Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 19:56   #2251
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MiaColucci Pokaż wiadomość
Chcialabym wzgorek lonowy jeszcze ale ciągle się wstydze.
Niby dla kosmetyczek taki widok jest na porzadku dziennym to ja sie ciaglę przełamac nie moge
Jeśli tylko wstyd Cię powstrzymuje, to nawet się nie zastanawiaj. Ja przed pierwszym zabiegiem na bikini głębokie też myślałam, że to niezręczne, że będę się wstydzić itp. A jak poszłam, to wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, nawet się śmiałam później, że chyba jestem ekshibicjonistką, bo zero skrępowania ;p
Miałam już 3 zabiegi, każdy przeprowadzany przez inną osobę i ani razu nie czułam się niezręcznie.

Agnieszka987 -> u mnie za konsultację nic się nie płaciło. Po prostu przed zabiegiem pani oceniła moją skórę i włoski, wypełniłam ankietę o stanie zdrowia, zapoznałam się z przeciwwskazaniami itp.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 09:56   #2252
sasha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

MiaColucci naprawdę nic się nie stresuj, w gabinecie gdzie ja robię nie ma problemu żeby przyjść w czasie okresu jeśli tylko dla klientki nie jest to problem(to przecież normalna rzecz)...dla mnie to nie jest problem(dla pani kosmetolog, która robi laser też nie stanowi to problemu), ja robię bikini głębokie więc tampon i do dzieła...niestety nie mogę opuścić dnia, w którym robiony jest laser, bo jest on w tym gabinecie tylko 1 x w miesiącu!
sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 14:47   #2253
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sasha_ Pokaż wiadomość
MiaColucci naprawdę nic się nie stresuj, w gabinecie gdzie ja robię nie ma problemu żeby przyjść w czasie okresu jeśli tylko dla klientki nie jest to problem(to przecież normalna rzecz)...dla mnie to nie jest problem(dla pani kosmetolog, która robi laser też nie stanowi to problemu), ja robię bikini głębokie więc tampon i do dzieła...niestety nie mogę opuścić dnia, w którym robiony jest laser, bo jest on w tym gabinecie tylko 1 x w miesiącu!
Akurat ostatnio miałam taką sytuację, że przyjechałam do domu na kilka dni, przy okazji wypadał mi termin następnego zabiegu i oczywiście zapomniałam spojrzeć w kalendarz. Ale w moim salonie też nie było problemu, żeby pójść w czasie miesiączki.
A dzięki temu miałam dobry powód, żeby zażyczyć sobie robienie LS a nie Duetem (panie powiedziały, że przy Duecie nie można stosować emli, chyba, że z dodatkową nakładką za 50 zł).
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 21:45   #2254
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dziewczyny tu wielokrotnie pisały, żeby lepiej nie nabierać się na oferty z Grouponu. Zresztą poszperaj w wątku, są tu opisy takich wizyt i efektów.
Kojarzę z poprzednich wątków tylko, że z goupona mało dokładnie robią. I mała moc? Jakoś tak było A o salonie Le Pure nic nie słyszałam nigdy tutaj, ani w ogóle, zwłaszcza że nie jestem z okolic.
Wstrzymałam się u siebie z nogami. Stwierdziłam że wolę salon, który ktoś mi poleci bądź usłyszę pozytywną opinię. A chciałam na nogach wypróbować Vectus'a. Więc jak się nie zdecyduję gdzieś obok to pojadę do Krakowa i wybiorę jeden salon przez Was polecany

ollka27 - gratulacje ! -> po ilu zabiegach taki efekt? oby utrzymał się na zawsze
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 10:15   #2255
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Kojarzę z poprzednich wątków tylko, że z goupona mało dokładnie robią. I mała moc? Jakoś tak było A o salonie Le Pure nic nie słyszałam nigdy tutaj, ani w ogóle, zwłaszcza że nie jestem z okolic.
Wstrzymałam się u siebie z nogami. Stwierdziłam że wolę salon, który ktoś mi poleci bądź usłyszę pozytywną opinię. A chciałam na nogach wypróbować Vectus'a. Więc jak się nie zdecyduję gdzieś obok to pojadę do Krakowa i wybiorę jeden
Koniecznie wyprobuj Vectusa Ja mialam wczesniej LS a teraz robie Vectusem i jestem bardzo zadowolona! Ja moge z czystym sumieniem polecic gabinet w ktorym robie (Dabrowa Gornicza). Panie kosmetolog bardzo dokladnie robia zabiegi, sa bardzo sympatyczne i znaja sie na tym a to chyba najwazniejsze
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 18:01   #2256
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Jeśli tylko wstyd Cię powstrzymuje, to nawet się nie zastanawiaj. Ja przed pierwszym zabiegiem na bikini głębokie też myślałam, że to niezręczne, że będę się wstydzić itp. A jak poszłam, to wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, nawet się śmiałam później, że chyba jestem ekshibicjonistką, bo zero skrępowania ;p
Miałam już 3 zabiegi, każdy przeprowadzany przez inną osobę i ani razu nie czułam się niezręcznie.

