Dziwna palcówka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 14:55   #1
czarnula2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3

Dziwna palcówka.


Jestem tu nowa, więc witam wszystkie Wizażanki bardzo serdecznie Nie znalazłam podobnego tematu, a jeśli taki przegapiłam, to przepraszam.

Otóż, gdy TŻ robi mi palcówkę, mam uczucie jakbym miała zaraz zrobić siusiu, jest to bardzo nieprzyjemne... Czym to może być spowodowane ?
Aha, i jeszcze to wewnętrzne tarcie z czasem staje się nieprzyjemnę, troszkę boli i przestajemy. Nie wiem, może to kwestia małego nawilżenia ?

Pozdrawiam

Edytowane przez czarnula2020
Czas edycji: 2009-08-11 o 10:31
czarnula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:33   #2
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Dziwna palcówka.

Uczucie pełnego pęcherza, czytałam, może wystąpić przy stymulacji punktu G.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 16:30   #3
alprazolam
Raczkowanie
 
Avatar alprazolam
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 102
Dot.: Dziwna palcówka.

Też mi się tak wydaje.

Edytowane przez alprazolam
Czas edycji: 2011-06-25 o 12:49
alprazolam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 16:44   #4
Dorothy1987
Raczkowanie
 
Avatar Dorothy1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 253
Dot.: Dziwna palcówka.

Cytat:
Napisane przez czarnula2020 Pokaż wiadomość
Aha, i jeszcze to wewnętrzne tarcie z czasem staje się nieprzyjemne, troszkę boli i przestajemy. Nie wiem, może to kwestia małego nawilżenia ?

Też mi się tak wydaje, że jest to kwestia zbyt małego nawilżenia. Może rozpocznijcie grę wstępną od dotyku, pieszczot, podgryzania a dopiero przejdźcie do palcówki żebyś mogła bardziej się rozluźnic?
Dorothy1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 16:46   #5
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Dziwna palcówka.

Albo spróbujcie z oliwką, jeśli masz problem z nawilżeniem. Johnsona lub Bambino.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 17:49   #6
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Dot.: Dziwna palcówka.

albo niech TZ nie wkłada Ci palca tak głęboko - często faceci myślą, że im głębiej tym nam jest przyjemniej - a to po prsotu często boli...

poza tym pkt G jest bardzo płytko umiejscowiony
__________________
nałogowa leniuchowiczka
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 18:49   #7
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Dziwna palcówka.

Miałam bardzo podobne objawy, przez ładnych kilka lat. Ale dopiero z obecnym TŻem odkryłam przyczynę, to damski wytrysk we mnie wzbierał i bardzo chciał wyjśc na zewnątrz Polecam sprawdzic, wystarczy się rozluźnic i pozwolic swojemu ciału reagowac jak chce.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 20:48   #8
panterciaa
Przyczajenie
 
Avatar panterciaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: olsztyn.
Wiadomości: 23
Dot.: Dziwna palcówka.

nie mam takich problemow, ale moze to naprawde problem nawilzena korzystaliscie z zelow intymnych ? moze to pomoze, a do tego daja podobno wieksza satysfakcje ;D
__________________
dziękuje bogu za te mordy co idą tą samą drogą. HG, FIRMA <3
panterciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:22   #9
czarnula2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwna palcówka.

Anna, nie przerażaj mnie tym wytryskiem... Nie chcę mieć czegoś takiego
Aha, po wszystkim poleciało mi parę łez - na pewno nie z bólu. Ale nie mogłam nad tym zapanować, przyszło to nagle i niespodziewanie. Dziwna reakcja, pierwszy raz mi sie to zdarzyło

Edytowane przez czarnula2020
Czas edycji: 2009-08-11 o 10:32
czarnula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:23   #10
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Dziwna palcówka.

Nie przejmuj się tym, i nie hamuj tego. Różne bywają reakcje organizmu.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 08:36   #11
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Dziwna palcówka.

Cytat:
Napisane przez czarnula2020 Pokaż wiadomość
Anna, nie przerażaj mnie tym wytryskiem... Nie chcę mieć czegoś takiego
Aha, po wszystkim poleciało mi parę łez - na pewno nie z bólu. Ale nie mogłam nad tym zapanować, przyszło to nagle i niespodziewanie. Dziwna reakcja, pierwszy raz mi sie to zdarzyło
Ja też nie chciałam. Bałam się, że będzie nam to przeszkadzac w takim 'codziennym' współżyciu. Nie przeszkadza. Kiedy czuję, że 'nadchodzi' udajemy się na podłogę albo do wanny i kontynuujemy pieszczoty. Z ukochaną osobą jest to naprawdę wspaniałe przeżycie, za każdym razem, bardzo oczyszczające, wyzwalające. Illuvies też ma tu rację-jest to wszystko związane ze stymulacją punktu G.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 12:48   #12
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Dziwna palcówka.

