzeczy trzeba umieć przeczekać i nie wpadać przede wszystkim w obsesję na punkcie mankamentu.
Ja dzisiaj mam jeszcze gorszy nos niż miałam kiedyś i dopiero teraz się przymierzam do operacji (dopiero teraz mnie na nią stać).
A pawdę mówiąc, nigdy nie narzekałam na brak popularności, spotykałam całe życie ciekawych ludzi i takimi się otaczałam, nie takimi którzy powodowali kompleksy - a nos mam naprawdę nieciekawy. I co? na operację się zdecydowałam mimo to, dopiero teraz, wyłącznie dlatego że do niej dorosłam i na swoje nieszczęście jestem estetką
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:32   #3
Iguśka
Raczkowanie
 
Avatar Iguśka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: korekta nosa

NayaKanga a czy możesz powiedziec ile kosztuje operacja nosa? Ja mam mały garb który chciałabym usunąc...
Iguśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 22:08   #4
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: korekta nosa

Iguśka, to zależy u kogo robisz. Ceny wahają się od 5.000 do 10.000
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 17:56   #5
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: korekta nosa

Ceny faktycznie wachają się w podanych przez Shazney granicach, ale z doświadczenia wiem, że ci którzy się najbardziej cenią, niekoniecznie wcale są idealnym wyborem. Można też spróbować znaleźć możliwość spłacenia kworty w ratach. Niestety garb to najpowazniejsza sprawa, bo operacje na części kostnej są droższe. Mnie czeka całościowa korekta i jestem bardzo ciekawa opinii lekarza któego sobie wybrałam. Mam nos któremu generalnie niewiele trzeba, ale spaprać zawsze coś można...
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.