Agnieszka987 -> u mnie za konsultację nic się nie płaciło. Po prostu przed zabiegiem pani oceniła moją skórę i włoski, wypełniłam ankietę o stanie zdrowia, zapoznałam się z przeciwwskazaniami itp.
dziekuje za odpowiedz

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Akurat ostatnio miałam taką sytuację, że przyjechałam do domu na kilka dni, przy okazji wypadał mi termin następnego zabiegu i oczywiście zapomniałam spojrzeć w kalendarz. Ale w moim salonie też nie było problemu, żeby pójść w czasie miesiączki.
A dzięki temu miałam dobry powód, żeby zażyczyć sobie robienie LS a nie Duetem (panie powiedziały, że przy Duecie nie można stosować emli, chyba, że z dodatkową nakładką za 50 zł).
Mówisz o light sheer? A czy light sheer duet to nie jest jedno?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 18:04   #2257
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Koniecznie wyprobuj Vectusa Ja mialam wczesniej LS a teraz robie Vectusem i jestem bardzo zadowolona! Ja moge z czystym sumieniem polecic gabinet w ktorym robie (Dabrowa Gornicza). Panie kosmetolog bardzo dokladnie robia zabiegi, sa bardzo sympatyczne i znaja sie na tym a to chyba najwazniejsze
Po ilu zabiegach jesteś i jakie partie robisz?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 20:02   #2258
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Mówisz o light sheer? A czy light sheer duet to nie jest jedno?
Mówiąc "Duet" miałam na myśli dużą końcówkę Bo tak, to jest jedno urządzenie z dwoma końcówkami.

Do Duetu jestem trochę uprzedzona, ale to raczej przez panią wykonującą zabieg, która podczas depilacji bikini głębokiego zostawiła mi takie cienkie paski ok. 2 cm niewydepilowane - było widać, że to kwestia niedokładności. A że duża końcówka, to było to wyraźnie widoczne.
Poza tym jakoś nie do końca przekonuje mnie sprawa mocy w przypadku dużej końcówki.

No i jednak nie lubię się męczyć, dlatego wolę robić depilację z emlą, chociaż przeżyłam depilację dużą końcówką bez znieczulenia
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 21:27   #2259
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Mówiąc "Duet" miałam na myśli dużą końcówkę Bo tak, to jest jedno urządzenie z dwoma końcówkami.

Do Duetu jestem trochę uprzedzona, ale to raczej przez panią wykonującą zabieg, która podczas depilacji bikini głębokiego zostawiła mi takie cienkie paski ok. 2 cm niewydepilowane - było widać, że to kwestia niedokładności. A że duża końcówka, to było to wyraźnie widoczne.
Poza tym jakoś nie do końca przekonuje mnie sprawa mocy w przypadku dużej końcówki.