Cytat:
Napisane przez czarnula2020 Pokaż wiadomość
Anna, nie przerażaj mnie tym wytryskiem... Nie chcę mieć czegoś takiego
Aha, po wszystkim poleciało mi parę łez - na pewno nie z bólu. Ale nie mogłam nad tym zapanować, przyszło to nagle i niespodziewanie. Dziwna reakcja, pierwszy raz mi sie to zdarzyło
Nie przejmuj się. Tu na Wizażu jest nawet taki wątek, o dziewczynach płaczących. To kwestia tego, że od wielkiej przyjemności uwalniają się bardzo silne emocje. A ja mam podobne, jak ty objawy i czasami to aż balam się czy przez to coś mi się nie wymsknie.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 20:45   #13
juleczkaaa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 34
Dot.: Dziwna palcówka.

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się. Tu na Wizażu jest nawet taki wątek, o dziewczynach płaczących. To kwestia tego, że od wielkiej przyjemności uwalniają się bardzo silne emocje. A ja mam podobne, jak ty objawy i czasami to aż balam się czy przez to coś mi się nie wymsknie.

hm.. kurde, widze, ciekawie tu
Myślałam, że to ja jestem jakaś "dziwna" i mam odczucia z kosmosu ;] Zawsze wstyd mi było przed partnerem, bo miałam wrażenie, że właśnie coś mi sie wymsknie i co wtedy? - wstyd. ;/ Mamy sie pytać też wstydziłam A tu prosze, wy też. Aż mi lżej się zrobiło.
A co do łez... zdarzyło mi się to kilka razy Mój partner, myślał, że coś nie tak, że cos mnie zabolało, czy coś podobnego, a to po prostu chyba ze szczęścia było... Sama nie wiem
juleczkaaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:51   #14
caroline666
Raczkowanie
 
Avatar caroline666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 60
Dot.: Dziwna palcówka.

mam podobne objawy jak czarnula2020, z tym, że u mnie wytrysk to coś normalnego aż poszukam tego wątku o płaczących, bo sama jestem taka i pokażę TŻtowi, może się troche uspokoi...
__________________

Niektóre przyzwyczajenia trwają dłużej, niż wszystkie namiętności.
caroline666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 02:49   #15
whitegirl
Przyczajenie
 
Avatar whitegirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 25
Dot.: Dziwna palcówka.

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Miałam bardzo podobne objawy, przez ładnych kilka lat. Ale dopiero z obecnym TŻem odkryłam przyczynę, to damski wytrysk we mnie wzbierał i bardzo chciał wyjśc na zewnątrz Polecam sprawdzic, wystarczy się rozluźnic i pozwolic swojemu ciału reagowac jak chce.

Mam te same objawy czyli co po prostu jak bede odczuwac to nastepnym razem posikac sie przy pieszczotach ?? Bo tak to zrozumialam a wydaje mi sie ze chyba bym az tak sie nie rozluznila zeby czus sie tak swobodnie
whitegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 07:53   #16
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Dziwna palcówka.

Cytat:
Napisane przez whitegirl Pokaż wiadomość
Mam te same objawy czyli co po prostu jak bede odczuwac to nastepnym razem posikac sie przy pieszczotach ?? Bo tak to zrozumialam a wydaje mi sie ze chyba bym az tak sie nie rozluznila zeby czus sie tak swobodnie
To nie będzie mocz. Jeśli opróżnisz przed pieszczotami pęcherz, to poleci z Ciebie płyn bez zapachu i koloru, jak woda. Jeśli pęcherza nie opróżnisz-płyn będzie zmieszany z moczem. Ty musisz się rozluźnic, a kontrole nad sytuacjąbędzie miał właściwie Twój TŻ. Warto, żeby on poczytał o kobiecym wytrysku. Nie chodzi o to, żebyś Ty to z siebie próbowała wycisnąc, to się nie uda. Mój TŻ mówi, że kiedy zbiera mi się na wytrysk, to on czuje we mnie taki twardy, napełniający się czymś balonik. I wtedy sobie tylko znanymi sposobami powoduje wytrysk. Ja mogę to z ogromnym wysiłkiem powstrzymac, ale zacząc może tylko on.

Jak się rozluźnic? Nie myślec w kategoriach 'zaraz będę miała wytrysk-a może nie-zabrudzę łóżko jak poleci zmieszane z moczem'. (Mój pierwszy wytrysk był jak czyściutka woda, miał miejsce na łóżku, które schło potem cały dzień. Ale brudne nie było. )Trzeba całą sobą odczuwac przyjemnośc, cieszyc się bliskością TŻa, dawac mu wskazówki.

Życzę powodzenia.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 09:21   #17
juleczkaaa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 34
Dot.: Dziwna palcówka.

hm.. Mój TŻ, kiedyś mi mówił, że właśnie czuje, jak we mnie się "coś" zbiera. Pytał, czy dla mnie to nie przyjemne, jakie mam wtedy odczucia. Moja koleżanka, która chodzi z kumplem mojego TŻ, opodwiadała mi, że podczas stosunku, miała coś takiego, że potem włąśnie całe łóżko było mokre, i że potem wstydziła sie przed swoim facetem tego, ale przynajmniej osiągnęła maksimum przyjemności.. Kiedy opowiedziałam o tym dla mojego TŻ, zapytał, czy ja tez bym mogła do tego dopóścić.. no, oczywiście,że bym mogła, ale nadal nie mogę przełamać wstydu ;/
juleczkaaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 09:51   #18
czarnula2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwna palcówka.

