wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 23:14   #1411
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: samoopalcz a depilacja...

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja robię odwrotnie: najpierw depilacja,potem opalanie . Na gładkiej i wypeelingowanej skórze każdy samoopalacz ładnie wychodzi...
U mnie depilacja "wytrzymuje" ok 2-3 tyg (woskiem w plastrach),samoopalacz o wiele krócej.
Właśnie tak należy robić. Peeling dzień przed depilacją,depilacja.Dzień po depilacji samoopalacz.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 19:10   #1412
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: samoopalcz a depilacja...

A ja polecam balsam Tanita, który jednocześnie brązuje i opóźnia wyrastanie włosków używałam w tamte wakacje do nóg i rzeczywiście mogłam rzadziej się golić i całkiem ładnie pachnie jak na balsam brązujący
jednak za każdym razem jak goliłam nogi, moja opalenizna znikała i spływała... maszynka, plastry i kremy psują sztuczną opaleniznę
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 23:55   #1413
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: samoopalcz a depilacja...

Uzywalam tego balsamu i bardzo podraznial mi skore :/ Teraz kupilam ten nowy Nivea i zobaczymy jak sie bedzie sprawowal.
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:11   #1414
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Potrzebuję pilnej rady!!!

Za tydzień mam komers, a jestem blada jak ściana Muszę kupić jakiś samoopalacz, który:
a) przedewszystkim nie pobrudzi mojej biało - czarnej sukienki! (ile czasu samoopalacz potrzebuje, żeby nie brudzić ubrań? Jeśli już pobrudzi, to da się sprać?)
b) da ładny kolor, a nie marchewę
c) będzie tani Ze względu, że koszt sukienki + wszystkie dodatki + kosmetyczka wyszły mi dość drogo, dysponuję już tylko 30zł max 40, ale to już w ostateczności...

Bardzo proszę o pomoc!!

I jeszcze może jakieś wskazówki dotyczące nakładania samoopalacza, żeby nie zostawić smug, ile czasu mu dać do wyschnięcia, ile muszę odczekać po peelingu i depilacji, zanim użyję samoopalacza
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:16   #1415
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez kopea Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które zamawiały XEN TAN-a natury że tak powiem "technicznej". Powiedzcie, ile średnio czekałyście na przesyłkę?
Pytam, bo jedna z dziewczyn wspominała, że paczki są wysyłane z zagranicy.Ja złożyłam zamówienie w piątek i nie wiem, czy zdąży do mnie dotrzeć zanim wyjadę.
Z góry dzięki)
no ja czekalam dosc dlugo, jakos ok 2 tyg. ale to byl blad poczty i z reguly sie tyle nie czeka ...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:43   #1416
DiamondMe
Raczkowanie
 
Avatar DiamondMe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Hej i jak tam użytkowniczki xen tan i st.tropez Napiszcie jak się sprawują te samoopalacze. A może ktoś ma jakiś tańszy zamiennik? Ja mam obecnie dax extra bronze i niby ok ale daleko raczej do koloru extra. a jak posmaruję się 2 razy to pomarańczowa jestem ((
DiamondMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:47   #1417
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

up
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 14:32   #1418
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Może zarzuci ktoś wreszcie jakieś zdjęcia z xen-tan'em na ciele?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:50   #1419
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: problem z samoopalaczem

Dziewczyny wszystko ok, tylko z tym peelingiem ja bym używała. Powinno się go przecież robić 1-2 razy w tygodniu, robiąc częściej możecie zrobić sobie krzywdę...
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 17:38   #1420
cavarro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 36
GG do cavarro
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Mam problem z samoopalaczami, ponieważ nigdy nie udało mi się uzyskać opalonego koloru skóry. Obojętnie, czy używam Dove, czy Clarins, czy jeszcze inne cuda, za nierzadko więcej, niż 100zł- jestem blada, najwyżej lekko brzoskwiniowa. Dlatego interesuje mnie Xen-Tan. Może ktos jeszcze używa i doda swoją opinię? bedę wdzięcznaim więcej zdań, tym lepiej
__________________
Look for the ridiculous in everything and you will find it. Jules Renard
cavarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 18:41   #1421
kopea
Przyczajenie
 