No i jednak nie lubię się męczyć, dlatego wolę robić depilację z emlą, chociaż przeżyłam depilację dużą końcówką bez znieczulenia
ok rozumim juz
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 23:44   #2260
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Po ilu zabiegach jesteś i jakie partie robisz?
Pachy robilam Ls juz jakis rok temu ostatni zabieg. Bikini zaczęłam Ls (3 zabiegi) teraz robilam czwarty zabieg Vectusem i 2 razy cale nogi ale juz tylko Vectusem jestem bardzo zadowolona z efektow. Zdecydowałam sie na vectusa poniewaz jest to nowoczesny sprzet z tym czytnikiem melaniny, zabieg jest wykonywany dużą glowica (mała mam tylko robione bikini ale tam niżej reszta duza) no i ceny w Dabrowie wcale nie sa wygorowane a w gabinecie mila atmosfera a to dla mnie wazne aby dobrze sie czuc
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 11:09   #2261
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja oficjalnie po 6 zabiegach skończyłam bikini głębokie w Depiclinic
chciałam jeszcze uda ale polecono mi sie wstrzymać
Tylko teraz przez to 1 tubka emly mi została ;/
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 14:55   #2262
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Pachy robilam Ls juz jakis rok temu ostatni zabieg. Bikini zaczęłam Ls (3 zabiegi) teraz robilam czwarty zabieg Vectusem i 2 razy cale nogi ale juz tylko Vectusem jestem bardzo zadowolona z efektow. Zdecydowałam sie na vectusa poniewaz jest to nowoczesny sprzet z tym czytnikiem melaniny, zabieg jest wykonywany dużą glowica (mała mam tylko robione bikini ale tam niżej reszta duza) no i ceny w Dabrowie wcale nie sa wygorowane a w gabinecie mila atmosfera a to dla mnie wazne aby dobrze sie czuc
Zastanawiam się właśnie ile ja będę potrzebowała zabiegów (wiem, że to kwestia indywidualna). U mnie minęły 3 tygodnie po pierwszym zabiegu i jestem mile zaskoczona, bo jeszcze tak długo nie było mi dane cieszyć się gładkością, a przede wszystkim brakiem podrażnień. Pod pachami wyrastają mi pojedyncze, miękkie włoski, a nie jak wcześniej grube włosiska. Na bikini i nogach jest troszkę gorzej, ale i tak widok cieszy oko . Gdybym nawet miała później ponawiać zabieg raz w roku, albo rzadziej, to i tak będę zadowolona, bo wiem, że większość problemów z włosami została rozwiązana. Czas pokaże jak będzie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 12:37   #2263
zuzazaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ostatnio robilam sobie laserowe usuwanie owlosienia i jestem bardzo zadowolona. Nic nie bolalo, chociaz to bikini. Podobno dlatego ze zakupili nowoczesny laser i dzieki temu depilacja jest nie bolesna. Naprawde polecam xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-22 o 21:23 Powód: link
zuzazaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 13:26   #2264
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Po ponad rocznym chodzeniu na laserowe usuwanie owłosnienia z róznych stref ciała stwierdzam, ze skuteczne w miarę jest 6 sesji. Przynajmniej jesli chodzi o bikini i pachy. Wczoraj miałam robione 6 razy bikini, ale tylko głebokie, bo po 3 mieisiach od piatego zabiegu odrosły gdzienigdzie jeszcze włosy. Mamm nadzieje, ze teraz juz będzie ok, a jesli coś odrośnie to pojedyńćzo
Pachy też miałam 5 razy i musze isc 6, bo troszkę poodrastało.
Natomiast łydki mialam na razie 2 razy robione i tu jest duzo lepiej - włosów na razie odrosło przez 2 miesiace mało, wiec mam z zabiegiem poczekać jeszcze z kolejne 2. Ale nogach powinny wystarczyć maksymalnie 4.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 17:03   #2265
parisienka90
Raczkowanie
 
Avatar parisienka90
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja mam pytanie i przyznam pewne obawy względem mojej depilacji.

2 miesiące temu poddałam się depilacji laserowej brodawek piersiowych i wąsika i o ile początkowo byłam bardzo zadowolona (pisałam nawet o tym w tym wątku), to teraz jestem nieco zaniepokojona...
Chodzi mi głównie o brodawki - na jednej miałam kilka, na drugiej kilkanaście włosów. Przez pierwszy miesiąc po zabiegu nic mi nie odrastało, byłam bardzo zadowolona, niestety teraz - 2 miesiące po zabiegu pojawiły się włosy i niestety wcale nie jest ich mniej, ani nie są cieńsze - może to moje złudzenie, ale mam wrażenie, że jest ich nawet jakby więcej - odrosły też dosyć długie...i w międzyczasie niestety NIC mi nie wypadło...
Wiem, że to dopiero pierwszy zabieg i każdy reaguje inaczej, ale czy któraś z Was tutaj poddawała się może depilacji brodawek? Jeśli tak, to jak wrażenia?
Albo może któraś z Was miała podobne odczucia i obawy do moich po zabiegu na innych częściach ciała?

Co do wąsika - tutaj nie miałam jakiegoś mocnego owłosienia - raczej "standardowe" jak u brunetki, Pani kosmetolog ostrzegła mnie nawet, że mogę tutaj nie uzyskac efektów, ale postanowiłam zaryzykować. Po pierwszym zabiegu też wydaje mi się jakby mi odrosło więcej, chyba, ze to moje złudzenie - na pewno jednak nie jest to mniejsza ilość i niestety też NIE wypadają...

Kurcze, sama nie wiem co o tym myśleć, z wąsikiem się nie zrażam (o by tylko nie było coraz gorzej) to najwyżej powrócę do usuwania woskiem lub kremem. Ale te brodawki. Boje się, że laser na mnie nie działa, a włosy zaczną mi się wzmacniać i "rozlewać" na coraz większą powierzchnię przez golenie przed zabiegiem...a już teraz nie wygląda to dobrze...;/

Wiem, że pewnie niektórym może wydać się to dziwne, ale u mnie na prawdę tak to wygląda. Przekopałam różne fora i wszędzie wszyscy piszą o stopniowych poprawach i wypadaniu włosów po każdym zabiegu, a u mnie jest zupełnie odwrotnie

