Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-07, 20:27   #31
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
A nie uważasz,że takich rzeczy powinna się nauczyć ZANIM zacznie uprawiać seks?
Ależ oczywiście. Tylko że już tego nie zmienimy, że ma swoje doświadczenia, tak samo jak inne dziewczyny, które zadają pytania.

Uważam, że to dobrze, że się martwią, czy zaszły w ciążę - bo to je uwrażliwia i wskazuje na to, że jednak na ten temat myślą. Źle by było, gdyby miały przekonanie, że nigdy nie zajdą w ciążę, że stosunek przerywany to metoda antykoncepcyjna, itd. To by mnie bardziej martwiło.

Swoją drogą nie do końca chce mi się wierzyć, że ci wszyscy, którzy "walą głową w mur", nigdy nie mieli wątpliwości lub pytań. Nawet tych głupich. Ale może się mylę i są tacy, którzy od początku wszystko wiedzieli i nigdy nie mieli wątpliwości
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 20:58   #32
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Uważam, że to dobrze, że się martwią, czy zaszły w ciążę - bo to je uwrażliwia i wskazuje na to, że jednak na ten temat myślą. Źle by było, gdyby miały przekonanie, że nigdy nie zajdą w ciążę, że stosunek przerywany to metoda antykoncepcyjna, itd. To by mnie bardziej martwiło.
Myślą? Po prostu się boją, a ciąża jest dla nich wyłącznie cholernie nieszczęśliwym zrządzeniem losu po zabawie w seks. Zbyt wczesnej zabawie. Trudno, żeby nie zdawały sobie sprawy z tego, że z seksu może być ciąża, o tym dowiadują się najpóźniej w podstawówce. Szkoda tylko, że na tym ich wiedza się kończy.[/QUOTE]

Cytat:
Swoją drogą nie do końca chce mi się wierzyć, że ci wszyscy, którzy "walą głową w mur", nigdy nie mieli wątpliwości lub pytań. Nawet tych głupich. Ale może się mylę i są tacy, którzy od początku wszystko wiedzieli i nigdy nie mieli wątpliwości
Osoba, która nie spieszy się z seksem, gdy nic o nim nie wie i nie jest na niego gotowa, nie ma aż takich wątpliwości. Uwierz. Wiadomo, że się boi konsekwencji, ale nie boi się plemników skaczących po mieszkaniu, bo wie, że to działa inaczej. Serio. A jeśli ma jakieś głupie pytanie, to stara się dowiedzieć sama, a nie desperacko szukać rady opisując swoje życie erotyczne na forum.
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 23:06   #33
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Myślą? Po prostu się boją, a ciąża jest dla nich wyłącznie cholernie nieszczęśliwym zrządzeniem losu po zabawie w seks. Zbyt wczesnej zabawie. Trudno, żeby nie zdawały sobie sprawy z tego, że z seksu może być ciąża, o tym dowiadują się najpóźniej w podstawówce. Szkoda tylko, że na tym ich wiedza się kończy.

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Osoba, która nie spieszy się z seksem, gdy nic o nim nie wie i nie jest na niego gotowa, nie ma aż takich wątpliwości. Uwierz. Wiadomo, że się boi konsekwencji, ale nie boi się plemników skaczących po mieszkaniu, bo wie, że to działa inaczej. Serio. A jeśli ma jakieś głupie pytanie, to stara się dowiedzieć sama, a nie desperacko szukać rady opisując swoje życie erotyczne na forum.
Dokładnie Dodam jeszcze,że osoba odpowiedzialna, która stwierdza,że jest gotowa na seks ze swoim partnerem zdaje sobie sprawę z tego,że zawsze może pójść coś nie tak i powinna być przygotowana na ewentualne konsekwencje swoich czynów czytaj dziecko.

A szczerze wątpie czy Autorka jest na to gotowa.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 10:21   #34
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Autorko, jeśli zrobiłaś tylko to, co opisałaś w wątku, to gwarantuję, że nie jesteś w ciąży - zobowiązuję się płacić alimenty jeśli moje słowa się nie sprawdzą

A abstrahując od pytania zadanego w temacie - dziewczyny, jeśli ona robi te rzeczy po raz pierwszy, to nie dziwię się aż tak bardzo, że jednak się denerwuje, choć teoretycznie wie, co i jak. Książki do biologii to jedno, ale krąży mnóstwo głupich mitów nt jakichś ciąży "z palca" itp. i "początkujące" osoby mogą mieć różne wątpliwości. Fakt, że zdałam bezbłędnie prawo jazdy nie oznacza, że jak z początku przejeżdżałam przez duże rondo z tramwajem, to od razu wiedziałam jak prawidłowo przejechać, musiałam popełnić parę błędów i przekonać na własnej skórze jak teoria działa w praktyce. Wiem, że to nie jest idealna analogia, ale jeśli dziewczynie w tych pierwszych chwilach pomoże zapewnienie, że nie mogła zajść w ciążę, to czemu po prostu tego nie zrobić (ew. zignorować temat, przecież nie ma obowiązku odpowiadania)
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 10:57   #35
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