Avatar kopea
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Ja również pokusiłam się na samopolacz XEN TAN Dark Lotion i jestem po pierwszym użyciu. Szczerze powiedziawszy, czytając opinie niektórych dziewczyn spodziewałam się dosłownie CUDU, który sprawi, że będe mogła chwalić się wreszcie piękną opalenizną, ale niestety efekt totalnie mnie rozczarował-ledwo dostrzegalna różnica!!!!. Na drugi dzień jeszcze się łudziłam, że może jednak w pracy tę moją "opaleniznę" ktoś zauważy, no ale niestety, wręcz przeciwnie, każdy był w szoku, że czymkolwiek się smarowałam. Nie wiem, może któraś z wizażanek mi podpowie-może coś zrobiłam nie tak?
Przed użyciem zrobiłam peeling całego ciała, nasmarowałam się nawilżającym balsamem i odczekałam godz., żeby się wchonął. Następnie, smarowałam się okrężnym ruchami, dokładnie rozsmarowując-odrazu dodam, że nie oszczędzałam, wręcz przeciwnie-dekolt posmarowałam 2 razy i najmniej mnie chwycił.
Jedyny plus tego samoopalacza to taki, że faktycznie nie śmierdzi-ma śliczny migdałowy zapach, a po kilku godz. trzeba naprawdę dobrze się zaciągnąć, żeby poczuć ten typowy smrodek samoopalacza. A i jeszcze ciemny kolorek-przynajmniej odrazu widać, gdzie mogą powstać mazy. I t o tyle. Czy żałuję zakupu?-póki co TAK, ale mam nadzieję, że podpowiecie mi jak go nakładać, żeby coś było widać.
Może powinnam dłużej odczekać po nasmarowaniu się balsamem nawilżającym-sama nie wiem, co zrobiłam nie tak, a może po prostu on na moją skórę nie działa-no ale czy to możliwe?Pomóżcie proszę...


ps: ten sam post wklejam do podobnego wątku poruszającego opinie na temat XEN TAN-
"Samoopalacz, instrukcje......"-nie chce mi się pisać dwa razy-wybaczcie)

Edytowane przez kopea
Czas edycji: 2009-06-09 o 18:45
kopea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 18:47   #1422
kopea
Przyczajenie
 
Avatar kopea
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Ja również pokusiłam się na samopolacz XEN TAN Dark Lotion i jestem po pierwszym użyciu. Szczerze powiedziawszy, czytając opinie niektórych dziewczyn spodziewałam się dosłownie CUDU, który sprawi, że będe mogła chwalić się wreszcie piękną opalenizną, ale niestety efekt totalnie mnie rozczarował-ledwo dostrzegalna różnica!!!!. Na drugi dzień jeszcze się łudziłam, że może jednak w pracy tę moją "opaleniznę" ktoś zauważy, no ale niestety, wręcz przeciwnie, każdy był w szoku, że czymkolwiek się smarowałam. Nie wiem, może któraś z wizażanek mi podpowie-może coś zrobiłam nie tak?
Przed użyciem zrobiłam peeling całego ciała, nasmarowałam się nawilżającym balsamem i odczekałam godz., żeby się wchonął. Następnie, smarowałam się okrężnym ruchami, dokładnie rozsmarowując-odrazu dodam, że nie oszczędzałam, wręcz przeciwnie-dekolt posmarowałam 2 razy i najmniej mnie chwycił.
Jedyny plus tego samoopalacza to taki, że faktycznie nie śmierdzi-ma śliczny migdałowy zapach, a po kilku godz. trzeba naprawdę dobrze się zaciągnąć, żeby poczuć ten typowy smrodek samoopalacza. A i jeszcze ciemny kolorek-przynajmniej odrazu widać, gdzie mogą powstać mazy. I t o tyle. Czy żałuję zakupu?-póki co TAK, ale mam nadzieję, że podpowiecie mi jak go nakładać, żeby coś było widać.
Może powinnam dłużej odczekać po nasmarowaniu się balsamem nawilżającym-sama nie wiem, co zrobiłam nie tak, a może po prostu on na moją skórę nie działa-no ale czy to możliwe?Pomóżcie proszę...


ps: ten sam post wklejam do podobnego wątku poruszającego opinie na temat XEN TAN-
"XEN-TAN-Samoopalacz"-nie chce mi się pisać dwa razy-wybaczcie)
kopea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:24   #1423
patii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Hej ostatnio zamówiłam przez Allegro samoopalacz XEN TAN DEEP, jestem bardzo zadowolona, żaden samoopalacz nie dał u mnie jeszcze tak świetnego efektu (kolor nie jest żółty ani pomarańczowy, jest taki naturalny ). Jak dla mnie super, zamówię też chyba XEN TAN DARK, tak przez ciekawość :P Dodam,że mam jasną cerę.
patii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:05   #1424
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Podpinam.
Zaprezentuje ktoś odcień opalenizny na zdjęciach?