Zabiegi robiłam laserem LS (LS DUO w przypadku brodawek), niestety nie znam mocy, bo nie patrzyłam pani na ręce ( a szkoda!)...A ona też mi nic nie mówiła Salon był przeze mnie sprawdzany, ma wiele poleceń w Internecie, dużo wizażanek z Krakowa go polecało (Estetica na Sławkowskiej) więc chyba to nie jest wina ani laseru ani salonu.... Sama już nie wiem, za miesiąc mam kolejny zabieg, ale trochę się rozczarowałam, choć zaznaczam, że nie oczekiwałam, że będę mieć spokoj po 1 zabiegu, w żadnym wypadku. Tylko właśnie wydaje mi się, że jest gorzej niż było... Kurcze co robić? Zmieniać salon? Rodzaj laseru? Czy spokojnie iść na kolejny zabieg?
parisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 18:18   #2266
sasha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A czy pytacie jak pani ustawia Wam moc, to na ile milisekund ustawia dżule?
sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 19:48   #2267
gwercia
Raczkowanie
 
Avatar gwercia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 265
Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No wkońcu się zdecydowałam na laser, bede miała LS Duo w Gdańsku w Laser Delux, na razie pachy i linia brzucha. W przyszły piątek konsultacja, a w sobote zabieg.

Troszeczkę wystraszyła się czytając co parisienka90 napisała, ale chyba u mnie nie może być gorzej w moim przypadku.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz

Edytowane przez gwercia
Czas edycji: 2014-03-21 o 19:49
gwercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 21:14   #2268
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mnie cały czas włosy wypadają. Czy te co już wypadły, nie odrosną?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 21:59   #2269
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez parisienka90 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie i przyznam pewne obawy względem mojej depilacji.

2 miesiące temu poddałam się depilacji laserowej brodawek piersiowych i wąsika i o ile początkowo byłam bardzo zadowolona (pisałam nawet o tym w tym wątku), to teraz jestem nieco zaniepokojona...
Chodzi mi głównie o brodawki - na jednej miałam kilka, na drugiej kilkanaście włosów. Przez pierwszy miesiąc po zabiegu nic mi nie odrastało, byłam bardzo zadowolona, niestety teraz - 2 miesiące po zabiegu pojawiły się włosy i niestety wcale nie jest ich mniej, ani nie są cieńsze - może to moje złudzenie, ale mam wrażenie, że jest ich nawet jakby więcej - odrosły też dosyć długie...i w międzyczasie niestety NIC mi nie wypadło...
Wiem, że to dopiero pierwszy zabieg i każdy reaguje inaczej, ale czy któraś z Was tutaj poddawała się może depilacji brodawek? Jeśli tak, to jak wrażenia?
Albo może któraś z Was miała podobne odczucia i obawy do moich po zabiegu na innych częściach ciała?

Co do wąsika - tutaj nie miałam jakiegoś mocnego owłosienia - raczej "standardowe" jak u brunetki, Pani kosmetolog ostrzegła mnie nawet, że mogę tutaj nie uzyskac efektów, ale postanowiłam zaryzykować. Po pierwszym zabiegu też wydaje mi się jakby mi odrosło więcej, chyba, ze to moje złudzenie - na pewno jednak nie jest to mniejsza ilość i niestety też NIE wypadają...

Kurcze, sama nie wiem co o tym myśleć, z wąsikiem się nie zrażam (o by tylko nie było coraz gorzej) to najwyżej powrócę do usuwania woskiem lub kremem. Ale te brodawki. Boje się, że laser na mnie nie działa, a włosy zaczną mi się wzmacniać i "rozlewać" na coraz większą powierzchnię przez golenie przed zabiegiem...a już teraz nie wygląda to dobrze...;/

Wiem, że pewnie niektórym może wydać się to dziwne, ale u mnie na prawdę tak to wygląda. Przekopałam różne fora i wszędzie wszyscy piszą o stopniowych poprawach i wypadaniu włosów po każdym zabiegu, a u mnie jest zupełnie odwrotnie

Zabiegi robiłam laserem LS (LS DUO w przypadku brodawek), niestety nie znam mocy, bo nie patrzyłam pani na ręce ( a szkoda!)...A ona też mi nic nie mówiła Salon był przeze mnie sprawdzany, ma wiele poleceń w Internecie, dużo wizażanek z Krakowa go polecało (Estetica na Sławkowskiej) więc chyba to nie jest wina ani laseru ani salonu.... Sama już nie wiem, za miesiąc mam kolejny zabieg, ale trochę się rozczarowałam, choć zaznaczam, że nie oczekiwałam, że będę mieć spokoj po 1 zabiegu, w żadnym wypadku. Tylko właśnie wydaje mi się, że jest gorzej niż było... Kurcze co robić? Zmieniać salon? Rodzaj laseru? Czy spokojnie iść na kolejny zabieg?
A byłaś na badaniach hormonalnych? Może tu jest coś nie tak?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 22:32   #2270
parisienka90
Raczkowanie
 
Avatar parisienka90
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=Lena_94;45697246]A byłaś na badaniach hormonalnych? Może tu jest coś nie tak?