W pełni popieram i dokładnie tak samo myślę. Do tego nie każdy może porozmawiać na ten temat z rodziną, rodzeństwem czy znajomymi. I za to tak lubię internet.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 12:03   #36
Bondage
Raczkowanie
 
Avatar Bondage
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Zejdźcie trochę z dziewczyny. Jakim cudem ma znaleźć wiarygodne odpowiedzi na swoje pytania w przykładowej wyszukiwarce Google skoro na każdym jednym forum lub w komentarzach pod artykułami znajdują się wpisy takie jak wasze krzyczące wręcz "Tak! Jesteś w ciąży!".

Jeszcze odnośnie odsyłania do podręczników z podstawówki: Nie wiem z jakich podręczników Wy się uczyłyście ale w moich książkach jak i na lekcjach nie były poruszane tematy palcówki czy innych pieszczot zarówno w podstawówce jak i gimnazjum i liceum. Pamiętam, że u mnie na lekcjach wychowania do życia w rodzinie w 3 klasie liceum była mowa o tym jak odróżnić chwilowe zakochanie od miłości.

Z całym szacunkiem
bądźcie życzliwsze
__________________
Pobierając się, mężczyzna i kobieta stają się tylko jednym, główna trudność to ustalić którym.


Henry Louis Mencken
Bondage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 09:33   #37
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 10:18   #38
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez Bondage Pokaż wiadomość
Zejdźcie trochę z dziewczyny. Jakim cudem ma znaleźć wiarygodne odpowiedzi na swoje pytania w przykładowej wyszukiwarce Google skoro na każdym jednym forum lub w komentarzach pod artykułami znajdują się wpisy takie jak wasze krzyczące wręcz "Tak! Jesteś w ciąży!".

Jeszcze odnośnie odsyłania do podręczników z podstawówki: Nie wiem z jakich podręczników Wy się uczyłyście ale w moich książkach jak i na lekcjach nie były poruszane tematy palcówki czy innych pieszczot zarówno w podstawówce jak i gimnazjum i liceum. Pamiętam, że u mnie na lekcjach wychowania do życia w rodzinie w 3 klasie liceum była mowa o tym jak odróżnić chwilowe zakochanie od miłości.

Z całym szacunkiem
bądźcie życzliwsze
Ale nie chodzi o to, że w książce ma być opisana palcówka itd., tylko o sam proces zapłodnienia. Gdyby te osoby wiedziały jak dochodzi do zapłodnienia, to pytania o to czy może się to stać przez spodnie, majtki, przez seks oralny itd byłyby zbędne.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 14:20   #39
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
nie słuchaj dziewczyn, one sobie żartują, to bardzo możliwe że zaszłaś! przecież plemniki to wojowniki i są w stanie przetrwać wszystko - płyną razem z wodą i pełzają po ręczniku!




Spoko. Uśmiałam się, ale może to dobrze... Autorko, nie rozumiem... Twierdzisz, ze jesteś głupia itd, wiesz o tym... To dlaczego myśląc tak i tak zadajesz takie pytania?
Oczywiście, że to jest niemożliwe. No stres. Na przyszłość proponuję się doszkolić, choćby z wikipedii.
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 14:28   #40
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze,że osoba odpowiedzialna, która stwierdza,że jest gotowa na seks ze swoim partnerem zdaje sobie sprawę z tego,że zawsze może pójść coś nie tak i powinna być przygotowana na ewentualne konsekwencje swoich czynów czytaj dziecko.

A szczerze wątpie czy Autorka jest na to gotowa.
blablabla...bla
jak miałam 20 lat i zaczynałam współzycie nie byłam gotowa na dziecko
teraz też nie jestem
w wieku 35 lat też prawdopodobnie nie bedę gotowa, bo nie zamierzam mieć dzieci
widocznie nie powinnam uprawiać seksu


a co do odsyłania do książek od biologii to nie wiem gdzie wy do szkoły chodziłyście, ale w moich książkach od biologii były niezwykle szczegółowe opisy stadiów rozwoju zarodka, natomiast o pettingu i możliwości przeniesienia nasienia "ręcznie" do pochwy nic nie było. może powinnyście takową napisać
o takich rzeczach czyta się w internecie. wejdzie się na jakiś głupi babski portal i tam się znajduje tysiąc pytań i informacji jakoby "znajoma znajomej" zaszła w ciążę siadając na klozecie w którym była sperma albo sobie wpłukała prysznicem do środka plemniki. plus inne niestworzone historie. jak się jest nastolatką i takie lektury połączy się ze strachem związanym z zajściem w ciążę (który dotyczy kazdej kobiety jesli nie chce miec dziecka, czy ma 15 czy 30 lat) to wychodzą potem takie schizy i głupie pytania.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 19:06   #41
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
blablabla...bla
jak miałam 20 lat i zaczynałam współzycie nie byłam gotowa na dziecko
teraz też nie jestem
w wieku 35 lat też prawdopodobnie nie bedę gotowa, bo nie zamierzam mieć dzieci
widocznie nie powinnam uprawiać seksu