No właśnie mi też byłoby wstyd, gdyby do tego doszło... Muszę powiadomić TŻ co i jak, bo inaczej byłby zonk ;D Ale z drugiej strony całe łóżko mokre.. A nie chcę się przenosić np. do łazienki, bo wszystko straci swój urok. Póki co pozostaje mi to powstrzymywać.
czarnula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:03   #19
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dziwna palcówka.

zawsze mozna podłożyć ręcznik
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 13:59   #20
juleczkaaa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 34
Dot.: Dziwna palcówka.

Cytat:
Napisane przez czarnula2020 Pokaż wiadomość
No właśnie mi też byłoby wstyd, gdyby do tego doszło... Muszę powiadomić TŻ co i jak, bo inaczej byłby zonk ;D Ale z drugiej strony całe łóżko mokre.. A nie chcę się przenosić np. do łazienki, bo wszystko straci swój urok. Póki co pozostaje mi to powstrzymywać.

Zgadzam się a znowu wszystko zaczynać w łazience to tez lipa

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
zawsze mozna podłożyć ręcznik


Chyba kilka ręczników, żeby nie przesiąkły
juleczkaaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 10:08   #21
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dziwna palcówka.

Mój Tżt mówił, że chce bym trysnęła, ale ja jakoś tak niezbyt się z tym bym czuła i staram się powstrzymywać.
A co do płakania to łzy lecą ciurkiem, a na dodatek co chwilę dostaję napadu śmiechu i dreszczy na ciele, które utrzymują się nawet kilkanaście minut i wtedy nie mogę się nawet poruszyć, bo trzęsę się jak galareta.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 19:12   #22
slacha
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: hollylodz
Wiadomości: 1 429
GG do slacha Send a message via Skype™ to slacha
Dot.: Dziwna palcówka.

albo jakis zel intymny do nawilzenia moze pomoc, feminum albo intimel
__________________
szafa
slacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 13:35   #23
BlackPerline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 50
Dot.: Dziwna palcówka.

Wydaję mi się ,że Twój partner stymuluje punkt G , bo wspomniałaś coś o siusianiu i wtedy takie odczucia temu towarzyszą . Też tak mam , ale nie drażni mnie to ,wręcz przeciwnie strasznie podnieca. Co do tarcia to może jakieś nawilżacze , albo po prostu jakaś minetka przed ,wtedy pochwa będzie maksymalnie nawilżona
BlackPerline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:25   #24
brzoskfinia
Raczkowanie
 
Avatar brzoskfinia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44
Dot.: Dziwna palcówka.

Cytat:
Napisane przez juleczkaaa16 Pokaż wiadomość
hm.. Mój TŻ, kiedyś mi mówił, że właśnie czuje, jak we mnie się "coś" zbiera. Pytał, czy dla mnie to nie przyjemne, jakie mam wtedy odczucia. Moja koleżanka, która chodzi z kumplem mojego TŻ, opodwiadała mi, że podczas stosunku, miała coś takiego, że potem włąśnie całe łóżko było mokre, i że potem wstydziła sie przed swoim facetem tego, ale przynajmniej osiągnęła maksimum przyjemności.. Kiedy opowiedziałam o tym dla mojego TŻ, zapytał, czy ja tez bym mogła do tego dopóścić.. no, oczywiście,że bym mogła, ale nadal nie mogę przełamać wstydu ;/
Mi też zdazylo się coś takiego. Powiem wam, dziewczyny, że jeśli jest się w szczerym związku nie ma się czego wstydzić. Szczególnie, że fantastyczne uczucie i masz ochotę swojego mężczyznę wyściskac z miłości tak bardzo, bardzo
brzoskfinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 22:26   #25
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Dziwna palcówka.

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Mój Tżt mówił, że chce bym trysnęła, ale ja jakoś tak niezbyt się z tym bym czuła i staram się powstrzymywać.
A co do płakania to łzy lecą ciurkiem, a na dodatek co chwilę dostaję napadu śmiechu i dreszczy na ciele, które utrzymują się nawet kilkanaście minut i wtedy nie mogę się nawet poruszyć, bo trzęsę się jak galareta.
To tylko pozazdrościć że masz takie predyspozycje. Powinnaś dać się ponieść i myśleć o tym tak, że nie każda kobieta może to osiągnąć. "Objawy" jakie opisujesz kojarzą mi się z takim filmikiem instruktarzowym o tym jak nauczyć się wytysku czy jakoś tak. Tamta laska też tak miała po wytrysku aż cała się wyginała. Ja tylko płaczę :P
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.