No właśnie byłam...to była pierwsza rzecz zanim się zdecydowałam na laser. Wszystkie hormony mam w normie - tarczyca, nadnercza, testosteron - wszystko "przepisowo", a p.doktor stwierdziła, że to owłosienie to widocznie "taka moja uroda" i nie jest to nic odbiegającego od normy...

Już zaczynam może za bardzo się nakręcać...ale na serio, ja nie widzę żadnej poprawy, żaden włos mi nie wypadł, w kilku miejscach z 1 cebulki wyrastają dwa - czyli tak jak było, kiedy ze 3 razy przed tym laserem je zgolilam (kiedyś mialam pojedyncze). Dlatego boje się, że laser na mnie nie działa, a goleniem przed laserem sobie tylko pogarszam sprawę... Sama już nie wiem...

Nie chcę też żeby wyszło na to, że kogoś nastraszę z tą depilacją, bo z tego co czytam większość jest zadowolona poza bólem i ewentualnymi reakcjami skóry. U mnie nic takiego nie było, chociaż mam bardzo wrażliwą skórę - tylko lekkie zaczerwienienie, ale dość szybko zeszło. No, ale teraz po tych 2 miesiacach od I zabiegu i na miesiąc przed kolejnym - jeśli nie jest gorzej (bo może przesadnie panikuję), to już z pewnoscią lepiej nie jest, nawet w 10%...
Do salonu nie dzwonie, bo jak znam życie powiedzą mi, że to norma, że pierwszy zabieg i blabla albo, że obejrzą przy następnym zabiegu....

No i tak jestem w kropce....
parisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 18:01   #2271
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez parisienka90 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie i przyznam pewne obawy względem mojej depilacji.

2 miesiące temu poddałam się depilacji laserowej brodawek piersiowych i wąsika i o ile początkowo byłam bardzo zadowolona (pisałam nawet o tym w tym wątku), to teraz jestem nieco zaniepokojona...
Chodzi mi głównie o brodawki - na jednej miałam kilka, na drugiej kilkanaście włosów. Przez pierwszy miesiąc po zabiegu nic mi nie odrastało, byłam bardzo zadowolona, niestety teraz - 2 miesiące po zabiegu pojawiły się włosy i niestety wcale nie jest ich mniej, ani nie są cieńsze - może to moje złudzenie, ale mam wrażenie, że jest ich nawet jakby więcej - odrosły też dosyć długie...i w międzyczasie niestety NIC mi nie wypadło...
Wiem, że to dopiero pierwszy zabieg i każdy reaguje inaczej, ale czy któraś z Was tutaj poddawała się może depilacji brodawek? Jeśli tak, to jak wrażenia?
Albo może któraś z Was miała podobne odczucia i obawy do moich po zabiegu na innych częściach ciała?

Co do wąsika - tutaj nie miałam jakiegoś mocnego owłosienia - raczej "standardowe" jak u brunetki, Pani kosmetolog ostrzegła mnie nawet, że mogę tutaj nie uzyskac efektów, ale postanowiłam zaryzykować. Po pierwszym zabiegu też wydaje mi się jakby mi odrosło więcej, chyba, ze to moje złudzenie - na pewno jednak nie jest to mniejsza ilość i niestety też NIE wypadają...

Kurcze, sama nie wiem co o tym myśleć, z wąsikiem się nie zrażam (o by tylko nie było coraz gorzej) to najwyżej powrócę do usuwania woskiem lub kremem. Ale te brodawki. Boje się, że laser na mnie nie działa, a włosy zaczną mi się wzmacniać i "rozlewać" na coraz większą powierzchnię przez golenie przed zabiegiem...a już teraz nie wygląda to dobrze...;/

Wiem, że pewnie niektórym może wydać się to dziwne, ale u mnie na prawdę tak to wygląda. Przekopałam różne fora i wszędzie wszyscy piszą o stopniowych poprawach i wypadaniu włosów po każdym zabiegu, a u mnie jest zupełnie odwrotnie

Zabiegi robiłam laserem LS (LS DUO w przypadku brodawek), niestety nie znam mocy, bo nie patrzyłam pani na ręce ( a szkoda!)...A ona też mi nic nie mówiła Salon był przeze mnie sprawdzany, ma wiele poleceń w Internecie, dużo wizażanek z Krakowa go polecało (Estetica na Sławkowskiej) więc chyba to nie jest wina ani laseru ani salonu.... Sama już nie wiem, za miesiąc mam kolejny zabieg, ale trochę się rozczarowałam, choć zaznaczam, że nie oczekiwałam, że będę mieć spokoj po 1 zabiegu, w żadnym wypadku. Tylko właśnie wydaje mi się, że jest gorzej niż było... Kurcze co robić? Zmieniać salon? Rodzaj laseru? Czy spokojnie iść na kolejny zabieg?
Pamiętam Twój wpis i zadowolenie, bo o brodawkach najmniej tu słychać i mnie to zaciekawiło
Mnie po pierwszym /drugim? zabiegu na wąsik wyrosło kilka grubszych włosków na brodzie. Zawsze miałam dwa ciemniejsze, a teraz mam kilka, o których już muszę myśleć i widzę je, także nie tylko Ty masz takie wrażenie i dodatkowy dyskomfort!!!