Znacie jakiś tańszy samoopalacz o ciemnym zabarwieniu już w tubce?
Czy nie jest taki L'oreal paris sublime bronze ?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:37   #1425
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Taki czekoladowy samoopalacz ma soraya-taki w pomaranczowej,75ml tubce-moim zdaniem świetny,daje ładną opalenizne,nawet ten do jasnej jest dość mocny,ale bez przesadyzmu rzecz jasna i nigdy się na nim nie zawiodłam,a kosztuje w tesco tylko 13 zł!!! Od razu wiesz gdzie aplikujesz i ile,bo jest zabarwiony.
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:37   #1426
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Taki czekoladowy samoopalacz ma soraya-taki w pomaranczowej,75ml tubce-moim zdaniem świetny,daje ładną opalenizne,nawet ten do jasnej jest dość mocny,ale bez przesadyzmu rzecz jasna i nigdy się na nim nie zawiodłam,a kosztuje w tesco tylko 13 zł!!! Od razu wiesz gdzie aplikujesz i ile,bo jest zabarwiony.
O! O to mi właśnie chodziło, muszę sprawdzić
Mogłabyś powiedzieć który to?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-do-ciala.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-karnacji.html
www.s*********/product.php?group=body&id =251
www.s*********/product.php?group=body&id =252
(w miejsce krzaczków "soraya . pl")
Macie jeszcze jakieś inne propozycje? Przypominam pytanie
Znacie jakieś samoopalacze, które już w tubce są zabarwione?
__________________


Edytowane przez Noc(nik)
Czas edycji: 2009-06-14 o 20:49
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:50   #1427
Ann80
Raczkowanie
 
Avatar Ann80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kraina wielkich jezior;)
Wiadomości: 208
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

napewno juz nie raz była o tym mowa ale zastanawia mnie jedna rzecz..czy jesli smaruje twarz samoopalaczem a ciało balsamami brazujacymi to opale sie jeski kozystam z solarium..czy twarz bedzie sie opalac?

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Taki czekoladowy samoopalacz ma soraya-taki w pomaranczowej,75ml tubce-moim zdaniem świetny,daje ładną opalenizne,nawet ten do jasnej jest dość mocny,ale bez przesadyzmu rzecz jasna i nigdy się na nim nie zawiodłam,a kosztuje w tesco tylko 13 zł!!! Od razu wiesz gdzie aplikujesz i ile,bo jest zabarwiony.
soraya?? ciekawe ciekawe trzeba wyprobowac, czy ktoras z was tez go stosowała?
Ann80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:10   #1428
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Noc(nik) to jest dokładnie ten sam,co w 4.linku,bo ja właśnie używam tego do jasnej karnacji. Tak,jak pisałam-naturalna opalenizna,dośc widocznie opalona skóra,ale jak przy każdym nie nalezy przesadzać z warstwami,bo staniecie sie żółte-to rzecz normalna Przy codziennym demakijazu trzeba tak co 2.dzień dołożyć samoopalacza,żeby utrzymać intensywność opalenizny. Na ciele,jeśli sie codziennie balsamuje skórę(co jest niezbędne,by nie powstawały plamy przy schodzeniu samoopalacza) wystarczy dokładać krem tak,jak jest napisane na opakowaniu-1 lub 2 w tgodniu,ale na buzi częściej,jesli się zmywa makijaż
Mam spore doświadczenie w samoopalaczach,bo jestem ich maniaczką i moge go pochwalić Zlotą zasadą jest NIE PRZESADZAĆ z samoopalaczem,bo Murzynkami albo chocby Latynoskami nie zostaniecie dzieki samoopalaczowi,bo będzie to zawsze wyglądać brzydko-takie moje zdanie.
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 23:48   #1429
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