Ja zaczynałam w wieku 18 lat i też nie byłam, teraz też nie jestem i tak jak Ty, też nie chcę mieć dzieci
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 19:20   #42
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość

Ja zaczynałam w wieku 18 lat i też nie byłam, teraz też nie jestem i tak jak Ty, też nie chcę mieć dzieci
To chyba co innego, tak myślę. Dziewczyna, która ciąży boi się panicznie i widzi skaczące po domu plemniki, pewnie nie wie jeszcze, czy w przyszłości będzie chciała mieć dzieci, a większość dziewczyn jednak marzy sobie po cichu o założeniu rodziny i posiadaniu dzieci - KIEDYŚ. Natomiast dorosła kobieta świadoma tego, że dzieci mieć nie chce na pewno i wie, że np. dokonałaby aborcji bez wahania (nie wiem, czy Ty jesteś taką kobietą, ale na forum udziela się kilka dziewczyn o takich poglądach), wie co robić. Młoda dziewczyna może nie mieć pojęcia, jak się zachować i to nazwałabym tą niedojrzałością, pośpiechem.
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 20:09   #43
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

no nie wiem, jak ja zaczynałam współżycie to byłam gotowa etc. wiedziałam absolutnie wszystko o antykoncepcji i zapłodnieniu a jak okres mi się spóźniał to też miałam schizy i widziałam skaczące po dywanie plemniki, i byłam w stanie uwierzyć we wszystkie niemożliwe przypadki dopiero po jakimś czasie okrzepłam i uspokoiłam się.

w kazdym razie bardziej jestem w stanie zrozumieć dziewczynę która się schizuje że okresu nie ma a podczas pettingu mogło się coś przenieść niz taka co stosuje 4 metody antykoncepcji na raz i boi się seksu przed, w trakcie i po ale i tak go uprawia.

a co do tego że młoda dziewczyna nie wie jak postąpić gdy zdarzy się wpadka to nie wiem o co chodzi. postąpi pewnie tak jak i dorosła kobieta, wedle swojego sumienia. w wieku 16 lat postąpiłabym tak samo jak teraz, i w przyszłości raczej podobnie. nie usunęłabym ciąży chociaż nie chcę mieć dzieci.
a nawet zaryzykuję stwierdzenie że ciąża w wieku 16 lat mniej skomplikowałaby mi życie niż w wieku 24 (teraz)
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 09:29   #44
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
blablabla...bla
jak miałam 20 lat i zaczynałam współzycie nie byłam gotowa na dziecko
teraz też nie jestem
w wieku 35 lat też prawdopodobnie nie bedę gotowa, bo nie zamierzam mieć dzieci
widocznie nie powinnam uprawiać seksu
podwiąż sobie jajniki
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 09:59   #45
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
podwiąż sobie jajniki
chętnie, a można wykonać taki zabieg legalnie w Polsce? nie wydaje mi się. w każdym razie dzięki za troskę.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 08:48   #46
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

http://www.dzieciaczek.com/jak+docho...dnienia,1.html
http://www.biomedical.pl/forum/-vp1526.html
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3388356
http://kobieta.wp.pl/kat,26365,title...l?ticaid=1d041
http://carbomedicus.pl/jaki-petting-...iaza-vt866.htm

faktycznie ciężko jest coś znaleźć na necie, poczytać i się douczyć

rozumiem, że ktoś się schizuje spóźniającym się okresem, ale ludzie, bez przesady!
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 23:58   #47
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Och, wbrew pozorom prawdopodobieństwo bycia w ciąży jest ogroooomne. Plemniki to cholernie skoczne bestie. Z ręki na ręcznik, potem na podpaskę, a stamtąd to już droga niedaleka. Jak najszybciej powinnaś zrobić test!
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 11:51   #48
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Ciaza bez seksu? Jestem młoda, głupia i się boję.

Cytat:
Napisane przez Paszczurek666 Pokaż wiadomość
Och, wbrew pozorom prawdopodobieństwo bycia w ciąży jest ogroooomne. Plemniki to cholernie skoczne bestie. Z ręki na ręcznik, potem na podpaskę, a stamtąd to już droga niedaleka. Jak najszybciej powinnaś zrobić test!
I po co ta ironia?
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.