Gdzieś przeczytałam, nie pamiętam czy tu, czy gdzieś indziej, że mogła być ustawiona za mała moc i poprzez falę ciepła, inne włoski się uaktywniły (wzmocniły)... Tylko pytanie gdzie jest prawda? Chociaż w moim przypadku wierzę w to...
Proponuję Ci przy następnej wizycie zapytać się wprost jaką miałaś mocą robione. To jest notowane! Powiedzieć o odczuciach i poprosić o zwiększenie mocy. Może ze względu na miejsce, faktycznie była słaba moc?
Jak zmieniłam salon, powiedziałam o moich odczuciach z kilkoma nowymi włoskami na brodzie i powiedziała szkoda że ich dzisiaj nie mam, to następnym razem przy wąsiku możemy zrobić do 10strzałów dodatkowo za darmo! (całe szczęście, zbrodnią by było, aby płacić 150zł dla 15 włosków!)
Usunęłam, ze względu na mój dyskomfort i fakt, że nie wiedziałam że w tym dniu zdecyduje się na wąsik i salon Poszłam, zapytałam o wolny termin, odpowiedz: "a może teraz?" Ja: "może być teraz "
Ktoś tutaj pisał, że w zupełnie innym miejscu się włoski wzmocniły, hmmm... ale nie było żadnej odpowiedzi na Twoje pytanie.

Chce Cie pocieszyć, ale nie wiem jaka jest prawda. Na pewno wiem, że w moim przypadku po pierwszym razie nie widziałam różnicy wypadania włosków w miejscu depilacji! A 30% przerzedzonych powinnam zauważyć, jak głupie 12 nowych w innym miejscu zauważyłam Skoro to nie hormony...
Pozdrawiam i życzę cierpliwości!

Edytowane przez Skrzacik3
Czas edycji: 2014-03-22 o 18:04
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 20:08   #2272
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Głównie to chyba od koloru włosa i skóry, im skóra jaśniejsza tym mniej promieniowania pochłania i więcej idzie "do włoska".
A efekty tak jak mówisz, od człowieka, jego gospodarki hormonalnej

Ja na brzuchu też ich trochę mam, ale w porównaniu do reszty ciała są dosyć jasne. Nie wykluczam, że kiedyś spróbuję załatwić je na amen ale chwilowo mój portfel musi odpocząć


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 22:14   #2273
parisienka90
Raczkowanie
 
Avatar parisienka90
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Pamiętam Twój wpis i zadowolenie, bo o brodawkach najmniej tu słychać i mnie to zaciekawiło
Mnie po pierwszym /drugim? zabiegu na wąsik wyrosło kilka grubszych włosków na brodzie. Zawsze miałam dwa ciemniejsze, a teraz mam kilka, o których już muszę myśleć i widzę je, także nie tylko Ty masz takie wrażenie i dodatkowy dyskomfort!!!

Gdzieś przeczytałam, nie pamiętam czy tu, czy gdzieś indziej, że mogła być ustawiona za mała moc i poprzez falę ciepła, inne włoski się uaktywniły (wzmocniły)... Tylko pytanie gdzie jest prawda? Chociaż w moim przypadku wierzę w to...
Proponuję Ci przy następnej wizycie zapytać się wprost jaką miałaś mocą robione. To jest notowane! Powiedzieć o odczuciach i poprosić o zwiększenie mocy. Może ze względu na miejsce, faktycznie była słaba moc?
Jak zmieniłam salon, powiedziałam o moich odczuciach z kilkoma nowymi włoskami na brodzie i powiedziała szkoda że ich dzisiaj nie mam, to następnym razem przy wąsiku możemy zrobić do 10strzałów dodatkowo za darmo! (całe szczęście, zbrodnią by było, aby płacić 150zł dla 15 włosków!)
Usunęłam, ze względu na mój dyskomfort i fakt, że nie wiedziałam że w tym dniu zdecyduje się na wąsik i salon Poszłam, zapytałam o wolny termin, odpowiedz: "a może teraz?" Ja: "może być teraz "
Ktoś tutaj pisał, że w zupełnie innym miejscu się włoski wzmocniły, hmmm... ale nie było żadnej odpowiedzi na Twoje pytanie.

Chce Cie pocieszyć, ale nie wiem jaka jest prawda. Na pewno wiem, że w moim przypadku po pierwszym razie nie widziałam różnicy wypadania włosków w miejscu depilacji! A 30% przerzedzonych powinnam zauważyć, jak głupie 12 nowych w innym miejscu zauważyłam Skoro to nie hormony...
Pozdrawiam i życzę cierpliwości!