kopea ja mam akurat st tropez i kolorek jest ok,chce tez wyprobowac xen tan...jesli o mnie chodzi to nie smaruje sie raczej balsamami przed polozeniem samoopalacza,zauwazylam,z e opalenizna jest slabsza...nie wiem czy tak ma kazdy ,czy tylko ja ,ale tak doradzila mi moja mama i miala racje...to jak zlapie samoopalacz zalezy podobno od kwasowosci skory,czy jakos tak ...tak mi powiedziala pani w drogerii i gdzies tez o tym czytalam...moja mama ma jasniutka cere,ale za to kazdy samoopalacz opala ja pieknie !!! nie wazne czy uzywa drogiego czy tez taniego! mnie lapia ,ale juz nie tak jak moja mamuske...ja nigdy nie smaruje sie wczesniej balsamami ,czy tez kremami na twarz i nie mam plam
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 07:17   #1430
Ann80
Raczkowanie
 
Avatar Ann80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kraina wielkich jezior;)
Wiadomości: 208
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

napewno juz nie raz była o tym mowa ale zastanawia mnie jedna rzecz..czy jesli smaruje twarz samoopalaczem a ciało balsamami brazujacymi to opale sie jeski kozystam z solarium..czy twarz bedzie sie opalac? ponawiam pytanie.
Ann80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 07:28   #1431
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez Ann80 Pokaż wiadomość
napewno juz nie raz była o tym mowa ale zastanawia mnie jedna rzecz..czy jesli smaruje twarz samoopalaczem a ciało balsamami brazujacymi to opale sie jeski kozystam z solarium..czy twarz bedzie sie opalac? ponawiam pytanie.
Ależ oczywiście,że tak!!! Bez najmniejszego problemu!!! Samoopalacze nie chronia przed promieniowaniem,a samoopalacz w dodatku spotęguje odcień opalenizny
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 06:45   #1432
Ann80
Raczkowanie
 
Avatar Ann80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kraina wielkich jezior;)
Wiadomości: 208
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

to bardzo dobrze dziekuje bardzo.....wiec smaruje sie dalej
Ann80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:41   #1433
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Ja mam samoopalacz z Dax Cosmetic... Taki w piance

Ja ogólnie jestem wielką fanką samoopalaczy i szukam tego najlepszego!
Narazie miałam super balsam brązujący, ale chce samoopalacz
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 22:54   #1434
florus
Rozeznanie
 
Avatar florus
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: e
Wiadomości: 747
Dot.: samoopalacz venita solar

właśnie go mam na sobie.. Ciekawe co będzie rano
__________________
florus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 00:45   #1435
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

ja tez poszukuje...na razie polecam st tropez ,na mojej bladej skorze daje piekny ,zdrowy kolor ,,,ale jak sie skonczy kupuje xen tan
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 07:13   #1436
Ann80
Raczkowanie
 
Avatar Ann80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kraina wielkich jezior;)
Wiadomości: 208
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

zakupiłam sobie narazie chusteczke samoopalajaca z MARIONA. do tej pory firma mimo ze tania nie zawiodła mnie syprobuje i dam znac jak sie sprawuje. obecnie stosuje na twarz jak juz wspomniałam chusteczki z rossmana ozon sun , jedna starcza mi na dwa razy i jak dla mnie narazie rewelacja
Ann80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:03   #1437
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

znowu to samo
ja nie wiem co robię źle
nakładam samoopalacz, wszędzie jest idealnie ale na nadgarstkach i dłoniach mam okropne plamy!

A tak staram się równomiernie nałożyć, ale nie wiem dlaczego mi nie wychodzi
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 13:13   #1438
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez Ann80 Pokaż wiadomość
zakupiłam sobie narazie chusteczke samoopalajaca z MARIONA. do tej pory firma mimo ze tania nie zawiodła mnie syprobuje i dam znac jak sie sprawuje. obecnie stosuje na twarz jak juz wspomniałam chusteczki z rossmana ozon sun , jedna starcza mi na dwa razy i jak dla mnie narazie rewelacja
I nie zostawia plam?
Jeszcze nie wypróbowywałam chusteczek, niewiele o nich wiem
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 13:14   #1439
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
ja tez poszukuje...na razie polecam st tropez ,na mojej bladej skorze daje piekny ,zdrowy kolor ,,,ale jak sie skonczy kupuje xen tan
A gdzie mozna kupić St. Tropez? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 15:51   #1440
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez zanka86 Pokaż wiadomość
A gdzie mozna kupić St. Tropez? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
na allegro np.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.