@Skrzacik3 Dziękuję za odpowiedź i słowa otuchy...
Cóż, chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko uzbroić się w cierpliwość i poprosić o większą moc przy następnym zabiegu...
No i fakt ciężko mi znaleźć jakiekolwiek inf. na temat usuwania włosów z tej części ciała - chociaż pani kosmetolog mówiła, że to "stosunkowo popularny" zabieg...hmmm

Co do wąsika...No cóż, nie powiem sama mam teraz zagwozdkę jak się przez ten kolejny miesiac do zabiegu przemęczyć...Pewnie mam już trochę paranoję z tym moim owłosieniem, ale na pewno wygląda to gorzej niż wtedy gdy zaczęłam jeszcze woskowanie...Chociaż jak tak się przyglądam moim różnym znajomym, to niektóre mają podobny do mojego i totalnie nic z tym nie robią, chyba nawet się tym nie przejmują. Bo fakt faktem, nie jest to jakiś "wąs", który by się rzucał z daleka ale korci mnie żeby już to usunąć woskiem a tu niestety nie można... Golić nie mam zamiaru, a kremy do depilacji mi niestety nie służą - przetestowałam już 3 różne i po każdym miałam uczulenie niestety zostaje mi już chyba tylko zostawić włosy takie jak są i czekać do zabiegu...ale nie wiem jak wytrzymam ten miesiącNajgorsz e są właśnie te długie przerwy miedzy zabiegami, bo trzeba "zapuszczać":rolleyes :

@Skrzacik3 a ty jak usuwasz włoski między zabiegami?
Bo ogólnie robisz wąsik i brodę - dobrze zrozumiałam?

Ja poki co właśnie staram się nie kombinować, ale korci mnie już zeby pojsc na wosk i tym samym odpuscic ten wąsik skoro nawet idzie w stronę "gorzej".No, ale oczywiście na razie nie zrobię tego - spróbuję jeszcze 3 zabiegi na wąsik - jak nie będzie żadnej poprawy to wrócę do woskowania i sobie odpuszcze...
parisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 22:34   #2274
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

u mnie minęło właśnie 9 tygodni od ostatniego zabiegu na łydki i bikini (to był drugi zabieg) i nie mam z czym iść bo gładziutko wszędzie
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 14:00   #2275
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej
Po dokładnym przestudiowaniu całego wątku i odrobiny części pierwszej (zajęło mi to kilka dni ;P) jestem pewna, że mój zabieg został wykonany niepoprawnie. Na szczęście byłam tylko na jednym zabiegu (pachy+łydki) i wydałam tylko (albo aż) 400zł. Także zmieniam salon.

Może wypunktuję co wg mnie zostało wykonane niepoprawnie:
1. Nie miałam konsultacji, nie zostałam ostrzeżona o przeciwwskazaniach, nie miałam robionej próby laserowej, nie dostałam niczego do podpisania, żadnej karty i w ogóle brak jakiejkolwiek rozmowy.
2. Zabieg na nogi trwał ok 7 min, a na pachy 5 min.
3. Widziałam, że pani wykonująca zabieg omijała dosyć duże fragmenty, a przy kostkach nawet mnie nie dotknęła.
4. Kazała mi przyjść za niecałe 4 tygodnie.
5. Z nóg wypadło mi jakieś 5 włosów (tak, pięć włosów), a reszta solidnie się trzyma i nie chce puścić. Z pachami wygląda to trochę lepiej - na każdej pasze na samym środku powstał łysy placek otoczony włochatą obwódką jakby pani celowała tylko w środek.

Także zmieniam salon bo tam ewidentnie wykonują zabiegi tylko dla kasy.
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 14:13   #2276
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziwię się takim gabinetom... Dziwię się tym osobom, które wykonują zabieg... Mnie by wstyd było. Ajm, nie idź już tam więcej i zrób im odpowiednią reklamę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 14:23   #2277
saphylium
Raczkowanie
 
Avatar saphylium
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 55
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Hej
Po dokładnym przestudiowaniu całego wątku i odrobiny części pierwszej (zajęło mi to kilka dni ;P) jestem pewna, że mój zabieg został wykonany niepoprawnie. Na szczęście byłam tylko na jednym zabiegu (pachy+łydki) i wydałam tylko (albo aż) 400zł. Także zmieniam salon.

Może wypunktuję co wg mnie zostało wykonane niepoprawnie:
1. Nie miałam konsultacji, nie zostałam ostrzeżona o przeciwwskazaniach, nie miałam robionej próby laserowej, nie dostałam niczego do podpisania, żadnej karty i w ogóle brak jakiejkolwiek rozmowy.
2. Zabieg na nogi trwał ok 7 min, a na pachy 5 min.
3. Widziałam, że pani wykonująca zabieg omijała dosyć duże fragmenty, a przy kostkach nawet mnie nie dotknęła.
4. Kazała mi przyjść za niecałe 4 tygodnie.
5. Z nóg wypadło mi jakieś 5 włosów (tak, pięć włosów), a reszta solidnie się trzyma i nie chce puścić. Z pachami wygląda to trochę lepiej - na każdej pasze na samym środku powstał łysy placek otoczony włochatą obwódką jakby pani celowała tylko w środek.

Także zmieniam salon bo tam ewidentnie wykonują zabiegi tylko dla kasy.
Napisz proszę co to za salon, albo chociaż na jakiej ulicy jest
warto ostrzec innych przed tak beznadziejnym gabinetem
saphylium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 16:03   #2278
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez saphylium Pokaż wiadomość
Napisz proszę co to za salon, albo chociaż na jakiej ulicy jest
warto ostrzec innych przed tak beznadziejnym gabinetem
Salon Zięba Clinic. Katowice - Piotrowice
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 19:12   #2279
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Salon Zięba Clinic. Katowice - Piotrowice
jak mogą tak beszczelnie naciągać ludzi 7 minut zabieg?? 400zł??
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 19:26   #2280
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Aaaaaaa.... skasowała mi się wiadomość w momencie wysyłania No cóż, raz jeszcze:

parisienka90 ->
Póki co sam wąsik. Włoski na brodzie dostrzelę sobie przy następnej wizycie.
Ja wąsik tylko golę, ale staram się to robić rzadko (naprawdę), tylko w razie jakiś większych spotkań/wyjść/wydarzeń.
Wychodzę z założenia, że pęseta różni się od golenia tylko tym, że uszkadza cebulkę (która przy laserze jest najważniejsza), lecz:
"Niestety takie wyrywanie ma jeden minus. Kiedy włos odrasta, to za każdym razem staje się ciemniejszy i twardszy. "
Więc... po goleniu włosy się wzmacniają. Wiem po innych partiach, że im częściej gole tym częściej potrzebuje je golić...
Pisałaś o znajomych... ciesz się, że nie odstajesz od nich wąsikiem, że jest nierzucający się tak w oczy tak bardzo... łatwiej Ci przejść ten dyskomfort.
Ja mam włoski uporczywe. Ostatnio miałam możliwość lepszego przyjrzenia się kobietą w mojej rodzinie. Niestety wszystkie mamy takie ciemne, mocne, grube włosy. Dlatego nasz wąsik jest widoczny. Przez to będę musiała mieć więcej zabiegów niż inne z nas.
Dawniej nic z nim nie robiłam. Wychodziłam z założenia, że jak zacznę cokolwiek robić to on będzie się wzmacniał, będzie ciągle z nim zabawa i ciągle coś nie tak. Trudno było go akceptować. Dyskomfort duży, czasem kryzysy. Ale ucieszyłam się jak usłyszałam o takiej możliwości. Bałam się : laser+ twarz, ale jakoś to przemogłam...
Znajome mogą nie wiedzieć o takiej możliwości, przyzwyczaiły się do wąsika bądź po prostu zaakceptowały się takie jakie są, a nikt z tego tytułu nie robił im problemów. Więc jak jest dobrze, to po co zmieniać jak nie wiadomo czy będzie lepiej? Boją się? Często takie założenie jest prawidłowe...

W necie łatwiej znajdziesz informacje o owłosieniu na piersiach, a jedno z drugim może być powiązane. Większość kobiet może wstydzić się TAKIEGO problemu, który tak naprawdę może okazać się zupełnie normalny dla innych

Także przypominam - spytaj o moc. Zależne jest od odcienia karnacji, koloru włoska... Ale u mnie wąsik i moc 33J, 34J,32J nie zdziałały cudów tylko malutkie przerzedzenie z jednej strony... (Długa przerwa + zmiana salonu)
Teraz zaczynam z mocą 36J.
Może się jednak okazać że miałaś większą mocą... Ciekawa jestem zagadki
A teraz poluje na nóżki...

mala_czarna_21 -> gratulacje Napisz po jakimś czasie czy efekt dalej jest taki sam. To będzie ważne dla innych dziewczyn i nas w przyszłości

Ajm91 -> Dobrze, że przeczytałaś wątek (wiem ile Ci to zajęło) i wyciągnęłaś dobre wnioski! 4 tyg to naprawdę za mało i nabijanie kasy (Chyba, że to Twoja decyzja -jak pewnego razu w moim przypadku). Ale 7 min nogi? Nie wyobrażam sobie tego
Pociesze Cię, że w moim salonie za same łydki płaci się 400zł, więc... może "tylko" w Twoim przypadku, chociaż analizując ilość zostawionych włosków.... ehhhh
ZMIENIAJ SALON !
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.